PDA

Zobacz pełną wersję : Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp



Strony : [1] 2

bera0
19-07-2009, 15:43
Słuchajcie moi drodzy, potrzebuje pomocy apropos prezentu na ŚLUB. Miałby byc on dla dosc oryginalnej wręcz 'artystycznej' i specyficznej pary, która ze tak powiem, nie zadowoli sie byle czym. Poza tym jestem chrzesnicą pana młodego. Pomyślałam o jakims ciekawym i eleganckim zestawie z mydlarni dla niej i niego. Może jakis zastaw ręcznik+płyny,mydła, sole itp. w eleganckim opakowaniu.

Może znacie jakies fajne stronki z bardzo oryginalnymi rzeczami do domu?

^_^

Anna Kosińska
19-07-2009, 16:02
Ja jestem wogole zwolenniczka orginalnych prezentow..
ostatnio jak bylam zakupilam swojej chrzesnicy srebrna grzechotke wygrawerowana z jej data i godzina urodzenia...jej imieniem i ze ode Mnie wydaje Mi sie ze jest to swietny prezent ktory z czasem bedzie przechodzil z pokolenia na pokolenie....wybor jest teraz bardzo duzy po srebrne i pozlacane smoczki w ktore sie wklada pierwszy zabek dziecka,buciki malenkie rowniez ze srebra..
a dla panny mlodej super prezenetem jest rowniez srebrna lub zlota moneta rowniez wygrawerowana z zyczeniami czy rowniez z data i godzina zaslubin...i taka monete na przyklad oprawic w ladna ramke by zawsze moc na nia sobie spojrzec,pomyslow zawsze znajdzie sie wiele... swietnym pomyslem rowniez jest zakupienie takiego pudelka z drzewa z wyciaganymi w przerozny sposob oprawkami na zdjecia,uwazam rowniez to za swietny prezent..piekny album na zdjecia dla mlodych,widzialam na prawde przecudne ...wiec wybierac na pewno jest w czym i takiego prezentu na pewno nie zapomna szybko....

Gość
19-07-2009, 19:25
my z moim mężem robimy makiety!!
tzn nakawałki dykty w kształcie prostokąta robimy makiete podwórka pary młodej:) wyklejamy ją banknotami 10 i 20 tak że w sumie wychodzi z tego ok 700zł

"trawę" wyklejamy w jodełkę, na tym stawiamy willę zrobionę z papieru technicznego lub tekturki- ją też wyklejamy banknotami, obok stoi garaż (też wyklejony banknotami) a w nim mercedes-resorak, obok garażu stoi kosz na śmieci wyklejony kasą a w srodku bilon po 1groszu.

banknoty przyklejamy do dykty i tekturek (willi i garazu) plasteliną... nie mam akurat zdjęcia ale świetnie to wygląda, a pomysł podała nam moja ciotka która jest plastyczką:)

mam nadzieję ze w miarę jasno to opisałam. jak będę miala chwilkę czasu to zrobię do tego rysunek pomocniczy w paint:P

wprawdzie nie wygląda to teraz ładnie bo nir umiem robić grafiki w komputerze więc jest taka sobie ta makieta, ale mam nadzieje ze coś już w głowie wam świta o co niej więcej chodzi... sory za niechlujnie wstawione autko do garażu:D

na tym czymś co tu zrobiłam jest trawa cala z 10, dom i garaż z 20 a dach z 50 bo mi sie mieszać nie chciało tylko KOPIUJ--->WKLEJ, ale jak robimy "żywą" makietę to mieszamy banknoty żeby było "kolorowo":P:P:P

daruniunia
19-07-2009, 21:14
Kurcze fajny pomysł z tą makietą tylko trochę dużo kasy na to wycodzi. Szkoda że nie masz forki bo zak zrobiona to pewnie inaczej wygląda niż na rysunku. heh

dzidzia
19-07-2009, 21:17
do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac ;P

szpila59
19-07-2009, 21:21
do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac ;P
Woszczur napisała, że to na plastelinkę, więc pewnie łatwo się odkleja :D

natalia268
19-07-2009, 21:36
Woszczurku jak będziesz robiła tego typu makiety to koniecznie zrob zdjęcie i wrzucaj.

a pomysł niesamowity !!

dzidzia
19-07-2009, 22:28
Woszczur napisała, że to na plastelinkę, więc pewnie łatwo się odkleja :D


no tak ja to jeszcze wczorajsza jestem wiec hmmm za duzo nie rozumiem z tego co czytam hihi

Gość
19-07-2009, 22:35
Woszczurku jak będziesz robiła tego typu makiety to koniecznie zrob zdjęcie i wrzucaj.

a pomysł niesamowity !!


no wlaśnie chętnie bym poszła na jakie weselicho:P u nas właśnie nie za wcześnie będzie jakaś imprezka żeby zrobić makietę do "wyjścia," a co do kasiury to faktycznie... tzreba sie nieźle nakombinować i napocić żeby daną kwotą zapełnić w odpowiednich odstępach cały "dobytek":D

a co do klejenia to jak juz wczesniej pisałam-u zywam plastelinki, ale dosłownie na jeden banknot przypada kulka wielkosco ziarenka grochu, który dzielę na 4 rogi pieniądza:D

Jade
19-07-2009, 22:45
super pomysl!!!

farbstift
28-07-2009, 13:48
ja pracuję przy pakowaniu prezentów i ostatnio przyszedł gościu ztakim prezentem:
dla panny młodej książka w stylu "jak szybko osiągac orgazm"
a dla pana młodego "co zrobić żeby ona pierwsza doszła"
czy coś w ten deseń:skacze:
często są też ekspresy do kawy, odkurzacze, albo srebrne lub porcelanowe zestawy. Raz pakowałam maskotki bociany- 2 duże i 6 malutkich:D

asia
28-07-2009, 14:27
również jestem za oryginalnymi prezentami. musisz pomyśleć co ci znajomi lubią, żeby to było coś szczególnego. masz dobry pomysł z tą mydlarnią, tego typu sklepów jest sporo, zwróć uwagę czy mają w domu wannę (dużo osób woli sam prysznic i wtedy wszelkie kulki itp odpadają) i jakie lubią zapachy. na stronie ministerstwa gadżetów jest dużo śmiesznych rzeczy, ale mogą dać ci podpowiedź co kupić. fajnie jest dodać coś na czym możesz grawerować imiona i datę ślubu na przykład

mariet86
28-07-2009, 17:09
moja siostra miała ostatnio swój ślub i dostała reczniki jeden rozowy z napisem żona a drugi niebieski z napisem mąż nie wiem może już to widziałyscie ale wiem że im prezent sie bardzo podobał:D i sa jeszcze fajne albumiki jak już annamon wspomniała:Djak znajde to wkleje:D

aga
06-08-2009, 13:45
My właśnie wymyśliłyśmy z siostrą, że zrobimy bratu filmik o nich jako prezent ślubny i puścimy go na oczepinach :):skacze:

Jako, że nasz braciszek jest zwariowany więc i filmik będzie śmieszny, wesoły i zwariowany:) i teraz szukamy inspiracji i fajnych tekstów, które będziemy mogły podłożyć...i będzie oczywiście wolna i romantyczna piosenka ale to na koniec żeby nam sie wszyscy nie zanudzili i troszkę pośmiali i żeby para młoda mogła ten filmik wspominać z uśmiechem na twarzy :)

Co myślicie o tego typy prezentach ?:)

elinka
06-08-2009, 13:52
Miminka twój pomysł jet naprawde świetny :) Bardzo mi sie podoba :) zdaj relacje jak już prezent będzie gotowy i jak gościom się podobało

Agusia_pa2
06-08-2009, 13:55
My właśnie wymyśliłyśmy z siostrą, że zrobimy bratu filmik o nich jako prezent ślubny i puścimy go na oczepinach :):skacze:

Jako, że nasz braciszek jest zwariowany więc i filmik będzie śmieszny, wesoły i zwariowany:) i teraz szukamy inspiracji i fajnych tekstów, które będziemy mogły podłożyć...i będzie oczywiście wolna i romantyczna piosenka ale to na koniec żeby nam sie wszyscy nie zanudzili i troszkę pośmiali i żeby para młoda mogła ten filmik wspominać z uśmiechem na twarzy :)

Co myślicie o tego typy prezentach ?:)
Wiesz, pomysł za******y że tak powiem i mi sie przypomniało wlasnie że miałam skończyć filmik dla rodziców na rocznicę ślubu co mieli 7 lipca haha troszkę sie nam to przeciągneło ehh musze to zrobić, musze to zrobić :cisza:

elinka
06-08-2009, 13:56
Agusia do pracy :) Bo napewno będzie świetny :)

zizia
06-08-2009, 15:50
miminka super pomysł.:skacze::skacze::skacze::skacze:

goslava
06-08-2009, 15:56
moja kolezanka poszla do siostry swojej i zabrala jej zdjecia dzieciakow i ich samych czyli jej i meza, dala gdzies do drukarni i zrobili z tego album-ksiazke, jak dla mnie prezent super no i na cale zycie pamiatka

natalia268
17-08-2009, 23:17
Co mogę kupić, zrobić, stworzyć albo coś na 40 urodziny mamie? bo nie mam zielonego pojęcia...

mala
17-08-2009, 23:26
na tymweselu teraz co bylam to ojczym mlodego zrobil cos takiego.
metalowy pret w ksztalcie prostokata do polowy zatopil w betonie.tak ze z betonu wyszedl kwadrat tzn kostka taka.no i w srodku zabetonowal pudelko male od jajka niespodzianki a w nim kase.mlodzi musieli to mlotkeim rozbic.ale smiechu bylo tyle ze szok

natalia268
17-08-2009, 23:31
o kurde hahaha :D ludzie to mają pomysły !! super !!

mala
17-08-2009, 23:35
tak to wygladalo.tu juz troche rozwalone

elinka
18-08-2009, 09:56
ja mojemu kochanemu zrobiłam kiedys sama cały album na zdjęcia wziełam zwykłą gruba tekturę opaliłam boki następnie przykleiłam kartki po wyschnięciu kleju każdą kartkę pomalowałam pędzelkiem wywarem z kawy i opaliłam każdą karteczke okłsdke obkleiłam całą płatkami z róż posypałam troszke brokatem w środku jako zaczepki na zdjęcia były listki lub płstki róż zrobie zdjęcie kiedyś jak nie zapomne u niego to pokaże jaki był efekt :)

