PDA

Zobacz pełną wersję : bańki chińskie



Agnieszka Praska
17-07-2012, 09:47
stosujecie?? jakie macie doswiadczenia, odczucia

ja sie katuje juz 5 dzien, teraz robie 2 dni przerwy i jazda od nowa ;)
wygladam jak maltretowana zona, ale to nic bo widze mega efekty:skacze:juz po 2 zabiegu widzialam roznice

DiamondShine
17-07-2012, 10:18
agulusia ja kupilam sobie takie gumowe zwykle ale boje sie ich uzywac;d wiem ze sie smaruje cialo oliwka i potem jazda.. ale nie wiem w jakim kierunku.... na nogach? na brzuchu mam problem bo mam sore i caly czas sie odsyssa od skory

Agnieszka Praska
17-07-2012, 10:25
zawsze zgodnie z przeplywem krwi i chlonki czyli w strone serca :) nie wolno masowac w dole podkolanowym bo tam sa wezly.
na brzuchu jedna reka masujesz a druge delikatnie napinasz skore zeby sie nie odessala ;)

ja jeszcze przed masazem nakladam ampulke i robie sonoforeze :) pozniej oliwka antycelulitowa i jazda:)

goslava
17-07-2012, 10:52
a macie jakis filmik z tym zwiazany? najpierw chcialabym zobaczyc jak to w ogole wyglada

DiamondShine
17-07-2012, 11:57
ja iestety musze sie zadowolic zwyklym olejkiem dzieciecym bo nic nie mam

Agnieszka Praska
17-07-2012, 12:21
niestety filmikow zadnych nie widzialam :( jakis czas temu konczylam kurs, mysle ze jak poszukasz to cos znajdziesz :)

diamond oliwka dla dzieci tez dobra :) wazne zeby byc systematycznym i nie przyzwyczaic skory bo przestanie byc skuteczny taki masaz ;)

agnieszka-x
17-07-2012, 21:56
Dziewczyny dzisiaj natrafiłam przypadkiem na taki filmik o masażu bańką chińska.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zyza
19-07-2012, 00:11
to ja wam moge powiedziec duuuuuuuuzo wiecej :)
tak wiec masaz najlepiej jednak nie wykonywac samemu bo wazne zeby isc ze wskazówkami jak w drenażu :) wieć automatycznie z tylu nie da sie na pupie sobie zrobic... a zawijać trzeba na pupę do środka bo do węzłow chłonnych (sporo omowilysmy juz tutaj http://forum.wzorki.info/pielegnacja-twarzy-ciala/792-nasza-zmora-cellulit-4.html)
bańki samę swietnie rozbijaja celulit aleeeee... nie spala! potrzeba do tego ktoregos z czynnikow spalających jak deita, bądz cwiczenia mimo wszystko :)
u nas sie swietnie sprzedaja, masazystka robi :) ale jak klientki przychodza za samo masowanie liczą na efekt stalego zrzucenia kilogramow to sie przeliczają :)
świetny wspomagacz do odchudzania :)

Agnieszka Praska
19-07-2012, 09:03
samemu ciezko to fakt :) najlepiej miec koghos do pomocy, moje uda i pupke przejal maz :D


ja jestem juz po jednej serii, siniaki zeszly, i 2 cm w udach i 1cm w bicepsie ;) we wtorek zaczynam druga serie
oprocz baniek bardzo szybkim spacerem robie ok 4km dziennie (na piechte do pracy i z do domu), i co 2 dni robie body wrapping.

Evelyn.
19-07-2012, 21:33
zyzka, a jak się kształtują ceny??

zyza
20-07-2012, 00:12
nasz cennik wyglada tak...
MASAZ ANTYCELLULITOWY (banka chinska)
- ramiona
15min……………………………………………..………………………………………...20zł
- brzuch
20min……………………………………………..……………………………………….30 zł
- plecy
30min……………………………………………..………………………………………..40zł
- uda + łydki + posladki
40min……………………………………………..……………………………………....40 zł
- uda + posladki + łydki + brzuch + plecy
50min……………………………………………..………………………………………..50zł

w karnetach taniej ale nie mam na podorędziu :)

DiamondShine
20-07-2012, 20:16
niech mi da ktos kopniaka bo brak zaparcia w sobie :( nie chce mi sie... najlepiej jak by mi ktos zrobil eh

ell
16-01-2020, 14:54
Sama chciałam się wybrać ale obawiam się, że popękają mi naczynka....

cass
17-01-2020, 08:47
Sama chciałam się wybrać ale obawiam się, że popękają mi naczynka....

U mnie nie sprawdzily sie z tego powodu. Przetestowałam kilka razy ale z naczynkami nie powinno się tak mocno obchodzić jak pękają bo mogą potem pozostać takie na stałe.

Ze swojej strony polecam ćwiczenia na rowerku od Spokey (https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness_Rowery-393.html). U mnie dały bardzo dobre rezultaty i szybko zobaczyłam efekty odchudzające jak również redukcję cellulitu.

Rowerek nie jest jakiś drogi, zobacz sobie sama na spokey, obecnie mają promocje. Sama postawiłam sobie w domu naprzeciwko telewizora oraz codziennie sobie ćwiczę :)

chanah
28-09-2022, 03:00
Ja co prawda jeszcze nigdy nie wypróbowałam masażu bańką chińską, ale w niedługiej przyszłości planuję, bo wiele dobrego słyszałam o tym słyszałam :). Na tej stronce internetowej: https://www.ezebra.pl/pl/blog/banka-chinska-do-twarzy-masaz-krok-po-kroku-1660311923.html wyczytałam nawet, jak można robić go samodzielnie, w warunkach domowych i na pewno kiedyś sobie zrobię, ale na pierwszy raz wybiorę się jednak do specjalistycznego gabinetu. Możecie polecić jakieś przyjemne i sprawdzone miejsce w Krakowie lub okolicach? :)