PDA

Zobacz pełną wersję : Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...



Patii
20-07-2009, 03:16
... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?:)

Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie :P

Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie :D A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop :P french i ukladał pieguski na lini usmiechu :D:skacze: Wszystko zelami:)

A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie :)

PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana :(... Ale z czasem mysle bedzie ok:D

Agusia_pa2
20-07-2009, 10:05
Mój wie heh nawet jak czasami kumpele o coś pytaja to sam im tłumaczy ale mnie ogranicza bo jak chce jechać na warsztaty to mówi mi że mi są nie potrzebne i ze dobrze robie paznokcie i nie chce mnie "puścić" buuu

aga
20-07-2009, 10:50
Mój ostatnio stwierdził, że to co mam na pazurkach to "całuski" a to miała być panterka :lol:

I tak mnie ostataio męczył i poszłam wczoraj zrobić jego mamie paznokcie, bo już mi żyć nie dawał:P i jego mama sie pyta ile się należy za pazurki a ja nic nie chciałam, bo tylko nakładałam brokat plus wzorki to później męczył swoją mamę, że jak ja nie chce pieniędzy to należą się mu na paliwo:P

Kamis
20-07-2009, 10:58
hehe to pazera :P od własnej matki :D

Jade
20-07-2009, 11:11
Moj mezus tez wie co nieco o pazurkach,jak tipsa przykleic,zawsze ocenia te co zrobie i powie co jest nie tak,pomagal mi robic testy na kurs i bawil sie akrylem,robil mi stempelki na pazurkach jak testowalismy.Bardzo mu sie podobaja szpice:)ostatnio znaczek wyrwal z samochodu zebym mu czerwonym brokatem zrobila i zelem.Ale czasami go to meczy.

Gość
20-07-2009, 11:18
mój też niby twardziela rżnie że "ooooo!! jemu to niepotrzebne, że taka wiedza dla niego to jak psu piąta noga, i takie tam", przez całą robote nie ma go w chałupie, ale już wie mniej wiecej kiedy może przyjśc jak chociaż jedna łąpka zrobione i takie zurawie zapuszcza ze tylko mi się smiać chce:D

samaron
20-07-2009, 12:04
No to mój nie wie nic, nie wykazuje zainteresowania i uważa, że to badziewie jest.
I przez te moje fanaberie to on biedny nieraz obiadu nie ma, a ja na pewno źle się dzieckiem zajmuję....

plushak
20-07-2009, 18:29
Mój to już nie komentuje jak mu opowiadam o paznokciach, nawet go to zaczyna cieszyć :) Nigdy nie był przy robieniu paznokci ale efekt końcowy zawsze podziwia i bacznie ogląda :P

mariet86
20-07-2009, 18:48
a moj narzeczony to się śmieje że konkurencje mi niedlugo zrobi bo w sumie to on wszystko o paznokciach wie bo jak komuś robie to siedzi i bacznie ogląda a co śmieszna ja sie odzywać nie musze bo on wszystko komenuje co i po co robie:D:D:Dkochany jest:D

Patii
20-07-2009, 19:16
a moj narzeczony to się śmieje że konkurencje mi niedlugo zrobi bo w sumie to on wszystko o paznokciach wie bo jak komuś robie to siedzi i bacznie ogląda a co śmieszna ja sie odzywać nie musze bo on wszystko komenuje co i po co robie:D:D:Dkochany jest:D

no to widze że twoj tak samo jak moj ;) tez sie przyglada xD ale zazwyczaj i te nieladne mu sie podobaja xD
moj tez jest baaaardzo kochany :D;)

kasiasssss
22-07-2009, 00:10
moj wspanialy zawsze patrzy jak robie pazurki wszystkim sie interesuje,ale musi pilnowac malca jak ja pracuje,jak cos mi nie wychodzi to i tak dla niego jest piekne:D

Patii
22-07-2009, 01:22
kasiasssss no to identycznie jak moje kochanie :D
siedzi, przyglada sie... czasami słuzy mi jako model !:D :skacze:

jest wspanialy, nawet jak jest krzywo, nierowno, powietrze podchodzi to dla niego i tak jest cudnie:D Mysle, ze tak jak i dla waszych facetow:d a przynajmniej tak powinno byc xD

centerbeauty
30-07-2009, 16:57
a mój mąż .....hmmmmm... zna się na tym wydaje mi się że nawet za dobrze..... wie kot to Tom Holcomb .... potrafi wychwycic wszystkie niedociagniecia ....... przesyniete krzywe czy nawet pyłek zatopiony w żelu.... czasami zastanawiam się czy jego to za bardzo nie pochłnelo ??? zawsze po pracy pyta co robilam czy czegos mi nie brakuje ........heheh bo jak cos to on pojedzie na hurtownie .....



