PDA

Zobacz pełną wersję : Motoryzacja



spokojna88
06-07-2009, 23:26
wszystko co zwiazane z motoryzacją:):yess::huh::huh:

farbstift
07-07-2009, 05:12
o wow :D mam 2 kumpele, które się tym zajmują z tym, że jedna z naciskiem na motory i te dziwne wyścigi. Raz nam pokazała taki filmik i gościu skakał na motorku nad takim ogniem itp. Normalnie mi się wszystko ściskało ze strachu jak to widziałam.

spokojna88
07-07-2009, 11:35
no nie dziwie Ci się mnie jak coś takiego widzę też zapiera dech:) i to nie tylko jak takie akrobacje wykonują motorami ale i autkami:) ja jakoś bardzo jestem przywiązana do samochodów i to jest jednocześnie moja pierwsza pasja:)

natalia268
07-07-2009, 11:42
Kocham Lamborghini Gallardo i HONDE fireblade :love: A wszystkie akrobacje na motorach wzbudzają we mnie pełen podziw...i tez bym tak chciała :P

farbstift
07-07-2009, 11:44
ooo różowy :D

spokojna88
07-07-2009, 11:58
ja bym nie chciała wykonywać żadnych akrobacji jakoś mnie do tego nie ciągnie.
za to uwielbiam wyścigi samochodowe i drift:)
niedaleko mojej miejscowości jest tor kartingowy na którym już miałam zaszczyt poćwiczyć:)

---------- Dodano o godzinie 11:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:57 ----------

motorek ładny:) i na dodatek w moim ulubionym kolorku:)

natalia268
07-07-2009, 12:03
Ja bym chciała choć się boję, bo jak byłam mała i jechałam na wakacje byłam swiadkiem wypadku dwóch motocyklistów... do dzisiejszego dnia jak sobie to przypomne pojawia mi się to wszystko przed oczami...Ich ciała i części motorów były porozrzucane we wszystkich kierunakch..masakra :(

spokojna88
07-07-2009, 12:10
też widziałam kiedyś jak przy wyścigach samochodowych zderzyły się 3 samochody i też była to masakra ale tak mi się podobają szybkie sportowe samochody że musiałam przezwyciężyć strach i lęk żeby móc jeździć jak na razie na dobre mi to wyszło bo mogę bez problemu udoskonalać swoje umiejętności i uczyć się czegoś nowego:)
po prostu ja bez samochodu nie mogłabym żyć:)

farbstift
07-07-2009, 12:36
o ciup :D to Ty jeździsz tymi bryczkami?

spokojna88
07-07-2009, 13:13
ja jeżdżę po torze BMW bo uczę się driftu jeśli chodzi o wyścigi to HONDA

Kamis
07-07-2009, 13:39
Dosyć ekscentryczne połączenie, pazurki i driftowanie, myślałem że drifting to domena mężczyzn a tu proszę, ah to równouprawnienie :D

farbstift
07-07-2009, 13:50
hehe:) podziwiam:)

spokojna88
07-07-2009, 13:55
"Dosyć ekscentryczne połączenie, pazurki i driftowanie"
zgadzam się z Tobą:)
z tym że to bardziej dla mężczyzn hmmm też się zgodzę :)
ja pamiętam że od dziecka zamiast lalek wolałam samochody i tak mi zostało do dziś i raczej się z tego nie wyleczę:) zresztą nawet nie mam zamiaru:)

---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:53 ----------

samochody mnie relaksują:)
a widok zdziwionych facetów którzy stoją jakby ich wmurowało w asfalt jak wierzdŹam na tor BEZCENNE:)

aga
09-07-2009, 10:20
Dopiero teraz zauważyłam ten wątek:sciana::P



a widok zdziwionych facetów którzy stoją jakby ich wmurowało w asfalt jak wierzdŹam na tor BEZCENNE:)

Oo tak :skacze:

szkoda tylko, że ta moja pasja jest taka droga a ja nie zarabiam:(

farbstift
09-07-2009, 13:03
to Ty też jeździsz? ło matko.:skacze:

natalia268
09-07-2009, 13:25
Dziewczyny a macie jakies swoje fotki ?:) chętnie bym obejrzała ;)

aga
09-07-2009, 16:18
to Ty też jeździsz? ło matko.:skacze:

jeszcze nie jeżdzę ale zamierzam zrobić prawko na kat. A :) ale na razie brak funduszy...

spokojna88
09-07-2009, 19:10
ja na szczęście już prawo jazdy mam od 2 lat:) jak na razie szczęśliwie jeżdżę bez kolizji itp (odpoukać w niemalowane)
tylko na swoim koncie mam kilka wylotów z zakrętu na torze kartingowym a więc bezpieczne w miarę:)

a o jakie zdjęcia Ci chodziło??

