PDA

Zobacz pełną wersję : Kurs wizażu Lublin-gdzie?



edusia777
24-05-2012, 18:44
Dziewczynki powiedzcie gdzie najlepiej zrobic kurs z wizazu w Lublinie? Tski zeby byl porzadny, nie musi byc najtanszy. Chcialabym zeby obejmowal duzo rodzajow makijazy (wiecie, osoby dojrzalej, slubny i takie tam). Ma ktos jakies doswiadczenie? Jesli macie to piszcie, a jesli macie jakies zle to tez napiszcie kogo sie wystrzegac;)

sztynka
24-05-2012, 19:53
Edusia ja korzystałam z kursu w Aesthetic w Lublinie na Kościuszki. Strona Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku (http://www.ackw.pl). Miałam kurs wizażu 1 stopnia, na nim poznałam podstawy. Mój kurs zakupiłam na gruponie rok temu i nie żałuję, bo kosztował wtedy 150 zł. Ogólnie kosztuje chyba ok. 650 zł. Ale os razu najlepiej iść na 1 i 2 stopień, bo na 1 były takie dzienne i wieczorowe, oraz trochę ślubnego. Jeśli Ci zależy na fotograficznym i stylizowanym to polecam i 2 stopień.
Natomiast wystrzegaj się kursora i profesji. Mam znajome, które płaciły po 1 tyś zł . i mówią, że to porażka, że instruktorka jakas niekompetentna.
Sama gdybym miała czas i pieniądze pojechałabym do Warszawy na profesjonalne szkolenie.

monkas
05-05-2015, 07:16
Stary temat, ale nie patrzcie na lokalizację tylko na program, prowadzących, jakość samego szkolenia - to jedyne sensowne rozwiązanie. Zazwyczaj szkolenia zawodowe trwają długo, więc np. można ogarnąć sobie nocleg.

monkas
12-02-2016, 07:25
Poważnie? Nikt nic nie podpowie? Musicie mieć jakieś info na ten temat ;-) Zresztą - czy któraś z was aktualizowała wiedze o nowości? Jeśli tak to u kogo i na jakich zasadach?

ell
06-11-2017, 10:28
Kochane szukam informacji o tym gdzie można zapisać się w tym roku. Doradzicie?

cass
08-11-2017, 09:44
jest sporo takich szkół

jagnam
05-12-2017, 10:31
Polecam Atut:
https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych/

W Lublinie ich szkola znajduje się na Prusa. To co odróżnia szkołę od innych to to, że stawiają nacisk na wykonywanie umiejętności praktycznie Nie nauczają jedynie teorii ale można w rzeczywistości wykonywać na sobie i na innych zabiegi ( co ma sens ponieważ teoria i rzeczywistość to czasami dwie rózne rzeczy).

Poza tym dają możłiwosć ciekawych praktyk.

monkas
09-02-2018, 10:41
W Beauty lux coś takiego organizują.
Szkoła w Warszawie, pisałam już wcześniej. Aktualnie kurs zawodowy trwa 120 godzin, czyli masz mnóstwo nauki. Znajdź sobie w Google ich stronę, masz tam cały program. Przerabiacie m.in. makijaż sceniczny i ślubny. Lubię takie zajęcia, bo dużo łatwiej przychodzi mi ta konkretna wiedza.

ciamka
30-05-2018, 18:57
Jak się ma trochę więcej czasu to warto sobie do Akademii Good Look na taki kurs 120godzinnych jechać. To Akademia w Warszawie ale to nie problem bo mają opcje weekendowe :) są po prostu weekendowe zjazdy. A jest super prowadzony bo na prawdę uczą praktycznych rzeczy, spora dawka wiedzy i można się naćwiczyć

monkas
05-12-2018, 08:40
Już pisałam. Tylko i wyłącznie firmy, które są specjalistami w danej branży.
Innych nie ma sensu brać pod uwagę. I właśnie dlatego Beauty Lux jest tą firmą, która powinna pomóc Wam zdobyć kwalifikacje ;-)

ClezeripLover
29-07-2023, 09:00
Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam.

ClezeripLover
18-08-2023, 08:22
To mój pierwszy post na tym wspaniałym forum - naprawdę jet tutaj kawał wiedzy.Chciałbym zapytać o kursy w Międzyborowie - kurs zielarz fitoterapeuta.Jestem bliski decyzji zapisania się na jego obecną edycję. Cel jest jeden - zdobyć jak najwięcej wiedzy.Nie jest to tania zabawa - prawie 5 tys. zł dojazdy, kwatery itp.Napiszcie proszę czy warto :-Pozdrawiam .