PDA

Zobacz pełną wersję : Zel odchodzi po boku



karolinka_zuzia1989
10-07-2009, 20:52
Nikiedy mi sie tak dzieje ze zel odchodzi po boku?? dlaczego
moze byc spowodowane ze np. juz zel przy boku zle spilowalam??

szpila59
10-07-2009, 20:55
juz był chyba podobny temacik i też żelik po boku odchodził, ale nie pamiętał jak się nazywał... hmmm....

kasiasssss
10-07-2009, 20:56
mysle ze tak tez moze byc,moze podwazylas brzeg nieumiejetnym pilowaniem,ja dopiero od nirdawna dowiedizlam sie ze piluje sie boczki polkolistymi ruchami

szpila59
10-07-2009, 20:57
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-czemu-sie-tak-dzieje.html
coś podobnego Ci się dzieje?? jak na tym zdjątku w tym tamacie?

mala
10-07-2009, 21:33
napisz dokladnie gdzie na boku.czy przy skorkach czy przy wolnym brzegu
czy robisz na tipsie czy na szablonie czy naturalki

annie82
11-07-2009, 09:13
Żel może odchodzić bo np. porozlewał sie minimalnie na skórkach i się podwazył....albo w tym miejscu niedokładnie zmatowiłaś płytkę, lub jej nie odtłuściłaś..tylko tyle mi do głowy przychodzi :D

karolinka_zuzia1989
11-07-2009, 10:37
robie paznokcie na tipsie i przy skorkach :D musze sie przyznac ze czesto przy nich majstruje:D hehe drapie wiec moze tez to wlasnie od tego mi odchodzi, ale bardziej wydaje mi sie ze zle spiluje brzeg i dlatego

Shattered
18-07-2009, 18:46
- zalane skórki
- zbyt mocne podważenie żelu
- nieumiejętne, zbyt energiczne piłowanie
- źle odtłuszczona i wytrawiona płytka
- niedokładnie wypiłowane skórki
- "dziura" w builderze zalana glossem (gloss będzie się liftował na naturalnym paznokciu, analogicznie w przypadku żeli z dużą ilością pigmentu - często na naturalce się liftują, jeśli nie mają bondera albo podkładu z cleara)
- dłubanie przy paznokciach i podważanie ich czymkolwiek (również zębami), często nieświadomie

Ważne jest kiedy odchodzi, w jaki sposób i która warstwa (w przypadku odpryskiwania glossu powodów może być więcej).

Jak sobie jeszcze coś przypomnę, to napiszę.

Studio Kreacji
23-08-2009, 20:58
- zalane skórki
- zbyt mocne podważenie żelu
- nieumiejętne, zbyt energiczne piłowanie
- źle odtłuszczona i wytrawiona płytka
- niedokładnie wypiłowane skórki
- "dziura" w builderze zalana glossem (gloss będzie się liftował na naturalnym paznokciu, analogicznie w przypadku żeli z dużą ilością pigmentu - często na naturalce się liftują, jeśli nie mają bondera albo podkładu z cleara)
- dłubanie przy paznokciach i podważanie ich czymkolwiek (również zębami), często nieświadomie


-nieusunięty nabłonek
-nadmiar żelu przy wale
-niedobór żelu przy wale

( i gloss nie będzie sie liftował jeśli użyjemy takiej odmiany preparatu, którą można zaaplikować także na naturalną płytkę paznokcia )
:)

elinka
27-08-2009, 16:33
zalane skórki mogą być powodem , żle odsunięte skórki żle zamtowiony pazurek

ka-pi
29-08-2009, 23:00
- zalane skórki

- "dziura" w builderze zalana glossem (gloss będzie się liftował na naturalnym paznokciu, analogicznie w przypadku żeli z dużą ilością pigmentu - często na naturalce się liftują, jeśli nie mają bondera albo podkładu z cleara)


o rany to mi dalo do myslenia, ja czasami wyjezdzam glossem dalej niz jest budujacy ale bez dotykamia skorek, czyli to zle tak? nie moze dotknac naturalnej plytki?

emilka13
19-08-2010, 21:09
Dokładnie tak dziewczyny już o tym pisały ale nie pamiętam w którym wątku.
Emilia B. wrzuciła rysuneczek poglądowy :)