PDA

Zobacz pełną wersję : Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs



Strony : 1 2 [3] 4 5 6

wisienkakwspz
05-12-2013, 12:02
A ja chciałam pięknie podziękować za prezencik, idealnie pasuje mi do torebki :D

noblelashes_pl
07-12-2013, 11:18
wisienkakwspz bardzo się cieszymy że podoba Ci się świąteczny prezent.

Dzisiaj uzupełniliśmy stany magazynowe więc jeśli na coś czekacie to zapraszamy :)

---------- Dodano o godzinie 10:18 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 08:55 ----------

.

Izi
09-12-2013, 13:01
:skacze::skacze::skacze:
Prezencik Świąteczny jest prześliczny, jak miło.
Dziękuję Noble:kwiatek:

noblelashes_pl
09-12-2013, 13:04
Izi, świetnie że Ci się podoba, ^_^ mierzyliśmy aby przyszedł w mikołaja :wstydek:

A co do podziękowań, to my Ci dziękujemy za to, że z nami jesteś :)

Pozdrawiamy

kiwaczek2
09-12-2013, 19:03
jejku ja też dostałam. ale miło! dziękuję

Factum
10-12-2013, 14:05
Zaglądam do skrzynki - paczuszka. Aż mi sie oczy zaświeciły. Noble Lashes no znam :))) no to otwieram - zawiniątko niemałe. Piękne cudeńko !
Bardzo jestem urzeczona, delikatnie wprawiliscie mnie tą niespodzianką w zakłopotanie. Bardzo dziękuje, to moj pierwszy w życiu wizytownik, jest bardzo elegancki i z pewnością będzie mi towarzyszył. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
A sam pomysł uważam za genialny!
Pozdrawiam Iza.

Patrycja_92
10-12-2013, 14:21
A ja czekam na klej Green :D ciekawa jestem go bardzo, bo slyszalam duzo fajnych opinii :D To bedzie moj trzeci Noblowski klej :D

Factum
10-12-2013, 15:20
A ja czekam na klej Green :D ciekawa jestem go bardzo, bo slyszalam duzo fajnych opinii :D To bedzie moj trzeci Noblowski klej :D

Patrycja, moge powiedzieć śmiało, ze Green jest rewelacyjny, trzeba sie go nauczyć, swietnie trzyma, płynnie sie na nim pracuje. Zachwalam go bardzo. Mam już klientki po 3 tygodniach na uzupełnienie i jak na razie bardzo trwałe wiązanie.

carmenita
11-12-2013, 00:47
Kurczę chcę złożyć zamówienie a tutaj przy logowaniu mnie jakby wyrzuca.. Nie wiem co jest. :/

noblelashes_pl
11-12-2013, 08:44
Proszę opisać nam co się dzieje na maila.
Czy ma już Pani konto i aktywowała je?

malutkaistotkaa
11-12-2013, 09:46
mam pytanie ktory klej macie najszybciej schnacy?? hs 5??
dobry jest dziecwyzny polecacie?? prosze o szybka odpowiedz bo robie zamowienie:)

mini89
11-12-2013, 10:31
pracowałam na HS4 i jest jak najbardziej szybkim klejem :)

kiwaczek2
11-12-2013, 10:37
green jest najszybszy

Factum
11-12-2013, 12:00
green jest najszybszy

Jest tez bardzo trwały :)

KatarzynaMolo
11-12-2013, 12:38
O tak green bez wątpienia to numer 1 inne zostają daleko w tyle :)

DianaT
11-12-2013, 16:53
Dzisiaj dostalam zamowienie i golym okiem widac ze jedna z peset sie mija. I nie wiem czy sprobowac nia pracowac czy odmienicie mi ja? Moze to nie bedzie przeszkadzac w pracy ale nie chcialam nia pracowac bo nie wiem czy jesli jej uzyje to mi wymienicie na nowa jesli jednak okaze sie zla.

noblelashes_pl
12-12-2013, 23:40
Klej Green to od dłuższego czasu nasz bestseller.
Cieszymy się że Wam się na nim dobrze pracuje.

Malutkpumcia jeśli coś jest nie tak wystarczy do nas napisać na maila.

---------- Dodano o godzinie 22:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:19 ----------

.

jauntyangel
13-12-2013, 00:47
Dziś pierwszy raz użyłam green'a i... jestem zakochana :skacze: jestem w szoku, że tak szybko wiąże :wow: teraz będę obserwować jak z trwałością, ale póki co jestem pozytywnie nastawiona :)

jolanta
13-12-2013, 08:28
Ja jeszcze tego green nie probowalam ale z hs-5 jestem bardzo zadowolona. Jak mi sie skonczy to napewno sie pokusze na green. Dziewczyny mam pytanie czy praimer z NL jest dobry bo do tej piry mialam z SL.

malutkaistotkaa
13-12-2013, 09:17
tez zamowilam greena teraz i primer cleaner bede testowac bo tego jeszcze zNL nie mialam:)

Gorzkajakmokka
13-12-2013, 16:06
A ja chciałam pięknie podziękować za prezencik, idealnie pasuje mi do torebki :D
Co takiego dostałyście :) ejjj aż żałuję że nie zamawiałam przez Noble ostatnio , tylko pośrednikami :D
Chyba że to nie dla wszystkich było :D

Kurcze a ja kleiłam greenem i nie wiem czy ja mam złą temperaturę ale tak szybko mi wysychał na kamieniu że co chwilę musiałam dodawać kropelki:) i miałam wrażenie że taki glut,ale widocznie albo temp albo wadliwy jakiś mi się trafił. Zrobię zatem drugie podejście.

Patrycja_92
13-12-2013, 16:32
No chyba nie dla wszystkich, bo ja zamawialam klej w niedziele teraz i rzesy i nie dostalam tez nic :d

noblelashes_pl
13-12-2013, 17:21
Gorzkajakmokka (http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html) Klej green jest bardzo wrażliwy na wilgotność powietrza, kiedy jest ono suche np. duże temperatura grzejników.
Jeżeli chodzi o prezenty nie były one wysyłane do ostatnich zamówień tylko słaliśmy je oddzielnymi przesyłkami wraz z życzeniami świątecznymi :) Niestety nie jesteśmy w stanie obdarować nimi Was wszystkie chociaż bardzo byśmy chcieli. W tym roku obdarowaliśmy 1000 klientek które kupują u nas najwięcej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powiększymy pulę świątecznych upominków :)

Gorzkajakmokka
13-12-2013, 17:47
O kurcze :) To chyba czas zamawiać od was bezpośrednio:)

Dziękuję za info, chyba faktycznie jest u mnie ciepło mimo że z okazji powrotu doklejenia zakręciłam w tym pomieszczeniu kurki i otwieram okno często aby było chłodno.

noblelashes_pl
13-12-2013, 19:38
Na przyszłość w prezenty postaramy się wyposażyć także dystrybutorów :) Sama temperatura nie jest taka zła co właśnie mała wilgotność powietrza zresztą polecamy przejrzeć wcześniejsze posty dziewczyny o tym pisały może znajdzie się jakaś ciekawa informacja.

wisienkakwspz
13-12-2013, 22:18
gorzka nie wiem, czy wszyscy dostali to samo, ale ja dostałam bardzo elegancki wizytownik ;)

Star Lash Academy
13-12-2013, 23:11
Ja tez dostałam wizytownik :) i baaardzo dziękuję piękny prezent świąteczny :) wreszcie moje wizytówki będę wyciągać z elegancją :) NOBLE thank U :)

marchewkowy_las
14-12-2013, 02:33
a kiedy będą świąteczne promocje? słyszałam od kursantek, że potrzebują uzupełnić stany rzęsowo-klejowo-primerowe i czekają na świąteczne rabaty :D

jolanta, primer z noble jest nie tylko świetny i skuteczny, lecz również wyjątkowo smakowity, wszystkie klientki będą zachwycone. na dodatek schnie szybciej, niż z SL. polecam :ok:

kiwaczek2
14-12-2013, 11:25
Podpinam sie znow pod promocje. Jakies rabaty bysmy chcieli. Bo wiecie krucho z kasa przed swietami;)

noblelashes_pl
15-12-2013, 14:37
http://static1.tradoro.pl/80/player/swiateczna.jpg
Promocje (http://noblelashes.pl/promocje/c,51183,1)

mucha
15-12-2013, 16:07
Do zagranicznych odbiorców też kierowana jest ta promocja?

noblelashes_pl
15-12-2013, 19:11
Do zagranicznych jest wszystko, prócz wysyłki. Wysyłka tylko krajowa

KatarzynaMolo
16-12-2013, 18:11
A ja się chciałam pochwalić swoim prezentem od Noble.

Noble dziękuję, prezencik śliczny i bardzo mi potrzebny bo do tej pory nosiłam wizytówki w portfelu i się bardzo niszczyły.


http://pliki.wzorki.info/images/cnAsD.png

noblelashes_pl
18-12-2013, 16:49
Miło nam to słyszeć Pani Katarzyno :)

---------- Dodano o godzinie 10:12 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:56 ----------

Piszą o nas, a w zasadzie to o Was, w najnowszym numerze URODY.

Jeśli Wy też chcecie aby czytelniczki URODY trafiły do Was na zabieg zapoznajcie się z warunkami zamieszczenia danych na stronie Współpraca NL (http://noblelashes.pl/informacje/Wspolpraca_NL/) i napisz do nas.
https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc3/1471291_561514000606987_1072021868_n.jpg

Cataleya 1981
19-12-2013, 19:14
Ja rownież slicznie dziękuję za wizytownik :)
Bardzo fajny gadżecik :)

noblelashes_pl
21-12-2013, 15:14
:)

---------- Dodano o godzinie 14:14 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:28 ----------

Wszystkiego najlepszego drogie forumowiczki

http://static1.tradoro.pl/80/player/santa3.jpg

kiwaczek2
21-12-2013, 20:37
pomyślałam sobie, że fajne byłyby kleje 3ml. ja nigdy nie zuzywam kleju do końca. nie wiem jak inne osoby (nie mówię tu o instruktorkach).
nie mam dużego stażu wiem, klientek średnio, ale tak czy siak wolałabym mieć więcej klejów w swoim kuferku a mnejszych.
to takie moje życzenie do św. mikołaja :D

marchewkowy_las
22-12-2013, 02:11
Kiwaczku, przecież w Noble mamy dużo klejów po 3ml :) Green jest tylko większy, nie ma go 3ml pojemności ;)

a św Mikołajów w Noble mamy dwóch :ok: dziękuję, chłopaki, za wspaniałą współpracę, za kolejny rzęsowy rok, za cierpliwość, gdy domagamy się nowości, za spełnienie naszych życzeń, za gratisy, które zawsze miło znaleźć w paczce, za szybki kontakt.
wszystkiego najlepszego! :D

kiwaczek2
22-12-2013, 12:00
no fakt hahah ale ja ślepak jestem. przecież wiem, nie wiem co mi się pomieszało. jeszcze mniejszy bym chciała widocznie :D

noblelashes_pl
23-12-2013, 10:11
kiwaczek2 (http://forum.wzorki.info/members/17801-kiwaczek2.html) Co do mniejszych klejów niż 3ml to jest już chyba niemożliwe :) 3ml to na prawdę mała pojemność a niewysoka cena tych klejów spokojnie pozwala na to żeby znajdowało się ich w kuferku więcej :)

marchewkowy_las (http://forum.wzorki.info/members/14947-marchewkowy_las.html) bardzo dziękujemy za miłe słowa jednak nie jest to tylko zasługa dwóch mikołajów należą się one dla całego zespołu który daje z siebie wszystko szczególnie w okresie świątecznym żeby przesyłki docierały do Was błyskawicznie.

