PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie zabiegi, maseczki na twarz są teraz hitem w waszych gabinetach?



Evelina.J
16-05-2012, 15:53
Dziewczynki z racje tego że przymierzam sie do poszerzenia zakresu usług chetnie zapoznam się z tym jakie najcześciej maski idą teraz w salonach kosm. Lada moment idę na szkolenie pod tym kontem i troszku czytam tu i tam na ten temat :) Co teraz jest modne i co warto na początek kupic

Paulka
16-05-2012, 16:46
maski to sa zawsze w modzie,heheh ja pomimo ze nei mam salonu to powiem Ci ze mikro i kwasy sa chayb najbardzie w modzie, z tym ze nie w kazdej porze roku oczywiscie....obecnie to chyba laser tez jest na topie, a maski...to kazde w kazdej ilosci i kazdego rodzaju...osobiscie to jestem bardzo za peeleingiem kawitacyjnym maskami i maseczkami, sonoforeza :)

daruniunia
16-05-2012, 21:06
Myślę że popularnością sieszą się maseczki algowe, peeling kawitacyjny oraz kwasy.

rudzielec
16-05-2012, 21:21
"u mnie" mikrodermabrazja, piling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa i jeszcze sporo innych, ale sie nie znam:D

wisienkakwspz
19-05-2012, 20:34
Mikro, kawitacja, kwasy, teraz migdałowy głównie, a do tego algi i płaty kolagenowe :D

Margery
23-05-2012, 18:11
Peeling kawitacyjny

Camilla
04-06-2012, 13:36
1. Kawitacja
2. Algi
3. Mikro
4. Kwasy głownie migdał i pirogron.
5. płaty żelowe na okolice oczu
6. Sono i ampułki

Zuuzaneczka
05-06-2012, 21:17
A przy okazji zapytam, czy lepiej mieć kombajn kosmetyczny czy osobne urządzenia? Czy bez różnicy? Nie znam się aż tak dobrze na sprzęcie, a obawiam się że coś, co jest do wszystkiego, jest do niczego :P chcę kupić mikro+peeling kawitacyjny, bo to koszt ok. 2000zł, a może warto zainwestować w kombajn z szerszym zakresem zabiegów? :)

Zen.
05-06-2012, 21:25
Zuza mam obecnie ten sam problem, patrz przy wyborze mikro też na 'siłę ssącą' bo im większa tym lepsza wiadomo :D

Ja już mam straszny mętlik przez to wszystko, kompletnie nie wiem co kupić, muszę to dobrze przemyśleć...

Camilla
07-06-2012, 01:50
Ja kupiłam kombajn z Activa 14w1 za ponad 4 tysiace teraz żałuje!! Po 4 miesiacach siadła kawitacja - musiałam odesłać do nich cały kombajn i dwa tygodnie bez sprzetu!! Bo 10 miesiącach podczas wykonywania mikro pompa pzrestała działać i zepsuła sie mikro znowu musiałam odesłać i znowu dwa tygodnie bez spzretu!! W kombajnach sa rzeczy ktore robia chyba dla sztuki aby jak najwiecej ich wymieniac w opisach!! Np. głowicy ciepło-zimno nigdy nie uzywam!! Tak samo szczoteczki - brush no i galwana. Wiec teraz jakbym miala kupowac , kupilabym kawitacje taka sama szpatułkę bezprzewodowa sa takie po 300 pln. no i mikro z sono i mezoterapie.

Agnieszka Praska
09-06-2012, 20:13
kombajn owszem pod warunkiem ze kazdy sprzet jest w osobnej kasecie ;)

Camilla
10-06-2012, 12:33
Ale np. pompa od mikro zawsze jest gdziej na dole bo z tego co wiem jest to wieksze uradzenie i nie miesci sie w tej kasecie i tak znowu problem.... a pompa to najczesciej sie albo zapycha albo psuje... i tak trzeba calosc odeslac wtedy;-///

Agnieszka Praska
11-06-2012, 16:29
miesci sie, wszystko zalezy od sprzetu ;) pozatym kasety dzialaja osobno nawet po wyciagnieciu z calego tego molocha ;)

kotina
30-04-2015, 11:18
Ja polecam agi,maska algowa daje świetne rezultaty i na pewno klienci będą zadowoleni :)

JadziaDax
16-05-2018, 23:37
U mnie przede wszystkim nawilżenie od Floslek.

marcela22
23-05-2018, 20:02
Dużo dobrego teraz też mówi się o fotoodmładzaniu - tutaj zreszta tez o tym pisza VPL Energist Ultra Plus - fotoepilacja - Anlaya (http://anlaya.pl/zabiegi-na-twarz/odmladzanie/vpl-energist-ultra-plus-fotoepilacja/) Robiła moze któras z was? mysle wlasnie o laserze vpl bo wydaje się raz bezpieczny a dwa bezbolesny... Fajnie byoby zregenerowac cere do lata

magda88
25-05-2018, 12:28
Dużo dobrego teraz też mówi się o fotoodmładzaniu - tutaj zreszta tez o tym pisza Robiła moze któras z was? mysle wlasnie o laserze vpl bo wydaje się raz bezpieczny a dwa bezbolesny... Fajnie byoby zregenerowac cere do lata

Podbijam pytanie. Też chciałabym to zrobić.

olkaFA
30-05-2018, 19:33
A ja się pożalę troche... Dziewczyny masakra... zrobilam sobie peeling kawitacyjny w gabinecie u kosmetyczki i efekt jest taki ze w tej chwili od 2 tygodni mam spuchnieta twarz i zaczerwieniona jak po jakims maratonie... To chyba juz powinno minac nie? Bylam juz u deramtologa wczoraj i zaczelam smarowac twarz tym dermokosmetykiem https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ bo tez piekielnie mnie szczypalo a przy tych upalach to katorga. Poki co czuje ulge jesli chodzi o uczucie podraznienia - mam nadzieje, ze za moment i opuchlizna zejdzie bo krem ma w skladzie witamine E i silikony, ktore dzialaja regeneracyjnie. Ale never ever nie zrobie sobie zadnych peeelingow!