Kamis
18-08-2009, 10:23
zrób zdjęcie koniecznie :)

farbstift
19-08-2009, 14:20
pokarzę Wam co dostalam od moich ukochanych psiapsiółek na 18-stkę :D
do tego bucika był jeszcze mały Absolwent z naklejką " Szpila- czyli wyjątkowa wódka osiemnastkowa'
a szpila, bo uwielbiam chodzić w szpilkach :skacze:

elinka
19-08-2009, 15:14
fajniusi ja też uwielbiam chodzić w szpilkach :)

moniczka690
19-08-2009, 15:22
mała super pomysł z tym betonem
farbstift kartka bardzo pasuje

natalia268
20-08-2009, 11:29
taki będzie prezent dla mojej mamy.. plus jakis bukiet ;)

aga
20-08-2009, 11:35
też miałam kiedyś zamówić takie czekoladki ale jakoś o tym zapomniałam:) dobrze, że mi przypomniałaś bo niedługo 30 września:D

Anna Otkińska
20-08-2009, 14:19
ja jestem zwolenniczką prezntów stałych czyli takich które zawsze będa bardzo podobaja mi się figurki z kolekcji swarovskiego
tak juz ktoś wcześnie pisał o chrzinach ja "zażyczyłam" sobie na praent srebrny smoczek z grawerką ze schowkiem na pierwszy ząbek
coś w tym stylu
SMOCZEK SREBRNY BOĆKI WYPRZEDAŻ OKAZJA!! chrzest (716906444) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item716906444_smoczek_srebrny_bocki_wyprzedaz_okaz ja_chrzest.html)
bratowej synkowi kupiłam buciki pozłacane z dopiskiem na pamiątce z chrztu "Oby Twoja droga przez życie była łatwa i prosta..."
Chrzciny BUCIKI SWAROVSKI figurka prezent (697560227) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item697560227_chrzciny_buciki_swarovski_figurka_pr ezent.html)


to jest tez piekne na slub

Figurka Swarovski Gołąbki prezent na ślub 45zł (713971522) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item713971522_figurka_swarovski_golabki_prezent_na _slub_45zl.html)

to jest śmieszny preznet

http://www.wesela.cba.pl/zdjecia/zaproszenia/grawernia/prezent-dla-m-odej-pary_403.jpg

...
Prezent Pamiątki Ślubne Weselne prezenty ślub (696148378) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item696148378_prezent_pamiatki_slubne_weselne_prez enty_slub.html)
TORCIK PREZENT NA ŚLUB, ROCZNICĘ ŚLUBU - SUPER! (711335676) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item711335676_torcik_prezent_na_slub_rocznice_slub u_super.html)
2 DUŻE RĘCZNIKI z haftem w koszyku-PREZENT-ŚLUB (713133706) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item713133706_2_duze_reczniki_z_haftem_w_koszyku_p rezent_slub.html)
Pościel Brava+ haft na ślub, prezent...- 220x200 (712443332) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712443332_posciel_brava_haft_na_slub_prezent_2 20x200.html)

natalia268
20-08-2009, 18:52
:love: ooo rany smoczek zwalił mnie z nóg... nie wiedziałam ze jest cos takiego.. niesamowite !! :love:

asia
20-08-2009, 22:45
my na chrzest daliśmy virtutti militari z grawerem i na ręcznie robionym na zamówienie łańcuchu plus książeczkę oszczędnościowa na którą wpłacamy kase. no i misia-podusię:)

natalia268
25-08-2009, 11:12
ja jednak zmieniam prezent i sie składam z bratem na papierosy elektroniczne. Bo brat ma kolege w pracy który ma tego papierosa i mówi ze mniej sie chce palic, wiec akurat dla mamy ;], a ona chciała ale mówia ze za drogo..

elinka
27-08-2009, 16:12
na czym polegają te papierosy ? i jaki koszt mojej mamie by sie przydały

natalia268
27-08-2009, 16:36
janty.pl


''Elektroniczny papieros (znany także jako e-papieros) w swym działaniu przypomina zwykłego papierosa, wytwarzając opary nikotyny, którymi można się zaciągać, podobne do dymu tytoniowego. Nie musi koniecznie służyć jako środek do rzucenia palenia, stanowi alternatywę dla papierosów tytoniowych. Jednak możliwość stopniowego zmniejszania zawartości nikotyny pozwala na zerwanie z nałogiem. Co ważniejsze e-palenie jest o wiele zdrowsze, gdyż korzystając z tych urządzeń nie wdychamy ponad 4 tysięcy szkodliwych substancji i toksyn, substancji smolistych oraz rakotwórczych, które zawiera dym tytoniowy. To realna alternatywa dla palenia tytoniu. Nie tylko zaspokaja głód nikotynowy ale również potrzebę trzymania czegoś w ręku i sam odruch palenia, oraz smak podobny do tego znanego nam ze zwykłych papierosów.''


Ile w tym prawdy jeden Bóg wie.. w kazdym bądź razie kolega brata mówił ze ma mniejsza chęć na zapalenie papierosa wiec cos w tym musi być.. bo po co by miał sobie wymyślać takie rzeczy...


a z kosztami to różnie... najlepiej sama sobie sprawdź na zwykłych stronach, bądź na allegro gdzie znajdziesz chyba tańsze ;)

asia
27-08-2009, 16:54
to koszt od 100zł wzwyż. na różnych stronach są filtry smakowe, a także filtry o smaku marlboro, lm, itp

z tego co wiem to pali się normalnie, a dobre jest w tym to że nie przyjmujesz nikotyny. kupujesz papieros (lub 2) a do tego wymienne filtry, czyli wkłady. nie wiem na ile starcza 1. filtr działa na zasadzie smakowej bateryjki:)

elinka
27-08-2009, 21:24
to cena nie taka straszna jak za taki bajer

asia
27-08-2009, 22:36
tak to nie, ciekawe tylko co ile trzeba te filtry dokupywać

aneta520
27-08-2009, 22:54
Pomocy... Kobietki 30 września jak co roku święto naszych mężczyzn i tak się składa, że kilka dni później urodziny mego Ukochanego. I szczerze mówiąc nie mam już pomysłu na prezent. Pomóżcie mi, błagam. Już mu takie uniwersalne prezenty kupowałam tzn. perfumy, kete, łąńcuch, ciuchy, wiatrówkę( z której jak dziecko się cieszył), zegarek, maskotki, słodkości. Potrzebuję teraz coś oryginalnego, eleganckiego. Ale brak pomysłu. Maja to być prezenty dla 22 letniego chłopaka, eleganckiego ale postrzelonego, fana motoryzacji. Pomóżcie bo nie mam się do kogo zwrócić o pomoc.

aga
28-08-2009, 01:38
Hmm.. może jakieś Twoje zdjęcia ? jakaś sesja? Np Ty jakoś fajnie ubrana w szpilkach na tle samochodu, motocykla... nie wiem co go dokładnie interesuje

aneta520
28-08-2009, 10:53
Już dostał takie me zdjęcia.

samaron
28-08-2009, 13:10
Pomocy... Kobietki 30 września jak co roku święto naszych mężczyzn i tak się składa, że kilka dni później urodziny mego Ukochanego. I szczerze mówiąc nie mam już pomysłu na prezent. Pomóżcie mi, błagam. Już mu takie uniwersalne prezenty kupowałam tzn. perfumy, kete, łąńcuch, ciuchy, wiatrówkę( z której jak dziecko się cieszył), zegarek, maskotki, słodkości. Potrzebuję teraz coś oryginalnego, eleganckiego. Ale brak pomysłu. Maja to być prezenty dla 22 letniego chłopaka, eleganckiego ale postrzelonego, fana motoryzacji. Pomóżcie bo nie mam się do kogo zwrócić o pomoc.


Wiesz, co mój się bardzo cieszył z biletu na Red bull X-fighters, ale nie wiem czy teraz jest jakaś podobna impreza, a najbardziej to cieszył się ze szwajcarskiego scyzoryka McGyvera - eleganckie i baaardzo potrzebne...
Dostał go kilka lat temu i nadal wspomina, że udało mi się go zaskoczyć.

asia
28-08-2009, 13:28
bilety to dobry pomysł, tak samo jak jakaś wycieczka 2 dniowa powiedzmy.
wejdź sobie na stronę ministerstwogadżetów, tam jest tak dużo dziwnych rzeczy że może ci coś przyjdzie do głowy :)

mala
28-08-2009, 14:03
ja za tydzien ide na slub do kolegi
zrobie mu sama prezet tzn.chcemy dac pieniazde ale neiw kopercie.pieniadze wloze do cienkiej butelki ktora zakorkuje korkiem.ta butelke wloze w szklany pojemnik w kotrym bedzie piasek morski i suszone kwiaty.oczywsiscie z kokarda.to bedzie na jakiejsc podstawce sztywnej i naokolo male likierki.plus kartka i instrukcja obslugi prezetu na smieszno
fotke dodam jak wroce ze wesela bo prezet bede robila w pl zeby sie w podrozy nie rozwalil

asia
28-08-2009, 14:32
mała super pomysł już czekam na fotke:) u mnie to jakoś ślubów nie ma, nikt się nie pali, to już więcej chrztów jest:)

farbstift
29-08-2009, 16:26
super pomysł mala :good:

AniaNieLubiRobicPrania
31-08-2009, 18:21
fajny pomysl z makietami i albumem, chyba kazdy bedzie zadowolony :) ale skoro pytacie tez o cos bardziej pomyslowego, to podziele sie, co ostatnio podpatrzylam ;) kolezanka miesiac temu dostala od swojej siostry... lub balonem dla siebie i meza :) wszystkich zatkalo, chyba nie ma nic romantyczniejszego... eh, sama chcialabym dostac taki prezent na slub... tylko najpierw meza musze znalezc ;) obiekt moich marzen Lot Balonem (2 osoby) - Pomysł na prezent - Pomysł na rocznicę, urodziny i inne okazje (http://www.wyjatkowyprezent.pl/lot-balonem) co myslicie?

natalia268
31-08-2009, 22:32
własnie jak ja sie zastanawiałam nad ciekawszym prezentem to w internecie znalazłam taka stronke z takimi prezentami.. i był własnie lot balonem, nauka nurkowania, lot ze spadochronem i takie tam... no ale jednak to troszkę kosztuje..

asia
01-09-2009, 00:10
w empiku można kupić takie pakiety, lot szybowcem kosztuje chyba ze 150zł (ale krótki)

Gość
08-09-2009, 16:06
ja znalazłam dziś cos takiego, nie wiem czy aż ta bardzo oryginalne ale na pewno nie jet to jakiś tam zwyklak

RĘCZNIK 4 Ręczniki z haftem w koszu Ślub (732177990) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item732177990_recznik_4_reczniki_z_haftem_w_koszu_ slub.html)

mala
09-09-2009, 15:11
ale super recznikczki
szkoda ze ich wczesniej nie widzialam