do tego jest rewelacyjnym fotopgrafem (prawda WOSZCZURKU???) .....każde warsztaty szkolenia zaliczone.... i obstrykane
a do tego jest jeszcze wspaniałym i wyrozumialym ;)mezem :D

kalaga4
10-08-2009, 23:22
mój chłopak bardzo często jest w pobliżu jak pracuje i za każdym razem musi ocenić czy mu się podoba czy nie (kolorystycznie, wykonanie go nie interesuje) potrafi określić jak dana ozdoba się nazywa i raz nawet stworzył swojego pazurka:nie_powiem: mojego prawie 2letniego syna interesują kolorowe pojemniczki i płyny (zakazane owoce hihihi) ale kto wie może za kilka lat...;)

chyba wszystkie trosze zaraziłyśmy swoich partnerów umiłowaniem do paznokci :)

mala
10-08-2009, 23:52
moj maz to zawsze mowi jak jakas mowa przyjdzie ze mam jej dziure wywiercic
hihi a one zawsze patrza jak na idiote hihh

Jooko
11-08-2009, 16:39
a mój w czasie kiedy ja robie pazurki siedzi sobie w garazu i dłubie przy autku ja mam spokoj bo przynajmniej nie siedzi mi nad głowa i niemarudzi o to kiedy skończe :P wogole pazurki go nie interesują :) :P

ivonna70
11-08-2009, 16:45
Mój się interesuje, ale w granicach rozsądku. Zawsze pyta czy czegoś nowego nie potrzebuję z materiałów, ile mam na dany dzień klientek, jakie wzorki zrobiłam. Jednak nigdy nie wnikał w szczegóły i fachowe nazewnictwo.

kmmp
18-08-2009, 22:50
Mój chłopak uwielbia u mnie długie paznokcie..;) Zawsze siedzi ze mna jak robie komuś paznokcie..:) duzo na ich temat to nie wie, ale często sie pyta jak cos go za intryguje, hehe....
Oczywiscie zawsze mi mówi jak mu sie cos nie podoba..:)

monia2711
18-08-2009, 22:58
moj wspanialy zawsze patrzy jak robie pazurki wszystkim sie interesuje,ale musi pilnowac malca jak ja pracuje,jak cos mi nie wychodzi to i tak dla niego jest piekne:D

to tak samo jak mój:DChoć przez cały czas zajmuje się dziećmi to gdy nadchodzi efekt kulminacyjny i klientki sie zachwycają to on na to..."wiem,wiem,że mam bardzo zdolną żonę:P:skacze:

elinka
19-08-2009, 14:56
mój kochany strasznie jest ciekawy rego co robie za każdym razem siedzi przy mnie i intensywnie wpatruje sie jak to sie robi :)

farbstift
19-08-2009, 15:10
mój wcześniej marudził heh a ostatnio zawsze pyta po co to a po co tamto i jak takie coś zrobiłam itp.;) i coraz bardziej mu się podobają moje pazurki:D w ogóle wcześniej myślał, że to tylko takie kosztowne hobby ale już zrozumiał, że to mi się nie znudzi

Gakka
19-08-2009, 16:32
Mój jest taki kochany, że wszystko mu sie podoba.. Nawet jak mi nie wyjdzie to powie że piękne :D.
Jak tipsy krzywy to powie że prosto jest
Jak brokat wejdzie gdzie nie trzeba to powie że nie widać
Jak coś się odczepi to powie że klej był do dupy i kupi mi kropelkę ;P
Takiego mam fajnego chłopa no ;D Wie co to tips, gilotynka, patyczki peczelki płyny. Ale żeby wiedział co to żel i akryl to ni .... :skacze::skacze::skacze:
Daje mi ćwiczyć na sobie.
Nie lubi tylko jak mam szpice. :( Bo gdy mnie drażnił to przypadkiem mu bliznę zrobiłam :/::(.

nikol2003
19-08-2009, 16:36
no moja druga polowka tez wie co nie co ale zazwyczaj jest w pracy jak mam klientke ;) ale odkad jestem na forum i znajduje co raz to fajniejsze rzeczy to sie mnie co chwila pyta czy cos wymodzilam nowego ciekawego :P Ale jak to facet bardziej interesuja go samochody i takiem tam ...

afterglow
02-09-2009, 01:36
hehe moj chlop to dzisiaj mi porzypomina co mam zrobic :) bo czasem, robiac na zamine "prawa reka, lewa, prawa" gubie sie czy juz byly 2 warstwy ma ;apce czy nie :) moj M zawsze wie co i jak :D jest przy kazdej klijetce, tzn szweda sie w poblizu :P

jest ciekaw i to bardzo co robie, dlaczego , teraz jest na etapie przedszkolaka czyli 100 pytan do. Co to jest cleaner, dlaczego primer? itd :D czasem mam suchote w ustach od tlumaczenia ;)

naatajla
08-09-2009, 16:24
moj Adrian sie interesuje tym co robie i ja sie interesuje tym czym on sie zajmuje. nawet kiedys sam mi malowal paznokcie i nawet dobrze mu to wychodzilo :D