---------- Dodano o godzinie 19:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:09 ----------

ja niestety nie posiadam swoich fotek jak siedzę za kierownicą ponieważ nie ma mi kto ich robić:(

aga
09-07-2009, 19:36
na B to ja też mam:) szkoda, że się nie da wymienić na inną kategorię, bo z chęcią bym to zrobiła :skacze:

spokojna88
09-07-2009, 19:52
ja byłam w trakcie robienia na kat. C niestety czas mi nie pozwolił a teraz muszę zaczynać od nowa:(
ale moje plany trochę się zmieniły teraz mam zamiar zrobić papiery na coś innego:)

clleo11
19-02-2011, 00:17
uwielbiam auta , motocykle oczywiście ścigacze im szybszy tym lepszy(tyczy się i auta i motoru) najlepsze jest to że i tym i tym umie jeździć ale nigdy nie mam czasu ani chęci zrobić prawka:leze::haha:

Tosiaczek
19-02-2011, 09:00
Widzę że mamy podobne zainteresowania jeżeli chodzi o auta i drifting :)

Może była któraś z Was na pasterce na Salmopolu w Szczyrku? Tam to się dzieje. Fury jak ta lala, goście i laski driftują po zakrętach a po jednej i drugiej stronie ulicy stoją ludzie i robią zdjęcia, tego widoku nie da się opisać. Już nie mogę się doczekać żeby skończyć prawko i jeździć razem z nimi ^_^^_^ :cwaniak2:

Pozdrawiam wszystkie fanki szybkiej jazdy :)

xsunnyolciax
19-02-2011, 10:19
ja uwielbiam gokarty :skacze: :skacze: i w sumie na tym się kończy, bo nic więcej mnie w samochodach nie kręci, ale mam w klasie koleżankę, największy kibic F1 jakiego kiedykolwiek widziałam, a z racji, że ma finansowe możliwości, jeździ i ogląda na żywo te wszystkie "pierdoły" :D

natalia268
19-02-2011, 13:16
ostatnio poznałam jedną dziewczynę, która od dziecka jeździła/jeździ na gokartach.. Wiek pozwolił to zrobiła sobie prawko. I jeżdżąc samochodem mówi że czuje się jakby ulica była torem wyscigowym i ciężko jej sie oduczyc ze to zupelnie co innego. Raz z nią jechałam samochodem i nigdy wiecej ! Omija te samochody jak w grze jakiejs ;P .. Dobrze jeździ, nawet bardzo dobrze. Ale nie czułam sie z nia bezpiecznie. :huh:

Tosiaczek
19-02-2011, 17:38
Natalia moi koledzy tez tak jeżdżą :D Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie to kocham :D

agaciorka93
19-02-2011, 22:19
Ja od sierpnia jestem posiadaczką prawa jazdy na kategorie A1 niestety wiek mi jeszcze nie pozwala zrobic na pełne A no i te przepisy sie teraz maja jakos zmienic... :(
Motocykle swietna sprawa szkoda tylko ze na jeden sezon bo w zimie niestety nie ma jak. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy wreszcie bede miala swoj wlasny motocykl i bede smigała tu i tam :D

rudzia1985
20-02-2011, 12:10
skoro mowa o autach, tunningach i tych bajerach to zobaczcie co ja ogladalam w zeszlym roku :)
uwielbiam :love:
oczywiscie musialam skorzystac z chwili i wziasc na motor :D hahah

https://picasaweb.google.com/sierzant1985/TuningExpo?feat=directlink

przy okazji tych dwoch panow to: ten w bialej to moj chlop a drugi to dobry kolega :)

natalia268
20-02-2011, 12:59
Natalia moi koledzy tez tak jeżdżą :D Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie to kocham :D

ale co kochasz?

