PDA

Zobacz pełną wersję : BYDGOSZCZ Szukam szkolenia



madziunka6
07-07-2009, 13:28
dziewczyny mogłbyscie doradzic mi na ten temat chciałabym isc na kurs w bydgoszczy lecz nie wiem gdzie dobrze mnie naucza, nie chce wydac pieniedzy byle by miec papierek... chciałabym siue czegos nauczyc... licze na was:)

rudi80
07-07-2009, 14:12
mi moja kuzynka polecala LaFemme-sama tam robila i jest bardzo zadowolona:
FHU Anna
Anna Kuźlon
ul. Kurpińskiego 12/8a
85-096
Bydgoszcz
kom.+48 501 480 896
tel. +48 52 341 20 93
kujawsko-pomorskie@lf.pl
La Femme Cosmetics Sp. z o.o. (http://www.lf.pl)
lub w IMS Nails:
ul. Karłowicza 22, 85-092 Bydgoszcz.
Telefon: 605785489, 052 3460717
IMS NAILS - O nas - (http://www.imsnails.pl)
w tym drugim robilam kurs manikure i jestem bardzo zadowolona
Zycze powodzenia.

sylwia-p_86
07-07-2009, 17:30
Ja polecam SPN mam numer telefony jeśli byś chciałam nadam ci na pw sama tam nie robiłam,ale wiem że dobrze i profesjonalnie. Sama szkoliłam się u Pani Emilii Jasińskiej i Rity Jasińskiej Emilia InternatioNails - Oferta szkolenia (http://jasinska.com/paznokcie/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=77) i tu polecam.

madziunka6
07-07-2009, 23:28
dziekuje bardzo dziewczyny napewno jjedna z ofert wybiore:) dziekuje:*

pisiowa21
10-07-2009, 08:45
mnie również się to przyda mam zamiar sie w końcu wybrać na kurs:)

sylwia-p_86
10-07-2009, 20:14
Pamiętajcie tylko nie idźcie na szkolenia jedniodniowe za 300zł bo nic z tego dobrego nie wyniknie ;]:)

madziunka6
10-07-2009, 22:28
no ja własnei znalazlam u dziewczyny szkolenie za 700zł za 2 dni... a jednak wolałabym sie czegos nauczyc od profesjonalisty ktory uczy wiecej osob niz napewno on...

sylwia-p_86
13-07-2009, 17:07
To jest dziewczyna co szkoli?Bo z twojej wypowiedzi wywnioskowałam,że ona nie ma pamierów intruktorskich

madziunka6
14-07-2009, 16:01
hmm niby ma...

ssisi2
26-07-2009, 11:57
Ja robiłam kurs w FUH Anna- i powiem tyle, że jest do bani.To tylko liźnięcie podstawowej wiedzy. Zero odpowiedzi na pytania odbiegające poza program. Szkolenie tylko na tipsie. Obecnie jest standardem szkolenie na tipsie i formie. Po tym szkoleniu to przedłużałam paznokcie tylko mamie bo bałam się obcym klientkom.

Po tym szkoleniu trafiłam na doszkalanie do Ani Gembali w Tychach. I dopiero wtedy otworzyły mi się oczy i zobaczyłam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto szkoląc się w La Femme. Ania to bardzo skromna dziewczyna, która cierpliwie odpowiada na każde pytanie- nawet te nie związane z programem szkolenia. Obecnie od 1 lipca jest szkoleniowcem prestiżowej firmy abc nailstore. Produkty są rewelacyjne i bardzo wydajne, a klientki są zachwycone swoimi paznokciami.

Później miałam okazję popracować na produktach IMS- są beznadziejne. Paznokcie po dwóch tygodniach wyglądają okropnie. Dziwię się, że klientki płacą 130 zł za paznokcie na których mają produkty za raptem 20zł. Pani Iza na szkloleniu jest może miła- bo to w końcu szkoli się potencjalna klientka. Natomiast jej zdobienia paznokci zaliczyłabym raczej do przeciętnych.Niejedna dziewczyna, która nie jest instruktorką robi ładniejsze paznokcie.

W kwietniu tego roku trafiłam na doszkalanie z akrylu do Aleksandry Mrotek, która jest szkoleniowcem Charismy. Nie mam zastrzeżeń do tego szkolenia

W jednym wątku pojawiła się też Pani Jasińska. Hmm... myślę, że niejedna stylistka, która przewinęła się przez jej progi przyzna mi rację, że Pani ta bazuje już tylko na swoim nazwisku. Reszta to porażka.

Nie polecam Akademi Zdrowia- to jest typowa masówka. Nie nauczycie się tam zbyt wiele.

---------- Dodano o godzinie 10:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:30 ----------


no ja własnei znalazlam u dziewczyny szkolenie za 700zł za 2 dni... a jednak wolałabym sie czegos nauczyc od profesjonalisty ktory uczy wiecej osob niz napewno on...

Oj czasami można się pomylić. Zdarzyło mi się, że taki profesjonalista siedzi podczas szkolenia i patrzy się błędnym wzrokiem w okno... :o

---------- Dodano o godzinie 10:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------


Ja polecam SPN mam numer telefony jeśli byś chciałam nadam ci na pw sama tam nie robiłam,ale wiem że dobrze i profesjonalnie. Sama szkoliłam się u Pani Emilii Jasińskiej i Rity Jasińskiej Emilia InternatioNails - Oferta szkolenia (http://jasinska.com/paznokcie/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=77) i tu polecam.

