PDA

Zobacz pełną wersję : kursy w Cosinusie



charolina
22-05-2012, 21:35
była któraś z Was na szkoleniu, lub wie jak to wygląda w szkole Cosinus? mają szkolenia po 260zł i bardzo mnie to ciekawi:)

betisska
22-05-2012, 22:47
Szkolenie z rzes czy paznokci? Napisz coś wiecej, w jakim mieście, co i jak.

meraszka
23-05-2012, 00:30
taaa... jeżeli o kraków to nie można tego nawet nazwać kursem...byłam na rzęsowym- żenada...jak chcesz mieć pewność, że będziesz miała dobre szkolenie, to wal do edzi albo kury...

Nysza
23-05-2012, 09:04
dokładnie zależy w jakim mieście
ale i tak w większości nie sa to pozytywne opinie
w jednej szkole na śląsku babeczka wykładająca nie wie co to kształt edge i uczy że to szpic - żenada
znam więcej takich kwiatków ...

charolina
23-05-2012, 14:07
chodzi mi oczywiście o rzęsy;) miasto- Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń;) wszędzie mam mniej więcej taką samą drogę do przebycia:P

właśnie pisałam już z jedną dziewczyną, bardzo chwaliła szkolenie u Kury no i chyba się zdecyduję jednak na szkolenie u niej:skacze: lepiej raz a dobrze:D

a jest może chętna osoba na szkolenie dwuosobowe u p.Bożeny Golanowskiej w Gdyni? myślę o lipcu/sierpniu;)

natalia268
23-05-2012, 17:03
Charolina...

Temat dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE kursów w Cosinusie, to niech i tak będzie, a nie juz schodzimy tylko na temat rzęs, a zaraz na szkolenia u naszych dziewczyn.

DiamondShine
23-05-2012, 17:19
u mnie w rzeszowie nie ma zadnych kursow z Cosinusa , przynajmniej ja nie widze na stronie...
szkoda

zlotko87
23-05-2012, 23:36
W Gdańsku w cosinusie kurs rzęs prowadzi bardzo fajna babeczka- mam z nią pracownię kosmetyczna i uczy wspaniale na zajęciach, ale i tak wolę dozbierać kasy i iść na kurs do Kury :D (bo mam rzut beretem)