Czuć że zaraz bedzie wypadek czy szybką jazdę?

zołzella
20-02-2011, 16:37
dołaczam do fanek :D
z tym ze wyłacznie samochodowych - motory nic a nic mnie nie kręca chyba ze Harley :D ale tylko popatrzyć....
marzy mi sie taki:
http://farm4.static.flickr.com/3092/2581054666_eb68362eb2.jpg

ale prędzej chyba bedzie mnie stac na tego - ale też go kocham :D
http://carmansc.pl/wordpress/wp-content/uploads/2010/08/ford-mustang-shelby-gt500-kr-01.jpg

a na codzień jeżdżę nieco innym bardziej rodzinnym :D też nieekonomicznym :D

Tosiaczek
22-02-2011, 19:43
Natalia ja nie mówię o wypadkach :D :D

Ale chodzi mi o to że mój kolega jeźzi jak wariat a mi się to podoba ale z wypadkami to to nie ma nic wspólnego :)

natalia268
22-02-2011, 21:47
no własnie... ;) jak jechałam z ta kolzeanka to miałam śmierc przed oczami.. a szybko jeździc lubie ale zalezy z kim.. Mam innego znajomego to jak z nim raz bylam na przejażdżce to az w fotel mnie wciskało ale czułam sie pewnie:)

clleo11
23-02-2011, 09:47
Tosiaczek- to ja muszę tam wpaść w sumie to nie mam daleko kurcze sama bym tak poszalała , ale jak to moja znajoma powiedziała dwójka dzieci to już nie za dobry czas na szaleństwa:) ale ten widok chętnie zobaczę^_^
I kto powiedział że kobieta ma być tylko ozdobą auta, ja uwielbiam szybką jazdę i to ja muszę być kierowcą:cwaniak2:

zołzella
04-12-2011, 14:55
i gdzie te miłośniczki super furaczy ? :D

grimmen
04-12-2011, 15:15
Ja jestem milosnikiem...i nie lubie kiedy ktos inny prowadzi-_-

samaron
05-12-2011, 15:25
Ja też bardzo lubię prowadzić, co prawda technicznie raczej nie jestem zbytnio zaawansowana, nigdy nie pamiętam, który rocznik, poj. KM itd, ale za to wysłucham każde stukanie, skrzypienie itp.
Odkąd mam dziecko uwielbiam samochody przede wszystkim wygodne, czyli takie, gdzie można bez problemu zapakować Małego i milion rzeczy niekoniecznie do bagażnika - czyli na co dzień nudne, stare kombi (galant) w gazie.
Weekendowo - różnie w zależności od tego co mój mąż aktualnie zakupił (przerobiłam z tych mocniej kopiących: c-klasy, mazdy RX8, BMW Z3 i Z4 cabrio i ze sztywnym dachem, nissana z350 - to było mocne, porsche...)
Najgorsze auto jakie miałam? :
smart roadster cabrio Smart Roadster BRABUS Xclusive '2005 026 (http://www.motonews.pl/smart/zdjecie-sma-sma_roadster_2003_026.html) chociaż jeździło szybko
najlepsze ? - jak dla mnie chyba (jak do tej pory) pajero - takie wiekowe ;), bez zbędnej elektorniki, mąż jeszcze je fajnie podwyższył, trzeba było wskakiwać prawie :), bezpieczne, szybkie, zrywne, krawężniki, pobocze... nikt mi drogi wtedy nie zajeżdżał :)
coraz częściej za nim tęsknię.
Czekam teraz na Wasze typy:D

DiamondShine
05-12-2011, 15:48
mi sie takie marzy... moze na wakacjach juz miec bede ;]

zrodlo: TOYOTA CELICA T23 1,8 CZARNE SZPRYCHY 18" (1963897378) - motoAllegro (http://moto.allegro.pl/toyota-celica-t23-1-8-czarne-szprychy-18-i1963897378.html)

zołzella
05-12-2011, 19:23
kurcze ja kiedys smigałam jeepem grand cherokee i uwielbiałam go :) nie trzebabyło uwazac na krawęzniki czy studzienki 9choc po kilku sportowych jestem wyczulona ale jednak luz psychiczny był) choc nie dało sie nim przyspieszyc to i tak był super

kath82
05-12-2011, 19:46
Ja na co dzień pomykam sobie fiatem seicento, przez moją córcię nazywany jest sejusiem:P. Ma silnik 1.1 benzyna i jak na moje potrzeby jest ok, najbardziej kocham go za to, że nigdy nie narzekam na brak miejsca parkingowego:D. A jeżeli już potrzebuję coś większego to przesiadam się do opla vectry C z silnikiem 2.2 diesla. Jak dla mnie autko jest super, wszystko leciutko w nim chodzi, ale to może tylko takie uczucie kiedy przesiadam się z sejusia:leze::leze: ha ha.
Jeździłam BMW E46 i tylni napęd to super sprawa, ale nie na zimowy czas:P, chyba miałam za mało praktyki;).

