PDA

Zobacz pełną wersję : Endokrynolog-dolnośląskie



majkarodzik
16-07-2009, 20:43
Bardzo prosze o pomoc;( Potrzebuje bardzo dobrego lekarza endokrynologa. Prosze, jesli macie jakies namiary to napiszcie. Bede bardzo wdzieczna.

dzidzia
17-07-2009, 18:06
kochana ja Ci tylko moge polecic babeczke z Poznania na prawde super i wie co robi . Nazywa sie Manuszewska -Jopek , nie wiem dokladnie gdzie przyjmuje bo raz w miesiacu przyjezdza tu do mojej miesciny wiec sie nie musze wlec do Poznania.

majkarodzik
17-07-2009, 18:20
Dziekuje bardzo sloneczko. Zaraz biore sie za szukanie cokolwiek o tej pani:) kochana jestes:*

dzidzia
17-07-2009, 20:22
prosze bardzo , wiem jak ciezko jest kogos dobrego znalezc , jak bys chciala to gdzes mam do niej numer telefonu :)

majkarodzik
17-07-2009, 20:43
To ja oczywiscie bardzo prosze:) co ja bym bez Was zrobila. Jak zawsze pomocne:)

kolorowa220
30-05-2016, 16:17
Nie wiem czy sprawa będzie jeszcze aktualna. A właściwie mam nadzieję, że Twój przypadek już został zbadany, ale może komuś przyda się kilka informacji. Ja też dość długo zwlekałam, żeby umówić się do lekarza, bo właściwie nic poważnego mi nie dogalało. Miałam jedynie wahania wagi i ciśnienia, kłopoty ze snem i czułam ogólne zmęczenie. Ale, gdy już się przeprowadziłam i miałam pod ręką endokrynologa z Łodzi Endokrynolog Łódź | Poradnia MelissaMed (http://melissamed.pl/endokrynolog), o którym opowiadała mi koleżanka postanowiłam się umówić, żeby dowiedzieć się czy to coś poważnego czy jedynie przemęczenie. I okazało się, że to ostatni moment, żeby zacząć się leczyć, jeśli w przyszłości chciałabym mieć dzieci. Moje problemy hormonalne nigdy nie były szczegółowo diagnozowane, a tu w końcu spotkałam się z opieką na najwyższym poziomie. Teraz jestem w trakcie leczenia i zaczyna być coraz lepiej. Ale gdybym przegapiła ten ostatni moment - leczenie trwałoby znacznie dłużej. W dodatku nie wiadomo jaki przyniosłoby skutek...