PDA

Zobacz pełną wersję : Książki do kosmetyki



Paulka
12-06-2012, 16:42
dziewczynki moje kochane potrzebuje kasiazki, najlepiej skanow z kilku dzialow...chodzi mi o ksiazke Magdaleny Kaniewskiej - Podstawy kosmetologii,o przebarwieniach, menopauzie, schorzenia skory, skora mezczyzny i elektrolecznictwo... lub innych ksiazek tej dziedziny, prosba dosc pilna:/:

germana
12-06-2012, 17:16
Ja mam :
Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska - Maria Noszczyk
kosmetyke stosowaną dylewkiej-grzelakowkiej i
pdf Marie-Claude Martini, Waldemar Placek - Kosmetologia i farmakologia skóry.tylko za chwile mam klientke więc za jakąś godzinke 2 moge poskanować :)

Paulka
12-06-2012, 17:44
to moze cos z tej pierwszej pozycji...te druga mam, chcialabym uzupelnic ifnormacje jakimis innymi ksiazkami, bo okazuje sie ze p.Grzelakowska za malo napisala :/:

germana
12-06-2012, 20:54
Podeślij na priva email bo tu nie chce zapychać... i co dokładniej ze schorzeń skóry i elektrolecznictwa...
z przebarwien wziełam z "dermatologii w praktytce" a o facetach nei znalazłam ... moze bedzie w tym pdf cos

Paulka
13-06-2012, 10:37
ze schorzen skory to najlepeij wszystko, z elektrolecznictwa tez..no chyab ze to za duzo skoanowania...

germana
13-06-2012, 23:35
Toche wysłałam mam nadzieje że cokolwiek pomoże. to sa zdjęcia w dużej rozdzielczości bo niestety skaner mi nie współpracował. Nie są za idealne bo dopiero weszłam do domu a mam dużo nauki na jutro więc mam nadzieje że chociaż troszkę coś pomogę...

Paulka
14-06-2012, 09:37
dziekuje Ci bardzo za to co wyslalas!! jestem Ci mega wdzieczna:) spokojnie daje sie to przeczytac wiec pomoglas:) dziekuje ze posiecilas swoj czas na zrobienie zdjec i wyslanie:)

mysle ze temat mozna pozostawic, na szukanie innych pozycji, ja osobiscie andal czekam na Podstawy kosmetologii:)

Paulka
14-11-2012, 14:17
nie wiem gdzie to zamieścić, wiec wrzucam tu, moze by zmienic temat na ksiązki pomoce naukowe Kosmetyka?? no sama nie wiem, na pewno
myśle ze ksiażki do ktorej wrzucam linka przyda sie rownież w szkole kosmetycznej, ja sama z niej korzystalam:) Alicja Marzec - Chemia kosmetyków


Chemia Kosmetykow Alicja Marzec (http://pl.scribd.com/doc/21631278/Chemia-Kosmetykow-Alicja-Marzec)

monkas
17-07-2015, 08:23
Szukajcie po nowych tytułach znanych autorów. Jak wszystkie doskonale wiemy w tej tematyce wiele się zmienia - wystarczy kilka miesięcy i wiele kwestii zaczyna wyglądać diametralnie inaczej.

Denskelu
26-10-2015, 23:13
Również chciałbym dostać te materiały o ile jest to możliwe, jeżeli ktoś takowe posiada proszę o kontakt na PW, na pewno się dogadamy ;)