zołzella
05-12-2011, 21:49
shola82 (http://forum.wzorki.info/members/6672-shola82.html) nooo tylny naped na nasze zimy to porażka jest własnie :/ dlatego ja sie baaaardzo ciesze ze nadal sniegu nie ma :P

trendy77
05-12-2011, 22:16
ja tam juz jestem wyszkolona w tylnim napedzie bo wszystkie samochody jakie mielismy to bmw trzy trójki e36,pozniej mielismy starą siódeme to było auto limuzyna normalnie z 91 roku a zadne kolejne do piet jej nie dorastało ale niestety silnik 3,5 litra wiec by nas zrujnowała i trzeba było sie jej pozbyć do tej pory stary sobie w brode pluje:leze:a teraz mamy e39 i nie zamierzam sie jej pozbywac bo z kolei jak dla mnie najwygodniejsze auto a jakie mam w niej powodzenie na drodze u płci przeciwnej:skacze::skacze::skacze:az sie wysiadac nie chce:leze::leze::leze:

Zen.
19-12-2011, 22:37
O widzę temat dla mnie :)

Ja posiadam prawko kat. A od prawie 3 lat :) śmigam póki co motocyklem chłopaka- Yamaha fzr 600, na wiosnę planujemy zakup czegoś mniejszego dla mnie :). Ogólnie motocykle są moją pasją już od wielu lat. Zaraził mnie były chłopak.

Też mam 'sejusia' - swoją drogą to ciekawe, że większośc osób na ten samochodzik tak mówi :) zmieści się praktycznie wszędzie, mało pali, nikt go nie chce ukraść ;p , i wbrew pozorom dużo się do niego zmieści, baaardzo dużo. często zdarza się też, że jeżdzę Hondą prelude, kocham ten samochód :love:

Iraa
20-04-2012, 22:13
Odświeżam temacik,bo znalazłam coś dla siebie :cwaniak2: i z tego co zdążyłam już przecztać to dla kilku innych dziewczyn.
Ja tak samo kocham wszystko to,co szybkie,ale z naciskiem na motocykle.Jeżdże już od 12 lat,można powiedzieć,że jestem uzależniona,choć odkąd mam dziecko troszkęsię..."uspokoiłam".Prawie wszystko w moim życiu od jakiegoś czasu związane jest z motocyklem...hihi,ale jaoś nie zamierzam się z tego leczyć :D Kiedyś pasjonowały mnie rajdy samochodowe,potrafiłam "kursować" po całej Polsce,no ale wtedy nie miało się obowiązków-same przyjemności heh
wrzucam fotkę mojego "potworka", może któraś z dziewczyn zagląda do Parku Chorzowskiego lub jest z moich okolic? Chętnie poznam nowe,nawiedzone koleżanki ;)

Zen.
20-04-2012, 22:23
Iraa to siemusimy umówić na wspólne latanie :) Ja jestem z Sosnowca do chorzowa to mozna powiedzieć rzut beretem :D

Iraa
20-04-2012, 22:27
Zen kochana ja też z Sosnowca ;) tylko lubię w parku przebywać,i kumpel prowadzi tam knajpkę dla motocyklistów ;)
Jak dla mnie żaden problem ;)

DiamondShine
21-04-2012, 08:31
kurcze mi zawsze sie to podobalo jezdzenie na motorze ;) oczywiscie zgłową.. jakis scigacz czy cos.. moze nie ja osobiscie ale np. zeby moj facet jezdzil i zeby mnie wozil ahhhh ...
niestety teraz sezon sie rozpoczal i w mojej okolicy zginela dziewczyna z mojego wieku :( motocyklista ją potrącił ... jechal jak szalony.;/
mam tez wujka co kocha sie z scigaczach i jezdzi juz kilkanascie lat ale jezdzi z głowa :)

Zen.
07-06-2012, 16:49
Co ten temat tak śpi?

