PDA

Zobacz pełną wersję : Zmywacz do paznokci- poparzenie II stopnia



murbania
07-05-2012, 17:01
Po zastosowaniu zmywaza NTN od AllePaznokie, koleżance która też go próbowała też tak sie zrobiło. Złazi skóra i strasznie przeszkadza. Lekarz stwierdzil poparzenie II stopnia, kto by pomyślal że po zmywaczu takie rzeczy się dzialy. Przestrzegam.
A może któras z ws tez tak miała?
w załączniku fotka, nie patrzcie na brudek za pazurkami bo robione świeżo po robocie :)

Paulka
07-05-2012, 17:07
ja bym sie bardzo mocno zastanowila czy to oby napewno jest oparzenie 2stopnia...osobiscie uzywam tego zmywacza mi nigdy nic takiego sie nie stało, mimo to przyłączam sie do przestrogi i nie polecam tego zmywacza

murbania
07-05-2012, 17:38
no ja to wstępnie wziełam za uczulenie, ale dziś z dzieckiem byłam u lekarza i tak przy okazji pokazałam. natomiast na 100 % to od tego zmywacza

Paulka
07-05-2012, 17:52
a na ktory dzien po pojawieniu sie robilas to zdjecie?? nie ciekawie wyglada fakt, musisz pamietac o rekawiczkach bo moze po innych produktach tez cos Ci wyskoczy...no i jesli to nie jest oparzenie, a cos czym moglabys zarazik klientki to tez uwazaj...

Iraa
07-05-2012, 18:03
a może to nie zmywacz do paznokci,tylko coś silniejszego.Często zdaża się,że producenci mylą etykiety i produkty :o
nie wygląda to dobrze,ja na Twoim miejscu skontaktowałabym się ze sprzedawcą i opisała problem,oprócz tego,że możesz uchronić kogoś innego przed "infekcją", to może chocia zwrócą Ci za lekarza i leki.

murbania
07-05-2012, 21:36
[quote=Paulka;336175]a na ktory dzien po pojawieniu sie robilas to zdjecie??

Fotke robiłam na 3 dzień w sumie teraz zeszło wszystko ale ja jestem taka głupia bo chciałam sprawdzić jeszcze raz czy to na pewno zmywacz i jest powtórka z rozrywki:glupek:

Iraa zrobie tak jak radzisz zaraz napisze do nich.

Paulka
08-05-2012, 12:06
murbania a jakis bol, czulas cos po kontakie ze zmywaczem??

murbania
08-05-2012, 14:51
odpisali mi żebym odesłała zmywacz to dadzą do analizy

Paulka w trakcie zmywania to nie bolało zaraz potem zdobiła się taka skorupka jakbym miała klej do tipsów na palcach.. :) a potem zaczęło to pękać i dopiero boleć.
Zrobiłam sobie wolne od robienia pazurków bo wstyd z takimi łapami obleźnietymi i boje się że klientkom też od zmywania może sie zrobić takie coś. To kurde jakiś kwas czy co..

Przyszło mi do głowy żebym sama oddała to sanepidowi do sprawdzenia, bo allepaznokcie wkurzyły mnie że nawet przepraszam

Paulka
08-05-2012, 15:00
ja bym odeslala ale na wlasna reke tez sprawdzila...moze przegieli z jakims skladnikiem w tym zmywaczu ktory wywoluje takie skutki...moze i rzeczywiscie to jakies oparzenie chemiczne....hm...widzialam wiele oparzen ale takiego jeszcze nie...

Iraa
09-05-2012, 22:08
Murbania dobry pomysł z tym sanepidem,żebyś tylko się czegoś nie nabawiła,aż sama jestem ciekawa co to takiego i jaki ma skład,trzymam kciuki ;)

zyza
09-05-2012, 23:06
o mamo! mnie piecze lekko primer kwasowy jak gdzies dotkne przez pomylke palcaa co dopiero taki eksperyment?
lepiej oddaj do sanepidu, na wlasna reke bedziesz wiedziec co tam jest bo ty imodeslesz a oni powiedza ze wszystko w porzo... bo co maja napisac?

murbania
09-05-2012, 23:24
zyza kurde no właśnie własnie, tak im przed chwilą napisałam

Patii
18-06-2012, 00:26
Hej:) Jestem ciekawa co wynikło z tym zmywaczem? :> Bo mnie ostatnio taki zwykły sklepowy podrażnił ale tylko leciutko miałam zaczerwienione.. A to dość poważnie to Twoje wyglądało :>

aniak125
24-06-2012, 03:33
Jeju! Mi nigdy w życiu coś takiego się jeszcze nie zdarzyło, ale pierwsze co pomyślałam to to , że płyny im się jakoś pomyliły. ąle ja na Twoim miejscu nie liczyłabym na to, że firma się przyzna do winy...

murbania
24-06-2012, 23:04
zrobiłam reklamacje, odesłałam, niby mają oddać go do analizy. W zamian przysłali mi inny nie firmy NTN, jeszcze go nie testowałam powiem szczerze że się obawiam

Paulka
25-06-2012, 14:17
no to ciekawe co z tym zrobia, a Ty oddalas do adania we wlasnym zakresie??
a swoja droga, nie wiem czy to juz pisalam, ale te zmywacze NTN to sa o dooope rozbic, nie nadaja sie do zmycia lakieru...

murbania
26-06-2012, 01:31
no nie oddałam sama do analizy z braku czasu. Toże sa do dupy to druga strona medalu. Tarłam babie zmywacz i mówie że ale ma pani dobry lakier bo nie chce sie zetrzec a ta mi na to ze to jakis najtanszy hehe

Paulka
09-08-2013, 13:45
ten zmywacz sie nie nadaje nawet do przemywania płytki paznokcia, wiem wiem powtarzam sie :)

a co najsmieszniejsze ze właśnie mam to samo...skora napoczatku wygladala jakby wylal sie na nia klej, potem taka jakby spuchnieta, nabrzmiale opuszki, potem robia sie zmarszczki i pęka, w sobote "zmywlam" nim paznokcie bez rekawiczek, bo to sobie, i dzis zdzieram płatai skore....

murbania coś z teog wynikło??