PDA

Zobacz pełną wersję : Przepiłowana płytka



amelia_r
01-05-2012, 09:52
Witam Dziewczyny serdecznie,
Proszę o pomoc. Choć sama zajmuję się stylizacją paznokci- oczywiście po kursie- zdecydowałam się pójść do salonu gdzie dziewczyna zrobiła mi tragedię nie stylizację paznokci. Otóż na jednym paznokciu mam koszmarnie przepiłowaną płytkę. Najlepsze jest to, że na ten paznokieć nie nałożyła warstwy budującej, a jedynie bonder, opiłowała i nabłyszczyła- reszta paznokci jest prawidłowo zrobiona. Już drugiego dnia żel mi pękł w poprzek a następnego dnia poszłam do jej szefowej na reklamacje. Z powodu, że ona była zajęta robiła mi ta sama dziewczyna:/: i przepiłowała mi tak płytkę że nie mogę nawet jej dotknąć. Przez to nie pozwoliłam jej nałożyć już mi żelu ani nic i wyszłam.
Moja prośba dotyczy: CO JA MAM TERAZ Z NIM ZROBIĆ?
Wszystkie mam zażelowane, a ten jeden został? I niestety boli:(

syrena16
01-05-2012, 10:38
... wiem że się powtarzam ale jeśli chcesz troszkę wzmocnić płytkę i o ile nie krwawisz z niej lub nie jest uszkodzona, to weź żel easy off cover i easy off clear. Następnie nakładaj ten żel tylko na odtłuszczoną płytkę tak jak malujesz lakierem , cienkimi warstwami.
Cieniutka warstwa -lampa - cieniutka warstwa- lampa .... -nie przedłużaj paznokcia, nałóż na jego właściwą długość.
Paznokieć poczuje się jak zdrowy i nie bedziesz miała tak bolesnej czuciowości bo żele silikonowe zachowują się jak normalna płytka paznokcia- nie usztywniają jej a pracuje z pazurem.
Ponieważ Pazur jest przepiłowany może ci się troszkę zapowietrzać ten zel- aczkolwiek nie musi.
Ta opcja pomoże Ci przetrwać do momentu odrośnięcia i rehabilitacji płytki- a umożliwi normalną egzystencję bez bólu i zawsze możesz go pomalować lakierem jeśli drażni Cię jego widok:)

To jest mój sposób:)

malinowa
01-05-2012, 10:54
Poniekąd sama sobie jesteś winna, teraz musisz poczekać aż odrośnie paznokieć,nie rozumiem jak mogła stylistka zostawić jeden nie zrobiony paznokieć i jak Ty mogłaś z tym wyjść z salonu? Piszesz, że sama się zajmujesz stylizacją paznokci to przecież widziałaś, że ten paznokieć nie jest zbudowany i pewnie czułaś ból przy piłowaniu i nie zareagowałaś?, możesz nałożyć jakiś utwardzacz, odżywkę, bo skoro boli przy dotykaniu to lepiej odczekać, ewentualnie tak jak powyżej napisała Syrena możesz easy off nałożyć, ale juz nic nie piłuj płytki. Na Twoim miejscu zażądałabym zwrotu pieniędzy za tą nieszczęsną stylizację.

amelia_r
01-05-2012, 11:36
Dziękuję za rady, zasmaruję go żelem, żeby nie bolało.

Właśnie jak poczułam ból to odrazu zareagowałam ale było już za późno- płytka została przepiłowana i dlatego poczułam ból.
Oczywiście zażądałam zwrotu pieniędzy i dostałam jeszcze gratis zabieg na ciało czy buzię ale podziękowałam- więcej strat na ciele nie chciałam doznać.
Powiem szczerze, że nie patrzyłam co robi ta pseudo stylistka tylko rozmawiałam z koleżanką która tam solarium prowadzi, po skończeniu spojrzałam na ręce wkurzyłam się tym co zobaczyłam- ale na pierwszy rzut oka były wszystkie błyszczące więc wydawały się zrobione aczkolwiek okropnie. Odrazu nie chciałam zapłacić i szefowej pokazać pięne dzieło jej pracownicy ale jej nie było. Więc zapłaciłam, w domu zobaczyłam pęknięcie i na drugi dzień poszłam z reklamacją. I to wtedy została płytka przepiłowana.

nie cytujemy wpisu który jest bezpośrednio nad naszym