Ira kiedy jeździmy?! Polatałabym w babskim towarzystwie bo tak to ciagle z tymi chłopami i chłopami :D

O sory dzisiaj na drodze na Pyrzowice laska pięknie schodziła na kolano na swoim gsx-rze, normalnie sie zakochałam i faceci z tego co widziałam to też, nawet mój ;"kochanie czemu Ty tak nie latasz?' ten to potrafi podbudować.... :D ja tez tak chceeee jeździć:D :love::love::love::love::love:

dzidzia1987
07-06-2012, 19:29
Ja uwielbiam siedzieć za kółkiem:D

A motory też uwielbiam, szkoda tylko, że nie mam prawka - ale nic straconego;)

Mój chłopak, teraz mąż strasznie chciał kupić sobie motor, ale ciągle myślał o ścigaczu, ja niestety byłam temu przeciwna. Wiem, że jest szaaaallloooooonnnnyyyyy, pewnie po pierwszej jeździe by się zabił, dlatego uparłam się,że jak kupi ścigacza -to ja na ten motor nie wsiądę.
Kupił Suzuki Burgman 250 - skuter ale w dużych rozmiarach, ważył niecałe 200kg:/:
Nie jezdził nie wiadomo jak szybko tak do 130 wyciągnął- ale wiatr we włosach i tak był. Od tego momentu zakochałam się w motorach.

Planujemy coś kupic niedługo ale to pewnie tez będzie jakiś skuter albo turystyk, coś takiego ja bym chciała:D
Źródło Hot Cars Pictures (http://hotcarspictures.onsugar.com) i Memphis Classifieds, Memphis Free Classifieds, Memphis Online Classifieds | OLX.com (http://memphis.olx.com)

A mieliśmy taki - na zdjęciu wygląda na krótki, ale naprawdę był dość duży i ciężki http://cancun.olx.com



Iraa nie obraż się , ale tak seksownie na tym motorku wyglądasz:D , bomba:)

kath82
07-06-2012, 20:12
o ja laski motocyklistki, ale Wam zazdroszczę:ok::o całe moje towarzystwo to motocykliści:D, ale im się już bawić w wycieczki nie chce, pakują maszyny w busa i jadą sobie na tor do Brna (Czechy):)
mój były facet też miał ścigacza, a mężulek zaliczył poważny wypadek i niestety ścigacza już nie chce, chce crosa - fee:why:.
sama nigdy ścigacza nie prowadziłam, ale bardzo mi się marzy:P pomykałam tylko skuterkiem i pewnie na tym zostanie:huh:

Iraa
07-06-2012, 20:30
kath a skąd Ty dokładnie jesteś? Nie znamy się? Mało jest dziewczyn motocyklistek,więc nie zdziwiłabym się gdybyśmy się już gdzieś spotlały :) a jużnapewno mamy wspólnych znajomych ;)
Zen odezwę się na pw :)

kath82
09-06-2012, 14:57
Iraa ja mieszkam pod Raciborzem, ale motocyklistów znam również z Wodzisławia śl. i okolic;), gdybym Cię poznała raczej bym Cię zapamiętała:). Ja już strasznie długi czas uziemiona jestem więc mało gdzie bywam:/: Wspólnych znajomych może i mamy, świat jest mały:D.

dzidzia1987
09-06-2012, 15:43
kath82 znane mi miasto:) Uczyłam się tam i mieszkałam w okolicy:P

kath82
10-06-2012, 12:23
ale fajnie:D mówię Wam świat jest mały;), a club Magic z Krzyżanowic znasz?

dzidzia1987
10-06-2012, 18:10
no ba:D wcześniej też do Manhattanu jezdzilam, a potem na Magic zmienilam:P

kath82
10-06-2012, 18:48
ha to pewnie otarłyśmy się o siebie nie raz;)

