PDA

Zobacz pełną wersję : Perfect Lady



Kaniusia0
15-07-2009, 19:03
pracował ktos na firmie PERFECT LADY ??
idę do szkoly kosmetycznej i tam własnie bedziemy pracować na produktach z tej firmy????

Ladyss
15-07-2009, 19:53
Dobre pytanie:) zastanawiam się nad akrylami z tej firmy więc chętnie posłucham Waszych opinii.

Ewelinaaa
15-07-2009, 21:38
Miałam kiedyś żel z tej firmy nie narzekałam ale to było zaraz na początku mojej zabawy z pazurkami dobrze się nakładał ale i tak wole teraz zele ibd.

goslava
15-07-2009, 21:53
ja pracuje na akrylach z perfect lady i naprawde polecam

Sweet-ka
16-07-2009, 14:00
Ja mialam ta nowa linnie pl akrylowa natural french i powiem Wam tak:
coverek bezowy calkiem fajny, fajnie sie cieniowal, kolorek nawet naturalny
bialy tu powiem ze nie do konca bylam zadowolona bo w pudeleczku byl bieltki, po zrobieniu kulki tez ale za chwile kiedy sie utwardzal robil sie delikatnie szarawy( nie byl taki extra bialy jak go reklamuja)
clear byl przezroczysty dosc fajny.

Ogolnie na poczatek akryle jak najbardziej, kolorowka dosc bogata ale kolorki nie jakies wyjatkowo zabojcze, ale plastyczne to mozna przyznac.

Anna Otkińska
16-07-2009, 14:38
ja uzywam akryle i żele z tej firmy i na wszystkich pracuje mi się fajnie
co do akrylu białego o którym pisała Sweet-ka nie miałam takich problemów

Ladyss
16-07-2009, 15:34
Być może to zależy od wypuszczonej serii:/:
Aniu a Ty używasz medium czy fast?

Shattered
18-07-2009, 18:17
Z tego co wiem, to pierwsze Perfect Lady było badziewiem do kwadratu (szczególnie akryl).

Teraz jest nieco lepiej. O akrylu obecnym zbyt dużo nie wiem.

Żele są rzadkie i nie polecałabym ich niedoświadczonym stylistkom. Ja notorycznie zalewałam skórki, co skutkowało natychmiastowym liftowaniem się masy. Jeśli warstwę budującą rozłoży się na 2-3 stopnie budowy, to można ładnie zrobić krzywą C i ograniczyć piłowanie, bo żel naprawdę fajnie się poziomuje - potrzeba tylko mnóstwo cierpliwości... Ja jej akurat nie mam... Nie zapowietrza się. W każdym razie najmniejsza skóreczka, źle odtłuszczona płytka czy piłowanie rozlanego żelu = liftowanie. Stanowczo za dużo tego odłażenia jak dla mnie... :[

Biały z Blue Collection jest lekko mleczny, wręcz szarawy, ale daje naturalny efekt - jest dość gęsty i ładnie wyrównuje się smile line czystym pędzelkiem. Niestety, kurczy się na wolnym brzegu i doprowadza to do szału. Dla wyrazistego efektu kompletnie nie polecam. Jakoś tak mało pigmentu mi się wydaje. No i nawet wyrównana smile line rozmywa się w lampie. Ale co kto lubi...

Gloss Extreme jest bardzo fajny (jest w słoiczku, a ja lubię nakładać gloss pędzlem) - współpracuje z żelami Mariposa i PB (tyle sprawdziłam). W ramach eksperymentu przez tydzień sprawdzałam czy odpryśnie z farbek akrylowych i nic się nie działo (paznokieć być pokryty farbką w całości, również na wolnym brzegu, więc żel nie miał swoitego punktu zaczepienia) - mimo wszystko to był tylko tydzień i mogłam mieć farta :P

Wczoraj, po długiej przerwie zrobiłam na próbę jednego pazura na formie produktami Perfect Lady, w połączeniu z coverem Perfect Beauty (słowem Perfect Nails powinny być...). Zobaczymy co sie będzie działo. Tunelu to jakoś mi się nie udało zrobić, a i nieco zbyt płaski wyszedł (tak z ćwierć milimetra by mu się jeszcze przydało na stresie...). Ale jak się nie zliftuje, to będę mile zaskoczona.

Reasumując: w tej cenie można kupić duuużo lepsze produkty.

Wklejam fotę (można zobaczyć efekt jaki daje biały żel).

goslava
14-08-2009, 17:57
ja uzywam perfect lady akrylu i powiem tak: jak robie frencha to faktycznie lekko zolknie bialy akryl ale nie pokrywam go juz akrylem clear, piluje i na koniec maluje UV-ką, po spilowaniu wierzchnia zoltawa warstwa znika i jest bialy

Hanuszka22
17-08-2009, 22:09
Kolorowe żele spoko..dość ładne kryją, spora paleta kolorów(tylko paskudny jest złoty-zielonkawa sr...a:)), ale za tą cene nie wyobrażam sobie żeby były gorszej jakości, bo tańsze miałam i też było ok.