Etna
08-09-2009, 18:59
mój kochany Kamilek to jak kiedyś sobie robiłam pazurki to się bacznie przyglądał i się pytał "a teraz co będziesz robić?" ja mu opowiadałam co po kolei, co z czym się je itd. A teraz czasm chce poogladać jakie pazurki robiłam i czyta wasze komentarze :skacze: :D najbardziej to Dzidzie pochwalił, że mi tak duzo komentarzy daje :D :skacze: no i jest dumny ze mnie, że mam już jakiś "fach" w reku :)

AniaSm
28-09-2009, 14:05
hmmm...a moj mąż jako że sam maluje aerografem, z wielką uwagą śledzi moje poczynania..ale mam nadzieje że nie zacznie robić sobie akryli hihihi...niee żartuję..chwali mnie no i wspiera...czasem znjadzie jakieś ładne wzorki;-)):good::)

AniaSm
08-10-2009, 14:34
no to może załączę fotkę moich przystojniaków;-)))))

karolinka_zuzia1989
09-10-2009, 10:38
hehe to widze ze prawie u wszystkich dziewczyn mezczyzni maja juz jakies pojecie na temat paznokci:)
u mnie jest tak samo jak robie paznokcie zelowe siedzi patrzy i tez duzo wie:) hehe pamietam raz aa czemu tu ta krzywa C masz inna niz na innych palcach a ja stwierdzam ze jeszcze nie dokonczylam ich robic hehe i zawsze sie zaczynamy smiac bo on juz wszystko wie na ten temat co gdzie brakuje gdzie jest french nierowny:) heheh ale jak robie paznokcie akrylowe to zamyka sie w sypialni bo nie umie zniesc tego zapachy:) hehe biedactwo moje:) dzis mam zamiar zrobic sobie akrylki wiec:Dhehe wieczor rozlaki:)

rudzia1985
09-10-2009, 16:47
widze ze moj facet bardzo rozni sie od Waszych...jak widzi ze zaczyam robic paznokcie to zaraz wychodzi do innego pokoju przed kompa lub leci grzebac przy aucie :lol:
kompletnie nie zna pojecia paznokiec akrylowy, zelowy itd.
w sumie to i dobrze...przynajmniej nie marudzi mi nad glowa :D

wercia
13-11-2009, 01:01
Mój Jacek lubi:) zawsze cos robie to doradzi jak mam robic jakie wzorki czy french heh kiedys probowal ale nie wyszlo mu ladnie i musialam poprawiac calosc:) albo jak zawsze cos kupie nowego to jak zobaczy to od razu rzuca pomysly jak fajnie je pomieszac:)

aga
13-11-2009, 09:16
Moj specjalnie sie drazni i mówi "no no co to za łopatki " :D albo ostatnio jak ćwiczyłam edge to powiedział " no ładne ale chyba powinnaś tu sobie ekierke przyłożyć, bo tu chyba powinien być kąt 90 stopni" :lol:

gogosobo
13-11-2009, 12:13
Mojego intersuje jedynie efekt koncowy, bardzo lubi , gdy mam ładnie zrobione paznokcie. Mam natomiast z nim inny problem , muszę go długo namawiać na manikiur i pedikiur.

asiek
13-11-2009, 12:48
Mojego chłopaka dziwi czemu tak długo to wszystko się robi :D a jak sobie zrobię jakieś nowe pazurki to nawet nie zwraca na to uwagi :]

jolanta
13-11-2009, 12:50
A moj maz interesuje sie pazurkami tak w strefie rozsadku. Nie zna sie technicznie ale jest ekspertem estetycznym czyli ocenia zawsze moje efekty koncowe (ocenia zdobnictwo). Czasami lubi mnie denerwowac i mi dogryza jak zdrobie np. moje pazurki to on mowi ze tez tak potrafi w krotszym czasie, bo maznie raz walkiem i gotowe ( jest malarzem pokojowym) hihihi. Ale musze przyznac, ze jest dobrym doradca i wsprawach estetyki jak i w sprawach organizacyjnych(bo duzo mi pomaga jak zalozylam dzialalnosc) ale tez marudzi jak wydaje pieniadze na kolejne rzeczy(ja on to mowi ) duperele do paznokci. A ogolnie nie wtraca sie i nieprzeszkadza.