MT89
15-10-2012, 15:41
Hej.
Ja od 5 roku życia jeżdżę na rajdy samochodowe w Polsce oraz Czechach. Kiedyś jako kibic, wielki fan rajdów. Mam wielu znajomych, którzy kochaja rajdy, ale także znam wielu kierowców rajdowych, gdyż w sąsiedztwie miałam kilku. Cały mój pokój był wystrojony w plakaty rajdówek. Mój ulubiony samochód to Subaru Impreza oraz Mitsubishi Lancer chyba wszystkich ewolucji. Uwielbiam zapach sportowej benzyny i adrenaline, która uzależnia. Byłam przez 4lata członkiem automobilklubu i przez 3 lata sędzią sportowym rajdów samochodowych. Jechałam także w jednym ze sprintów jako pilot. Niestety jakoś się wypalilam i nie potrafię już tego kontynuować. Nadal mam ciarki, gdy prejedzie obok rajdowy samochód i czytam newsy na temat rajdów, ale to juz nie jest to. Teraz czas na cos innego, a czasem człowiek ma takie momenty w życiu, że musi sobie zrobić przerwę albo zrezygnować z czegos zupełnie bez przyczyny.
Pozdrawiam fanów i fanki motoryzacji :)
Szerokości...

kath82
01-05-2013, 14:33
Rudziu odpiszę Ci tutaj, nie chciałam zaśmiecać tematu z zakupami, mam nadzieję, że natkniesz się kiedyś na ten post i odczytasz:D. Nie należę do VKP, ale zapewne buszowałam tam nie raz:P. Vectra, którą zamieniliśmy na Insignię była czarna, a Isia jest biała;) dorzucam foty:)
Śliczne macie autko:ok:, my też mieliśmy już vectrę B i C, a teraz kupiliśmy "białą krówkę" za namową męża.

rudzia1985
01-05-2013, 14:54
Ja naleze juz od 2007 jako sierzant :D
To zle zrozumialam z kolorem ale nie szkodzi...Mi sie Insignie czarne podobaja, jakos inne kolory nie podpasowuja mi do tego modelu. Za to w kombi jest 1000 razy ladniejsza niz HB :)

Tosiaczek
01-05-2013, 15:51
To ja się pochwalę naszą bestyjką :)

Kochamy samochody i drifting <3

Święta wielkanocne 2013 w Naszym wydaniu.. :D

http://pliki.wzorki.info/images/fTFgM.jpg

syrena16
01-06-2013, 10:52
nie wiedziałam gdzie to wkleić - mnie szczena opadła...
mówią że Rosja to nie kraj tylko stan umysłu- obejrzyjcie

https://www.facebook.com/photo.php?v=197546120396020&set=vb.148415231897439&type=2&theater

marylin
04-06-2013, 18:03
Może nie wrzucaj takich filmów lub napisz ,że to extrema, nie każdy jest przygotowany na coś takiego, ja obejrzałam 20 sekund i dziękuję.

syrena16
04-06-2013, 18:34
To nie jest Extrema... przykro mi że Cię uraziłam tym filmikiem:(
Ponoć tam weszła moda na kamerki w autach i to taki telegraficzny skrót hehe

marylin
05-06-2013, 18:03
Wszystko w porządku, już mi przeszło,ja w ogóle nie mogę takich filmików oglądać bo płaczę, taki głupi charakter:placz:.Dobrze piszesz,szczena opada wobec ludzkiej bezmyślności na drogach i ku przestrodze.:piatka:

Cataleya 1981
07-06-2013, 08:28
Takie sytuacje na drodze są wszędzie :( Niestety przywykłam do takich widoków bo masa znajomych wozi już w samochodzie lub na kasku motocykla kamerki - nagrania już niejednemu motocykliście uratowały dupę przed oskarżeniem. No bo skoro motocyklista to na 100% winny... To co ludzie wyprawiają na drodze to jakaś paranoja.
Zawsze zanim wyjdę pojeździć na motocyklu oglądam taki filmik, żeby się otrzeźwić i przypomnieć, ze to że znam przepisy nie znaczy, że wszyscy ich przestrzegają... :/:

syrena16
07-06-2013, 09:53
no ja juz leżałam... niestey konsekwencje tego wypadku lecze do dziś. Tez nie była to nasza wina. Bo klient zajechał nam drogę i nie ustapił pierwszeństwa. Tylko zdrowy rozsądek , opanowanie i olbrzymie doświadczenie uratowało nam życie.
Teraz od kiedy mamy naszego ukochanego rozbójnika- nasza Olę - zmieniły nam się priorytety. Juz nie jeździmy na motorze.