My oczywiście również cieszymy się z naszej współpracy i także życzymy wszystkiego najlepszego jeszcze raz :)

halucynacja88
29-12-2013, 02:11
Witam serdecznie wszystkie stylistki i przedstawicieli Noble:)
Niedawno byłam na szkoleniu podstawowym u naszej forumowej Agulii i w tym wątku chciałabym jej bardzo serdecznie podziękować za wskazówki przy doborze pęset - najlepiej pracuje mi się na dwóch zakrzywionych Vetusach - ESD-17 i 5B-SA :ok: dzięki Agulaa!! Innymi posługiwałam się jak kaleka;( Agulaa, chwała Ci za te pęsety :yess:!

noblelashes_pl
05-01-2014, 11:13
Miło słyszeć takie słowa. :)
Aga to bardzo uzdolniona instruktorka.

A korzystając z okazji chcemy Wam życzyć samych zadowolonych klientek, szampańskiej zabawy oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

http://static1.tradoro.pl/80/player/2014.jpg

kiwaczek2
09-01-2014, 22:23
czy ktoś testował neutralizator? chodzi mi o osoby mające katar lub zatkany nos po klejeniu

Mysiaczeq
12-01-2014, 23:07
czy w najblizszym czasie planujecie dostawe odzywki Prolash+? bo się czaję ;)

Izi
12-01-2014, 23:10
Mysiaczeq jest w zakładce z nowościami. Ja stosuje od jakiegoś czasu ale mam problem ze systematycznością;)

Patrycja_92
12-01-2014, 23:34
Ja tak jak Kiwaczek ciekawa jestem skutecznosci neutralizaora, bo po Greenie zam zatkany nos cały następny dzień ;/

Joannah
12-01-2014, 23:44
Czy Noble planuje w przyszlosci wprowadzenie mini paletek z miksami malych dlugosci np 5-9
Albo w ogole wprowadzenie mini paletek z rzeskami dl. 5 albo 6, albo 7?

Gratulacje sklepu w Niemczech :)

Patrycja_92
13-01-2014, 14:31
JA jeszcze z jednym pytaniem- ostatnio zaintrygował mnie temat opasek na czoło dla klientki, sama mam jakąż zwykłą Rossmanowską, a może fajnie byłoby mieć firmową, do wyboru kolorystycznie, mięciutką welurową :)
Co szanowne Noble na to by wprowadzić do sprzedaży opaski welurowe z logiem? :))

DianaT
13-01-2014, 19:50
A ja mam pytanko kiedy bedzie dostepny remover w kremie i dark borwny 0,1 B i C?

noblelashes_pl
13-01-2014, 23:01
bobas (http://forum.wzorki.info/members/3352-bobas.html) Dziękujemy sklep w Niemczech już hula bardzo długo zapraszamy także wszystkich spoza granic naszego kraju do zakupów w Czechach Noblelashes.cz, Słowacji Noblelashes.sk, Rumunii Noblelashes.ro oraz Italii :) z biegiem czasu będziemy starać się "podbijać" pozostałe rynki :) Planujemy wprowadzenie rzęs krótszych jednak w mixach nam się to chyba nie uda postaramy się pomyśleć coś z dwu-długościowymi albo po prostu całymi paletami w jednym rozmiarze.


Mysiaczeq Jeśli chodzi o Prolash+ zaistniały jakieś zmiany i nie jesteśmy już z niego zadowoleni ale staramy się wyjaśnić sytuację bo jest nim bardzo duże zainteresowanie.


Patrycja_92 ciekawy pomysł z tymi opaskami jutro rano przedstawimy go załodze myślę, że opinia będzie pozytywna bo szefostwo jest bardzo otwarte na nowe rozwiązania których Wam potrzeba :)

malutkapumcia Remover w kremie planujemy w ulepszonym składzie wprowadzić na wiosnę, co do rzęs dark brown są one dostępne w Mini paletkach.

Pragniemy też poinformować, że jesteśmy w trakcie testowania i wprowadzania nowości. Właśnie kończymy test dwóch klejów jednego bezoparowego a drugiego tak szybko schnącego, że ciężko porównać go z innymi na pewno przyśpieszy on pracę wprawionym styliskom :) Co do pozostałych nowości będziemy informować na bieżąco.

DianaT
13-01-2014, 23:43
w mini paletkach wiem że są ale zależy mi na full opcji :-D jest szansa że pojawia się w najbliższym czasie?

nadiuszka
14-01-2014, 09:50
ooo tak, szybki klej z czerwoną zakrętką jest mój numer jeden. oby jak najszybciej się pojawił w ofercie.

Joannah
14-01-2014, 23:12
Kiedy mozemy sie spodziewac wprowadznie klejow i nowych rzesek, czy jest o przedzial dni czy tygodni ?:)

Brawo za serwis!:ok:

noblelashes_pl
15-01-2014, 09:44
Jeśli chodzi o nowe produkty to cierpliwości :) Każdy klej przed wprowadzeniem musi przejść bardzo długą drogę, kończymy jeszcze ich testy i będziemy powoli przymierzać się do sprzedaży więc to raczej kwestia tygodni. Bobas co do rzęs okres będzie podobny ciężko podać konkretne terminy ale oczywiście robimy wszystko, żeby było to najszybciej :)
Jak na razie klej Red - bo taką będzie miał nazwę tak jak pisała Nadiuszka to absolutny hit każdy kto miał już z nim styczność jest zachwycony więc chyba szykuje się kolejny przełom bo to już wyższa liga kleju :)

kiwaczek2
15-01-2014, 11:33
ja testowałam klej czerwony u marchewki na szkoleniu. super. prawie cały czas na nim kleiłam, na zmianę z zielonym.

noblelashes_pl
15-01-2014, 12:52
Bardzo nas to cieszy z dnia na dzień dostajemy nowe pozytywne opinie na temat tego kleju :) bardzo długo też się na nim rzęski trzymają :)
Klej Blue bo taka ma być nazwa nowego bezoparowego też z tego co widzimy "wskoczy" na numer 1 klejów hipoalergicznych :)

Od dnia wczorajszego szczoteczki Exclusive oraz do rzęs i brwi wysyłamy z wygrawerowanym złotym napisem "Noblelashes " każda pakowana oddzielnie :D

śmieszna
15-01-2014, 14:07
a ja mam pytanie czy zamówienia składane u Was bezpośrednio sumują się z tymi ze sklepu warszawskiego? pytam w kontekście polecenia stylistek na Waszej stronie?

noblelashes_pl
15-01-2014, 16:22
śmieszna- oczywiście, prosimy o wysłanie nam danych do zamieszczenia na maila. :)

Agula Hol
15-01-2014, 22:16
Mi to by się przydało Noble w Holandii, a może macie już jakieś planu na otwarcie tu jakiegoś sklepiku?

noblelashes_pl
16-01-2014, 09:00
Agula od stycznia prowadzimy rozmowy w tej sprawie z dwoma bardzo sympatycznymi Paniami.
Wprawdzie mieliśmy już chętnych na otwarcie placówki w Holandii w 2013 ale proces selekcji na kandydata na placówkę franczyzową przeprowadzamy bardzo skrupulatnie aby marka była reprezentowana w godny sposób i abyście były potem maksymalnie zadowolone z obsługi.

malutkaistotkaa
16-01-2014, 09:06
Komplet Złotych pęset do przedłużania rzęs (http://noblelashes.pl/pesety-komplet-zlotych-peset-do-przedluzania-rzes/p,286459)
dziewczyny macie te pęsety?? dobre sa ostre czubeczki maja?:)

mucha
20-01-2014, 12:32
Odnośnie kleju Green.

Po pierwszych aplikacjach nie byłam zadowolona. (ból głowy, mdłości ) wrzuciłam do magazynku i tam sobie leżał dobre dwa tygodnie.
Miałam ostatnio klientkę która musiała mieć rzęsy zrobione piorunem, dała mi tylko godzinę więc tylko Green.

Został na stoliczku i zrobiłam następną klientkę i następną.

Wykleiłam koleżankę z mojego salonu i mam ją na oku. Mówi, że przez tydzień zgubiła ze 3-4 rzęsy. Już głowa nie boli, mdłości brak a klej to istny szatan. Trzeba bardzo uważać, żeby kulek nie zrobić na spojeniu, przytkniętej rzęsy się już nie ruszy.

Może ten klej trzeba otwierać ze dwa tygodnie i zamykać, żeby to drażniące coś uciekło ? .....

Wiem jedno, lubię ten klej.


Ciekawi mnie jaka będzie trwałość wiązania kleju Blue. I jaki czas schnięcia.

Izi
20-01-2014, 18:56
A ja z greenem niestety mam na odwrót:( Jak go otworzyłam to pomyślałam że zostanę z nim na zawsze. Szybciutko kleił, nie wydzielał oparów, żadnych mdłości bóli głowy itp. Ale widzę że z dnia na dzień coś się z nim dzieje niedobrego:( Robi się coraz rzadszy, ślizga się po rzęsie, spływa, 5 razy można poprawiać bo bardzo wolno zaczął wiązać. Może ma ktoś pomysł co z nim jest nie tak albo co ja źle robie? Trzymam w lodówce i korzystam z nawilżacza podczas zabiegu. Otwarty zaledwie 10 dni temu:(

Patrycja_92
21-01-2014, 02:24
Ponawiam pytanie ignorowane już dwa razy, CZY NAPRAWDE NEUTRALIZATOR DZIAŁA? KTOŚ TESTOWAŁ? bo po Greenie katar mam kolejne 2 dni, a że sezon studniowkowy to w wyniku chodze zakatarzona od dobrych dwoch tygodni, niech ktoś powie czy probował i czy faktycznie działa ;)

marchewkowy_las
21-01-2014, 03:30
malutkaaa, ja miałam złote pęsety, mi nie leżały w dłoni, ale któraś kursantka zachwycona zabrała, bo jej akurat bardzo się spodobały. dla mnie za długie były koniuszki, ja lubię zgrabne pęsetki, krótkie.

Patrycja, ja mam neutralizator, prawie bez przerwy z nim pracuję. problem polega na tym, że ja nie miałam ani bólów głowy, ani kataru i moje klientki też się nie skarżyły. nie jestem w stanie stwierdzić, czy w ten sposób neutralizator działa i pomaga. zauważyłam natomiast, że jeżeli najpierw umieszczę neutralizator, a potem obok kropelkę kleju, to zapachu kleju nie czuć. a jeżeli na odwrót, to od razu się czuje zapach pierwszej kropli. z ciekawości sprawdziłam, czy w ogóle nie czuć zapachu, rezultat: jeżeli pracując z neutralizatorem się skłonić nad samym klejem, to czuć opary klejowe.

pryskam neutralizator w pojemniczek na klej (kubeczek od pierścionka), lub w nakrętkę i starcza na całą aplikację.

malutkaistotkaa
21-01-2014, 08:44
w takim razie jakie polecasz??:)
rozowe?

ja mam klej green otworyzlam go niecale 2tyg temu
i klei super
szybciutko:) nie ma oparow
czuje sama po sobie jak nachylam sie nad pierscionkiem nei drazni mnie w nos ja jestem zadowolonaaa;]

kiwaczek2
21-01-2014, 09:36
Pati ja mam katar non stop od ponad miesiaca. Wiec tez jestem ciekawa. Ale wudaje mi sie ze to trzeba na sobie sprobowac i tyle. Bo kazdy nos inny.
Ja to sie zastanawiam na ile te kleje sa szkodliwe. Wiem przebadane itp. Ale jak czlowiek non stop mam katar po nich to jestem ciekawa jak to na nas wplywa.

wisienkakwspz
21-01-2014, 11:14
Patrycja ja mam różowe, ale mi nie leżą, za długie dla mnie ;)

malutkaistotkaa
22-01-2014, 08:48
DZiewczyny chyba mi pozazdroscilyscie
nie iwem co sie wczoraj dzialao z greenem byl jakis dziwny
rzeska klej przyklejam wsyztsko ok przeczesuje
a tam wypadaja mi rzesy;/
co jest grane.....?

wsadzilam go do lodoweczki na noc niebawem bede kleila zobaczymy az si eboje ze bede miala reklamacje:(

noblelashes_pl
22-01-2014, 11:17
malutkaistotkaa (http://forum.wzorki.info/members/3029-malutkaistotkaa.html) prosimy zapoznać się z wcześniejszymi postami klej green wymaga troszkę "innego traktowania" nie "suwa się rzęsą po rzęsie" tylko działa bardziej na zasadzie przykładania rzęsy do rzęsy.