nanami7
13-11-2009, 13:40
mój to z kolei nie lubi jak robię sobie paznokcie, ale jak już skończę, to musi obejrzeć :P i pochwalić nawet jak ja nie jestem zadowolona (a bardzo często nie jestem :P)

liliszym
13-11-2009, 14:02
a mój mąż co nieco już wie o pazurkach i jak robie klientkom w domu to dzieci pilnuje. ale do pomocy sie nie nadaje. kiedyś chciałam żeby pomalował mi paznokcie u nóg to sam wybrał kolor czerwony lecz po wszystkim miałam całe palce wraz z paznokciami pomalowane.. ale mieliśmy pompe z niego..

aga
13-11-2009, 17:12
a mój mąż co nieco już wie o pazurkach i jak robie klientkom w domu to dzieci pilnuje. ale do pomocy sie nie nadaje. kiedyś chciałam żeby pomalował mi paznokcie u nóg to sam wybrał kolor czerwony lecz po wszystkim miałam całe palce wraz z paznokciami pomalowane.. ale mieliśmy pompe z niego..

przynajmniej bylo wesoło:)

ptaszynka_mp89
13-11-2009, 17:35
A mój ukochany sam mnie nieraz zadziwia... Ostatnio podszedł do koleżanki na uczelni i zapytał się jej czy ma akryl czy żel :P I chwali się wszystkim, że jego dziewczyna robi paznokcie (nawet kolegom :D) i nakręca mi nieraz klientki :P
A sam bardzo dobrze wie jak się pazurki robi, bo prawie zawsze siedzi w domku jak je robię. I zawsze zdjęcia robi gotowym pazurkom. I na jakieś okazje ozdoby mi kupuje i nawet wie jakie, bo mi się nie powtarzają :skacze:
Jestem z niego baaaaardzo dumna :]

nadya188
04-12-2009, 17:14
... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?:)

Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie :P

Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie :D A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop :P french i ukladał pieguski na lini usmiechu :D:skacze: Wszystko zelami:)

A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie :)

PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana :(... Ale z czasem mysle bedzie ok:D

Mój nie lubi zapachu liquidu i szlak go trafia jak siedzę przy stole godzinami a on czeka na mnie w łóżku. Ma pojęcie o Tipsach itp. Kiedyś :tuptup:zrobił wzorek na palcu sztucznym Citroena. Potem zrobił mi Tipsa a następnie wypiłował pazurki klientce hehehehe......czasami myślę, iż to jego ukryty talent to szlifowania.

wercia
05-12-2009, 02:11
A mój ukochany sam mnie nieraz zadziwia... Ostatnio podszedł do koleżanki na uczelni i zapytał się jej czy ma akryl czy żel :P I chwali się wszystkim, że jego dziewczyna robi paznokcie (nawet kolegom :D) i nakręca mi nieraz klientki :P
A sam bardzo dobrze wie jak się pazurki robi, bo prawie zawsze siedzi w domku jak je robię. I zawsze zdjęcia robi gotowym pazurkom. I na jakieś okazje ozdoby mi kupuje i nawet wie jakie, bo mi się nie powtarzają :skacze:
Jestem z niego baaaaardzo dumna :]

hehe to masz dobrze jak Cie tak wychwala:D przynajmniej wiecej zaufanych osob:) (klientek) :D

hersa
05-12-2009, 16:31
a mój jak widzi jak się piłuje/obcina paznokcie albo robi z nimi cokolwiek to białej gorączki dostaje tak tego nie znosi. Nawet jak już go zmuszę żeby jemu przypiłować pazury to się obraca w drugą strone żeby nie patrzeć :P

Ale żelem się bawi. Rozmieszał zel z czarnym i srebrnym brokatem i telefon sobie pomalował, a jak mi przyszedł akryl to chyba z godzinę się bawił :D

madzivlek
19-01-2010, 15:11
mi moj mowi ze te sa ladne a te nie..ogolnie to tylko hmm ocenia je:)
lecz jednak nie nawidzi dzwieku pilowania:) nie wiem co w tym zlego :P hihi:love:

szeryl23
26-04-2010, 13:11
heh mój to się wrecz prosi kiedy będe robiła pazuraski ? bo jak mówi to uwielbia zwięk piłowania :D bo tak mu miło że aż spać mu się zachciewa -hehe :wow:-moze to zboczenie jakies ?:skacze: a powód nr 2 -to pogonić mnie od komputera -hhe ^_^

nanami7
26-04-2010, 13:16
Hersa ale masz fajnie :D jednak faceci to duże dzieci :P

hersa
26-04-2010, 13:44
dokładnie, stare to a głupie hihi. Ale jak zapuszczę pazurki to tydzień za mną łazi że są za długie i mam to obciąć, on uważa że paznokcie u kobiety powinny tylko delikatnie wystawać za opuszek- ani krótsze ani dluższe, faceci są dziwni, co mu to przeszkadza, przecież ja to nosze a nie on :P

dzoana
26-04-2010, 13:53
mój to nie lubi patrzeć jak robię pazury, w ogóle Go to nie interesuje ;]
jak widzi efekt końcowy- owszem potrafi pochwalić, powiedzieć, że sa ładne,ale jak mu się nie podobają to też mówi wprost :P