Jednak mój Mąż mówi jedno:
Motocykliści dzielą się na dwie grupy... na tych co leżeli i na tych co będą leżeć:)

Ps : Takie małe wspominki... Stary motor ale naprawdę go lubiliśmy:)

heniowa
15-10-2015, 08:56
Ehh z tymi autami to ciagle jakies problemy...wczoraj mnie zatrzymala policja i sie okazalo, ze nie mam przegladu waznego..masakra...szybko pojechalam do http://www.diagmot.waw.pl/usługi/przeglądy-techniczne/ i machnelam przeglad, zeby znowu nie dostac mandatu :)

chanah
26-03-2019, 16:42
Jeśli o mnie chodzi to ostatnio w serwisie samochodowym mój znajomy mechanik polecił mi zakupić poprzez stronę https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/ płukankę do silnika, która podobno bardzo dobrze działa na kondycję naszego samochodu, poprawia jego osiągi i zapobiega problemom z silnikiem. Zdecydowałam się zakupić i na ten moment naprawdę mogę powiedzieć, że widać efekty. Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich ofertę i zdecydować się na zakup, bo jak dla mnie satysfakcja z jazdy jest dużo większa ;)

ciamka
26-06-2019, 10:32
U nas przyszedł czas na nowy samochód po prostu. No i zdecydowaliśmy się na nowe, bo jak się kupuje z salonu, nowe to się ma sprawdzone i nie trzeba się martwić. Pierw byliśmy na jeździe próbnej a potem kupiliśmy mazdę - w salonie Klimczak w Częstochowie. Świetne auta mają no i obsługa na poziomie naprawdę

wisia
03-12-2019, 17:51
Mam od zeszłego tygodnia nowe auto i aż się nie mogę skupić na pracy z radości !!! autko marzenie, taki model jak chciałam i cena była w porządku. teraz tylko delikatne czyszczenie http://motoel.pl/odswiezenie-i-pielegnacja-samochodu/kku/ i oczywiście rejestracja na mnie. Swoje auto to dla mnie spełnienie marzeń, zwłaszcza że musiałam się tłuc autobusami długo z powodu jego braku. Teraz wszystko się zmieni i będę mogła 20 minut do pracy później wychodzić.

agus123
20-05-2020, 12:20
W tym temacie to ja was chciałam spytać czy wykupujecie ubezpieczenie AC? Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac właśnie przeczytałam że nie jest obowiązkowe ale warto je mieć, w przypadku gdy ktoś nam zarysuje auto na parkingu to też odszkodowanie dostaniemy.

eryka98
24-08-2020, 14:49
Ja wam powiem że niedawno kupiłam swoje pierwsze auto, teraz muszę je ubezpieczyć ale nie wiem jaką ofertę mam wybrać. Skorzystam chyba z tej http://kompleksowaochrona.pl/ porównywarki ofert bo to najwygodniejsze i szybkie, nie mam zbyt wiele czasu na szukanie ofert w internecie.

minizo
27-01-2021, 16:47
jaki polecicie najlepszy wosk do auta? dobrej cenie?

Janka102
27-01-2021, 20:13
Są różne woski do aut, ważne aby kosmetyki samochodowe (https://showcarshine.pl/) które wybieramy były dobrej jakości ,wtedy będziemy pewni ze samochód będzie dobrze wymyty, i na przykład wosk dobrze nam zaimpregnuje lakier. To samo się tyczy kosmetyków do wnętrza samochodu.

magadalena
22-02-2021, 23:05
Bardzo ciekawe spojrzenie na ten trudny temat przedstawiliście we wątku. Zakup samochodu to jedna z trudniejszych decyzji z jaką będziemy musieli się zmierzyć. Pytanie jakie najczęściej się pojawia to czy brać samochód z drugiej ręki? Jeśli nie jesteśmy ekspertami w dzidzinie mechaniki pojazdowej to lepiej sobie odpuścić. Zresztą to co znajdziemy na popularnych serwisach ogłoszeniowych ma zazwyczaj mało wspólnego z opisem. Zamiast inwestować w ciągłe naprawy o wiele lepiej jest kupić samochód ze salonu. Zobaczcie zresztą tak popularne marki jak Renault - https://salon.renault.pl/gama/osobowe/ Nie dosyć, że zdobywają wiele prestiżowych nagród, to jeszcze są dostępne w przystępnych cenach.