---------- Dodano o godzinie 10:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:14 ----------

tak jak mucha pisała w poście wyżej nie ma się co bać GREENa i jeśli powietrze nie jest zbyt suche ładnie trzyma.


Przedstawiamy Wam kolejną nowość:

Duża podstawka silikonowa
http://static1.tradoro.pl/80/akcesoria/podst-big.jpg
Duża podstawka silikonowa (http://noblelashes.pl/akcesoria-do-rzes-inne-duza-podstawka-silikonowa/p,351719)

katiaa162
22-01-2014, 11:45
Jest sklep NOBLE LASHES w UK??

Jesli nie... /niemoge znalezc :( / to czy mozna taki sklep otworzyc??

zania37
22-01-2014, 15:11
potrzebuję jakiegoś kleju z NL który nie drapie w gardło i nie szczypie w nos
albo czy myślicie, że wystarczy neutralizator zapachu??
miałam dzisiaj klientkę na rzęsy i kobitka nie wytrzymała
myślałam, że mi tam zemdleje tam
musiałam przerwać zabieg
dodam, że pierwszy raz ktoś mi narzekał na zapach kleju
a rzęsy robię już 7-my miesiąc

wczoraj zamówiłam klej HS-5 nie wiem jak to jest z zapachem przy nim bo nigdy go jeszcze nie miałam, no i trzeba poczekać za nim paczka do trze do Szwecji
do tej pory używam kleju z abc nails
sama jakoś nie odczuwam żadnych dolegliwości po nim

Gorzkajakmokka
22-01-2014, 15:51
Zania może daj jej następnym razem maseczkę? Jak mnie klejono w ciąży- kiedy czułam dosłownie wszystko- to , pomagało :)

noblelashes_pl
22-01-2014, 16:35
zania każdy zapach kleju da się zniwelować neutralizatorem, także polecamy to rozwiązanie.
Jeśli chcesz możesz tez zastosować maseczkę, jak radzi Gorzkajakmokka.

Nasze paczki idą do Szwecji 4-5 dni roboczych.
Po wysyłce od razu wysyłamy Ci stronę ze śledzeniem paczki oraz numerek abyś mogła śledzić gdzie się ona aktualnie znajduje.

agnieszka-nails
22-01-2014, 17:53
Dziewczynki a co myślicie o permanentnej mascarze tej firmy? Któraś wykonuje ten zabieg? Chciała bym go wprowadzić do salonu ale nie wiem czy się oplaca i czy naprawde daje takie efekty. Czekam na Wasze odpowiedzi ;)

zania37
22-01-2014, 18:54
Ja kupiłam mascare permanentną ale s innej firmy
Miałam kilka klientek na ten zabieg, one właściwie chciały to zrobic z ciekawości
żadna jednak nie wróciła na następny zabieg
robiłam tez sama na sobie ale szczerze mówiąc jakoś tez nie byłam zadowolona
wole jednak rzesy
U mnie maskara sie nie sprawdziła, Szwedki jej nie lubią

Nie miałam akurat dzisiaj masek, zamowienie w drodze
dziewczyna miała apaszke na szyi to sobie wzięła położyła ja na usta i nos
ale nie pomogło, moze dlatego , ze nie zrobiła tego od razu

Nobles tak wiem, dostałam mail z nr przesyłki
przed chwila patrzyłam i jestem w szoku bo zamowilam w pon a paczka
dzisiaj o 13 dotarła do Szwecj, jutro pewnie będzie u mnie w domciu :)

Agula Hol
22-01-2014, 22:55
Noble a jakie to warunki należy spełnić, poza posiadaniem własnej firmy i pracy na Waszych produktach, aby stać się dystrybutorem Waszych produktów (w Holandii)? Jeśli to nie są sprawy które można na forum opisać to czy mogę prosić o informacje na priv?

katiaa162
23-01-2014, 01:19
I ja sie podpinam :) Czekam na moja odpowiedz :))

noblelashes_pl
23-01-2014, 09:42
Agula i katia - posłane

---------- Dodano o godzinie 08:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:37 ----------

zania37 (http://forum.wzorki.info/members/10359-zania37.html) Robimy wszystko, żeby przesyłki dochodziły jak najszybciej nawet te zagraniczne :)

zania37
23-01-2014, 19:02
No i paczka do mnie dotarła
Poczta ale za to jaki expres
Dziekuje

Agula Hol
23-01-2014, 23:13
Noble nic nie dostałam, możecie przesłać raz jeszcze?

katiaa162
24-01-2014, 12:08
A ja czekam na dalsze informacje :cwaniak2::skacze::ok:

mucha
24-01-2014, 12:41
Ponawiam pytanie ignorowane już dwa razy, CZY NAPRAWDE NEUTRALIZATOR DZIAŁA? KTOŚ TESTOWAŁ? bo po Greenie katar mam kolejne 2 dni, a że sezon studniowkowy to w wyniku chodze zakatarzona od dobrych dwoch tygodni, niech ktoś powie czy probował i czy faktycznie działa ;)


Pati ja mam katar non stop od ponad miesiaca. Wiec tez jestem ciekawa. Ale wudaje mi sie ze to trzeba na sobie sprobowac i tyle. Bo kazdy nos inny.
Ja to sie zastanawiam na ile te kleje sa szkodliwe. Wiem przebadane itp. Ale jak czlowiek non stop mam katar po nich to jestem ciekawa jak to na nas wplywa.


Kupiłam pół roku temu taki żel z innej firmy. Kupa kasy- 200 zł prawie- wywalona w kosz. Jak będe coś zamawiała pewnie się skusze, ale żadna z klientek nie skarży się na zapach kleju.

Powiem Wam jeszcze nowinkę. Ja kleje w masce, wielka toporna uciska.. ale pomaga. Zdarza się jednak, ze nosie mnie ostro zakręci czasem bądź czuję zapach kleju przy zmianie kropli. Zaobserwowałam, że jak na stoliku odpalę świecę taką zwykłą zapachową nie czuć już tego kleju przy zmianie kropli. Może coś w tym jest ....

Kiwaczek zamów sobie te maseczki co polecałam na alergii. Wiem o czym mówisz, bo ja też strasznie cierpię z powodu alergii na opary. Są wielkie, ale ja zakładam na twarz kiedy klientka ma już oklejone oczka, włączam wentylator, wietrak, żeby to rozwiać i ściągam jeszcze przed otwarciem ocząt. Na ile to szkodliwe to nie mam pojęcia.


Jutro zrobię zdjęcie mojej współlokatorki salonowej. To będzie 3 tyg na green.

Ania_SC
24-01-2014, 17:34
Hej dziewczyny! Przedłużaniem rzęs interesuję się od jakiegoś czasu. Nigdy niestety nie miałam okazji ich nosić ale zawsze mi się podobały. Niedawno zapisałam się na szkolenie do instruktorki Noble Lashes i już nie mogę się doczekać. Powiedzcie bardzo ciężko jest wystartować z tym wszystkim?
Mam bardzo dużą motywację, chęci, nie wyobrażam sobie wypuścić klientki z rzęsami jakie czasem się widzi zrobione przez niby- stylistki. Zakupiłam już pewne materiały spróbowałam oczywiście nic mi nie wyszło bo ręce mi się trzęsły, miałam kijowe pęsety ( kupiłam już lepsze :) ) nic mi się nie kleiło ehhh no i koleżanka miała TE dni a podobno to też ma wpływ, czy to prawda? Mam nadzieję, że mogę tu liczyć na wasze wsparcie i dobre rady no i na to, że nie pozwolicie mi zwątpić nawet jeśli coś mi na początku nie wyjdzie. Naprawdę poważnie myślę aby zająć się profesjonalnie całą oprawą oka od przedłużania rzęs zaczynając.
Serdecznie pozdrawiam
Ania

zania37
24-01-2014, 18:16
Dzisiaj kleilam po raz pierwszy HS 5
kleilo sie swietnie, tutaj jestem zadowolona jak nie wiem co
teraz czekam jak to będzie wyglądać przy uzupełnieniu
mam nadzieje, ze nie wrócą za tydzień

mini89
24-01-2014, 21:35
też używam HS5 i bardzo dobrze trzyma :)

katiaa162
24-01-2014, 23:47
Dziewczyny a powiedzcie mi taka rzecz....

kleilam na SL od najslabszego az do najmocniejszego ...ULBON ..do 1sek schnie, ale niestety nie jestem zadowolona :/

Jesli bym chciala przejsc na Noble Lashes...od ktorego moglabym zaczac?? Green?:huh:

malutkaistotkaa
25-01-2014, 09:50
niestety ja jestem zmuszona do krytyki na temat greena
milam 5osob na ten klej po oitwarciui bylo wsyztsko ok 2 kleintki super przy klejnych 3 jest jzu problem z 3 dziecwyzn 2 zlozyly mi reklamacje
ze strasznie wypadaja
niestety bede zmuszona do wyrzucenia kleju
mam nadzieje ze nei zraze tym dziecwyzn i wroca...
oczywiscie musze teraz uzupelnic im te ubytki.
takze moja opinia nie polecam!:(

zania37
25-01-2014, 10:42
niestety ja jestem zmuszona do krytyki na temat greena
milam 5osob na ten klej po oitwarciui bylo wsyztsko ok 2 kleintki super przy klejnych 3 jest jzu problem z 3 dziecwyzn 2 zlozyly mi reklamacje
ze strasznie wypadaja
niestety bede zmuszona do wyrzucenia kleju
mam nadzieje ze nei zraze tym dziecwyzn i wroca...
oczywiscie musze teraz uzupelnic im te ubytki.
takze moja opinia nie polecam!:(

Ja miałam właśnie spróbować ten klej
dobrze ze nie zamowilam

Gorzkajakmokka
25-01-2014, 10:51
A ja właśnie miałam pisać, że chyba muszę wrócić do greena, bo wczoraj robiłam uzupełnienie, po ponad miesiącu i aż przyjemnie robić takie uzupełnienia. :D

noblelashes_pl
25-01-2014, 13:06
malutkaistotkaa (http://forum.wzorki.info/members/3029-malutkaistotkaa.html) tak jak napisała Gorzkajakmokka po aplikacji na Greenie po miesiącu praktycznie nie ma co uzupełniać :) polecamy zajrzeć we wcześniejsze posty problem na pewno leży w wilgotności powietrza bo jest on na nią bardzo wrażliwy :)

katiaa162
26-01-2014, 11:05
"po miesiacu nie ma co uzupelniac?" !! oj juz sie tego mojego doszkolenia doczekac nie moge!! :skacze:

zania37
26-01-2014, 21:49
Zamowilam dzisiaj znowu kilka rzeczy z NL i Greena przy okazji
mam nadzieje, ze sie na nim nie zawiodę
przeczytałam cały ten temat i w polecanych i nie polecanych
postaram sie szybko pracować i trzymać odpowiednia temperaturę
i mam nadzieje, ze mi kobitka nie wróci po tyg:ok:

malutkaistotkaa
26-01-2014, 23:45
niestety na wilgotnosc nie mam wplywu trudno wole nei ryzykowac bede robic na tym c zawsze:) mam andzieje ze teraz jzu bedzie ok:)
ja jutro musze zamowienei zorbic rzesek:P

Star Lash Academy
27-01-2014, 18:56
Dziewczyny juz nie jeden raz bylo pisane jakie warunki klej green i tego tupu kleje szybkoschnace musza miec. Green to jeden z najlepszych klejow oprocz innych moich perelek w galerii zdjec na forum umieszczalam ostatnio prace mojej kursantki, ktora kleila na szkoleniu wlasnie na greenie. Efekt byl jeszcze ladny po 7 tygodnkach od aplikacji, dlatego moglam je spokojnie uzupelnic. Jesli przestrzega sie temp otoczenia orAz ma sie wprawe w pracy to rzesy na greenie trzymaja sie swietnie.