Etna
09-09-2009, 15:35
No fakt świetne te ręczniki! Na allegro też znalazłam cos fajnego... :D NIEZWYKŁY! TORT (RĘCZNIKI) PREZENT ŚLUB WESELE (725478379) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item725478379_niezwykly_tort_reczniki_prezent_slub _wesele.html)
SUPER PREZENT z IMIONAMI ŚLUB ROCZNICA w 2 dni (729007771) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item729007771_super_prezent_z_imionami_slub_roczni ca_w_2_dni.html)
4 RECZNIKI PREZENT - RECZNIK - ŚLUB, ROCZNICA !!! (727790326) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item727790326_4_reczniki_prezent_recznik_slub_rocz nica.html)
KIELISZKI PREZENT NA ŚLUB WESELE ROCZNICE 6 sztu (713025998) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item713025998_kieliszki_prezent_na_slub_wesele_roc znice_6_sztu.html)
KARYKATURA A3- prezent na ślub urodziny rocznice (737251999) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item737251999_karykatura_a3_prezent_na_slub_urodzi ny_rocznice.html)

mariet86
09-09-2009, 23:04
takie reczniczki moja siostra dostała świetne sa:D

aga
28-09-2009, 18:34
Świetny prezent ślubny, który można wykonać samemu :)
Zdrowie Młodej Pary...... - Nails By Dorota - Fotoblog nailsbydorota w photoblog.pl (http://www.photoblog.pl/nailsbydorota/45890528/zdrowie_mlodej_pary.html)

ivonna70
28-09-2009, 18:37
Przepięknie wyglądają te kieliszki!! Sama takie chciałabym dostać.

aga
28-09-2009, 18:42
Ja mam za tydzień brata wesele ale nie umiem robić takich pięknych kwiatków:( może kiedyś komuś innemu zrobie...

natka_23
29-09-2009, 17:15
a może coś takiego... 2 bociany maskotki duże np. BOCIAN/MASKOTKA70cm ŚMIESZNY PREZENT ŚLUB/WESELE (749692682) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item749692682_bocian_maskotka70cm_smieszny_prezent _slub_wesele.html)(można jakoś je udekorować np. panu młodemu zrobić kapelusz a pani młodej welon z firanki ) i do tego np 2 małe bociany jako dzieci:)

da im to myśl żeby zabrali sie do roboty za bobasy:)

samaron
29-09-2009, 17:18
Z tymi bocianami to Wam powiem, że one naprawdę działają, mam już wokół siebie 5 udokumentowanych przypadków, włącznie ze mną.

paznokietek1000
29-09-2009, 17:37
dobre, dobre, ale starsi ludzie tez mówią ze działają, coś w tym jest

natka_23
29-09-2009, 19:40
samaron .... a co też dostałaś boćka?:P hahha

iwaka70
16-10-2009, 11:41
a ja skorzystałam z tej stronki, kilka dni temu złożyłam zamówienie na prezencik dla rodziców z okazji 40-lecia ślubu,czekam na paczuszkę
Prezenty ślubne, podziękowania dla rodziców, prezent dla chłopaka, prezent na dzień chłopaka (http://funphoto.pl/)

paznokietek1000
16-10-2009, 11:51
jest wiele fajnych prezencików na tej stronce

iwaka70
16-10-2009, 11:56
zgadza się ja wybrałam statuetkę z portretem w dwóch sercach, myślę ze się im spodoba oby przyszło na czas...

paznokietek1000
16-10-2009, 12:04
to jak przyjdzie zrób fotkę i pokaż jak to wyszło

farbstift
17-10-2009, 14:06
a może coś takiego... 2 bociany maskotki duże np. BOCIAN/MASKOTKA70cm ŚMIESZNY PREZENT ŚLUB/WESELE (749692682) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item749692682_bocian_maskotka70cm_smieszny_prezent _slub_wesele.html)(można jakoś je udekorować np. panu młodemu zrobić kapelusz a pani młodej welon z firanki ) i do tego np 2 małe bociany jako dzieci:)

da im to myśl żeby zabrali sie do roboty za bobasy:)
pakowałam taki prezencik:skacze:

Ja teraz szykuję prezent dla przyjaciółki dla 18-stkę... dostanie wielką skrzynię, którą zrobię z kartonu i będzie do niej klucz z namisem "Klucz do dorosłości...wykorzystaj mądrze!" a w środku będzie kotek pluszowy zrobiony przez koleżankę, z którą daję prezent, ja zrobiłam kartkę metodą patchwork, zakładkę do książki z Paddingtonem też własnej roboty i coś takiego Odbitki cyfrowe FOTOJOKER | CeWe Fotoksiążka to nasz HIT | Brelok na klucze ze zdjęciem (http://www.odbitki.fotojoker.pl/Brelok-na-klucze-ze-zdjeciem.html) z fotką, którą dałam w załączniku:) jak zrobię to pokarzę Wam foty :D

asia
17-10-2009, 20:21
bardzo fajny pomysł:)

farbstift
01-11-2009, 14:50
Kotek robiony przez kumpelę a reszta mojej roboty :D

iwaka70
04-11-2009, 11:30
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotkę prezentu dla rodziców, paczka doszła na czas,rodzice zadowoleni:):):) szczególnie ojciec jak zobaczył swoją podobiznę:D

10924

10925

asia
03-12-2009, 01:26
dziewczyny mam prośbę, chcemy kupić prezent dla 2letniego chłopca, lubi auta, preferuję coś edukacyjnego, nie może być za duże, najlepiej żeby mógł się sam tym bawić. może być angielsko-polskie, bo prezent pojedzie do anglii i może mu ułatwiać poukładanie sobie języków w głowie.

ogólnie to problem jest w tym że wszystko co mi się podoba jest od 3 lat wzwyż, a to co niby dla 2+ wydaje mi się być takie mało inteligentne że tak powiem, a że nie mam dzieci to się nie znam, prosze o jakąś podpowiedź:)

np czy to faktycznie jest zabawka od 3-4 lat??
____DUŻY EDUKACYJNY MOTYL - LABIRYNT NA KÓŁKACH (830487016) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item830487016_duzy_edukacyjny_motyl_labirynt_na_ko lkach.html)
____LABIRYNT NA KÓŁKACH______KOLEJKA EDUKACYJNA (832984130) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item832984130_labirynt_na_kolkach_kolejka_edukacyj na.html)
MAGICZNY LABIRYNT _KOLEJKA EDUKACYJNA dla Malucha (836309880) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item836309880_magiczny_labirynt_kolejka_edukacyjna _dla_malucha.html)
KOLEJKA EDUKACYJNA PĘTLA MULA LABIRYNT BeeBee (838646093) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item838646093_kolejka_edukacyjna_petla_mula_labiry nt_beebee.html)

farbstift
03-12-2009, 09:04
jak na mój gust to dziecku w wieku 4lat taka zabawka by się nie podobała a 2-latkowi jak najbardziej;) Czasem to nawet na grzechotkach pisze +3 heh, więc tym się lepiej nie sugeruj.

marlen
03-12-2009, 09:16
mój synek ma 3 latka i bardzo lubi się bawić zabawkami w takim stylu,chociaż teraz go wzięło i cały czas powtarza że gwiazdor mu przyniesie samochód MC Queena.
Myslę że te zabawki co chcesz kupić będą dobrym wyborem:)

farbstift
03-12-2009, 09:35
mój braciszek ma 4latka i zbiera wszystko z filmu auta oczywiście McQueen to jego idol:D Ma nawet majtki i skarpetki z Aut, bo o bluzkach, kurtkach, czapkach i plecakach nie wspomnę...Ma takiego wilelkiego McQueena co gada i warsztat dla tych aut, książki, teczki, nawet inne zabawki musi trzymać w pudłach z Aut....Oczywiście ma też pościel, śpiwór i pełno poduszek z tejże serii:D

marlen
03-12-2009, 09:39
O rety co Mnie czeka,zbankrutuję:)

farbstift
03-12-2009, 10:12
oj tak:D Mnie stać co najwyżej, żeby mu kupić jakiś olówek albo coś z tym stylu z Aut;) a resztę od taty dostaje, bo on się daje naciągać:D

asia
03-12-2009, 12:56
właśnie też te auta oglądałam, bo on też lubi, tylko jeszcze niekoniecznie chodzi o film, tylko o samochód jako taki:D ciężki wybór, tyle rzeczy jest..

aneczka19895
07-12-2009, 21:42
Kobietki macie jakieś pomysły na prezent świąteczny dla faceta, przyjaciela, brata czy w ogóle przedstawiciela płci przeciwnej ?? To mój odwieczny problem :huh: A z tym moi głuptasem doszliśmy do wniosku, że na mikołaja nie będziemy sobie niczego kupować tylko na gwiazdkę. No i chwała Bogu bo mam trochę więcej czasu na znalezienie czegoś niebanalnego. Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, może nie tylko ja mam taki dylemat :D

Kamis
07-12-2009, 22:08
przede wszystkim gadżety może tu coś ci wpadnie w oko Toys4Boys.pl (http://www.toys4boys.pl/) jest więcej takich stronek z gadżetami trzeba poszukać
dalej zależy od zainteresowań np mój kolega bardzo by się ucieszył z nowych opon do crossa :D :o a ja z pendriva 32 gb :P

nanami7
07-12-2009, 22:15
ja tam nie wiem ... niby dzisiaj kupiłam perfum, a okazało się, że to woda po goleniu :P haha. No i psikus ... teraz nie wiem co wymyślić, bo Mój nie używa wody po goleniu :lol:

asia
07-12-2009, 22:28
wyłamię się (jak zwykle:) )

zawsze staram się wybrać pod zainteresowania

fajna jest te stronka ministerstwo gadżetów, ale przed kupnem lepiej sprawdzić na allegro bo te same rzeczy są dużo taniej

dudejla
07-12-2009, 22:31
Temat świetny, bo ja też zawsze mam z tym problem :)
Z doświadczenia wiem jednak, że i mój tata i mój mężczyzna lubią tzw gadżety.
Mój to pewnie też by się ucieszył z takiego pen drive ale już kupiłam mu słuchawki bezprzewodowe do kompa.

iwa1223
07-12-2009, 22:32
nanami7 to może zacznie ;)

aneczka19895
07-12-2009, 22:41
No właśnie nanami może zacznie jej używać :) Więc mówicie, żeby szukać jakiegoś gadżetu.... No może to jest jakieś wyjście :) też myślałam, o czymś do kompa tylko, że On to już raczej wszystko ma :/: i bida :) będę szukać dalej :D wkleję jak znajdę coś ciekawego :D

asia
08-12-2009, 01:23
mój woli coś praktyczniejszego, chyba że rzeczywiście fajny gadżet:) np w zeszłym roku takim gadżetem były kulki neodymowe:) ale naprawdę, raczej nie mam problemów z wyborem co kupić:)

a jeżeli chodzi o mojego brata, to się go zwyczajnie pytamy co chce. dla nas tak jest lepiej przynajmniej będzie się cieszyć na 100%:)

fajna jest też stronka wyjątkowy prezent, może poddać inspirację:)

bestilka007
08-12-2009, 10:56
ja swojemu teraz kupilam portfel , cieszyl sie jak dziecko:)
a na urodziny kupilam mu takie 2 czarnobiale fotografie to kurcze jakby w totka wygral :):)
trzeba trafic :)) podpytaj tak dyskretnie moze akurat upatrzyl sobie sweter albo cos i bedzie mniej problemowo :):)
buziaki:*:*:*

nanami7
08-12-2009, 12:05
dzięki :D wymyśliłam sobie, że w drodze do pracy podskoczę do rossmana i wymienię na wodę toaletową :P a jak nie będą chcieli wymienić to podaruje komuś innemu :)

aneczka19895
09-12-2009, 11:22
Kamis dzięki za tą stronkę :) Rafał często na problem z wszelkiego rodzaju kartami pamięci więc doszła do wniosku, że kupię mu to Wszechstronny czytnik kart (także SIM) na USB - prezenty z Toys4Boys.pl (http://www.toys4boys.pl/Wszechstronny-czytnik-kart-takze-SIM-na-USB-item1733.html) i coś tam narzeka, że słuchawki do kompa mu szwankują więc poszukam jeszcze jakichś fajnych :)