Belunia
26-04-2010, 15:21
Mój to podobnie jak mąż Dzoany, nie interesuje go to wogóle, oczywiście lubi jak mam zrobione pazurki ale nie wnika w szczegóły. Twierdzi że kobieta bez zrobionych paznokci ma dłonie jak facet hehhe...pochwalić tez pochwali ale jak mu je podstwie pod nos hehehe :skacze: (nie ma wyjścia :P )

paznokietek1000
26-04-2010, 15:25
a mój nawet uczył się robić pazurki bo mnie kiedyś o to poprosił, ale stwierdził, ze za długo to trwa i jemu się nie chce, ale czasami pomaga mi przy pazurkach, np frezarka stara masę spiłuje, opracuje mi pazurka itp.
a jak długo mam stare pazurki to mi już marudzi:"idź zrób nowe, jak ty wyglądasz, ha ha"

natalia268
26-04-2010, 15:36
oooo to ciekawe :D ! naucz go wszystkiego ! moze ma ukryty talent :) :P

Emilia B.
26-04-2010, 16:09
mój grzecznie znosi i toleruje pazury...na moich dłoniach mu nie przeszkadzają-z resztą przyzwyczaił się bo do naszego domu nie przychodzi żadna kobieta (prócz mojej teściowej) bez sztucznych pazurków :D
Zawsze ogląda moje prace i ocenia, ze 2 razy mi fotki robił, ale wole zdecydowania już sama sobie zrobić he he
Ostatnio się mnie pytał czy mogę mu żółtym akrylem jakiś ubytek w lakierze na motorze zakleić :D
Traktuje to jako moją pracę i pasję i nie ma z tym żadnych problemów :)

Anna Kula
26-04-2010, 16:33
No to mój tak .... nie lubił pazórkow i zawsze gledził ze mam miec naturalne a ja... długie szpice ,kolorowe z kwiatkami akrylowymi.... i tu prosze jak urodziłam zrobiłam sobie czerwone kwadraty krótkie aby były bezpieczne dle dzidzi a on na to .... Co takie czerwone i krótkie ty stylistka i takie zwykłe czerwone ....wez na nich cos namaluj bo takie za zwykłe ... to mi sie maz rozbrykał.....

elka89
06-05-2010, 18:30
mój też toleruje to co robię, nieraz nawet ogląda co stworzylam i ocenia, a czasem mam wrażenie, że widzi więcej niż ja :D

pinusia6
06-05-2010, 19:11
Mój Pawełek lubi jak robię pazurki sobie bądź innym i chętnie się temu przygląda :)
Była nawet taka sytuacja że tak się mu to spodobało że sam robił na sztucznym paluszku i cieszył się jak małe dziecko :P hehe

Zuuzaneczka
06-05-2010, 20:48
Mój ukochany pierwszy ocenia moje paznokcie! I aż trudno uwierzyć, że często widzi to, na co ja nie zwracam uwagi :) jak mam odrost po jakimś czasie, też mi to mówi: "misiu musisz zrobić nowe pazurki!":haha: fajnie, że docenia moją pracę i nigdy nie wyśmiewa tego co robię... Ostatnio pokazywał mi zdjęcia jakiś paskudnych paznokci w necie i był oburzony, krzyczał: "To jest nieopiłowane! Za cienkie! Brak profesjonalizmu!" :D:D:D

elka89
07-05-2010, 15:53
ja nigdy nie zapomnę jak mój próbowal zrobić frencha (najpierw na tipsie żelem a pozniej na swoim paznokciu lakierem) haaaa to dopiero bylo 'mistrzostwo':skacze: a chcial mi udowodnic ze potrafi lepiej niz ja :D

pinusia6
07-05-2010, 16:52
Mój ukochany pierwszy ocenia moje paznokcie! I aż trudno uwierzyć, że często widzi to, na co ja nie zwracam uwagi :) jak mam odrost po jakimś czasie, też mi to mówi: "misiu musisz zrobić nowe pazurki!":haha: fajnie, że docenia moją pracę i nigdy nie wyśmiewa tego co robię... Ostatnio pokazywał mi zdjęcia jakiś paskudnych paznokci w necie i był oburzony, krzyczał: "To jest nieopiłowane! Za cienkie! Brak profesjonalizmu!" :D:D:D