Noble dziekuje za wprowadzenie duzych podkladek sylikonowych, niebawem moje nowe kursantki zobacza jakie sa swietne i pomocne w pracy ;)

Nie moge doczekac sie juz nowych klejow z serii dla alergikow i mocny klej z czerwona zakretka. Tak tak dziewczyny wykupcie od razu bo wiem co mowie :) sa the besciakami w trwalosci :)

katiaa162
27-01-2014, 20:39
Do kompletu brakuje mi tylko 2 dobrych penset z Noble, bo moje sie juz calkiem stepily :) :P:huh:

nadiuszka
27-01-2014, 21:51
ależ w Noble są dobre pęsety.
moje dwa faworyty na dziś które daje moim kursantkom to Pęseta do przedłużania rzęs VETUS (http://noblelashes.pl/pesety-szwajcarska-peseta-zakrzywiona-typu-5b-sa-firmy-vetus/p,222313)
i
Pęseta do przedłużania rzęs VETUS (http://noblelashes.pl/pesety-szwajcarska-peseta-prosta-typu-oo-sa-firmy-vetus/p,222312)

Joannah
27-01-2014, 21:57
Czekamy w takim razie z niecierpliwoscia na klej :) moje zamowionko grzeje lawe i czeka :)

katiaa162
27-01-2014, 22:43
alez pieknie dziekuje nadiuszka, zabieram sie za zamowienie w takim razie :)):skacze:

mucha
27-01-2014, 23:19
niestety na wilgotnosc nie mam wplywu trudno wole nei ryzykowac bede robic na tym c zawsze:) mam andzieje ze teraz jzu bedzie ok:)
ja jutro musze zamowienei zorbic rzesek:P

Malutkaistotkaa wystarczy, że sobie na podłodze postawisz czajnik z otwartą pokrywą, nie musisz cały czas wody gotować, ze dwa razy niech się zagotuje i pozwól wodzie parować. Klej jest warty zachodu. Ja zyskuję na nim od 15 do 30 minut. Nie wiem tylko co za magia, że te dziwne "brzydkie właściwości" znikają po 2 tygodniach od otwarcia.

Nie ufam mu jeszcze na 100% i pierwsze aplikacje wyklejam na innym kleju

malutkaistotkaa
28-01-2014, 09:38
dzieki moge to wyprobowac na mamie ale nie na obych dziecwyznach bo i tak juz mam straty 3klientki bede musiala uzupelniac za darmo wiec hcyba wole robic dluzej 15 30min i miec pewnosc i nei bedzie reklamacji dopeiro jak sprawdze sposob z czajnikiem na mamie i bedzi eok to tak moge robic ale juz na obcyh ryzykowac nie bede

kiwaczek2
28-01-2014, 09:40
Pati - zamowiłam neutralizator , dam znać co i jak :D

katiaa162
28-01-2014, 11:12
Jak moge zaplacic bedac za granica w sklepie ? Nie ma opcji PayPal, a karty mi nie akceptuje zagranicznej :(

noblelashes_pl
28-01-2014, 12:17
Katiaa, możesz wybrać opcję DotPay i spróbować kartą debetową, nie koniecznie kredytową lub z konta.
Może być również PayPal sklep@noblelashes.pl

katiaa162
28-01-2014, 12:25
Wybieram PayPal!!! Tylko teraz... czy zamowienie zostalo skasowane, jesli nie zaplacilam? Czy macie je w systemie i tylko teraz zaplacic?

noblelashes_pl
28-01-2014, 12:40
A jaki jest numer zamówienia ?

katiaa162
28-01-2014, 12:50
954/0114 (http://noblelashes.pl/szczegoly-zamowienia/718644)

noblelashes_pl
28-01-2014, 12:54
Zamówienie jest aktywne więc spokojnie można płacić :)

katiaa162
28-01-2014, 12:57
Wysylam w takim razie pieniadze. Prosze potem o potwierdzenie.:]

noblelashes_pl
29-01-2014, 20:54
Kasia wszystko ok. Z tego co widzę paczka została nadana wczoraj.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie New Year Eyelash Fantasy 2013/2014, a dla tych co z niecierpliwością czekają na walentynki, mamy kolejny konkurs.

Więcej szczegółów:
http://static1.tradoro.pl/80/player/val-p.jpg
https://www.facebook.com/NobleLashes

DianaT
29-01-2014, 21:08
Ja juz mam modelke i bede wlaczyc 5 i 6 lutego :skacze::skacze::skacze:

katiaa162
29-01-2014, 23:16
Jaka torpeda ------> heh:cool: paczke zamowilam i dotarla na drugi dzien :P !!!!!!!
Wieeeeeelkie dzieki!!!

---------- Dodano o godzinie 21:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:13 ----------

Noble Lashes.... a bedzie za ten konkurs Walentynkowy jakis dyplomik czy cus?? :cwaniak2:

Gorzkajakmokka
30-01-2014, 01:59
Elektroniczne dyplomy chyba zawsze są.

zania37
30-01-2014, 08:47
Tez dziękuje za paczkę i gratisy, przydadzą sie :)
:ok:

noblelashes_pl
30-01-2014, 09:36
Gorzkajakmokka (http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html) żadne elektroniczne :) Zawsze drukujemy piękne dyplomy, żebyście mogły sobie je oprawić i powiesić na ścianie :) W tamtym roku za 3 pierwsze miejsca były również puchary w konkursie "New Year" a w innych medale :)

DianaT
30-01-2014, 11:35
Moj puchar z tamtego roku sobie pieknie na pulce stoi i poprawia humor. Ale chyba trzeba mu jakiegos kolege do towarzystawa zapewnic :skacze::skacze::skacze:

Gorzkajakmokka
30-01-2014, 12:04
Gorzkajakmokka (http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html) żadne elektroniczne :) Zawsze drukujemy piękne dyplomy, żebyście mogły sobie je oprawić i powiesić na ścianie :) W tamtym roku za 3 pierwsze miejsca były również puchary w konkursie "New Year" a w innych medale :)
Sorki, mówiłam z perspektywy miejsc spoza podium :)
( przynajmniej ja rok temu tak dostałam ;))

mucha
30-01-2014, 18:39
dzieki moge to wyprobowac na mamie ale nie na obych dziecwyznach bo i tak juz mam straty 3klientki bede musiala uzupelniac za darmo wiec hcyba wole robic dluzej 15 30min i miec pewnosc i nei bedzie reklamacji dopeiro jak sprawdze sposob z czajnikiem na mamie i bedzi eok to tak moge robic ale juz na obcyh ryzykowac nie bede

Malutkaistotka moim zdaniem nowe kleje powinno się testować na zaufanych klientkach (czy też rodzinie). Nigdy na nowych. Nie raz tak miałam że przyszła stała klientka i pretensji nie miała i jeżeli coś jest nie tak od razu mówiła. Te najbardziej zaufane klientki informuję, że będzie inny klej, żeby zwróciła uwagę na rzęsy. Zawsze po takim teście mają rabaty więc chętnie współpracują, a ja wiem na czym "siedzę" :)

noblelashes_pl
30-01-2014, 19:02
malutkapumcia (http://forum.wzorki.info/members/8948-malutkapumcia.html) na pewno będzie mu miło jak będzie miał towarzystwo :)

Gorzkajakmokka To trzymamy kciuki, żeby tym razem udało się zdobyć podium :) ale pamiętajcie, że zawsze nawet jeśli się nie uda jest to ciekawe doświadczenie oraz przydatna praktyka :)

mucha w 100% się z Tobą zgadzamy jest to też istotne biorąc pod uwagę, że nie wiemy jak nowe klientki "dbają" o rzęsy i co z nimi robią co często może być przyczyną a niekoniecznie klej :)

Joannah
30-01-2014, 21:20
Forum przekopane,a odpowiedz nie znaleziona,
chcialabym sie dowiedziec jaka jest roznica miedzy mink smart - rozowe op. a mink ekspress?
Chodzi mi o jakość rzęsy i porowatość? Czy są wykonane tak samo?

noblelashes_pl
31-01-2014, 10:00
bobas zerknij sobie proszę na kartę produktów
Rzęsy z norek MINK - przedłużanie rzęs Noble Lashes (http://noblelashes.pl/rzesy-express-rzesy-z-norek-mink-rzesy-mink-express-b/p,320335)
Rzęsy z norek MINK SMART - przedłużanie rzęs Noble Lashes (http://noblelashes.pl/rzesy-express-rzesy-z-norek-mink-smart-rzesy-mink-smart-express-d/p,298182)

Jest tam obrazem przedstawiający skręt. Rzęsy SMART mają łagodniejszy skręt - podobny do naszych rzęs porcjowanych po 0,30 grama.
Rzęsy MINK w dużych paletkach i mini ten skręt mają mocniejszy. Prócz tego i wielkości paletki nie ma pomiędzy tymi rzęsami dużej różnicy.

Joannah
31-01-2014, 21:43
Czyli jakosciowo sa identyczne?

marchewkowy_las
01-02-2014, 03:54
bobasku, mink smart są według mnie piękniejsze. i są bardziej czarne, bez granatowej poświaty. marzę, by Noble wprowadzili cieńsze rzęski tej jakości, 0,10 i 0,07mm, oraz krótsze rozmiary 5-6-7mm. bo mink smart C ma przepiękny skręt. skręt C pozostałych paletek nie jest taki doskonały, ładny jest przy dłuższych rozmiarach, od 10mm, a krótsze są przesadnie podwinięte i wyglądają niekoniecznie ładnie na oku. rzęsy mink smart są bardzo posłuszne, przyjemnie się na nich pracuje :ok: właśnie dziś uzupełniłam swoje zapasy mink smart w warszawskim sklepie Noble i już upiększyłam nimi klientkę :D

Mysiaczeq
02-02-2014, 20:23
Noble macie brąz na stanie bo nie widzę a pilnie chcę zamówić? uściślając, znalazłam tylko paletki mini i sypane a zależy mi na pełnowymiarowej paletce

noblelashes_pl
03-02-2014, 09:19
Z ciemnego brązu mamy tylko mini i sypane w dużych paletkach mamy jeszcze jasny brąz Rzęsy brązowe LIGHT BROWN (http://noblelashes.pl/rzesy-express-rzesy-kolorowe-rzesy-jasnobrazowe-mix/p,298329)

Mysiaczeq
03-02-2014, 09:58
a będziecie mieć brąz w dużych paletkach bo bardzo mi zależy

DianaT
03-02-2014, 10:12
Dołączam się do prośby Mysiaczka. Ja juz od dluzszego czasu tez czekam na ciemny braz w duzych paletkach w grubosci 0,1.

noblelashes_pl
03-02-2014, 11:47
Misiaczqu powiedz proszę czy zależy Ci na dużych paletkach w MIXie czy na konkretnych długościach.

DianaT
03-02-2014, 12:10
Ja jak cos bym chciala mix 0,1 o ile da sie zalatwic :)

Mysiaczeq
03-02-2014, 21:24
Noble zależy mi na mixach, ale już zamówienie zrobiłam, zadowoliłam się mini paletką, ale podejrzewam, że nie na długo. Proszę, wprowadzcie je znowu.