Wiktoria
10-12-2009, 15:57
Ja stawiam na oryginalność, a z uwagi na to, że aktualnie studiuję w Słowenii mam ułatwione zadanie: dla tatusia Borovnićevec (wódka a'la wiśniówka tyle że z jagód) i miód pitny z najslyniejszej "doliny miodu" w Słowenii :P
A dla mojego chłopa bluza i koszulka odpowiednio z allegro i New Yorkera.
Z takich fajnych i praktycznych prezentów polecam karnet na basen albo siłownię :)

kobietazpazurem
02-03-2010, 09:08
uuuu a nawet nie wiedziaaloam o tej stronie co Kamis podał, zarz przejze bo teraz wlasnie mam dylemat..

dudejla
19-04-2010, 20:16
Macie jakieś pomysły na oryginalne wręczenie prezentu? Ja i moi znajomi zawsze staramy się to robić w jakiś ciekawy sposób ale już nam chyba pomysłów brakuje.
Żeby było jasne, co mam na myśli:)
To np. schowanie gdzieś prezentu aby solenizant szukał, jakieś zadania do zrobienia a w zamian prezent lub po prostu wręczenie go w najmniej oczekiwanym momencie. Praktykowaliśmy też chowanie się i robienie zbiorowej niespodzianki lub nietypowe zapakowanie.
Liczę bardzo na waszą inwencję!:)

aga
19-04-2010, 21:11
Moze schować tam gdzie ktoś trzyma kurtkę, buty i wyciągnąć kogoś na spacer:)

Albo do lodówki - ktoś wstaje rano chce zjeść śniadanie otwiera lodówkę a tam prezent :D

może później jeszcze cos wymyślę:)

xena607
19-04-2010, 23:04
Przesłanie prezentu "śpiewającym gońcem", tzn. trzeba kogoś odważnego wynająć żeby przy wręczaniu odśpiewał jakąś durną piosenkę, najlepiej strasznie fałszując :D

vanessita
19-04-2010, 23:08
Przesłanie prezentu "śpiewającym gońcem", tzn. trzeba kogoś odważnego wynająć żeby przy wręczaniu odśpiewał jakąś durną piosenkę, najlepiej strasznie fałszując :D
Ja bym nie chciała:/: jeszcze z rańca by przyszedł to zabiłabym:cisza:

dudejla
19-04-2010, 23:12
Lodówka:) dobre. . . a już w ogóle najlepiej kogoś do tej lodówki upchać :ok: A jeśli chodzi o te śpiewanie to ja bym się nadawała, nawet nie musiała bym się zbytnio wysilać żeby fałszować:D:D:D

xena607
19-04-2010, 23:16
:skacze::D:D:D vanessita z rańca i obdarowywany powinien być na kacu :D:D:D

dudejla
19-04-2010, 23:21
To by był niezapomniany prezent :crazy:

vanessita
21-04-2010, 09:14
:skacze::D:D:D vanessita z rańca i obdarowywany powinien być na kacu :D:D:D
:D

kobietazpazurem
03-05-2010, 20:10
Co kupić chłopakowi na komunię ??:blink:

honeypuff
03-05-2010, 20:50
dac kase :D i niech rodzicie wplaca na jakies konto zalozone dla niego :)

kobietazpazurem
03-05-2010, 21:01
Wiesz kase bym chętniedała ale ja wiem jak dziecko się cieszy jak dostane prezent, bo kase to tak na prawdę dostają rodzice... że potem mu coś kupią to już nie to samo.

honeypuff
03-05-2010, 21:04
z okazji nadchodzacego swieta Mamy prosze o zasypanie mnie pomyslami na prezent :D
ah i wazne zeby dotrwalo 400km poczta ;)

RoksiSK
03-05-2010, 21:09
Najprościej to albo zapytać malca, jaka zabawka mu się podoba a której jeszcze nie ma, albo podpytaj kogoś kto ma z nim kontakt. Ja tak zrobiłam rok temu - Wojtusiowi podobały się klocki lego Rzymianie i Barbarzyńcy, więc mu kupiłam - podpytałam wówczas moją kuzynkę, która jest jego ciocią i często się nim opiekuje. Najlepsze było to, że jego rodzice woleli kasę - to było widać, jak wręczałam prezent :/:, za to młody był wniebowzięty:skacze: Olał gości i pobiegł z kolegami układać :D

asia
03-05-2010, 21:15
też mi sie wydaje że podpytać. u nas młodsze dzieci są i jeszcze tego typu prezentów nie przerabiałam :)

gorzej ze jak robiłam klientki na komunie to te dzieci posiadały juz laptopy i tego typu rzeczy i az włos sie jeżył na głowie...

kobietazpazurem
03-05-2010, 21:19
No i dlatego mam problem oczywiście kase tez moge dać ale chce dać mu coś żeby właśnie się cieszył a nie , żeby dla niego wyglądało jakby nic od cioci nie dostał. Ale mam problem bo x-boxa ma, pełno klocków ma praktycznie wszystko ma, ale rzeczywiście musze podpytac go i bedzie po klopocie :)

asia
03-05-2010, 21:29
uniwersalny moim zdaniem to atrakcyjne rzeczy do kąpieli. ale lepsze by było cos spersonalizowanego

asia
03-05-2010, 21:30
bardzo ci współczuję teraz dzieci mają taakie rzeczy.. nie to co u nas było:D biblia i zegarek:D:D:D:D

kobietazpazurem
03-05-2010, 21:43
ta ja dostałam jakieś tam gry planszowe i łańcuszek i kolczyki i chodziłam jak księżniczka :)

honeypuff
03-05-2010, 22:10
najgorsze ze wiekszosc rzeczy juz byla kiedys dana :D kompletnie nie mam pomyslu ;(

anchel
03-05-2010, 23:06
Mam taką podpowiedź dla tych co chcą zrobić prezent dziecku,które lubi jak mu się czyta lub sam czyta bajki Niebieski Słoń - I Ty możesz zostać głównym bohaterem niesamowitej historii. (http://www.modryslon.pl/) mój synek ma 2 książki z tego wydawnictwa i jest bardzo zadowolony. Chwali się kolegom,że jest bohaterem książki. :)

farbstift
04-05-2010, 07:41
Może coś z Twoim/Waszym zdjeciem?? Fotogadget, albo sama zrob. Potem wstawię fotkę zegarków, które robiłam dla nauczycieli na zakończenie. Po prostu otworzyłam zegar ścienny, wyciągnęłam wskazówki, przykleiłam klasowe zdjecie i spowrotem poskładalam zegar:) Pomysłowy prezent a koszt 7zł zegar z Ikei + wywołanie zdjęcia ok0,50gr

farbstift
06-05-2010, 14:06
świetny pomysł z tą książką:)

Agnieszka Praska
06-05-2010, 14:31
Co kupić chłopakowi na komunię ??:blink:


kup mu jakis fajowy zegarek:D

mam ten sam problem z moim synem, za poltora tygodnia komunia a my mu jeszcze nic nie kupilismy:haha:
i pomyslu brak:placz:

co kupic dziecku ktore ma wszystko;(

farbstift
10-05-2010, 12:46
Tu obiecane foto, jedno tylko obwiązane wstążką a drugie spakowane (papier marszczony barwiony, aksamitka)
http://images49.fotosik.pl/293/617dc9caefb584b6med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/617dc9caefb584b6.html)
http://images44.fotosik.pl/292/ce4f6ad3eb62506bmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce4f6ad3eb62506b.html)

dudejla
11-05-2010, 00:32
Co kupujecie swoim mamom? Chciałabym kupić coś fajnego, innego niż zwykle ale jak na razie nie mam pomysłu . . .

nanami7
11-05-2010, 00:34
ja chyba zrobię LAURKĘ tak jak się to za dzieciaka robiło :D

_kasiunia_4
11-05-2010, 07:45
bardzo dobry temat :kwiatek: bo ja też mam problem co swojej kupić ;D

eksnail
11-05-2010, 09:01
ja swojej chyba kupię chustkę bo taka jedna jej się podobała no i kwiatek do tego;)

goslava
11-05-2010, 09:26
a ja nie wiem sama, ale jak poczytam wasze posty w tym temacie to moze zpapuguje z ktorejs z was :)

Bożena P
11-05-2010, 11:06
ja się chyba szarpnę na jakiś srebrny zegarek bo od jakiegoś czasu moja mama marudzi że jej się podobają srebrne zegarki z szeroką bransoletą. a jak nie zegarek to... jeszcze nie wiem :/

zyza
11-05-2010, 11:37
a ja chyba zainwestuje w koszulkę jestem babcią :D
hahahahaha na tak sie wstydzi jak do niej babciu mowi :D

czarnyaniol121
11-05-2010, 12:01
ja z rodzenstwem w tamtym roku kupilismy mamusce taka obrączke co zmienia kolor w zaleznosci od nastroju

nanami7
11-05-2010, 13:01
ta obrączka zmieniająca kolor jest świetna ;)

Ewelina83
11-05-2010, 13:25
mi pozostaje kartka:( ewentualnie kwaity przez kuriera

kachna831
11-05-2010, 14:49
A może coś z Konada... :D

http://www.konadnail.pl/uploads/banners/baner-dzien-matki-ok.jpg
[/URL]
Artykuły tych kategorii są 20% tańsze do 26 maja 2010 r.
Aby uzyskać zniżkę, wpisz „Dzień Matki” jako kod promocyjny w koszyku.
KONAD Polska [URL="http://www.konadnail.pl/"]http://www.konadnail.pl (http://www.konadnail.pl/)
E-mail: zamowienia@konadnail.pl

unita
11-05-2010, 17:36
moja mama ma w tym roku bogate 3 okazje obok siebie, 70 urodziny, dzien pozniej imieniny i 4 dni pozniej dzien mamy. Kupilam jej zloty medalion na zdjecia z lancuszkiem.