Dokładnie Kochana mój też ma tak samo :leze:

nanami7
07-05-2010, 23:14
mój dzisiaj oglądał wypociny moich a'la one stroke i mnie pochwalił :) hihi ale to miło brzmiało z jego ust :)

hersa
08-05-2010, 11:32
jak ja się kiedyś spytałam jak moje one stroke mu się podobają to nawet nie spojrzał i powiedział "ładne, ładne". Na drugi dzień (kartka na biurku została) tak się przygląda i "ty to sama malowałaś?" Nie wiedziałam co mu odpowiedzieć... Czasami mam go ochotę tak w łeb chlasnąć że... :D

linka-2008
08-05-2010, 12:09
Mój ukochany to tylko ocenia to co zrobię chociaż to co robię to tylko na sztucznej dłoni ale zawsze wychwali no i czasami skrytykuje co jest dla mnie przydatne, ale zaraził się ode mnie usuwaniem skórek kilka razy to ja mu usuwałam ale teraz sam to robi. Kiedyś chciałam żeby mi pomalował pazurki na stopach ale nie da się namówić ale mam nadzieje że kiedyś się skisi.

czarnyaniol121
11-05-2010, 20:31
ja ostatnio wykorzystalam to ze łysy sobie wypil i jak podsypial to zrobilam mu akrylka na formie :D
oczywiscie spytalam o zgode zeby nie bylo a ze byl w innym stanie swiadomosci to juz nie moja wina:D:D

ale rano było uuu... pobudeczka.... klął na czym swiat stoi bo mu fajek brakło i musial do sklepu z pazurem gnać :haha::haha::haha::haha::haha::leze::leze::leze::l eze:

nanami7
11-05-2010, 21:28
ja ostatnio wykorzystalam to ze łysy sobie wypil i jak podsypial to zrobilam mu akrylka na formie :D
oczywiscie spytalam o zgode zeby nie bylo a ze byl w innym stanie swiadomosci to juz nie moja wina:D:D

ale rano było uuu... pobudeczka.... klął na czym swiat stoi bo mu fajek brakło i musial do sklepu z pazurem gnać :haha::haha::haha::haha::haha::leze::leze::leze::l eze:

uuu ale wesoło :D
jak mogłaś ? :P

Emilia B.
11-05-2010, 21:46
ha ha ha :haha: anioł to wstawiaj fote pazurrra :D niedobra ty hehe

czarnyaniol121
11-05-2010, 21:57
uuu ale wesoło :D
jak mogłaś ? :P

to za obgryzanie :D

---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:51 ----------

emila zdjecia niestety nie mam bo jak zrobilam to bylo lipne swiatlo a rano wsrod przeklenstw i grozb (troche nieuzasadnionych bo dom jest na mnie wynajety) to sie balam zaproponowac sesji fotofraficznej :D

hersa
12-05-2010, 15:49
haha, ciekawe co panie w sklepie sobie pomyślały :P

afterglow
12-05-2010, 19:15
az sama sie boje pomyslec ;p heheheeh

korcia225
12-05-2010, 20:35
mój też nie marudzi jak zaczełam z akrylem to mu capiło ale jak posiedział z dziewczynami na warsztatach to już mu nie capi przywykł i kazde moje pazurki są fotografowane przez niego i jeszcze niesłyszałam zeby mu sie któreś pazurki nie podobaly przed ślubem też coś jęczał że bede nosic tylko aturalne a potem sam mi kupił zestaw do przedłużania paznokci oni tylko tak gadają bo muszą a my kobity i tak swoje zrobimy hehe

honeypuff
13-05-2010, 11:08
o tak tak u mnie tez bylo zadnych sztucznych paznokci i innych pierdol :D a pozniej stawial mi wizyty u kosmetyczki na pazurki :D a teraz sama robie i musi wachac liquid :D

minimouse
13-05-2010, 12:25
a mój Piotrek na początku bardzo sceptycznie podchodził do mojej pasji .... teraz nosi mój kufer ... czasem sie nawet o to posprzeczamy kto ma go nieść do samochodu .... zawsze jak robię komuś pazurki to komentuje ale czasem mnie wkurza bo straszy mi klientki jakimiś pierdołami ale zawsze jest dużo śmiechu :) coraz częściej mnie chwali ... ja mu raz zakładałam paznokcie raz on mi i wtedy zrozumiał że to nie takie proste i trzeba dużo cierpliwości do tego .... nie lubi tylko tego że ciągle robię zakupy i wydaje mnóstwo kasy na rzeczy :)