Patrycja_92
03-02-2014, 23:00
A ja bym chciala zapytać czy jest możliwość żeby były paletki dwu-długościowe ale w skręcie takim jak paletki 16 rzedowe, bo najszybciej kończą mi się C( to orginalne mocniejsze) w długosciach 10,11,12,13 i zakup czterech palet dużych każda z inną długością to jednak większy wydatek, a mini idą jak woda, przydałyby się paletki smart dwudługościowe ale ze skrętem D ( odpowiadającym orginalnemu c) albo wprowadzenie palet dwudługosciowcyh tych dużych, nie smartów. Nie wiem czy wyraziłam się zrozumiale ale mam nadzieje ze tak :D

noblelashes_pl
04-02-2014, 10:54
Mysiaczeq i malutkapumcia ok w takim razie postaramy się wprowadzić na nowo ciemne brązy w dużych paletach :)

Patrycja_92 niestety Mink dwu-długościowe nie są produkowane ale pomyślimy w takim razie o smartach D w 2długościach :ok:

katiaa162
04-02-2014, 11:12
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Czemu nie dostalam jeszcze potwierdzenia?? Doszly prace?? ^_^

noblelashes_pl
04-02-2014, 11:37
Niestety nie jesteśmy w stanie wysyłać wszystkim potwierdzenia otrzymania maila jeśli wiadomość została wysłana i nie wraca jako "Nieznany nadawca" tzn, że ją dostaliśmy.

Mysiaczeq
04-02-2014, 20:30
Super Noble trzymam za słowo, jutro chyba przyjdzie moja upragniona paczuszka, potestuję Greena :)

Joannah
04-02-2014, 23:35
Ja dzisiaj pracowalam o nowiusienkich Vetus´ach i rzeczywiscie Achhhh !
Wspaniale! Kupilam 5A i5B SA. Przeczytalam o nich na blogu Ali i jestem zachwycona.
Sa to najbardziej precyzyjne pesetki, na ktorych kiedykolwiek pracowalam i sa tak przyjemnie krotkie.
Musialam sie jedynie przyzwyczaic troszke do nowego kata zagiecia pesetki zakrzywionej.
Poza tym sa idealnie precyzyjne, lekkie i warte swojej ceny. Sa teraz w promocji i taniej ich nie dostaniecie dziewczyny,
polecam serdecznie.
Kleje tez juz ktorys miesiac z kolei na greenie i tez polecam. To moj najlepszy klej do tej pory. Zamowilam nawet dwa tym razem, zeby miec na zapas.


Kupilam tez duza podkladke silkonowa, jeszcze tylko nie wiem jak sie do niej zabrac. Jak juz sobie rozplanuje jak ja najlepiej uzywac zeby bylo ergonomicznie w miejscu pracy to napisze opinie.

Star Lash Academy
05-02-2014, 00:10
bobas ja te pensety od dawna już wychwalałam i zawsze na nich szkolę ;) koniecznie zamów sobie Nowe vetuski ESD17 o lekkim zakrzywieniu, dziękuję Noble za ich wprowadzenie do sklepu :* Pracuje na nich już ponad 3 lata i na nic nie zamienię ;D, moje kursantki wiedzą dlaczego :)

No i jeszcze raz dziękuję tutaj na forum Noble za wprowadzenie białych dużych podkładek, czekałam na nie kilka miesięcy ale warto było ;) Ja mam materac na swoim łożku więc gabaryty łóżka do masażu są powiększone o prawie 30 cm to jest dużo ;) dzięki temu mam miejsce na to aby porozkładać się ze swoimi zabawkami ;) Klientki smacznie śpią bo leżą na wygodnym sprężynowym materacu a mi się pracuje nadzwyczaj wygodnie ;) Teraz zamówiłam sobie kolejne materace pod mój specjalny wymiar, dzięki takiemu ułatwieniu podkładka się zmieści a Wy będziecie miały duuużo lepszą organizację pracy co wpływa między innymi na czas aplikacji :)

Bobas mozesz też zaopatrzeć się w ortopedyczną poduszkę w IKEI już pisałam o niej nie jeden raz tutaj na forum jesli nie chcesz materaca klasc na stół do masażu, dzięki temu przedłużysz sobie krawędzie łożka z każdej strony o ok 6 cm czyli łącznie uzyskasz 12 cm szerszego stołu przy głowie i już masz miejsce na podkładę :) trochę kombinowania i każdy sobie poradzi.

tutaj moja klientka prowadzi sklep więc można się też zaopatrzeć u niej: http://www.ortopedyczny24.pl/ortopedyczne/poduszki/poduszka-ortopedyczna-profilowana-exclusive-dream#prettyPhoto

TO również polecam nam stylistkom http://www.ortopedyczny24.pl/ortopedyczne/poduszki/poduszka-ortopedyczna-ledzwiowa-exclusive-support-459

kiwaczek2
05-02-2014, 12:05
a ja pracuję tylko na długich pesetach, na krótkich jest mi bardzo nie wygodnie. a takich długich ciężko mi znaleźć, na dodatek precyzyjnych.

co do podkładek silikonowych. jestem na nie. za lekka. ja za mocno szarpie, muszę mieć coś cięzkiego - mój spód do tortu sprawdza sie najlepiej. poza tym i tak muszę rzęsy dodatkowo przyklejać do tej podkładki bo się nie trzymają (takie już używane paski). więc wzięłam i ją pocięłam na małe kawałki :) i używam do rzęsowych odpadów których nie mam gdzie kłaść.

Patrycja - neutralizator polecam. mimo że nie niweluje mojego zatkane nosa w 100% to jednak różnica jest mega. po 3 dniach testów jest zadowolona. bez kropelek, bez tabletek:skacze:.
Tylko że ja psikam za każdą wymianą kropleki. Pod kamieniem kładę chustkę tak by dużo wystawało i to wszystko psikam. stawiam również w nakrętce. i raz przed psikam sobie na maseczkę :D

noblelashes_pl
05-02-2014, 20:58
Jonnah tak, mamy teraz promocje na szwajcarskie pęsetki Vetus, więc zachęcamy do zaopatrywania się po promocyjnych cenach.
Profesjonalne produkty do przedłużania rzęs (http://noblelashes.pl/szukaj_produkt/?search=szwajcarska)

Podsyłamy również link do pęsetki o której mówi Agulaa
Profesjonalne produkty do przedłużania rzęs (http://noblelashes.pl/szukaj_produkt/?search=esd)
Duża podstawka silikonowa (http://noblelashes.pl/akcesoria-do-rzes-inne-duza-podstawka-silikonowa/p,351719)

DianaT
05-02-2014, 21:41
A ja mam inne pytanie odnosnie peset. Dla mnie idealne sa rozowe pesety ale maja jedna wade strasznie z nich ta farba schodzi i sie sypie mi w trakcie alikacji na klientke. Czy sa jakies inne pesety ktore sa takie same w ksztalcie dlugosci a nie maja na sobie tej farby? Np. te Komplet Złotych pęset do przedłużania rzęs (http://noblelashes.pl/pesety-komplet-zlotych-peset-do-przedluzania-rzes/p,286459) ? sa takie same? Dla mnie najwazniejsze zeby dlugosc byla taka sama bo trzymam w inny sposob pesete niz wiekszosc osob i nie potrafie pracowac krotkimi :/

kiwaczek2
05-02-2014, 22:01
dobrze że nie ja jedna :D ja jeszcze lubię żeby były lekkie i pracowały lekko, bez oporu.
z chęcia się dowiem. ale najprościej zmierzę swoje i sie okaże która jest zbliżona.

--------------

juz wiem - moje obie mają 14cm (prosta i zakrzywiona) , zaraz zerknę na stronę jakie są i może coś nabędę

DianaT
05-02-2014, 22:08
kiwaczek - i koniecznie musza miec ostre czubeczki :) To mamy cos wspolnego, zreszta nie tylko to. Od Ali sie dowiedzialam ze tak samo gadamy do rzes :skacze::skacze::skacze:

Joannah
05-02-2014, 23:00
Te ESD 17 wygladaja super, tak sie zastanwiam czy Jonostick nie mial takich, bo wydaje mi sie ze na ktoryms kursie przewinely mi sie podobne przez lapki.

Ja juz drugi dzien na nowych vetusach i jestem dalej zdumiona, jak przyjemnie sie pracuje na krotkich pesetkach.
Przeprosilam sie tez z 0.07 i teraz 3D, 4D , 5D to drobnostka idzie jak po maselku. Stwierdzam ze 0.10 do objetosciowek sa kiepskie. co najwyzej do 2D. Ale mimo wszsystko najlepsze volume effect jest z 0.07. Polecam

noblelashes_pl
07-02-2014, 13:32
Joannah tak mieliśmy kiedyś te Jonosticka ale uznaliśmy że Vetusa są lepsze.

NOWOŚĆ

Od teraz znajdziecie u nas również ekstremalnie długie rzęsy 19mm i 20mm
http://static1.tradoro.pl/80/player/ekstr.jpg
Rzęsy, profesjonalne przedłużanie rzęs (http://noblelashes.pl/rzesy-porcjowane-1-1-rzesy-jedwabne-0-25g-profil-c-gratis/p,66611,c,43718)

Star Lash Academy
08-02-2014, 00:52
Kiwaczek ja nie odkleiłam z 2 stron tych folii zabezpieczających z podkładek i są dzięki temu sztywne, kup sobie Podkładka korkowa, podstawek korkowy, duży 20 x 20 (3870179402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/podkladka-korkowa-podstawek-korkowy-duzy-20-x-20-i3870179402.html) dotnij do kszatłu podstawki dużej silikonowej z jednej strony sciągnij folię zabezpieczającą podkładkę a z drugiej ( tej co chcesz kleić rzesy) nie sciągaj ( mi nawet te zurzyte kilka razy już paski nic nie skaczą.... A nawet jak skaczą to taśma 2-stronna i już nic Ci nie skacze, ja sobie tak radzę :)

Mi moze podkładka nie podskakuje bo mam wieksze gabaryty łożka i leży na płasko więc to też ma znaczenie...

kiwaczek2
08-02-2014, 09:02
Agulaa - wiem wiem, że nie odklejać - pisałaś na fb - zastosowałam. Tj mówię ja szarpię :D mam jakiś dziwny sposób i podskakuje i podkładka i rzęsy. dlatego jednak wolę moje wielkie i ciężkie kamienie. Bo ideą takiej podkładki dla mnie było nie stosowanie dodatkowych materiałów pomocniczych typu taśmy i inne bzdety. bo tak mam na kamieniu. Ale u mnie wszystko znajdzie zastosowanie :D i się nie zmarnuje.

Patrycja - po 3 klientkch bez przerwy, nie umyciu twarzy i zapomnieniu o zmianie maski niestety mega kaszel miałam w nocy . Ale nos w miarę spoko :)

Mysiaczeq
08-02-2014, 11:25
Noble dziękuję za przesyłeczkę i szczoteczki :* teraz czekam na Brązy, a może macie w planach wprowadzić odzywkę do rzęs?

noblelashes_pl
10-02-2014, 11:22
Nie ma problemu, damy znać jak już będą. Odżywki mamy w ofercie.

Polecamy Ample Lash Essence która mamy w swojej ofercie http://artofbeauty.com.pl/kosmetyka/artykul/rzesy-jak-marzenie opisana została na samej górze.

