PDA

Zobacz pełną wersję : www.testandwrite.blog.pl



MT89
15-10-2012, 15:17
Witam serdecznie.
Póki co nie posiadam bloga związanego ściśle ze stylizacją paznokci, chociaż to jedno z moich marzeń związanych z tą pasją.
obecnie nie mam czasu, ani możliwości, żeby przyjmować klientki, a stare zdjęcia niestety zniknęły bezpowrotnie :( Chciałabym, żeby taki blog był rozwijany i obfitował w galerie zdjęć i porady, więc założę go na pewno, w odpowiedniej chwili.
Natomiast obecnie mogę Was zaprosić na mojego bloga, na którym wstawiam zdjęcia próbek, które dostaję od producentów kosmetyków, art. spożywczych i innych do testowania. Można tam także znaleźć informacje o ciekawych konkursach i możliwościach odebrania gratisowych próbek. Blog jest młody, więc na recenzje produktów trzeba troszkę poczekać. Nawiązałam współpracę z trzema firmami, które pod koniec października prześlą mi produkty. Blog będzie sukcesywnie rozwijany i modernizowany, więc stale będzie się ulepszał. Obecnie praca trochę mi to utrudnia, ale niedługo będę miała czas, żeby tam troszkę odświeżyć informację.
Oczywiście już teraz zapraszam do odwiedzania i komentowania jeśli ktoś ma ochotę.
Oto link: www.testandwrite.blogspot.com (http://www.testandwrite.blog.pl)
Zapraszam :)

marchewkowy_las
15-10-2012, 17:13
przyznam, że nie doczytałam do końca, ten kolor strasznie razi :( polecam go zmienić, zwykły czarny byłby o niebo lepszy :ok:

MT89
17-10-2012, 12:17
przyznam, że nie doczytałam do końca, ten kolor strasznie razi :( polecam go zmienić, zwykły czarny byłby o niebo lepszy :ok:

Sama się nad tym zastanawiałam, czy czasem ten kolor nie jest zbyt jaskrawy. Dzieki za opinię, już zmieniam :P
Teraz już można doczytywać do końca i wstąpić na mojego bloga ;)

---------- Dodano o godzinie 12:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:55 ----------

Obecnie na moim blogu zaszły małe zmiany kosmetyczne. Zmieniona została grafika, w weekend popracuje nad dodaniem nowych wpisów. Zapraszam, napewno umieszcze tam coś ciekawego na temat kosmetyków ;)