Etna
13-05-2010, 16:11
minimouse mam praktycznie tak samo. Facet chwali mnie innym kolegom i koleżankom, czasem aż się zawstydzam. Przesadza troszkę ale dzięki temu mam coraz więcej klientów :)

anita
09-06-2010, 14:11
Mój kochany bardzo interesuje sie tym co robie:) Jeszcze cały czas jestem na etapie szkolenia i duzo musze pracowac w domu i ćwiczyć.czasami mi sie już nie chce ale on ciągle mnie wspiera i namawia do ćwiczeń.Zawsze mi powtarza że za parę miesięcy albo lat to będę prosiła go abyśmy gdzieś sobie wyjechali bo ciągle ktoś będzie chciał paznokcie właśnie ode mnie :D Jest cudowny i życzę każdej takiego partnera w życiu;):love:

farbstift
12-06-2010, 08:44
A mój ostatnio jest dla mnie tak miły, że szok. Wcześniej nawet specjalnie nie okazywał zazdrości a teraz jest bardzo zazdrosny, że faceci się za mną oglądają. A wczoraj to mi nawet tunikę kupił, mimo że szukałam jej 6h, bo nic mi się nie podobało:D

akinorew1989
12-06-2010, 10:23
mój Mateusz też jak tylko może to siedzi ze mną jak komuś robię pazurki, długich pazurków nie lubi, ale za to uwielbia na nich panterkę :P
a co do zazdrości to u mnie farbstift jest zupełnie odwrotnie, na początku naszego związku był zazdrosny o wszystko, aż do przesady, ale teraz wreszcie zrozumiał, że odrobina zazdrości w zupełności wystarczy ;)

nadya188
09-07-2010, 01:05
Ja ostatnio miałam mega sytuacje z moim. Kiedyś akrylu nie cierpiał a raczej zapachu liquidu a na same słowo "tipsy, żele" to się wkurzał. Ostatnio się pytał kiedy będę ściągać Tipsy bo chce mi zrobić na formę :wow::wow:

Najlepsze było jak zmieniał opony w aucie. Wyszłam na podwórko z psem a gdy chciałam iść do domu to mnie zatrzymał i prosił abym została. A ja pytam dlaczego? Powiedział że chce abym z nim porozmawiała o Tipsach bo lubi jak mu opowiadam......:skacze::skacze: :yess:
Chyba powoli rodzi się w nim nowa profeska:) Bardzo bym się cieszyła

olusia87
09-07-2010, 11:20
Jak ja mojemu nie podstawię pod nos paznokci i nie zapytam wprost"Ładne?"to nic nie powie.Pokazałam mu ostatnio moje dzieło na konkurs to powiedział"No...fajne,ale trochę za bardzo kolorowe.Lepsze są takie stonowane,delikatne".
A co do prezentów to tylko pozazdrościć Farbstift...ja dostałam coś od mojego ostatnio na urodziny...kolejnego prezentu mogę się spodziewać nie prędzej niż na gwiazdkę.Już bardzo dawno nie dostałam nic bez okazji:(;(a miło by było...choć coś maleńkiego:(a tu ani kwiatka:(;(chyba muszę go opie......

aga
09-07-2010, 11:26
Mojemu sie nie podobają zwykłe białe frencze:) mówi, że to oklepane :D

betisska
09-07-2010, 11:58
Mój Mąż bardzo mnie wspiera i jeśli tylko ma czas to podpatruje moje wypociny:) I zawsze mnie chwali nawet jeśli ja sama widzę, że jest średnio zrobione:) A poza tym sam mi kupuje żele i ozdoby:)

maartekkk
09-07-2010, 12:08
Moj chlopak jako tak sie nie interesuje. no i jak opowiadam mu cos z zapalem to zawsze komentuje: ale po co mi to mowisz, jak ja sie na tym nie znam :P generalnie jak sie zdarzy, ze jest, jak robie pazurki, to woli gapic sie w tv czy komputer, niz patrzec jak pracuje... co do wzorkow zawsze mowi, czy dany mu sie podoba czy nie - taki szczery az do bolu czasem jest... ale coz, nie wymagam, aby sie interesowal, nawet bym chyba nie chciala :)

paznokietek1000
09-07-2010, 12:22
mój niby się nie interesował, aż pewnego dnia mów do mnie żebym go nauczyła robić pazurki, i żelem się bawił, raz nawet robił mi paznokcie, odnowę, ale tylko do zdobienia, bo bal się ze krzywo będzie, ale chociaż wypiłował mi pazurki,
a teraz ma pracę przedstawiciela-montera, i przydaje mu się to w pracy bo z kobietami poplotkuje na temat pazurków i zarobi więcej, ha ha

klanat
09-07-2010, 16:10
Mój mąż słabo się tym interesuje,ale mam koleżankę której mąż bawił sie akrylem bo stwierdził ze to takie proste,niestety miala być róża a wyszła wielka kupa!!!!Hi hi hi

