PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie certyfikaty w UK, problem z ubezpieczeniem



Natoulie
20-09-2012, 13:30
Hej dziewczyny,
Byćmoże którąś z Was spotkał ten sam problem i może mi pomóc. Posiadam dwa certyfikaty: gel nails (Infinity Nails) i semipermanentne przedłużanie rzęs metodą 1:1 (evo eyelash evolution), oba kursy zrobiłam w Polsce. Na stałe mieszkam w UK i tu chciałam zajęć sie tymi rzeczami, niestety większość firm ubezpieczeniowych odmawia mi public liability insurance :/, a nie chce tego robić nie posiadając tego ubezpieczenia.... Czy któraś z Was zna firmy które respektują polskie certyfikaty?
Z góry dziękuję za pomoc :*

Jade
20-09-2012, 19:02
Witaj Kochana :* juz troche czasu mieszkam w uk :) dwa lata temu zrobilam kursik complex plus rzesiska( ale tej uslugi nie wykonuje bo nie lubie tego robic) Certefikaty mam w j.polskim i angielskim plus wpis do MEN ktory przetlumaczyl mi tlumacz przysiegly.Znalazlam korzystne ubespieczenie i je wykupilam online.Kazali mi wyslac kopie dokumentow i odeslali ubespieczenie wraz z certyfikatem potwierdzajacym kwalifikacje. Podaje stronke.

Nails Tanning and Make-Up Insurance (http://www.abtinsurance.co.uk/nails-tan-makeup.jsp)

---------- Dodano o godzinie 18:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:58 ----------

A dzieki tobie przypomnialam sobie ze musze w listopadzie odnowic ubespieczenie :) dzieki

Natoulie
20-09-2012, 22:38
Jade, bardzo dziekuję, sprawdze na pewno :*

michaeljee
17-12-2012, 07:18
Jade, bardzo dziekuję, sprawdze na pewno :*
Witam To jest super, to jest niesamowite informacje, i również patrząc na to.
Pozdrawiam