daruniunia
11-05-2010, 17:46
Ja też mam problem z prezentem

klanat
11-05-2010, 18:25
Ja zawsze zrzucam sie z siostrą i kupujemy jakas bizuterie srebrna ,mama zawsze zadowolona ,wiecie kobiecie nigdy dosc błyskotek!!!

natalia268
11-05-2010, 18:54
ja chyba zrobię LAURKĘ tak jak się to za dzieciaka robiło :D

ŚWIETNY demotywator ! Ściągnę pomysł rysunku i postaram sie cus takiego wymalować :) i podpis..


jejku no strasznie mnie to urzekło :)

nanami7
11-05-2010, 19:00
heh mnie też ... :) dlatego wstawiłam :P

farbstift
16-05-2010, 12:00
Ja chyba wywołam jakieś zdjęcie z siostrą i zrobię ramkę:)

dudejla
19-05-2010, 10:58
Poratujcie pomysłem. Potrzeba mi prezentu dla 10-letniej kuzynki.
Za tydzień jedzie na pierwszą zieloną szkołę więc może coś pod tym kątem?

farbstift
19-05-2010, 11:20
napisz jeszcze w jakiej kwocie i czy ma jakieś zainteresowania, czy woli zabawki czy coś edukacyjnego lub praktycznego??

natalia268
26-05-2010, 23:09
Ja mamie przygotowałam tak jak pisałam laurke i kwiatki. Postawiłam na szafce na przeciwko drzwi wejsciowych, bo musiałam wyjsc z domu. Od razu sie rzuciło w oczy.. jak wróciłam mama była uradowana.. Czyli niby nic a cieszy.. strasznie Jej sie podobało :):):)

http://images48.fotosik.pl/298/451dee4fea072d18m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/451dee4fea072d18.html) http://images50.fotosik.pl/298/b064fe77377d788cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b064fe77377d788c.html)

misiowepazurki
26-05-2010, 23:18
mi np podobaja sie ze Starej Mydlarni pakunki, fajne komplety robią

natka_23
01-06-2010, 21:19
dziewczyny ratujcie ... podpowiedzcie co dac dla 2 dziewczynek (sióstr:P) na chrzciny ? :skacze:

szpila59
01-06-2010, 21:21
dziewczyny ratujcie ... podpowiedzcie co dac dla 2 dziewczynek (sióstr:P) na chrzciny ? :skacze:
wiem że gdzies można było chyba zamówić takie grzechotki srebrne z wygraderowanymi życzeniami tylko nie wiem gdzie... :P

barbara_kawka
01-06-2010, 22:40
dziewczyny ratujcie ... podpowiedzcie co dac dla 2 dziewczynek (sióstr:P) na chrzciny ? :skacze:
moze zwyczajnie zapytaj rodzicow dzieci co im kupic... ja osobiscie nienawidze nieprzydatnych prezentow ktore beda lezec i zawadzac... mam nadzieje szpilo ze sie nie obrazisz... ale ja osobiscie wolalabym jakies chocby pieniadze , pampersy ... cos czego nigdy za wiele ... a taka grzechotka... no fakt pamiatka...ale czy mnie by cieszylo jak bede miala tam kilka juz pozniej lat patrzenie na jakas zrebrna grzechotke ? hm no nie wiem moze ja jakos inaczej mysle :D moze jako pamiatke cosik bardziej symbolicznego ... album ze zdjeciami ktore sie zrobi na tych chrzcinach i pozniej dorzuci... to juz lepiej bo se dziecko pooglada :)

szpila59
02-06-2010, 15:12
Może zrób taki torcik jak Chanti z pieluch?? :D
Albo gdzies widziałam bukiecik ze śpioszków ;P

farbstift
11-06-2010, 12:02
ja tam uważam, że najlepszym prezentem dla mojego faceta jestem ja sama:D Opakowana w ładną bieliznę, wysmarowana fajnym balsamem;) Bratu zawsze kupuję coś razem z siostrą np.bokserki czy koszulkę. A dla taty to na ogół słodycze a ostatnio książka o ogrodzie:)

nutella
11-06-2010, 23:37
Oj skad ja to znam :)
Prezenty :
- dobry perfum
- komplet do golenia
- plytka z ulubiona muza
- ksiazka
- karnet na silownie , solarium , fryzjera
- winko
- pizamka
- mp3 player (prezent nr 1 u mojego syna , no i gierki)
- gry
- skarpetki , majtole - bokserki
- elektryczna szczoteczka do zebow
- koszulka
- dobra zapalniczka
- lancuszek
- branzoleta
- zegarek

kachna831
11-06-2010, 23:46
Na tej stronce, co Kamis podał są fajne gadżety :D np Bąki na zawołanie - prezenty z Toys4Boys.pl (http://www.toys4boys.pl/Baki-na-zawolanie-item155.html) :haha: Chyba kupię mojemu :haha:

farbstift
12-06-2010, 09:13
Ja np.chciałabym jestem zadowolona, że rodzice za część kasy z chrztu kupili biżuterię na przyszłość dla mnie. Inaczej nie miałabym pamiatki, poza kartkami, a w końcu prezent ma być dla dziecka a nie rodziców. Na komunię też dostałam głownie pieniądze, ale rodzice zabrali mnie do Apartu i kazali wybrać biżuterię. No i pozwolili mi kupić coś dla siebie i rodzeństwa:)
A tu prezent dla siostry na bierzmowanie, podłozyłam pod foto papier marszczony i dałam do antyramy:)
Autor: Pomijacz
http://images36.fotosik.pl/190/58aae1f780e1718amed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58aae1f780e1718a.html)

akinorew1989
12-06-2010, 10:47
Polecam gorąco również http://www.panprezent.pl/:ok:
(http://www.panprezent.pl/)

dzikakura
15-06-2010, 03:19
Nie chcecie wiedziec, co ja kupuję mojemu facetowi w prezencie, to sie wymyka jakimkolwiek kryteriom pt: co chcialby dostać normalny facet na świeta, rocznice, urodziny*(niepotrzebnie skreslic)

KaMiLaC.
15-06-2010, 08:30
Oj skad ja to znam :)
Prezenty :
- dobry perfum
- komplet do golenia
- plytka z ulubiona muza
- ksiazka
- karnet na silownie , solarium , fryzjera
- winko
- pizamka
- mp3 player (prezent nr 1 u mojego syna , no i gierki)
- gry
- skarpetki , majtole - bokserki
- elektryczna szczoteczka do zebow
- koszulka
- dobra zapalniczka
- lancuszek
- branzoleta
- zegarek

ja bym dorzucila wędki, muchy, spławiki, żyłki i wszystko to co już się nie mieści w szafie mojego chopa :minka::glupek:

kurka napisz napisz :D

zyza
15-06-2010, 09:35
Nie chcecie wiedziec, co ja kupuję mojemu facetowi w prezencie, to sie wymyka jakimkolwiek kryteriom pt: co chcialby dostać normalny facet na świeta, rocznice, urodziny*(niepotrzebnie skreslic)

ja kupuje swojemu:
- drabine (w tym roku:haha:)
- wkretarki
- koncowki bosha do wkretrki/wiertarki
itd :D

na komplet mlotkow mnie nie stac za mlotek zadaja sobie ok. 60zl :D

honeypuff
15-06-2010, 11:20
a ja planuje kupic mojemu korki :D takie rozowe :D :D tylko nie ma u nas rozowych ;s mnie sie bardziej cytrynki podobaja :D taki ladny kolorek :skacze:

dzikakura
15-06-2010, 11:32
Hyyyy zyza, ładne, ładne:)

Kamilka.. zapalony wędkarz!

Ja mowie, facet bez hobby jest nudny jak szport w pomidorach;]

No to piszę. Mój facet nie chce prenumeraty pisma "PAN" nie chce też markowych perfum, zlotych spinek do mankietów, karnetu na wycieczki do Kalwarii Zebrzydowskiej(pieszo), ani też nie chce skarpet(nie wiedzieć czemu:))))

Mój chce sprzęt. Ale sprzęt specyficzny, nie tak telewizor LED, czy wieżę Technicsa. Mój chce sprzęt na tzw "półę":)

Niestety, sprzęt ma taką właściwość, że jest dość drogi i ja mu na niego często daję, "pożyczam" bądź "dopożyczam" kasę. Potem idziemy, kupujemy(tylko raz kupiłam mu sama sprzęt, gitarrę - ale ile było z tym zachodu, podpytywanie się kolegów, wywiad środowiskowy i generalnie "rżnięcie głupa)
To niektóre z prezentów, khem.... wiecie ile taka skrzynka z siatką z przodu daje radości?:skacze:
Oczywiście takim sprzętem załatwiamy dwie albo trzy imprezy. Das-em załatwiliśmy: Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Matki Boskiej Zielnej i Dzień bez papierosa:skacze:

poniżej foty:)
1. Kabel gitarowy: wejście męskie-żeńskie(takie jaka drogie Panie takie jaja.) Pasek do gitary stylizowany na Red Hot Chilli Peppersiaków
2. Das- tzw przody, odsluch - znaczy chłop słyszy co śpiewa i nie musi zgadywać, czy fałszuje, czy nie fałszuje 400-setka.

Masakra, nie?

ana_zaba
15-06-2010, 11:37
Ja sadze ze dobrze jest trafic w jego zainteresowanie. moj narzeczony kocha swoja Honda i Bayern Monachium

Wiec kupuje jemu jakies gadzety do samochodu ;)
Albo cos z Bayernem
Na swieta w Street Wear zaplacilam za projekt loga bayernu i projekt napisu żaba kocha zonka
Dzieki temu place tylko za wyszyci na dowolnym materiale

I teraz z logiem co jakis czas robie jemu jakies prezenty. tj. koszulki, czapke na zime, szalik, bluze, polar, spodenki, recznik itp :D

KaMiLaC.
15-06-2010, 11:38
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Kurka uwielbiam cie czytac :skacze: boski prezent :D pasek Red Hot Chilli najlepszy :wow::love::love:

dzikakura
15-06-2010, 11:58
o Honda.... nastepny z hobby:) Swietnie swietnie

Kamiś dziękuję:) Wypatrzony, wyszukany i -dzieki Bozi-przeceniony ten pasek:) Ten chlop mnie pusci z torbami;]

farbstift
15-06-2010, 12:01
Mój ma ogromne hobby- elektronika (laptopy,xboxy,komórki...) Więc nic pod tym kontem mu nie kupuję, bo zwyczajnie nie dałabym rady finansowo a co dopiero, żeby go zadowolić:D

sweetpazurki
15-06-2010, 19:23
ja kupuje swojemu:
- drabine (w tym roku:haha:)
- wkretarki
- koncowki bosha do wkretrki/wiertarki
itd :D

na komplet mlotkow mnie nie stac za mlotek zadaja sobie ok. 60zl :D

ja bym to samo dorzuciła do mojego pana budowniczego :) by miał mega radoche jak dziecko

Etna
16-06-2010, 19:28
Nie ma co, ale jednak najlepszym prezentem dla faceta jest czekająca na niego w łóżku rozgrzana kobieta z Kamasutrą w ręku i rozgrzanym olejkiem lub innym pysznym dopalaczem. :) Będzie taki prezent mało tego ze długo pamiętał to będzie też chwalił się każdemu koledze jaki on miał zaje***ty seks no i bedzie miał dobry humor przez najbliższy tydzień hehe :) Tylko dobrze trzeba się do tego przygotować, żeby prezent był niepowtarzalny i naprawdę wyjątkowy :) hihi

dzikakura
17-06-2010, 09:05
tak Etna? Mam kolezankę.. charakteryzatorkę w teatrze, ona sie specjalizuje w robieniu blizn, wrzodów i innych rownie makabrycznych rzeczy:skacze:

Jej mąż miał urodziny, ja nie wiem czy moge tu to pisac, ale....

