PDA

Zobacz pełną wersję : frezarka ciepła rączka



karolinciusia
07-08-2012, 23:20
Hejka

Pomocy bo nie wiem czy to dobrze jeśli rączka od frezarki jest ciepła? Mam frezarke jd 500 silver, wiem że cudów nie można się spodziewać po niej, ale czy ta rączka może tak się robić bo nie wiem czy odesłać na gwarancje.

Z góry dziękuje za pomoc :)

rudzia1985
08-08-2012, 00:11
Moze zbyt mocno dociskasz krecacy frez do pazurka by spilowac mase i powoduje, ze frez zamiast krecic zaczyna przerywac i sie zagrzewa silniczek w raczce > Nie wiem czy zrozumialas :) Albo za dlugo uzywasz jej na najwiekszych obrotach i zaczyna sie przegrzewac...

karolinciusia
08-08-2012, 00:16
rudzia 1985 - dziękuje za odpowiedz

robiłam chwilę na wiekszych obrotach bo na niższych słabo usuwało skórki. powinnam oddać na gwarancje? czy to normalne ze robi sie ciepła?

rudzia1985
09-08-2012, 23:00
Jesli przy nizszych obrotach nie spilowuje skorek a dopiero przy wiekszych ( dlatego sie pewnie raczka szybko nagrzewa) to cos z nia nie tak. Jesli masz gwarancje to oddaj, dostaniesz nowa :)

Shonali
15-09-2012, 21:12
Hejka

Pomocy bo nie wiem czy to dobrze jeśli rączka od frezarki jest ciepła? Mam frezarke jd 500 silver, wiem że cudów nie można się spodziewać po niej, ale czy ta rączka może tak się robić bo nie wiem czy odesłać na gwarancje.

Z góry dziękuje za pomoc :)


Przede wszystkim napisz jaką moc ma frezarka. Bo jeśli masz 10W to nic dziwnego, że na niskich obrotach jest ciężko cokolwiek zrobić.

Po jakimś czasie pracy rączka się nagrzewa i to jest normalne. Może być ciepła. Ale jeśli robi się gorąca, a nie daj Boże parzy to koniecznie reklamuj!