PDA

Zobacz pełną wersję : szkoła i praca



stefcia92
28-08-2012, 15:48
od września zaczynam nauke w szkole kosmetycznej 2 letniej systemem zaocznym. i teraz moje pytanie czy moge zapisać sie w urzędzie pracy jako bezrobotna? gdyż w pozostałe dni tyg. chciała bym odbywać staż w salonie fryzjerskim.

a żeby załapać sie na staż trzeba być zarejestrowanym w urzędzie pracy.

Nysza
28-08-2012, 16:06
najlepiej udaj się z tym pytaniem do PUP - zauważyłam że w zależności od regionu różnie podchodzą do tego tematu ...

fryzzz
28-08-2012, 16:18
Ja chodzę do szkoły zaocznej i jestem zarejestrowana tak więc można :) ale raczej nie liczyła bym, że załapiesz się na staż jeśli będzie dużo chętnych bo zawsze pracodawcy wybieraja osoby ktore sa dyspozycyjne od poniedzialku do soboty

stefcia92
28-08-2012, 16:52
wiem właśnie ale nie będe sie poddawać . :) moze znajde taki salon gdzie pracodawca bedzie wyrozumiały:) a w urząd będe czesto odwiedzać w koncu moze ulegna :P dla znajomych maja miejsca to i ja sie z nimi zapoznam :D ...

kazdy mówi inaczej jedni mówia ze mozna sie zarejestrować drudzy że nie .... i już zgłupiałam .ale będe sie starać. w koncu chyba jest taki zamysl szkoły zaocznej zeby w tyg. pracować a weeki sie uczyc:P

fryzzz
28-08-2012, 17:08
Dokładnie, zarejestrować nie mogą się jedynie uczniowie szkół dziennych :)

ciekawska
03-11-2012, 12:04
na jakie zarobki może liczyć dobra stylistka paznokci we Wrocławiu? :huh:

chanah
09-04-2021, 11:33
Świetnie, że dzielicie się informacjami w tym temacie.

agus123
28-06-2021, 17:50
Jeśli chodzi o pracę to mój mąż niedawno wrócił z Norwegii i teraz musi się rozliczyć tam z podatku ale nie wie jak. Co radzicie? Słyszałam że takie firmy jak ta https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-norwegii oferują szybkie i profesjonalne rozliczenie, to prawda?