Czekała rozgrzana na niego w lozeczku.... jak sie khem zaczelo, to sie do niego usmiechnęła, a tam.. brak jedynki... jak jej zdjął majteczki to przy pachwinie oczom ich ukazal sie dorodny wrzodzik, a ja podniosla rece.. w milosnym uniesieniu to.. miala wlosy pod pachami.... urocze, nie?:D

Zapamietał na dlugo ten prezent:haha:

sooory za offtop

Emilia B.
17-06-2010, 09:23
dobre kurka dobre :D:haha:

nanami7
17-06-2010, 11:30
o ja :D nie chciałabym takiego prezentu Kura :D

nadya188
17-06-2010, 12:24
buhahaha rzeczywiście dobre:) Ja bym chciała umieć tak malować rany wrzody- realistycznie. To dla mnie większa sztuka niż zwykły makijaż hehe

Anika
17-06-2010, 12:29
Moja połówka ma urodziny za parę dni i absolutnie nie mam pomysłu na prezent!!:/:

honeypuff
17-06-2010, 14:27
a w jakim wieku ta twoja polowka? :D bedzie latwiej cos dopasowac :)

kachna831
17-06-2010, 14:44
Kurka :leze: Nie mogę :leze: Uśmiałam się do łez :leze: :leze: :leze: Ciekawe co by mój zrobił jakbym mu taki prezent przygotowała :leze: :leze:

plushak
17-06-2010, 14:52
Mój w tym roku dostał ciuchy :) w zeszłym książki :) na rozgrzaną Kasię w łóżku musi zasłużyć :p

ooasiaoo
17-06-2010, 14:59
tak Etna? Mam kolezankę.. charakteryzatorkę w teatrze, ona sie specjalizuje w robieniu blizn, wrzodów i innych rownie makabrycznych rzeczy:skacze:

Jej mąż miał urodziny, ja nie wiem czy moge tu to pisac, ale....

Czekała rozgrzana na niego w lozeczku.... jak sie khem zaczelo, to sie do niego usmiechnęła, a tam.. brak jedynki... jak jej zdjął majteczki to przy pachwinie oczom ich ukazal sie dorodny wrzodzik, a ja podniosla rece.. w milosnym uniesieniu to.. miala wlosy pod pachami.... urocze, nie?:D

Zapamietał na dlugo ten prezent:haha:

sooory za offtop


Nie no to jest boskie!! Chyba musiał sobie coś ostro przeskrobać!:haha::haha:
Ja ostatnio kupiłam wypasioną zapalniczkę:) Przydaje się:) i może poszpanować przy kolegach:)

Anika
17-06-2010, 16:39
a w jakim wieku ta twoja polowka? :D bedzie latwiej cos dopasowac :)

27 będzie teraz kończyć :)

hassi
17-06-2010, 17:03
a pali moze?

honeypuff
17-06-2010, 17:30
bedzie eco papieros? :D

Anika
17-06-2010, 17:31
Nie pali. Lubi piłkę nożną ma 3 treningi w ciągu tygodnia. W zeszłym roku dostał ode mnie koszulkę piłkarska i spodenki do kompletu (jeżeli można to tak określić - piłkarską :D ). A w tym roku mam problem kurcze.

honeypuff
17-06-2010, 18:25
moze korki, getry pilkarskie (te skarpety :D), a moze pilke z mistrzostw RPA?? mozna kupic w nike/adidasie itp. :D fajne pilki np. cala zolta z logo pumy :D a moze..... ja kiedys mialam taki pomysl ale pozniej kupilam co innego :D moze kup mu puchar??? podasz kolesiowi co ma byc napisane np. dla najlepszego pilkarza na swiecie :D

Anika
17-06-2010, 19:08
No ten puchar to całkiem niezły pomysł :)
Bo geterki piłkarskie, piłkę i korki już ma.

ooasiaoo
17-06-2010, 19:14
Ja widziałam też kiedys w jednym ze sklepów medal z napisem 'dla mojego skarba'...

honeypuff
17-06-2010, 19:19
No ten puchar to całkiem niezły pomysł :)
Bo geterki piłkarskie, piłkę i korki już ma.

to juz lec szukac sklepu z pucharami :D bo nie wiadomo ile koles bedzie skrobac napis na pucharku ;p

Etna
17-06-2010, 20:16
dzikakurko hahahha hahhaha niezłe :D:D Anika to może proponuję coś do samochodu, jeżeli takowy posiada. Mój by oszalał z radości jakby,m mu chyba cos do samochodu kupiła. ^_^

Anika
18-06-2010, 00:04
Zastanawiałam sę też nad jakąś unikatową szklanką do piwa, tym bardziej, że teraz zaczęły się mistrzostwa :D Tylko gdze taką znaleść?? I to nawet nie było by głupie: puchar i unikatowy kufel :) Chyba właśnie skompletowałam zestawik na prezent :D

dzikakura
18-06-2010, 00:04
Dzieki laski,l ale to nie moja zasluga, tylko mojej nieocenionej Karoli..:) laska jest masakra:skacze:

Prezent dla piłkarza... moze gre mu kup.. soccer cos tam, jesli gra, a oni graja w gry komputerowe w kazdym wieku

honeypuff
18-06-2010, 00:09
prosze cie kurka..... gra to jest ostatnia rzecz jaka mozna kupic facetowi.... chyba ze zalezy ci na tym zeby caly swoj czas poswiecal GRZE :D :D

anika moze tu ?
http://www.funphoto.pl/prace/kufel.htm
http://www.allegro.pl/item1085645973_kufel_kibica_mistrzostwa_swiata_201 0.html

klanat
18-06-2010, 01:44
Ja z moim mezem nie mam problemów!!!!
Zapalony wedkarz (nawet ze spławika sie ucieszy)
pracuje w budowlance (wiertła ,wkretarki,klucze itd)
Lubi zajmowac sie ogrodnictwem ,a jak kupie cos do samochodu to tez sie cieszy jak dziecko!!!!Jedynie za sportem nie przepada,musze to jakos przezyc!!!

farbstift
18-06-2010, 18:08
Prezenty, które dostałam od przyjaciółek, tylko książka kupiona:)
Od Asi:
http://images41.fotosik.pl/301/7b113acf2c442916.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b113acf2c442916.html)
Od Gusi:
http://images40.fotosik.pl/301/4091ed5ab5b13323.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4091ed5ab5b13323.html)
http://images36.fotosik.pl/192/7a930da0d50b6044.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a930da0d50b6044.html)

zyza
19-06-2010, 11:05
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Etna moj mezczyzna przerobil juz takie eksperymenty i nigdy sie nimi nikomu nie chwalil, uwaza ze zycie erotyczne to nie jest cos o czym sie kumplom opowiada jako anegdotke :D a rozgrzanie ja traktuje jako dodatek do prezentu :D
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kurka leżę i kwicze:D

ja 3 miechy zbieralam na aparat dla mezczyzny mojego po czym moja mama wymyslila ze mu kupi porzadny aparat a mi zostala do kupienia drabina :D

Etna
20-06-2010, 00:18
Oczywiście, może i tak uważa, ale jak faceci sie spotykaja bez kobiet to niestety zawsze gadają o samochodach, babach i seksie. Wiec jeżeli nam faceci mówią ze gadali o czymś innym, to w 70% ściemniają :) po za tym, nie mówie tu o tym ze facet będzie opowiadaj jak to ona jeczała a jak to mu... nie ważne ale powie tylko "a wiecie , a moja to naga w łóżku na mnie czekała... taki fajny mi prezent dała" wiec nie mówię ze facet będzie sprzedawał intymne szczegóły ale o takim prezencie na pewno wspomni dla kolegów. ^_^

ooasiaoo
20-06-2010, 11:37
Jasna sprawa! tez tak myślę! I jestem tego zdania że faceci bardziej plotkują od nas... Wiem co mówie:)

zyza
20-06-2010, 12:46
hah wlasnie dlatego ja ze swoim jestem 4,5 roku najszczesliwsza baba na swiecie (kazda tak mowi:)) i mam 100% pewnosc ze zycie erotyczne pozostaje miedzy nami :D no oprocz tego ze ja mam za dlugi ozor... :D on sie nie chwali poprostu taki typ ze ten temat to temat tabu :D
chcialam dodac do prezentow dla mezczyzn :D
- zapas piwka :D
- kufel do mrozenia

wczoraj moj dostal od szwagra zapas piwka spory mowi ze przez miesiac tego nie wypije :D
takze jak wasi mezczyzni lubia piwko to tez jest fajny pomysla na prezent :D

Ja swego czasu kupilam kufel ktory ma w sobie plynny akryl, kufel wstawia sie do gory nogami do zamrazarki i jak jest bardzo goraco to piwo jest stale zimne bo tak szybko sie ten akryl nie roztapia... akryl jest miedzy sciankami kufla...:D swietny gadzet i chyba tylko 30zl :D a i woda nie splywa po sciankach jak zwykle przy zimnym piwie :D

Anika
20-06-2010, 15:33
Zyza podsunęłaś świetny pomysł!!:ok: Jak możesz powiedzieć gdzie taki kufel dorwałaś ?? :) Plissssss!!!!!!

proszę nie cytować postu poprzedzającego wypowiedź //Kamis

ooasiaoo
20-06-2010, 23:07
Nie no ten kufel to na prawdę dobra sprawa!:)

zyza
21-06-2010, 09:05
Lodowaty Kufel (http://www.ministerstwogadzetow.com/lodowaty-kufel.html)

prosze bardzo :D
sklamalam miedzy sciankami jest zel nie akryl :D hahahahaha ale w tym fachu latwo pomylic zel z akrylem :haha:

dla wielbicieli mocniejszych trunkow sa też kieliszki
Lodowe Kieliszki (http://www.ministerstwogadzetow.com/lodowe-kieliszki.html)

Anika
21-06-2010, 12:59
Dzięki zyza!!:kwiatek:
Mój Skarb oszaleje z radości!! :D:)