Wystrczy pouczestniczyć w kilku warsztatach paznokciowych aby dowiedzieć się, że te Panie do zbyt obowiązkowych nie należą. Terminy przestawiają. Obiecują złote góry a potem nic z tego nie ma. Obsługują klientki podczas szkolenia. A dyplomu to nie można się doprosić.

Czarnulka1523
27-07-2009, 12:00
mialas niezla historie z kursam ja naszczescie poszlam do LF w dyni i jestem zadowolona.....

ssisi2
27-07-2009, 14:12
mialas niezla historie z kursam ja naszczescie poszlam do LF w dyni i jestem zadowolona.....

No cóż - trochę czasu obracam się już w tym światku. Jestem też ciągle głodna wiedzy. Nie straszne mi jechać przez całą Polskę na szkolenie czy warszaty. Ale opłaca się- wiem jake podukty należą do czołówki a jakich lepiej nie próbować, bo można zrobić spobie kuku.
:D

jamarcianka
11-11-2009, 21:23
Świetnie przeczytać, że Ola M. z Bydgoszczy dobrze szkoli, bo zastanawiam się, czy do niej nie pojechać. Ale mam jeszcze pytanie do ssisi2 odnośnie Oli M. - czy wystarczy zrobić podstawowy kurs żeli i akrylu, a w zdobieniach podeprzeć się internetem, gazetami i własnymi ćwiczeniami, czy też to szkolenie ze zdobiennictwa też należałoby zrobić...Jeśli się orientujesz, to proszę o odpowiedź.

ssisi2
11-11-2009, 23:41
Świetnie przeczytać, że Ola M. z Bydgoszczy dobrze szkoli, bo zastanawiam się, czy do niej nie pojechać. Ale mam jeszcze pytanie do ssisi2 odnośnie Oli M. - czy wystarczy zrobić podstawowy kurs żeli i akrylu, a w zdobieniach podeprzeć się internetem, gazetami i własnymi ćwiczeniami, czy też to szkolenie ze zdobiennictwa też należałoby zrobić...Jeśli się orientujesz, to proszę o odpowiedź.

Myślę, że lepiej jest zrobić najpierw kurs podstawowy. Trochę poćwiczyć technikę i raczej skorzystać z warsztatów ze zdobienia. Warsztaty są tańsze a jeśli organizowane są przez prestiżową firmę to wyniesie się z nich więcej niż ze szkolenia. Ale to jest tylko moje zdanie- decyzja należy do ciebie. Ja ostatnio byłam na warsztatach u Ani Gembali Papież , gdzie gościem specjalnym była Dominika Piroth i- mówię wam- warto było jechać tyle kilometrów. Dziewczyny często wybiegały poz ramy szkolenia i przekazały dużą wiedzę.

Ola M.
21-02-2010, 23:45
Witam Was dziewczyny, dziś przez przypadek trafilam na ten temat i powiem Wam ogromnie mi miło, dziekuje ze ktoś docenia moje starania :) staram sie jak moge przekazac Wam calą wiedzę :) i madziunka6 700zl za 2 dni to nie jest niska cena, a juz napewno nie swiadczy o byle jakości :) mysle ze to cena przystępna za taką masę wiedzy :) Buziaki

sylvi
10-02-2011, 01:11
Odświeżam temat. Prosze o polecenie dobrego kursu w Bydzi. Czy ktos się szkolił w Manifique ? jest to kurs chyba powiązany z spn.

Musze wybrać jakis, dodam ze jestem zielona w temacie paznokci, licze na wasza pomoc. Dzieki

NiCoLa
10-02-2011, 08:22
To ja może polecę Tobie naszą soffii25 :) jest szkoleniowcem Astonishing i na pewno dużo się nauczysz :) Miałam okazję poznać Zosię osobiście i to bardzo miła i cierpliwa osoba ;)

Elizabeth76
10-02-2011, 08:34
To ja może polecę Tobie naszą soffii25 :) jest szkoleniowcem Astonishing i na pewno dużo się nauczysz :) Miałam okazję poznać Zosię osobiście i to bardzo miła i cierpliwa osoba ;)

jak zobaczyłam ten temat z pytaniem to odrazu też przyszla mi na mysl nasza soffii zresztą co tu duzo mowic wystarczy wejsc na jej bloga lub album na forum :love: sama bym sie wybrała do niej na jakieś warsztaciki :]

soffii25
10-02-2011, 12:27
dziękuję :)
elaxx a ja mogę napisać, że warsztaciki sie odbędą na początku maja ;) szczegóły niebawem :) a wcześniej pokaz :D

Elizabeth76
10-02-2011, 12:40
soffi ale to w Bydgoszczy czy gdzies organizujesz blizej Elblaga ??

soffii25
10-02-2011, 12:46
w Bydgoszczy :) czyli niedaleko :P

Elizabeth76
10-02-2011, 12:49
w Bydgoszczy :) czyli niedaleko :P

no niby nie :] :cwaniak: wiec poczekam na wiecej szczegółów :D