PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka jest ważność akrylu?



VioletVenuss
04-10-2012, 18:46
Witam ,

Ja z takim zapytaniem. Jaka jest ważność produktów do przedłużania paznokci akrylem?

Chodzi mi i o proszki jak i wszystkie płyny?

Dodam że były już otwarte i leżały w szafie jakiś rok. Czy nic nie stanie się z paznokciami?

barbara_kawka
04-10-2012, 22:56
szczerze mowiac to mam jakis mega stary akryl clear ktory dostalam od znajomej bo sobie kiedys tam kupila ... braklo mi ostanio mojego z Mistero Milano i uzylam tego starego ( belarte ) i wsio sie dobrze trzyma nic nie zolknie :) z tym ze liquid mam nowy ... tu chyba bardziej chodzi o to czy liquid dobry ..

mar-kos
05-10-2012, 09:32
Na opakowaniu powinna być informacja o czasie przydatności produktu, taki otwarty słoiczek z liczbą miesięcy.
Na naszych produktach (puder i liquid) widnieje data 36miesięcy od otwarcia, więc pewnie tak mają wszystkie akryle.

Shonali
09-10-2012, 17:03
szczerze mowiac to mam jakis mega stary akryl clear ktory dostalam od znajomej bo sobie kiedys tam kupila ... braklo mi ostanio mojego z Mistero Milano i uzylam tego starego ( belarte ) i wsio sie dobrze trzyma nic nie zolknie :) z tym ze liquid mam nowy ... tu chyba bardziej chodzi o to czy liquid dobry ..

Ja mam liquid 4 lata i az dziwne, bo wszystko się trzyma ;) Aczkolwiek klientkom nim nie robię ;)

MesiaszCiszy
16-11-2012, 21:05
Ja dzisiaj dostałam wylicytowana paczuszkę z allegro i jestem trochę zawiedziona... jak sie okazało akryl (o czym na aukcji nie było oczywiście mowy) jest po terminie lub termin wybije mu w najbliższych miesiącach (5 słoiczków po 30 gram ...) i teraz naprawdę nie wiem co mam dalej z tym zrobić, jak sadzicie ,używać czy lepiej nie ? niestety w necie praktycznie nie ma żadnych informacji na ten temat , albo ja szukać nie potrafię :/

Aniuta27
16-11-2012, 21:21
MesjaszCiszy- ja na twoim miejscu zwróciłabym delikatnie uwagę sprzedawcy, bo tak naprawdę nie wiadomo ile kto tego akrylu używa i w jakich proporcjach on schodzi. Napisałabym, że nieładnie tak wciskać produkt który jest prawie że przeterminowany, a tu aż 5!. Informacja o dacie jak najbardziej powinna znaleźć się na aukcji, no chyba że termin długi to bywa że nie piszą.

Ja jak mam kasę to kupuję w dużych ilościach to co mi najbardziej schodzi, a klientek nie mam zbyt wiele, wkurzyłabym się niesamowicie gdyby mi ktoś taki numer wykręcił. A taki akryl poświęciłabym jedynie na ćwiczenia, 5 słoiczków to za dużo jak na jeden raz.

reniusia1002
06-10-2016, 00:56
zawsze ma obowiązek powiedzieć o konczacym się terminie to jest tak samo jak z spożywczymi rzeczami jeżeli jest konkretny powod musi napisac go w aukcji ja wystawilabym komentarz negatywny dla nauczki bo to nie w pozadku.

zulek
26-02-2017, 13:33
Tylko ten obowiązek nie zawsze spełniony jest :(((