W internecie można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii. http://kolorowy-kraj.blogspot.com/2014/01/neicha-ample-lash-essence-po-miesiacu.html

śmieszna
10-02-2014, 14:54
A ja bym chciala zapytać czy jest możliwość żeby były paletki dwu-długościowe ale w skręcie takim jak paletki 16 rzedowe, bo najszybciej kończą mi się C( to orginalne mocniejsze) w długosciach 10,11,12,13 i zakup czterech palet dużych każda z inną długością to jednak większy wydatek, a mini idą jak woda, przydałyby się paletki smart dwudługościowe ale ze skrętem D ( odpowiadającym orginalnemu c) albo wprowadzenie palet dwudługosciowcyh tych dużych, nie smartów. Nie wiem czy wyraziłam się zrozumiale ale mam nadzieje ze tak

ja ostatnio miałam ten sam problem co Patrycja _92 , z dokładnie tymi samymi rozmiarami:)

kiwaczek2
10-02-2014, 15:04
racja racja, mi leci 10,11,12 ledwo się spostrzegę już nie mam. ale u mnie z kolei B :d

noblelashes_pl
10-02-2014, 15:47
Zawsze jak potrzeba długości np 10 i 11 można kupić 2 paletki mini :) Mamy wtedy trochę mniej rzędów ale długości które chcemy :) A jak schodzą bardzo szybko to już znak, że trzeba z każdej długości kupić dużą paletę bo w takim przypadku nawet dwu-długościowe skończą się w mgnieniu oka a duże palety Mink oraz palety SMART wychodzą najbardziej ekonomicznie biorąc pod uwagę ilość rzęs :)

markotka
10-02-2014, 16:39
Po wielu nieudanych aplikacjach na moich prywatnych rzęsach byłam nieomal łysa, ale noblowska odżywka podziałała normalnie cuda i rzęsy rosną mi w zawrotnym tempie :D polecam Serum Ample Lash Essence - na porost rzęs (http://noblelashes.pl/pielegnacja-rzes-i-skory-serum-ample-lash-essence-na-porost-rzes/p,321548) z czystym sumieniem :D

śmieszna
10-02-2014, 17:18
Proszę, zatem trzeba będzie przetestować. A czy ona stymuluje również pod względem długości rzęs?

Izi
10-02-2014, 17:36
Czemu ja najpierw złożę zamówienie a później dopiero wchodzę na forum? ;) Wpisuje na listę przyszłych zakupów:)

markotka
10-02-2014, 18:41
wg mnie stymuluje długość jak najbardziej, bo moje rzęski były dosłownie mikroskopijne, miałam okropne dziury, a po tygodniu już je było pięknie widać, teraz są dwa tygodnie jak używam a moje rzęsy są już prawie takie długie jak kiedyś :D

nadiuszka
10-02-2014, 20:39
hmmm dopisuję do zamówienia. póki co ProLash był moim ulubieńcem ale skoro go nie ma... to sobie tej spróbuję...

Mysiaczeq
10-02-2014, 20:43
u mnie b i c, a nie macie w zamiarze wprowadzenia grubosci 0,12 i 0,18? polubilam sie z 0,12 ;P.
Mogłabym prosić o pare słów na temat kwalifikacji do szkolenia instruktorskiego, albowiem przymierzam się? :)

nadiuszka
11-02-2014, 10:13
Mysiaczeq, takie pytania kieruje się bezpośrednio na maila Noble, jeszcze się nie spotkałam żeby firma się publicznie na ten temat wypowiadała. Każda instruktorka to sprawa indywidualna ;)

Mysiaczeq
11-02-2014, 10:37
troche Zle sie wyrazilam :) prosilabymu o informacje na PW

Izi
11-02-2014, 11:22
Czy wiadomo już coś o dacie wprowadzenia RED? :cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:
wiem wiem cierpliwość;] ale kleje mi szaleją i czekam na tą super nowość tupiąc bucikami:D
a może jakiś rąbek tajemnicy? o szybkości, o sposobie aplikacji, o warunkach mu sprzyjających:nie_powiem:
:skacze2:

noblelashes_pl
11-02-2014, 13:39
Mysiaczeq (http://forum.wzorki.info/members/15717-mysiaczeq.html) bardzo prosimy o zwrócenie się z tym pytaniem do nas na maila. Nadiuszka ma racje :)
Izi mamy nadzieje, że na to pytanie odpiszą Stylistki które miały z nim już do czynienia :)

katii777
11-02-2014, 16:02
Na klej Red też czekam niecierpliwie:-) Brak minusów to jego największy plus:-) klei najszybciej z wszystkich klejów z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia, nawet mój ukochany hs18 stanął na drugim miejscu na podium:-) największą zaletą jest brak podrażnienia nosa i gardła u klientek, nawet u wrażliwych:-) na koniec wiśienka na torcie- trwałość , po 6 tyg ciężko mechanicznie ściągnąć zrosty:-) mój numer 1.:-)
Jeszcze wspomnę o jego koledze Blue dla alergików, jak wiecie rzęsy kleje sobie sama, zawsze na sensitivach itp nosiłam je ok 2 tyg. Blue trzyma mi rzęsy ok 4 tyg w przyzwoitym stanie, gdyby nie jego gęsta konsystencja i brak oparów można by go porównywać z mocnymi, szybkoschnacymi:-) konsystencja jak w sensitive i to jedyny minus.

Mysiaczeq
11-02-2014, 21:57
Noble, poszedł mail :)

mucha
15-02-2014, 00:23
nawet mój ukochany hs18 stanął na drugim miejscu

co to za hs 18 ?


Jeżeli jest coś lepszego od Greena, to chylę czoła. Czekam

U mnie póki co Green, nawet ciągnący sie glucik sprawuje się 6+ . Najbardziej wrażliwe uczuleniowe klientki są zachwycone. :ok:Trwałość bardzo zadowalająca :)

noblelashes_pl
15-02-2014, 19:11
Mucha 18stka to klej który chcieliśmy wprowadzić, ale szybko został zdeklasowany przez REDa więc, wprowadzamy od razu RED.

Star Lash Academy
15-02-2014, 23:30
Jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości co do Greena to wstawiam prace na nim:

praca 1 i 2 uzupełnienie po 3 tygodniach na Greenie ;) jak widać ubytki bardzo małe ;)

praca 3 i 4 uzupełnienie robiłam po mojej kursantce po 7 tygodniach od szkolenia!!! Modelce tak bardzo spodobały się rzęsy, że teraz chodzi do mnie na rzęski :)


JUŻ się nie mogę doczekać REDA bo to dopiero torpeda ;)

Mysiaczeq
16-02-2014, 01:37
ja dziś też robiłam na greenie, pierwszy raz i jestem zadowolona z szybkości jego schnięcia. zobaczymy jak przy uzupełnieniu :)

Joannah
16-02-2014, 01:44
Ja otworzylam wczoraj nowa buteleczke greena i tez jestem bardzo zadowolona.
Jedyne co zauwazylam ze po pierwszym otwarciu , buteleczka robi sie bardzo sztywna i juz tak latwo sie nie wyciska kleju.
Ale to jedynie spostrzezenie, ktore w niczym nie przeszkadza.
Klietnki po greenie wracaja super zadowolone.

kiwaczek2
16-02-2014, 09:43
tak green jest generalnie bardzo sztywny, ale poki co mój ulubiony. i jako jedyny muszę przepychać igłą bo zawsze sie zatyka ( wiem wiem, przecieram po każdym wyciśnięciu)

Joannah
16-02-2014, 18:13
Bo bardzo istotne we wszystkich klejach jest nakladnanie kleju na kamien/ pierscien i zakrecanie.
Czynnosc ta powinno sie wykonywac pod katem 45 stopni zeby klej mogl swobodnie wyplywac i pozniej nie stawiamy buteleczki na pion od razu, bo nawpadaja nam bomble powietrza.
Butelke po nalozeniu kropli przechylamy tez pod katem 45 stopni i klej powinnien splynac ladnie do buteleczki.
Mozna to troche porownac do ampulki albo do pelnej butelki z napojem, gdy zbyt mocno przechylimy to jest za duze cisnienie i wprowadzamy powietrze do srodka, gdy delikatnie przechylimy to napøj albo ampulka idealnie leci i nie "wsysa" powietrza do srodka opakowania.
Do tego przetarcie dozownika i pionowa pozycja, no i igla jest zbedna :)

katiaa162
16-02-2014, 20:35
Wykonalam kilka pierwszych prac na Noblowskich produktach:
-bananowy primer
-cleaner
-pensety 5B-SA, 00-SA
-klej Green
-patyczki do odtluszczania

Jestem bardzo zadowolona. Pracuje mi sie duzo lepiej :)

kiwaczek2
16-02-2014, 20:43
joannah - mi się dzieje tylko w tym kleju i tylko w 1 butelce akurat. ale żeby mi to jakos specjalnie wadziło to nie.

noblelashes_pl
17-02-2014, 00:00
Miło nam poinformować że zwycięzcy konkursu walentynkowego zostali wyłonieni. Pobiłyście rekord. Otrzymaliśmy ponad 30 prac !!!

Wszystkie były piękne i cały weekend łamaliśmy głowy które prace nagrodzić. W końcu dzisiaj wieczorem udało się nam wytypować wygrane prace.
Wygrywają kolejno Katarzyna Szelągowska, Urszula Pałka oraz Agata Rucińska. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy nagrody niespodzianki.
Szczegółowe informacje prześlemy na Wasze emaile.

Gratulujemy!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.593344064090647.1073741858.207166319375092&type=1


https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.ak/hphotos-ak-frc3/t1/1690633_593344147423972_1970429751_n.jpg

marchewkowy_las
17-02-2014, 00:29
wszystkie dziewczyny z naszego forum :D gratulacje, dziewczyny, świetne prace!:kwiatek:

kiwaczek2
17-02-2014, 09:34
no właśnie miałam spytać czy dziewczyny są z forum - a kto to bo ja po nazwiskach to nie znam ?? tzn ja wygrałam , tyle to wiem :skacze:

noblelashes_pl
17-02-2014, 17:12
http://static1.tradoro.pl/80/player/ebe.jpg

Branża przedłużania rzęs rozwija się bardzo dynamicznie.
Chcesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami?
Przyjdź na konferencję dla stylistek rzęs EYE BEAUTY EVENT.
Nasze instruktorki chętnie podzielą się wiedzą, którą zdobyły uczestnicząc w zagranicznych szkoleniach i seminariach.

Szczegóły: EYE BEAUTY EVENT (http://noblelashes.pl/informacje/ebe/)

marchewkowy_las
17-02-2014, 21:38
jeżeli was dobrze kojarzę, to:
1. kiwaczek2
2. bananowy_potwór
3. One Milion Lashes

mam nadzieję, że nic nie przekręciłam :przytul:

One Million Lashes
18-02-2014, 13:17
Jeszcze raz gratuluje zwyciężczyniom, dziewczyny prace są przepiękne :)
I dziękuję za wyróżnienie, przy takiej frekwencji to naprawdę miło jest stanąć na podium :)

noblelashes_pl
18-02-2014, 17:27
One Million Lashes gratulujemy.
Wybór prac był najtrudniejszą decyzją jaką ostatnio podejmowaliśmy i spędziliśmy nad nią cały weekend.
Dziewczyny reprezentujecie najwyższy poziom.
Dziękujemy Wam za zainteresowanie konkursem.

KatarzynaMolo
18-02-2014, 18:58
Piękne prace gratuluje dziewczyny :)

Cataleya 1981
18-02-2014, 19:20
Ile obecnie kosztuje wysylka zamowienia do UK ? Bo mnie wywala 98zł :wow:

Joannah
18-02-2014, 19:25
Gratulacje dla zwyciezcow!
Gdzie mozna zobaczyc prace reszty uczestnikow?

noblelashes_pl
18-02-2014, 20:56
Przesyłka zagraniczna to 30zł ulega zmianie (rośnie) w zależności od wagi widocznie w zamówieniu muszą być jakieś ciężkie przedmioty (kuferek, lampa, prześcieradło) niestety po ostatnich podwyżkach Poczty przesyłki bardzo poszły w górę.

Drogie stylistki chcieliśmy też ostrzec przed "naszymi" produktami które wcale nasze nie są. Ostatnio w internecie znaleźć można "sklepy" z produktami łudząco podobnymi do naszych mamy tu na myśli np. Bliźniacze etykiety (te same czcionki, grafiki, nazwy produktów) itd. Ostatnio nawet udało nam się znaleźć klej o którego wprowadzeniu pisaliśmy już jakiś czas temu czyli "red" nazwa i pojemność tego kleju jest taka sama ale nie jest to ten sam klej co tyczy się także greena oraz blue. Prosimy nie kojarzyć innych produktów z naszą marką nawet jeśli nie odbiegają od siebie dużo wyglądem. Polecamy robienie zakupów na naszej głównej stronie bądź u dystrybutorów oraz sprzedawców którzy są przez nas rekomendowani. Informujemy także, iż w stosunku do firm które chcą zwiększyć swoją sprzedaż kosztem naszej marki oraz prestiżu zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne nie jest to legalne ze względu na posiadane przez nas umowy patentowe oraz prawa własności.

