PDA

Zobacz pełną wersję : [29-30.09.2012 Gdańsk] Targi kosmetyczne i Fryzjerskie



Blejsia
15-08-2012, 21:26
URODA, Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (http://www.mtgsa.com.pl/title,URODA,pid,217.html) Czy któraś się wybiera?:)


URODA
Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie


Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie branży w północnej Polsce. Ponad 180 wystawców z Polski i zagranicy producenci i dystrybutorzy kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji paznokci i dłoni, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, a także firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej prezentuje swoją ofertę w ramach Targów.

Uroda to przedzięwzięcie przede wszystkim dla profesjonalistów. Specjlanie dla nich w ramach autorskiego programu organzowane są seminaria, szkolenia, prestiżowe konkursy a także liczne pokazy odbywające się na profesjonalnej scenie. Goście spoza branży będą mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa.


DOJAZD I POBYT
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich znajduje się przy ul. Żaglowej 11, dzielnica Gdańska - Letnica.
Lotnisko Rębiechowo znajduje się w odległości ok 13 km.

DOJAZD SAMOCHODEM
Osoby podróżujące samochodem i korzystające z nawigatora GPS, powinny wpisać do pamięci urządzenia adres Międzynarodowe Targi Gdańskie, Gdańsk ul. Żaglowa 11.
Współrzędne GPS 54.386424,18.636855


DOJAZD SAMOLOTEM
W odległości 16 km jazdy samochodem od Centrum Targowego MTG zlokalizowane jest lotnisko Gdańsk Rębiechowo. Osoby zainteresowane skorzystaniem z transportu lotniczego zapraszamy na stronę internetową lotniska Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

TAXI
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego oficjalnego partnera.
HALO TAXI 58 196 66

KOMUNIKACJA MIEJSKA
Zakład Komunikacji Miejskiej ZKM - rozkład jazdy
autobusy nr 117, N5 - przystanek DROSZYŃSKIEGO
autobusy nr 127, 139, 143, 199, N1 - przystanek PKP Oliwa
Szybka Kolej Miejska - SKM rozkład jazd
Informacja PKP Gdańsk tel. 58 19436, 58 328 52 60

---------- Dodano o godzinie 21:26 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:10 ----------

Nikt?:(

fryzzz
16-08-2012, 08:47
Ja bym chciała ale to zbyt daleko :(

Elizabeth76
16-08-2012, 08:57
Szkoda ze miejsce zmienili . Tam gdzie targi były w zeszłym roku i wczesniej było mi łatwiej dojechac . Trza chopa namowic moze zawiezie hmmm chodz to jesz\cze zalezy czy będzie sens jechac no sie okaze ;)

Blejsia
18-08-2012, 22:26
a czemu Kochana myslisz że nie ma sensu??:) ja ogólnie nigdy nie byłam i raczej sie wybiorę :)może sie czegoś dowiem ciekawego:DEla a nie wiesz czy na takich targach sa moze jakies szkolenia??zalezało by mi na hybrydach;/