PDA

Zobacz pełną wersję : Euro Fashion- Pruszcz Gdański szkolenie rzęsy 1:1



martynkaa
14-06-2012, 15:29
Witam, widzę, że na forum są same obeznane osoby dlatego myślę, że mi pomożecie;) myślę nad kursem z rzęs metodą 1:1 w Pruszczu Gdańskim w Euro Fashion. Czy któraś z Was się tam szkoliła bądź zna osobę która robiła tam szkolenie i wie czy była zadowolona? będę wdzięczna za wszystkie informacje:skacze:

martynkaa
14-06-2012, 18:52
naprawdę nikt się nie orientuje? ogólnie firma wg mnie ma bardzo dobrą renomę....

Paulka
15-06-2012, 10:15
no widocznie nie, ja ogolnie do kursow z EF mam dystans:)

martynkaa
15-06-2012, 15:05
czemu?

Camilla
16-06-2012, 00:05
EF był potentatem ale jakies 10 lat temu hehe... kursów u nich nie robiłam , pamietam tylko afery kiedys ze na kursie u nich najlepiej sie zajac samemu soba i pania instruktorka czasem nie przeszkadzac. Moze sie zmieniło..... za to kilka razy zamawialam od nich produkty przez internet z pruszcza i czas realizacji - parodia , kontakt znimi - równiez , pozniej kilka osob z branzy odradziło mi jakakolwiek współprace z EF.

Elizabeth76
16-06-2012, 07:41
Jeśli chodzi o EF w Pruszczu to złego słowa nie powiem znam wiekszosc osób w firmie . Wszystko na najwyższym poziomie takze dziewczyny nie oceniajcie kazdego oddzialu jedna miarka Dla firmy klient jest najważniejszy co nie raz sie przekonałam . Jeśli chodzi o szkolenia (paznokcie) nigdy nie było tak oczywiscie cały czas piszę tu o Pruszczu że trzebe było zajac sie soba samemu , byłam tam nieraz i zawsze chetnie wracam . Szkoleniowiec jak najbardziej przekazuje wiedze oczekuje pytań na które chetnie odpowiada . Co do szkoleń rzęs to prawdopodobnie prowadzi Marzenka bardzo sympatyczna kobietka :) Poznałam ja osobiscie ale jak szkoli to nie wiem , ale mysle ze sie nie zawiedziesz :)

martynkaa
16-06-2012, 11:04
spróbuję i dam znać jak było:P

Blejsia
12-08-2012, 22:55
Byłaś i jak??:)