PDA

Zobacz pełną wersję : Puder Brązujący



Mysiaczeq
19-08-2012, 13:52
Witam, bardzo proszę o polecenie dobrego pudru brązującego, głównie do konturowania twarzy, najlepiej w formie kulek, choć prasowane też są mile widziane, z góry dziękuję :) :skacze:

farbstift
19-08-2012, 14:11
puder w kulkach nie jest do konturowania twarzy ;) coś tam może i podziałasz ale niewiele
A do konturowania możesz użyć jakiegokolwiek na początek, byle nie z połyskującymi drobinkami. Ja używam mozaiki z Sephory

farbstift
19-08-2012, 17:34
no właśnie, można użyć kuleczek np. jako różu lub rozświetlacza, ale nie do konturowania ;) jednak główną funkcją kuleczek jest podkreślanie a gdy konturujemy większość ukrywamy ciemnym kolorem. No i kulki nie są dobre dla tłustej skóry

farbstift
19-08-2012, 22:53
Wystarczy "wyczuć" kosmetyk :) idzie Ci dobrze, zmysłu estetyki Ci nie brak, dasz radę :*

Mysiaczeq
19-08-2012, 23:49
Dzieki, Ty wiesz jak mnie podbudować i zmotywować do działania :love::skacze:

Daria
20-08-2012, 12:53
Bronzer jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków, wiele już w swoim życiu przetestowałam...
Dlatego z czystym sumieniem mogę Ci polecić the balm bahama mama. Brozer jest matowy, nie posiada w sobie drobinek, łatwo się go aplikuje, jest wydajny :)

Drugim moim ulubionym jest honololu z w7. Można go dostać na allegro :)

Mysiaczeq
20-08-2012, 13:02
Tez rozwazalam ten z W7, ale jakos opakowanie do mnie nie przemawia, ale skoro mowisz ze sprawdzony i dobry to zakupie :)

Daria
20-08-2012, 13:10
Fajny jest. Fajnie się go aplikuje, rozciera. Polecam..
I nie ma drobinek :)

Mysiaczeq
20-08-2012, 13:14
najważniejsze zeby nie mial drobinek, ostatnio kupilam baze z daxa otwieram a tam wszedzie drobinki ;(

Daria
20-08-2012, 13:20
Ja też nie przepadam za kosmetykami do twarzy z drobinkami.. Cienie mogą być.. ale reszta nie.

Ale ostatnio, właśnie latem używam bronzera z basic z delikatnymi złotymi drobinkami.
Pięknie się mienią w słońcu i nie wyglądają tandetnie. Dają efekt takiej zdrowej skóry i ładnie podkreślają opaleniznę :) Drobinki są minimalne :) i trzeba się mocno przyjrzeć by zobaczyć je na twarzy :)

fryzzz
20-08-2012, 15:32
A co myślicie o takich zestwach kilku bronzerów?
Jest to potrzebne czy wystarczy jeden?
Kompletuję swoją wyprawkę więc przepraszam za głupie pytania.
Może polecicie mi coś dla osoby bardzo początkującej :P

Daria
20-08-2012, 16:32
Jak wyżej polecam bronzer w7 honolulu... Myślę że na początek jeden Ci wystarczy :)
On ma uniwersalny kolor więc będzie pasował większości osób :)

farbstift
20-08-2012, 21:00
no a co do drobinek, ja za to uwielbiam je :D oczywiście wszystko zależy od kosmetyku, ale np. na swojej buzi lubię, bo mam suchą skórę i używając rozświetlających podkładów osiągam efekt zdrowej skóry :)

a na początek wystarczy jeden bronzer, ja mam tą mozaikę z Sephory i używam do każdej buzi, czasem do bardziej opalonej twarzy bawię się w cieniowanie na etapie mokrym za pomocą podkładu

fryzzz
20-08-2012, 21:06
Oj ja to ciemna jestem w tym temacie ale ćwiczę gdy tylko mogę choć do was mi daleko