PDA

Zobacz pełną wersję : Kosmetyki Profesjonalne Apis



Mysiaczeq
04-09-2012, 07:32
Hejka, ostatnio bardzo zainteresowały mnie kosmetyki z Apisu, są niedrogie duże pojemnościowo, jeśli macie to dzielcie się opiniami na ich temat. :)

Blejsia
07-01-2014, 13:26
nie mam ale chciałabym sie czegos dowiedziec??

GrotaBryza
15-01-2014, 17:18
Gdzie można je zakupić oraz ile kosztują? Bo wcześniej nigdy o nich nie słyszałam,wiec też dowiem się czegoś więcej na ich temat.

Kasia991
05-02-2014, 13:20
Ja mam kwas migdałowy z Apisu, krem dotleniający i peeling z solą morską, wszystko jak dla mnie rewelacyjne, a kupuje, na allepaznokcie, bo to na wlasny uzytek :)

koralina89
13-10-2014, 13:19
Kosmetyki Apis faktycznie są godne polecenia. Część z nich znajduje się w aptekach internetowych, reszta w sklepach profesjonalnych lub na allegro. Używałam i wrócę jeszcze, zwłaszcza że kosmetyki mają niezwykle bogate składy i ceny są niskie w porównaniu do pojemności.
Minus tych kosmetyków to mała zawartość składników konserwujących, co oczywiście jest też plusem, ale data ważności to pół roku po otwarciu i o ile w przypadku pojemności 50ml zużycie jest wykonalne, tak w przypadku 100ml moze byc ciężko, aczkolwiek zawsze można zakupić kosmetyk na spółkę z koleżanką lub mamą, ja mam taki zamiar :P

GrotaBryza
09-03-2015, 15:18
No teraz przynajmniej wiem gdzie należy ich szukać,a co do ceny to z tego co widzę jest to mocno względna kwestia,jeżeli macie jeszcze jakies opinie na ich temat to śmiało piszcie w tym wątku na forum:)

Piska
08-10-2015, 11:35
Korzystałam już Bielende i Apis.. w zasadzie byłam zadowolona, ale chciałabym jeszcze wypróbować kosmetyków Academie academie :: ButikSpa (http://www.butikspa.pl/?f=&a=sklep&k=0&q=academie&x=0&y=0) Znacie je? Ktoś może polecić/odradzić?