Cataleya 1981
18-02-2014, 21:35
Ok, sprawdziłam... przescieradło celulozowe rozrabiało :)

Joannah
18-02-2014, 22:33
Umowy patentowe? O jakim rodzaju patentu mowa?

noblelashes_pl
18-02-2014, 22:51
Joannah mówimy przede wszystkim o zastrzeżonych znakach towarowych, nazwach i wzorach handlowych które padły "łupem" nieuczciwych przedsiębiorców liczących na szybki zysk naszym kosztem.
W związku z tym, że sądy działają długo nawet w przypadku ewidentnych naruszeń prawa, i że zapewne ta sprawa też potrwa parę miesięcy przestrzegamy przed podróbkami na które możecie się natknąć.

Joannah
18-02-2014, 23:00
Czyli dochodzi do naduzyc nazwy Noble Lashes ?
Jesli to allegro, to oni zawsze staraja pomoc sie przedsiebiorca chroniacych swoich praw. Polecam napisac bezposrednio do nich.

noblelashes_pl
18-02-2014, 23:34
Dziękujemy Joannah, ale to sklepy. Podjęliśmy już stosowne kroki w tej sprawie.

A z dobrych wieści to mamy dla Was SUPER SUPER NOWOŚĆ... dajcie nam jeszcze parę dni.

Star Lash Academy
19-02-2014, 00:14
Noble czy to ta super nowość nowość o której ja myślę :D już się mogę tego doczekać :P :) odliczam dni kiedy to już będzie na stanie :)

Izi
19-02-2014, 01:22
Ej no, nie droczyć się z nami i tylko dawać tu nowości:cwaniak2: ;]

katii777
19-02-2014, 09:31
Też mnie doszły wieści, że hurtownia pod Warszawą sprzedaje podroby Waszych produktów...

noblelashes_pl
19-02-2014, 10:10
Tak, to ta nowość. Jeszcze przez parę dni się podroczymy :D :cwaniak2:

zania37
19-02-2014, 11:51
potrzebuję krótkich rzęs do przedłużenia dolnych rzęs
Noble przegrzebałam Waszą stronę ale nie wiem, chyba jestem ślepa:]
bo nic takiego nie znalazłam:(

noblelashes_pl
19-02-2014, 12:05
Jakaś konkretna długość ?

Izi
19-02-2014, 14:41
zania ja mam z Noble sypane do dolnych i sprawdzają się super. Na co dzień korzystam z rzęs na pasku ale do dolnych nie robi to większej różnicy.

zania37
19-02-2014, 18:53
U siebie najkrótsze jakie mam to 7 mm
uważam ze one sa za długie, myslalam o 5 albo 6 mm no i chyba skręt J
Chciałabym na paletce

Izi jakiej długości używasz? O ile chcesz powiedziec.
U mnie to będzie pierwsza aplikacja, nigdy jeszcze nie robiłam dolnych

noblelashes_pl
19-02-2014, 18:58
Na dolne najbardziej popularne są tak jak mówisz łagodne skręty J lub B 6mm.

Izi
19-02-2014, 19:08
zania to zależy od naturalnych i oczka, ja osobiście noszę 6mm B 0,15 i są dla mnie idealne. Praktycznie identyczne jak moje ale czasem dla innego oka B jest zbyt podkręcone (rzęski stykają się ze skórą i mogą się wywijać). Weź sobie woreczek 6mm B i 6mm J starczą Ci na długo. Dolne to trochę inna zabawa niż górne więc to że są sypane nie robi różnicy. Ale jak się bardzo uprzesz;] to weź sobie dużą standardową paletkę mix tylko ta co się od 6mm zaczyna i będziesz mieć dwa paseczki a resztę na bank wykorzystasz do zwykłych aplikacji:ok:

zania37
20-02-2014, 15:56
dzięki IZI zaraz pogrzebie i coś tam zamówię :yess:

noblelashes_pl
21-02-2014, 16:11
Czy wiecie że na naszym koncie Allegro (które zresztą nie jest naszym pierwszym kontem) zgromadziliśmy już ponad 5 000 pozytywnych komentarzy (0 negatywnych).
Dziękujemy Wam za zaufanie bo to dzięki Wam możemy się rozwijać i cały czas podnosić jakość obsługi i poszerzać ofertę.

http://static1.tradoro.pl/80/player/5000.jpg

Joannah
23-02-2014, 22:50
Gdzie mozna zobaczyc wszystkie prace konkursu walentynkowego?

noblelashes_pl
24-02-2014, 13:49
Joannah na naszym FB publikujemy na bieżąco https://www.facebook.com/NobleLashes

:)

Dydola
25-02-2014, 21:04
Czy któraś z was pracuje na kleju Green? Jesteście zadowolone? Bo mój okazuje się jakiś felerny..

kiwaczek2
25-02-2014, 21:07
w polecanych produktach jest dużo o green, tu kilka stron wcześniej również - zerknij.

a co jest w nim felernego? źle trzyma ?

Dydola
25-02-2014, 22:50
Właśnie to dziwne bo już dużo aplikacji wykonałam na nim a jedna klientka stała skarży się że strasznie jej się sypią rzęsy. Do tego strasznie szybko glut się z niego robi na szkiełku, Nigdy wcześniej tak nie miałam..

kiwaczek2
25-02-2014, 22:58
za ciepło może masz. ja wymieniam max co 15min kropelkę. skoro się sypia znaczy ze zasechł po części nim dotarł do rzęsy lub slabo zasechl

Mysiaczeq
25-02-2014, 23:00
ja byłam zadowolona przy pierwszym klejeniu, teraz juz tez nie, bo najwidoczniej mam niesprzyjajace warunki, musze co chwile wymieniac krople, szybko glucieje, a na rzesach nie chce schnac ;/

Dydola
26-02-2014, 08:29
No właśnie, ale z żadnym wcześniej takiego problemu nie miałam. Zmienie teraz na jakiś inny targi będą to tego też dużo będzie.

nadiuszka
26-02-2014, 09:39
Dydola, klej Green jest dosyć kapryśny ale trzyma bardzo dobrze i klei się na nim dobrze jeżeli się zachowuje zasady współpracy na nim. Za baaardzo niedługo wejdzie klej RED. ten już nie jest kapryśny a trzyma jeszcze lepiej niż Green.

ogólnie jak chodzi o kleje to sprawa wygląda w sposób następujący. im więcej macie w powietrzu różnego syfu typu np cząsteczki lakierów do włosów, farb do włosów, środków dezynfekcji i tego typu rzeczy tym gorzej wam się będzie klej zachowywał. jeżeli powietrze w pomieszczeniu w którym pracujecie jest w miarę czyste, wilgotne, i do 21 stopni tym lepiej będzie z wami współpracował każdy klej. jeżeli nie będziecie tego lekceważyć to praca na większości klejów będzie przyjemnością
zaczerpnięte stąd (https://www.youtube.com/watch?v=fp_clovRYus) jak może niektóre z was wiedzą Lesia jest raczej osobą której w tej kwestii można zaufać

to nie jest tak dziewczyny że my jako instruktorki chwalimy swoje gniazdo bo nas tu dobrze karmią. każdy klej Noble (i nie tylko klej) zanim zostanie wprowadzony jest od paru miesięcy do nawet pół roku testowany jednocześnie przez kilka instruktorek. później przesyłamy do firmy opinie na temat produktu i dopiero wtedy zapada decyzja czy produkt jest wprowadzany. dlatego to nie jest tak że firma wprowadza jakiś syf a my go powszechnie wychwalamy bo współpracujemy z Noble.

jak podejmujecie decyzję o zakupie kleju przeczytajcie dokładnie jego specyfikację i opinie instruktorek Noble bo wiedzą o czym piszą, przeanalizujcie w jakim pomieszczeniu pracujecie a będzie wam szczęście ;)

dodam tylko że odkąd zaczęłam wyklejać klientki w pomieszczeniu w którym jest naprawdę zimno (ok 20-21 st) i tylko kaloryfer mi lekko tyłek podgrzewa a klientka leży pod cieplutkim kocem na ogrzewanym materacu to moje klientki zaczęły chodzi co najmniej tydzień dłużej z rzęsami.

kiwaczek2
26-02-2014, 09:44
święta racja - temperaturowo i wilgotnościowo zbadane przez moją stację pogodową :) pisałam w innym wątku że temp 19-21 najlepsza i wiglotność ok 32-33%. miodzio warunki.

20-21 zimno ? hahah ja mam w domu 19-20 na co dzień.

a na red czekam i czekam bo lada dzień muszę kupić kleje....

Izi
26-02-2014, 09:58
Warto pokombinować z warunkami. Ja kleje m.in. na Green od ponad miesiąca. Napsioczyłam na niego tak że tylko ja to wiem;) miałam kilka poprawek za free i nie wiadomo ile klientek które były pierwszy raz nie pojawiły się już na uzupełnieniu właśnie przez niego:( Chciałam zrobić mu dobrze:nie_powiem: i marzłam przez ten cały czas a klientki leżały pod grubym kocem, kaloryfer na 0, wietrzenie non stop, dodatkowe nawilżanie powietrza - mimo tego klej "nie kleił". Załamka, co tydzień kupowałam nowy (inny).
Któregoś dnia trochę przyspałam;) i nie zdążyłam porządnie wywietrzyć, no a dzień wcześniej była u mnie kumpela na kawce a że to "zmarźlok" to i w ciepełku siedziałyśmy a ja wychodząc z pracy nie zakręciłam kaloryfera.
Na drugi dzień w biegu, przyszła klientka, położyła się ja odruchowo złapałam za Green i co? TURBO MASZYNA:D Paradoksalnie u mnie nie lubi mieć zimno (też bez przesady upału nie mam) Zepsuło mi się urządzonko wskazujące wilgotność i temperaturę, ale muszę coś przywlec bo na prawdę WARTO. Green jest bardzo dobrym klejem tylko musi trochę ponarzekać jak prawdziwy król:D

noblelashes_pl
26-02-2014, 12:29
Już niedługo zasypiemy Was kolejnymi nowościami, mamy nadzieję, że się cieszycie :);]:cwaniak2:

Mysiaczeq
26-02-2014, 13:02
noble ja czekam i czekam, uwielbiam nowości, chociaż nie wiedzieć czemu pojawiają się one dopiero wtedy gdy zrobie zamowienie :P

moze troche offtop, ale gdzie mozna kupic i za ile taka stacje pogodowa? allegro?

Dydola
26-02-2014, 13:17
Ale warunki mam cały czas te same i żaden inny klej mi się w ten sposób nie zachowywał dlatego byłam w szoku. :-)

mucha
27-02-2014, 00:52
dodam tylko że odkąd zaczęłam wyklejać klientki w pomieszczeniu w którym jest naprawdę zimno (ok 20-21 st) i tylko kaloryfer mi lekko tyłek podgrzewa a klientka leży pod cieplutkim kocem na ogrzewanym materacu to moje klientki zaczęły chodzi co najmniej tydzień dłużej z rzęsami.

Zimno ??? u mnie 17 - 18 max


święta racja - temperaturowo i wilgotnościowo zbadane przez moją stację pogodową :) pisałam w innym wątku że temp 19-21 najlepsza i wiglotność ok 32-33%. miodzio warunki.



Moje warunki to 17-18 stopni max. Tak jak u Nadiuszki panie leżą pod kocykiem na materacyku na prąd podgrzewanym, zawsze pytam czy podgrzać, mówią że jest super.

