PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam] Stylistki paznokci. Bielsko-Biała Żywiec i okolice PILNE!



Hippie
20-09-2012, 11:43
Witam!

Nazywam się Ania. Jako, że nie mogę jeszcze dodawać tematu do działu ogłoszenia, a sprawa jest dla mnie dość pilna i zaliczyłabym ją do kategorii problemu (:D) pozwoliłam sobie napisać tutaj, mam nadzieję, że nie zostanę za to ukarana.
Otóż poszukuję stylistyki paznokci z Bielska-Białej, Żywca bądź okolic. Moja poprzednia stylistka zmieniła pracę i już nie zajmuje się pazurkami. Ja przez wakacje zostałam przy moich naturalnych, co niestety nie najlepiej się skończyło dla nich. Naprawdę pilnie poszukuję jakieś dobrej stylistki, już kilka razy zdarzyło mi się trafić na takie pseudo-stylistki i nie chce znowu powtórzyć tego błędu.
Jestem studentką, więc liczyłabym na wyrozumiałą cenę, nie chce oczywiście niczego za darmo! Wiem, że to ciężka praca, a moje ładne dłonie są warte odpowiedniej kwoty.
Ach no i najważniejsze chodzi mi o stałą współpracę.

Osoby które byłyby zainteresowane i zechciały pomóc mi i moim paznokciom prosiłabym o odezwanie się do mnie.
Kontakt:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Można oczywiście napisać do mnie także przez forum!

Serdecznie pozdrawiam, Ania :)

agnes111
04-10-2012, 00:45
polecam swoje usługi, jestem z Bielska. 691025233

barbara_kawka
04-10-2012, 22:58
kochana z czystym sumieniem polecam Ci Kasie Tomale czyli naszego forumowego Plushaka ;) bedziesz napewno zadowolona :)