Evelyn.
21-06-2010, 22:20
witajcie. przepraszam, że wtrącam nie na temat, ale jeśli możecie doradźcie ile dać pieniędzy na chrzciny(nie jestem chrzestną)

_kasiunia_4
21-06-2010, 22:27
moja mama dała 300 zł i też nie była chrzestną :)

daruniunia
22-06-2010, 15:15
A jutro dzień ojca i zupełanie nie mam pomysłu co by kupić :/

farbstift
01-07-2010, 17:52
Ja dziś wręczałam przyjaciółce prezent urodzinowy. Dostała 3 pary kolczyków. Każde zapakowałam w inny sposób. Do ozdobionego ładnie kartonika wrzuciłam pociętą na kawałki gazetę i tam schowałam te kolczyki:) na wierchu położyłam kartkę w tym stylu:
Cafeart.pl - Podziękowanie- kartka na bazie kopertówki- cardmaking w Cafeart.pl (http://www.cafeart.pl/20100629875/kartki/Kursy_obrazkowe/Kartka_kopertowka-cardmaking_w_Cafeart.pl.html)
Podobało się;)

Kasiaczek
04-07-2010, 23:12
bardzo ciekawy pomysl farbstift :)

farbstift
08-07-2010, 01:01
bo ja nie lubię banalnych prezentów i sama takich nie daję:D no i mam bzika na punkcie pakowania, w końcu ponad pół roku zawodowo pakowałam prezenty:D kiedys moze krok po kroku wstawię

dudejla
27-08-2010, 11:01
Macie jakieś pomysły w jaki sposób ładnie zapakować butelkę? Kształt nietypowy, dlatego poszukuje inspiracji:)

farbstift
27-08-2010, 17:10
dudi, ja na stoisku jak pakowałam, to przeważnie w coś rodzaju cukierka np. z papieru marszonego, fizeliny lub folii

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

rudzielec
16-12-2010, 21:16
mi najbardziej sie podoba jak cos malego jest schowane w megawielkim kartonie, otwieramy go, a tam mniejszy, i znow mniejszy i mniejszy az wreszcie dochdzimy do naszego;)))

Emilia B.
02-01-2011, 16:57
a ja dla szwagierki zrobiłam sama taki oto prezencik :)
34647

rudzia1985
02-01-2011, 23:24
Emila sadze, ze bedzie zadowolona z prezenciku :)
sama bym taki chciala dostac, no i tak zapakowany, jeszcze celofanik i bedzie miodzio :)

Emilia B.
03-01-2011, 00:42
Była zadowolona :) wszystko było jeszcze zapakowane w ozdobną folię :)

nanami7
28-03-2011, 23:15
przeczytałam Wasze pomysły na prezenty, a mój chłop ma urodziny a ja ... brak konkretnego pomysłu :/:

zawsze mam taki problem, ale tu jest problem wyjątkowy :D
rozmawiałam już z jego siostrą, ale jakoś po przemyśleniu pomysł odpadł.
Myślałam nad ramką taką z trzema/czterema zdjęciami. Ramkę sama wymaluję, kupię w Ikei, wlepię zdjęcia, napiszę coś zabawnego (jeszcze nie wiem co :P) i podaruję. Co myślicie??
Pomocy !!

kobietazpazurem
29-03-2011, 09:29
Emilia B.- bardzo pomysłowy prezencik:*

natalia268
29-03-2011, 22:58
nanami nienawidze prezentów dla chłopów.. nie wiem czy to tylko ja jestem jakas oporna na pomysły z prezentami dla mezczyzn, ale nigdy nie moge nic ciekawego wymyslic...

Teraz w czerwcu minie mi rok z moim chłopakiem.. i on juz mysli co mi kupic.. i z moja bezsilnoscia na temat meskich prezentów tez juz powinnam myslec.. no ale nie mam zielonego pojecia... :torba: czemu to jest takie trudne ;P

Latika
29-03-2011, 23:35
Kiedyś czytałam na jakimś forum gdzie większość facetów wypowiadała się że nie lubi dostawać fotek w ramkach itd w sensie one zbierają kurz i leżą w kącie lub po prostu na widoku tylko aby swojej Pani przyjemność zrobić alei tak nie zwracają na nią uwagi...

Sama w wieku 15 lat dałam mojemu taką ramkę i co??dupa...zakurzona po 10 latach że ho ho...ale wiadomo że pewnie są i tacy co im się taki pomysł spodoba...zależy też od tych fotek,wielkości itd...

Ja z moim mam problem bo przez 10 lat dałam mu już tyle rzeczy że już nie pamiętam co dałam a co nie :P

kobietazpazurem
31-03-2011, 08:41
No co do ramek to się zgadzam, ale jak się nie wie co kupić można zapytać co ktoś by chciał i kupić coś pożytecznego:)

aga
25-10-2011, 09:32
Wiecie może jaki prezent można dać koleżance na ślub cywilny? bo kompletnie nie mam pojęcia :(

Emilia B.
25-10-2011, 09:39
np bon na masaż dla dwojga bądź zabieg jakiś :)
można również dać piękny album na zdjęcia (taki do wklejania).
Można również wejściówkę na jakiś koncert/kręgle/opera w zależności co lubią lub o czym marzą. Również zafundowania małej sesji poślubnej jeżeli takiej nie posiadają, gdzieś w plenerze :) Dużo zależy od preferencji pary ale myśle że bon na zabieg lub masaż będzie najlepszy :)

aga
25-10-2011, 20:28
Dzięki Emilko :*:kwiatek: ten z bonem i z albumem najbardziej mi się spodobał :) myślałam jeszcze o jakimś pluszaku bo dzidziuś w drodze ale nie wiem czy pasuje...?

zyza
25-10-2011, 20:48
Aga ze strony mlodej mamy powiem ci pluszaki sie nie przydaja... Moj jak sie urodzil dostal ogromnego psa pluszowego ktory teraz kurz łapie.. to w starszym wieku:) ale np. zestaw butelkowy (np.tomme tippe takie ma) albo jakies gadzety które kupic trzeba a zawsze kasy szkoda :) jesli chcesz cos dla bąka ale wydaje mi sie ze jak na ślub cywilny to moze sesję własnie... ja żaluje ze nie zrobilam sobie sesji ciązowej i nie mam zbyt wielu zdjec z brzuchem :)

Emilia B.
25-10-2011, 21:22
na ślub kup coś dla nich - może być nawet sesja ślubna połączona z brzuszkową :)

aga
27-10-2011, 11:18
Dzięki zyza :*

Emilia pomysł jest świetny ale chyba nie dla mnie, bo nie jestem ani druhną ani bliską rodziną a taki prezent to raczej większy wydatek a ja myślałam o czymś skromniejszym :)

nanami7
24-11-2011, 00:27
potrzebuje pomocy i pewnie nie ja jedna.
Mam straszna dziure w glowie jesli chodzi o prezent dla faceta ...
na swieta oczywiscie. Moze i jeszcze troche czasu no ale warto sie zastanowic.
Nic wyjatkowego nie wymysle, bo zawsze mam problem z meskimi prezentami.
Rozgladam sie i nic... i nic !!
nic mi nie podchodzi, perfumy, kalendarze... sama nie wiem.

Pasek skorzany z fajna klamra?

Czekam na jakies konstrukywne opinie, co kupujecie, czy pytacie waszych mezczyzn, a jesli tak to co by chcieli dostac ?
Bo ja wiem, ze Moj mi nie powie, bo ja tez nie chce powiedziec co bym chciala dostac ;).

rudzielec
24-11-2011, 09:59
jaa no odwieczny problem:D u mnie jest tak, ze ja kupuje sobie on sobie to co potrzebujemy i tyle:) hmm, kurde nie znam twojego chlopa i nie wiem jaki to typ, bo moze jakas fajna ksiazke jesli lubi czytac, moze jakas płyte dobrą, może jakiś gadzet no nie wiem sama:(
moj napewno chcialby dostac jakas gre na xboxa:D jak dziecko:d albo cos z jego ukochanej legii jakas bluze ze znaczkiem czy cos:D takze ja mam bardzo latwo.

natalia268
24-11-2011, 10:03
ja wczoraj mojemy kupiłam ciuchy, ale że widział to mu coś dokupię jeszcze jak coś wpadnie w oko. I robię mu kalendarz z moimi i naszymi zdjęciami. Bo u niego wiszą jakieś modelki z wódki Bols :huh: :skacze: ... i nawet kolezanka która powieksza swoje portfolio się trafiła wiec będą to nie co lepsze zdjęcia niż moje własne domowe :]

Emilia B.
24-11-2011, 10:42
nanami wszystko zależy oczywiście od budżetu i faceta- można kupić np sexi bokserki z własnym fantazyjnym nadrukiem, bilet na skos na banji czy spadochronie,jakieś techniczne rzeczy (narzędzie np) mogą być też elektroniczne gadżety c(albo akcesoria do nich-pokrowce,podkładki pod laptopy,słuchawki itp) - wszystko zależy w czym sie lubuje twój facet :) a najbardziej ekonomiczna wersja to owinąć sie wstążką i położyć pod choinką :P

nanami7
24-11-2011, 20:12
hehe dzieki :D

Emilka ta ostatnia opcja to wiesz... ja bardzo chetnie :skacze:

moze jeszcze ktoras napisze co by chciala kupic facetowi, moze skorzystam :D
wszystkie opcje mi sie podobaja i cos wymysle no bo musze :P

rudzia1985
24-11-2011, 20:21
Ja akurat nie mam z tym problemu :D
Moj facet jest zapalonym maniakiem swojego auta i kupuje wszystko do niego od kluczy warsztatowych po jakies dodatki w wewnatrz. Czesto obserwuje co ma na ebayu w obserwowanych i wtedy wybieram i kupuje sama :) Teraz mam w planach kupic dywaniki samochodowe z logo firmy, ktorej czesci sa w polowie auta a dywnaniki stare jak swiat :P

natalia268
24-11-2011, 23:04
Mój szaleje za Barceloną, ale już mam jej dosyć, za dużo ma rzeczy i za dużo ja mu jakiś dupereli kupiłam :leze:

kobitka
24-11-2011, 23:10
ja swojemu w tym roku chce kupic maszynke elektryczna do twarzy ;D

Latika
24-11-2011, 23:48
mój w tym roku dostanie czapkę i może szalik (jak nie poskąpię :P )Łazi w takiej czapce paskudnej jak dla 10cio latka bleee. Ale wiem żetaki prezent Mu się spodoba bo On zmarzluch straszny :D