agus123
08-03-2021, 14:18
No słuchajcie a jakie ubezpieczenie ac wykupić dla auta? Bo przymierzam się do kupna i muszę zacząć już szukać pomału. Kolega mi mówił że tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ ma fajne warunki, wykupił polisę i jest z niej zadowolony. Znacie może tego ubezpieczyciela?

masia
09-07-2021, 11:26
Jeżeli będziecie natomiast szukać szkoły jazdy by bezproblemowo zdać egzamin, a jesteście z Poznania lub okolic to polecam Zdaj Prawko (https://www.zdajprawko.pl/).

monkas
05-10-2021, 13:13
Moim zdaniem sprawdzone źródło, zobaczcie - http://bidcarsusa.pl/
Chodzi głównie o to, że można trafić pojazdy utrzymane w naprawdę dobrym stanie.
Dalej to już kwestia taka, jak do tego podejdziecie, bo to trzeba zrobić rozsądnie.
Jeśli będziecie szukać z głową, to traficie sensowne modele i tego się trzymajcie.

minizo
08-01-2023, 21:08
Zostając w temacie, zastanawiam się jakie felgi do Astry J? (https://jakiefelgi.pl/opel/opel-astra/opel-astra-j/) Słyszałam o serwisach do wyszukiwania części do samochodowych, chętnie skorzystałabym z takich wyszukiwarek, żeby dowiedzieć się jakie felgi będą kompatybilne do mojego modelu.

Janka102
25-01-2023, 18:09
Jak już jesteśmy w temacie samochodów, warto kupić odpowiednie kosmetyki samochodowe (https://showcarshine.pl/) które dobrze umyją nasz samochód, ale również go wypielęgnują, zaróno na zewnątrz, jak i w środku.

minizo
03-02-2023, 11:21
Przy okazji dobrze jest również skorzystać z diagnostyki auta https://wydauto.com.pl/ aby uniknąć ewentualnych usterek które na pierwszy rzut oka nie są widoczne. W ten sposób można też sprawdzić faktyczny stan licznika oraz wiele innych. Całkiem przydatne.

Glue
15-07-2023, 10:38
Racja, ja za to mam w planach odwiedzić Poznań ale nie mam nadal własnego auta. Sprawdziłam więc jaką ofertę ma wypożyczalnia samochodów Poznań i będę właśnie rezerwowała sobie bardzo fajny, wygodny samochód. Tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-poznan-lawica/ jest kilka bardzo ciekawych informacji na temat wynajmu samochodów w tym mmieście

minizo
10-11-2023, 17:18
Kiedy decydujesz się na firmę zajmującą się tuningiem, zwróć uwagę na ich wcześniejsze prace i doświadczenie. Wybierz taką, która specjalizuje się w rodzaju tuningu, jaki Cię interesuje – czy to mechaniczny, zewnętrzny czy wyposażenie wnętrza. Przeczytaj opinie klientów i zobacz portfolio np. na http://pacarservis.pl/uslugi/chiptuning-hamownia, by mieć pewność, że wybrana firma spełni Twoje oczekiwania

Ajsi
13-11-2023, 12:28
A miałyście kiedyś problem ze wgnieceniami w karoserii? Można sporo przeczytać na temat nieinwazyjnego usuwania wgnieceń, choćby tutaj (https://bedzinski24.pl/20231024579638/kto-w-bedzinie-i-okolicach-zajmuje-sie-bezinwazyjnym-usuwaniem-wgniecen) opisano warsztaty, które się tym specjalizują. Ponoć to o wiele tańsze i lepsze rozwiązanie niż standardowe działania.

Nanni2
19-02-2024, 16:12
Przyznam że w moim przypadku co raz bardziej inspirują mnie tzw. "trójkołowce" on-road czyli coś jak quad ale 3-kołowy i z przeznaczeniem bardziej na ulicę, choć i w off-road tez da się w nim wjechać. Jak ktoś nie ma pojęcia jak to wygląda to daje podgląd na przykładową kategorię tego rodzaju pojazdów - https://bluebike.pl/pl/c/ON-ROAD/38 w tym przypadku głównie sprawdzonej marki Can-Am.