A wilgotność tu Was zaskoczę. 60%

W saloniku nie ma fryzjerek koleżanka w pokoiku obok robi pazurki, ot taki urok Irlandii. Nie mniej Kiwaczku 33% wilgotności w powietrzu to zdecydowanie za mało, za sucho.

otworzyłam hs4 i nie sechł wcale, robił zlepki a green to wariat ;) I rzesy naturalne po 2 uzupełnieniach wyglądają zdrowiej jak po hs4.

kiwaczek2
27-02-2014, 12:50
za sucho dla mnie moze tak ale nie narzekam.ale moje kleje to lubia.green mi ani razu zadnego psikusa nie zrobil.

noblelashes_pl
27-02-2014, 15:16
Green nie jest aż tak kapryśny, trzeba mieć do niego tylko odpowiednie podejście.

Chcieliśmy Wam wszystkim jeszcze raz podziękować za udział w konkursie New Year's...
Nagród możecie się spodziewać na początku przyszłego tygodnia.

AnastazjaB
28-02-2014, 00:12
Kleiłam na klejach ekspresowych typu GREEN przez jakiś czas, ostatnio kupiłam HS4 i łoo matko...ale to schnie długo :D Przy najbliższej okazji trzeba kupić znowu GREENa :)

katiaa162
01-03-2014, 12:52
Jak na GREEN zmienilam, tez widze roznice ! I to jaka!! Extra!!:wow:

Mysiaczeq
01-03-2014, 14:01
Ochłodziłam klimat w chacie i widzę poprawę w klejeniu na greenie :) chyba jednak się z nim przeproszę :P

Izi
01-03-2014, 18:41
A co to za nano rozpylacz???!!!! Czyżby to ta super nowość? Instruktorki/testerki.... hymm...?

noblelashes_pl
01-03-2014, 18:57
Mamy dla Was super nowość, (Izi przyspieszyłaś premierę bo miała być w poniedziałek).

Czy za każdym razem po przyklejeniu rzęs instruujesz klientkę aby nie moczyła rzęs przez minimum 24 godziny?
Już nie musisz!

Podręczny mini rozpylacz wykorzystujący nano-technologię utwardzi klej w 30 sekund. Aby to osiągnąć należy rozpylić mgiełkę w odległości 12-15 cm od rzęs. Zapewnienie niewielkiej ilości wodoru poprzez rozpylenie mikro mgły przynosi szybkie i skuteczne efekty.

Twoją klientkę na pewno zadowoli fakt, iż nie musi czekać 24 lub 48 godzin zanim namoczą rzęsy. Daj swoim klientom możliwość cieszenia się z wodoodpornych, pięknie wyglądających i bezproblemowych rzęs od zaraz! Więcej informacji Nano rozpylacz - utwardź klej w 30 sekund! (http://noblelashes.pl/akcesoria-do-rzes-inne-nano-rozpylacz-utwardz-klej-w-30-sekund/p,356657)

http://static1.tradoro.pl/80/akcesoria/nano3.jpg

Izi
01-03-2014, 19:06
:oops:

:cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2: powoli kompletuje zamówionko i mi ciężko przejść obok takich cudeniek :crazy:

zania37
01-03-2014, 19:22
no właśnie i chyba ja będę musiała złożyć znowu zamówienie
bo kuuuuuusi mnie ten rozpylacz:yess:

katiaa162
01-03-2014, 20:22
Lubie To :ok:

Joannah
01-03-2014, 20:23
Polecam ten rzesowy gadzet, nawet przy sprawdzeniu jak dziala na kamieniu z klejem, klej super wysycha. Urzadzenie warte polecenia, kazda stylistka powinna go miec w kuferku.

Star Lash Academy
01-03-2014, 22:00
Jak miło być instruktorem w firmie która spełnia moje oczekiwania :) DZIĘKUJĘ NOBLE BARDZO za wprowadzenie NANO MISTERA :) kolejna zabawka, która mnie cieszy a zwłaszcza moje klientki. Pracuje na nim już kilka dni i od razu widać różnicę w zasychaniu kleju :) kochane stylistki, NANO MISTER to wasz obowiązek w kuferku :) Jesli chcecie być w 100% profesjonalne dla swoich klientek i poprawić im komfort w noszeniu rzęs zaraz po aplikacji to NANO to zabaweczka dla Was :) Moje klientki zachwycają się bryzą pochodzącą od NANO Mistera jest tak kojąca na zmęczone często powieki od oparów kleju ze slyszę dosłownie " Achhhh" jakie to przyjemne heheh :)

mucha
01-03-2014, 22:37
kurcze fajne to. Widziałam to już kiedyś na facebook do nawilżania rzęs... ale zaczyna mi się to podobać

Cataleya 1981
02-03-2014, 01:03
Ok, to ja techniczne pytanie mam. Co to za substancja którą psikamy klientce na oczy ???

kiwaczek2
02-03-2014, 09:48
Jesli dobrze zrozumialam info to wodor

noblelashes_pl
02-03-2014, 10:37
Do uzupełnień Nano rozpylacza używamy wody destylowanej. Jej koszt to groszowe sprawy, dlatego po zakupie nano koszt jego aplikacji jest praktycznie zerowy.

kiwaczek2
02-03-2014, 10:46
Czyli sami sobie uzupelniamy. Super.

noblelashes_pl
03-03-2014, 09:48
UWAGA! W związku z niesprzyjającą sytuacją w Kijowie EYE BEAUTY EVENT zostaje przeniesiony na 8 czerwca, aby według planu obejmował relacje z Lash Boom, która stanowi ważny element konferencji EBE.

DianaT
04-03-2014, 08:15
Noble dziękuję za przywrócenie Dark Brown'ów :kwiatek:

noblelashes_pl
06-03-2014, 11:12
Nie ma problemu, właśnie dzisiaj chcieliśmy pisać że znów się pojawiły :) mamy słaby refleks

---------- Dodano o godzinie 08:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:22 ----------

Specjalnie na Wasze prośby od dzisiaj wprowadzamy nowy sposób dostawy KURIERA SIÓDEMKĘ.
Wybierając kuriera macie powiadomienie EMAIL w cenie (choć dla przesyłek pocztowych i tak dostajecie je od naszych pracowników ;] ) ale prócz tego cena pobrania jest nieco niższa niż przy pobraniu pocztowym.

http://static1.tradoro.pl/80/player/siodemkalogo.jpg



.

---------- Dodano o godzinie 09:13 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:38 ----------

Płatki Hydrożelowe oraz rzęsy Y jak również dark browny są znów dostępne na sklepie.

---------- Dodano o godzinie 10:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:13 ----------

Znów o nas piszą, tym razem więcej informacji o nano rozpylaczu
Nowość w przedłużaniu rzęs - utwardź klej w 30 sekund! (http://kosmetologia.com.pl/component/content/article/30-informacje/uroda-i-nauka/3695-nowosc-w-przedluzaniu-rzes-utwardz-klej-w-30-sekund.html)

wani
06-03-2014, 20:46
Będziecie może na Beauty Forum? ;)

nadiuszka
07-03-2014, 08:05
Może ja odpowiem, niestety Noble nie wystawia się na Targach Beauty Forum ;(
Ale mamy nadzieję że będzie w najbliższej przyszłości.

noblelashes_pl
07-03-2014, 10:47
Zgadza się, nie wystawiamy się na BF.

Mamy jednak dla Was coś fajnego, dłuuugo wyczekiwane kleje BLUE oraz RED.

https://static1.tradoro.pl/80/player/blueplayer.jpg
Klej do rzęs BLUE 5 ml (hipoalergiczny) (http://noblelashes.pl/kleje-do-rzes-klej-do-rzes-blue-5-ml-hipoalergiczny/p,357870)


https://static1.tradoro.pl/80/kleje/red.jpg
Klej do rzęs RED 5 ml (http://noblelashes.pl/kleje-do-rzes-klej-do-rzes-red-5-ml/p,357868)

zania37
07-03-2014, 13:19
na fc napisałam ale pomyślałam sobie, że tutaj pewnie szybciej dostanę odpowiedź:)
chodzi mi o reda,
kleje na hs5 i uważam że to świetny klej, szybko zasycha
jak dla mnie rewelacja:skacze: , kupiłam też greena
i myślałam, że wyjdę z siebie jak na nim kleiłam ;(
nie wiem jak długo będą sie trzymać rzęsy bo klientka jeszcze nie wróciła na uzupełnienie
czy red to tak jak green, wrazliwy na temperaturę, wilgotność?
kusi mnie ten klej, ale po greenie nie mam odwagi kupować
chce znaleźć drugi ulubiony klej, dlatego się pytam

katii777
07-03-2014, 14:12
Zania zaryzykuj z Redem, nie kaprysi tak jak Green:-) nr jeden mój na dzień dzisiejszy:-)
Na targach będę ja po 14, więc jeśli chcecie coś z Noble, to zlożcie zamówienie przez noblelashes.waw.pl z zaznaczeniem że odbiór na targach, a przywiozę:-)

wisienkakwspz
07-03-2014, 14:21
No nareszcie :D Idę robić zakupy :skacze:

maksik
08-03-2014, 08:51
Chyba zacznę żałować, że Noble tak szybko realizuje zamówienia;), wczoraj odebrałam paczkę :haha2::P

Gorzkajakmokka
08-03-2014, 10:43
A ja nieświadoma nowości wzięłam greena i hs4, gdybym wiedziałą... ;) Ale co się odwlecze to nie uciecze więc jeszcze red będzie mój ;)

zania37
08-03-2014, 10:45
Zania zaryzykuj z Redem, nie kaprysi tak jak Green:-) nr jeden mój na dzień dzisiejszy:-)
Na targach będę ja po 14, więc jeśli chcecie coś z Noble, to zlożcie zamówienie przez noblelashes.waw.pl z zaznaczeniem że odbiór na targach, a przywiozę:-)
Wczoraj przyszła do mnie paczka
zawsze jak cos zamawiam to potem pojawiają sie nowe produktu które kuszą
no i znowu trzeba złożyć zamiwienie
Kupie, kupie reda, zaryzykuje

Izi
08-03-2014, 10:53
Ja też właśnie greena otworzyłam;) A ja mam pytanie do stylistek korzystających z nano rozpylacza. Chodzi mi o kwestię techniczną jego użycia;) Ja wczoraj odpaliłam go po raz pierwszy, używałam tak jak przedstawia instrukcja, odpowiedni czas z odpowiedniej odległości. Oczy klientek nie były jednak... muśnięte tylko najzwyczajniej w świecie mokre:/: Krople osadzały się na rzęsach. I zastanawiam się czy tak ma właśnie być? Czy należy je później osuszyć (jak?) bo obawiam się przeciwnego rezultatu niestety:huh:

Mysiaczeq
09-03-2014, 11:38
Kochane, czy któraś z Was używała cleanera truskawkowego? czaję się na niego, ale nie ma na stanie. Noble kiedy się można go spodziewać?

noblelashes_pl
09-03-2014, 16:44
Mysiaczeq już jest na stanie, przyszedł z dostawą w piątek.
Jeśli chodzi o rzęsy L to mamy grubość 0,10 w mixie ile tylko sztuk chcesz :)

Mysiaczeq
09-03-2014, 16:59
Z ostatnim zamówieniem dostałam Wasze L i jestemzachwycona :) szykuję się na red

kiwaczek2
09-03-2014, 18:36
mysiaczeq - ja używam truskawkowego ale niestety jak bananowy czuć to w tym czuć alkohol bardziej niż truskawkę. no i z wydajnością uważam że też gorzej niż taki zwykły

nadiuszka
09-03-2014, 19:48
cod o nano... bez przesady z tym jego używaniem, rzęsy nie powinny być mokre aż tak żeby z nich kapało ;) wystarczy spsikać parę sekund.