DiamondShine
25-11-2011, 17:22
ja na mikolaja nic nie kupuje mojemu bo go nie ma w polsce... ale mam mikolajki klasowe i wylosowalam faceta... po podpowiedzi z jednej kolezanki na naszym forum kupilam grający krawat swiateczny kupilam zestaw perfum i kupilam fartuszek taki do kuchni smieszny z obrazkiem męskim hihi mysle ze bedzie dobrze i bedzie zadowolony :)

a_now
04-12-2011, 12:20
Ja swojemu kupuje gry na Playstation3-ja też gram,więc nie mam problemów z wyborem:skacze:. Dodatkowo dokupie gadżety z ulubionym Battlefildem:skacze:.Dobrym pomysłem są kosmetyki.
Osobiście jestem przeciwniczką bibelotów do stawiania(ile ja w życiu słoni/myszek innych duperelek dostawałam wszystkie już dawno wylądowały w koszu-no może poza kolibrem ,ale to znajoma sama dla mnie zrobiła i pasuje mi do wystroju wnętrza).
Narzędzia to też dobry pomysł-ale trzeba się na tym troszkę znać-żeby badziewia nie kupić-dosłownie jak z żelami.

katerina15
09-12-2011, 00:21
A ja chciałam mamie kupić taki kuferek- kosmetyczkę, żeby postawiła w łazience na pralce i trzymała tam swoje skarby. W życiu bym nie pomyślała że będzie tak ciężko kupić taką, na jakiej mi zależy :/: Znalazłam odpowiednią (usztywniona i rozmiar fajny) w sephorze ale sama kosmetyczka 129zł :( Liczyłam ze przeznaczę na to max 100zł i do tego jakaś paletka czy kawa, no ale chyba nie będę miała innego wyjścia :/: Nie ma któraś z was przypadkiem bonu rabatowego do sephory którego nie wykorzysta? :D :P

Za to Tacie już kompletnie nie wiem co kupić. Chyba znowu stanie na jakimś swetrze czy koszuli.

sandrus
09-12-2011, 01:16
ja swojemu w tym roku chce kupic maszynke elektryczna do twarzy ;D


Oooo ja tez o tym myślałam:)
masz może jakieś konkretne typy?
Osobiście zielona jestem a tych golarek tyle...
a może jakiś facet się wypowie?:P

balbina
09-12-2011, 12:34
Mój ma maszynkę Philipsa i jest z niej zadowolony.

nanami7
09-12-2011, 13:44
ja mamie kupuję sukienkę, ojcu kalendarz.
Przyjaciółce kilka pazurkowych produktów, no a z facetem nadal mam problem ;(


a co myślicie o takim porządnym pasku skórzanym ? :)
Marshaaaaall wypowiadaj się tutaj !! potrzebujemy Cię :P

marshall
12-12-2011, 01:49
ok rano poczytam co tu jest :) może cos pomoge :D

marshall
12-12-2011, 01:51
Oooo ja tez o tym myślałam:)
masz może jakieś konkretne typy?
Osobiście zielona jestem a tych golarek tyle...
a może jakiś facet się wypowie?:P
ja osobiscie używam BRAUN SERIES 3 juz od jakis 3 lat i nie narzekamhttp://www.braun.com/pl/male-grooming/series-shavers/series-3.html co roku jaka nowa sie pojawia

marshall
12-12-2011, 01:53
Oooo ja tez o tym myślałam:)
masz może jakieś konkretne typy?
Osobiście zielona jestem a tych golarek tyle...
a może jakiś facet się wypowie?:P
ja osobiscie używam BRAUN SERIES 3 juz od jakis 3 lat i nie narzekam Golarki Series 3 - Braun (http://www.braun.com/pl/male-grooming/series-shavers/series-3.html)
co jakis nowosci jakies sie pokazuja

centerbeauty
14-12-2011, 21:07
Ja mojemu mężowi kupiłam Philipsa i już chyba z 3 lata i działa bez zarzutu :D

A co proponujecie na prezent mamom i tatom :D

marshall
14-12-2011, 21:11
no może tata by sie ucieszył z jakiegos koniaczka :D plus krawacik :]

centerbeauty
14-12-2011, 21:14
Krawat juz był koniaczka nie lubi :D

marshall
14-12-2011, 22:47
Krawat juz był koniaczka nie lubi :D
to może whiski , albo jakąs fajna branzolete , a jak pali papierosy to może byc zapalniczka na benzyke w zestawie z popielniczka :P

centerbeauty
15-12-2011, 10:10
nie lubi takich gadzetow :Di widzisz mam nie lada problem ;/

DiamondShine
15-12-2011, 10:14
Center przebiez mu sie w mikolajke wieczor ;d napewno bedzie zadowolony hihi

marshall
15-12-2011, 11:08
nie lubi takich gadzetow :Di widzisz mam nie lada problem ;/
hmm no masz problem, ja bym sie teraz zastanowił co ojciec lubi robic . lwic rybki może a może ogrod ,może grzebac cos w garazu przy aucie,a może tylko siedzi przed tv i nic nie robi , trzeba obrac jakis kierunek i zawsze sie cos znajdzie zycze powodzenia w wyborze:)

zyza
15-12-2011, 13:15
ja w tym roku chłopakom kupiłam kufle szronione ze zdjeciami z Bakiem moim :) dla brata zdjecie jego z siostrzeńcem, chłopu memu jego zdjecie z synem itd... świetny pomysl :) oprócz tego ojcu pedzle i farby bo malowac lubi :)

ja swojemu zdarzylam kupic przez tyle lat rekawiczki skórzane, ładny portfel, porzadna zapalniczke, nóz mysliwski, golarke i co roku mam ten sam problem co znowu mu kupic :)

marshall
15-12-2011, 23:29
cos dla kobiet nie wiedzacych zo dla chlopaka lub męża

natalia268
16-12-2011, 00:34
ja moge podrzucic trzy pomysły jeśli chce się dać pieniądze ;)

jeśli nasza obdarowana osoba zbiera na cos kase, albo nie moze sie zdecydowac na dana rzecz.. Wtedy w programie graficznym ułożyc jakos ładnie wszystkie te rzeczy, wydrukować, dodać jakiś dopisek i wsadzic w antyramę, a z tyłu przykleić koperte i włozyć pieniążki.

49873 49874

Drugi pomysł to kupić skarbonke która ma dziurke tylko na włożenie pieniążków, a by je wyjąć trzeba ją zbić :)

Trzecim, moze być zakup słodkośći lub czegoklwiek, byle by druga osoba to lubiła :D
Moi rodzice wsadzali mi kase w Ptasie Mleczko tylko nie zrywali tej folii ;) tylko troszke nacinali i wciskali kase do środka, ale nic nie było widać.
Można też kupić wielkie pudełko lizaków i tam gdzies na dnie dorzucić cos ;)

aga
16-12-2011, 20:23
gorzej jak ktoś odda komuś innemu to ptasie mleczko :D ja zazwyczaj nie zjadam bombonierek, które dostaje tylko oddaje potem komuś innemu ;P

centerbeauty
16-12-2011, 22:22
Center przebiez mu sie w mikolajke wieczor ;d napewno bedzie zadowolony hihi


HAHA tacie i teściowi za mikołajkę :D:D ale by mieli atrakcje :D:leze:

DiamondShine
16-12-2011, 22:29
hahaha myslalam , ze swojemu facetowi hihih ;)

natalia268
16-12-2011, 22:29
gorzej jak ktoś odda komuś innemu to ptasie mleczko :D ja zazwyczaj nie zjadam bombonierek, które dostaje tylko oddaje potem komuś innemu ;P

nie no ale to wtedy sie mowi

centerbeauty
16-12-2011, 22:30
Swojemu juz kupilam z serii tradycyjnych prezentów :D sweterek i spodnie :D wystarczy :D:skacze: a reszta jak zwykle problem ;/

DiamondShine
16-12-2011, 22:32
ehh ja mamie w tym roku na urodziny kupuje bo ma pod koniec grudnia zestaw talerzy tych kwadratowych tata ma sie do nas dorzucic takze mysle, ze prezent sie uda

nanami7
17-12-2011, 18:12
kupiłam prezent dla faceta :) cytrynowy sweterek i super koszulkę ;)

a wczoraj byliśmy razem na zakupach i nagle on tyyyyle rzeczy potrzebuje :P
szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :skacze:

ale on o tym prezencie wie, więc dokupię książkę, albo pasek.
A tak poza tym włożyłam to do dużego pudła i dołożyłam mnóstwo słodyczy ...
Mam nadzieję, że się ucieszy...

natalia268
18-12-2011, 00:06
zawsze tak jest :Dzreszta ja mam tak ze jak mam kase to nie mam co kupic, a jak jej nie mam, potrzebuje miliard rzeczy ;P

DiamondShine
18-12-2011, 09:11
natalia chyba nie Ty tak masz tylko większość z nas ;) albo jak kase mamy to nie ma nic a jak nie mamy to wszystko jest hihi


e kurcze niewiem co sie stalo ale dodalo sie dwa razy. prosze o usuniecie drugiego wpisu.

Lady
12-01-2012, 21:49
Ja na śuby daję kopertę - niech sobie wydadzą w/g wlasnego uznania i zapotrzebowania :)

Nie lubię kupować prezentów dla facetów - a niedlugo mój mąż ma urodziny i już zaczynam myśleć,ale zawsze się denerwuję przy tym,bo już nie mam pomysłów co Mu kupować:sciana:

natalia268
12-03-2012, 11:49
świetne opakowanie dla chłopaka :D
http://images50.fotosik.pl/1433/3355836cdb37e327.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3355836cdb37e327.html)
źródło : Zszywka.pl - najmodniejsze w sieci foto-inspiracje! (http://www.zszywka.pl)

nanami7
12-03-2012, 14:30
Lady mam ten sam problem ... w kwietniu urodziny ma ten mój Ogon ;)

Evelyn.
14-03-2012, 10:35
kupiłam takie sztućce.... proszę WAS o pomoc jak To zapakować elegancko i żeby się nie majtały w opakowaniu CHRZEST, URODZINY, SZTUĆCE KULIG, GRAWER GRATIS! (2173705220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/chrzest-urodziny-sztucce-kulig-grawer-gratis-i2173705220.html)
to opakowanie w którym są na zdjęciu nie wygląda dość elegancko na chrzest;(

aleksandra870309
14-03-2012, 14:45
kupiłam takie sztućce.... proszę WAS o pomoc jak To zapakować elegancko i żeby się nie majtały w opakowaniu CHRZEST, URODZINY, SZTUĆCE KULIG, GRAWER GRATIS! (2173705220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/chrzest-urodziny-sztucce-kulig-grawer-gratis-i2173705220.html)
to opakowanie w którym są na zdjęciu nie wygląda dość elegancko na chrzest;(




jest to pudełko więc najlepiej i najłatwiej będzie zapakować w papier. Jest to chrzest więc myślę, że biały ze złotą kokardą będzie ok. Widziałam też takie okrągłe pudełeczka z napisem chrzest, właśnie na sztućce. jak znajdę to o co mi chodzi wkleje linka:P


a jeśli chodzi o "majtanie w środku" to może być problem;p aż tak się to wszystko rusza:)?