Aneta
23-08-2009, 01:21
posiadam zel z Perfect Lady i akryl kamuflarz i sa super,polecam

Anna Otkińska
23-08-2009, 10:45
ja pracowałam na wielu żelach , akrylach tej firmy zaczęło się od mistrzostw w zeszłym roku wtedy robiłam tylko raz szpice na formie metodą combo produktami z ich firmy -porwałam się na głęboką wodę bo przecież mogło coś nie wyjść ale byłam miło zaskoczona-skończyłam przed czasem -świetnie mi się pracowało
akryle fast są rewelacynje też do kwiatków na medium lekko się rozpływały
nigy mi miałam czegoś takiego że w przypadku akrylowego frencza wyszedł mi szarawy (tak jak ktoś wczesniej pisał) zawsze był bielusieńki
ta firma posiada kilka odcieni białych akryli/żeli od lekko mlecznych do kredowo białych
Z serii blue colelletion boski jest żel jednofazowy gęsty o lekkim odcieniu niebieskim jest mega gęsty-galareta dla mnie gednialny na formy
z serii natural french żel jednof Complete już jest w odnieniu lekkiego różu ale już nie jestem nim tak zachwycona
Natomiast co uwielbiam z natural french to kamuflaż-beige dość gęsty dobrze kryje i biały extremme white dla mnie boski rzadki żel kredowa biel wystarczy jedna warstwa

akryle kolorówki super, żeli kolorowych jeszcze nie miałam poza gliterami sa ok ale ja jednak wolę sama zrobić żel brokatowy.

Mam płyn do dezynfekcji w żelu też go lubię- szybciutko się wchłania jest super dla dziewczyn którym się ręce pocą daje uczucie chłodu nieco hamuje potliwość

oliwki bomba

wadą jest dla mnie cena niektórych produktów ale uwielbiam te aluminiowe słoiczki przynajmniej nie pekaja zakrętki i żel nie kipi :)

żeby używac ich produktów warto jest zrobić u nich szkolonko maja tak duzo produktów- kilka lini że czasem mi się wszystko mieszcza a wiem że jednej lini z drugą w ich firmie się nie powinno łączyć zwłaszcza akryli (z żelami nie ma problemu)
zwłaszcza vita akrylu z innymi

coprawda rzadko robię akrylowe paznokcie ale miałam kobiete której pokrywałam długi czas naturalne paznokcie akrylem (zawsze miała migdały) nie ważne co jej robiłam czy frencza czy kolor nigdy z nimi nic się nie działo a pani pracowała w gastronomii -obieranie ziemniaczków, marchewki, sprzątanie, szorowanie, moczenie.... i nigdy nic jej nie żółkło poza skórą dłoni którą miała tragiczną.


nie ma takiej firmy co by każdemu dogodziła w każdej firmie znajdzie się jakiś feler, każdemu co innego odpowiada

ja niedługo wybieram się na szkolonko do PL chętnie poznam ich wszystkie produkty :) wtedy zdam sprawozdanie :)

goslava
23-08-2009, 15:26
Aniu w takim razie czekamy na sprawozdanko

beniulek
23-08-2009, 17:04
ja mam akryle pl i jestem bardzo zadowolona!!

Kaniusia0
23-08-2009, 22:59
Z tego co widze to jest do dobra firma ;)
cieszy mnie to :P :)

rynba
25-11-2009, 13:03
ja pracowalam na ich kolorowych akrylach i sa super biały do kwiatuszkow tez jest okej

izek74
27-11-2009, 17:02
Polecam beżowy kamuflaż.Piękny kolor i dobrze kryje

Yasumi
29-11-2009, 11:55
obecnie glownie bazuje na ich produktach ,poza kilkoma innymi firmami,ktorych produktow uzywam :P
powiem tak:)

jednofazowy total premium-mega gesty-konsystencja galaretki,samopoziomujacy,swietny na formy,nie splywa,bardzo przejrzysty,niestety mimo,ze ma w nazwie -jednofazowy wymaga nablyszczenia;),zreszta o tym w katalogu rowniez informuje producent

Zel UV biały- EXCLUSIVE NATURAL FRENCH,srednio-gesty,intensywnie bialy,kryje juz po nalozeniu jednej warstwy

cover beige-bardzo ladny naturalny kolor,dobrze kryje,srednio-gesty,osobiscie uwielbiam go mieszac z pylkiem brokatowym opalizujacym na złoto
pink-fajny odcien,srednio-gesty,polprzezroczysty, w polaczeniu z bialym frenczem ladnie podkresla odcien bieli,bardzo naturalny koncowy efekt pazurkow

taka mala uwaga jeszcze odnosnie primera Extreme-po jego aplikacji pozostaje na paznokciu lepka,lekko blyszczaca warstwa poprawiajaca przyczepnosc nakladanych pozniej materialow .Jest to norma !!!

kolorowka zelowa-fajna -zeliki dosyc geste,ladnie sie na nich pracuje,ja jestem bardzo zadowolona z ich produktow

Kacha8432
22-07-2011, 11:59
Dziewczyny a co powiecie na temat Primera płynu wytrawiającego bezkwasowego Perfekt lady i płynu odtłuszczającego advanced Perfekt Lady? Czy któraś z was miała do czynienia z tymi płynami i czy warto je kupić?
(http://allegro.pl/plyn-odtluszczajacy-advanced-perfect-lady-i1727274296.html)

RedSunset
22-07-2011, 12:22
ja mam oba te płyny i używam ich tylko dla siebie...nie mam do nich zaufania i boje się stosować ich na klientkach. Ja skończyłam szkolenie w tej firmie i nie wiem w czym problem..czy w słabej jakości produktów czy w tym że jako osoba świeżo po kursie nie potrafiłam ich używać i zraziłam się do nich :/ Powiem to tak...żel liftował, gloss żółknął a biały nie był biały. Jesli mowa o akrylu to byłam zadowolona i do dziś kupuję np. biały. Szczerze polecam od nich pędzle, bo włosie jest naprawdę świetnej jakości.
Jeśli chodzi o primer to stosuję kwasówkę z Golden Nails i nic mi się nie dzieje, także polecam bo warto :)
No i co do PL, to opakowania maja naprawdę piękne, aż chce się kupić ale za taką cenę można nabyć więcej produktów i to lepszej jakości.