sylla
09-07-2010, 16:50
Wielka kupa.?
hi
To musiało fajnie wyglądać. Nie jest takie proste jak się facetom wydaje.
Ja jak wczoraj pytałam młodego (mój mąż) czy mam kupić gotowy zestaw do pazurków czy sama coś skompletować to najzwyczajniej stwierdził , że się na tym nie zna. A tu przecież nie chodziło o jakąś fachową poradę ale o względy finansowe i trochę za interesowania. Po chwili wkręcił się jednak do moich poszukiwań i go to zaciekawiło.
Jak byłam w ciąży to nie powiem bo cały czas on mi robił pazurki. Tzn. malował bo nic innego nam nie przychodziło do głowy. Ale powiem szczerze , że całkiem dobrze mu to wychodziło. Byłam zadowolona.
Teraz za każdym razem jak wracam od kosmetyczki z nowymi pazurkami to zawsze krytykuje . Niczym wielki stylista i znawca.
Aż się boje o słowa krytyki jak sama zacznę coś kombinować przy moich pazurkach.
Ale przy najmniej mi obiecał że pomoże mi zrobić frencz.No zobaczymy. Wszystko przed nami.

Paulka
26-01-2011, 00:31
a mój kochany jest Kochany:)....staram się o dotacje z UP na kurs i on bacznie mnie w tym wspiera:D po drugie jak tylko zrobię jakieś paznokcie to zawsze je chwali, mówiąc: "ładne":D i jak wraca z pracy to zawsze pyta czy dziś coś stworzyłam, czy ćwiczyłam itp nawet daje mi swoje paznokcie żebym mogła ćwiczyć:D :* no po prostu Skarb!

aga
26-01-2011, 00:38
Nic tylko pozazdrościć :)

rudzielec
26-01-2011, 00:52
dokładnie, moj Patryk to nic, zero, jak widzi ze robie pazury to nawet nie zagląda w tamtą strone, nie zna sie na tym i nawet nie podbijam do niego z tematem bo by mnie zaraz zbył...ale za to mieszka u nas moj kuzy no w sumie wujek, ale młody jest to zawsze siedzi kolo mnie i pyta sie jak baba..a po co to, a jakie to, a czemu pilujesz? i powiem wam, ze to dobrze, ze jednak moj facet ma swoj swiat a ja mam swoj:D

katerina15
26-01-2011, 02:20
u mnie jest podobnie jak u Paulki:D

W sumie to ja na początku po prostu malowałam sobie pazurki bo ...lubię mieć jakieś ozdobne:D mogę wyjść z domu niepomalowana na pyszczku ale jak mam puste pazurki, albo odrapane to się ich wstydzę:P No i początkowo było tylko takie wysyłanie mu zdjęć i wszystkie mu się podobały. To on wpadł na to, żebym zapisała się na kurs. ja w sumie wcześniej o tym nie myślałam, bo jednak bardziej interesowała mnie telewizja, jednak stwierdziłam, że nie jest to głupi pomysł. Można mieć przecież dwa fachy :D Teraz jeszcze zapisałam się na to forum i tak coraz bardziej nie mogę się doczekać kursu :P

Łukasz zaczął mi pomagać przy zbieraniu pieniążków na kurs i jak już wspomniałam - chce zdjęcie każdego nowego wzorku, a czasem jak przyjdzie do mnie to podstawia swoją łapkę i mówi "ćwicz!" :D To że czasem ich nie zmyje i idzie tak na uczelnie to już pominę :P A przyznam, że wykorzystuję to że podstawia swoją łapkę . Nieraz robię bardzo pstrokate te pazurki iiii... oczywiście każdy inny :D

Luthvian
28-01-2011, 19:09
Mój facet lubi zwykły biały french z ewentualnym drobnym zdobieniem to nie bardzo podobają mu się paznokcie całe pokryte jednym kolorem czy z bogatymi zdobieniami. Aczkolwiek potrafi ocenić czy miałam lepszy czy gorszy dzień do tworzenia więc musi na nie zwracać uwagę :D

Shizunia
05-02-2011, 16:50
Mój chłopak lubi jak robię sobie pazurki, ale czasem chodzi za mną żebym je zdjęła i dała odpocząć naturalnym :P I muszę mu przesyłać zdjęcia zrobionych paznokci swoich i klientek ;) Podoba mu się chyba wszystko :P

aa i zwykle sobie robię paznokcie pod koniec tygodnia, bo w niedzielę robi moim dłoniom sesje zdjęciowe ;)

Nefra
05-02-2011, 17:23
Mój M. kiedyś zamawiał mi produkty itp. teraz sama to robię ,ale ciągle pyta kto byl,co mi jeszcze potrzebne,jakie zdobienia robiłam itp.

ela-k
16-02-2011, 19:43
Mój chłopak również lubi u mnie dłuższe pazurki, szczególnie jak mu je wbijam w plecki :diabelek: hehe
I też nigdy nie widzi niedociągnięć, a jak widzi, to i tak mówi mi, że są piękne :love:
Tylko nie może się przyzwyczaić do zapachów żeli, lakierów itp.
Jak kiedyś będziemy razem mieszkać to chyba będę musiała mieć pomieszczenie zapachoszczelne hehe :D

I strasznie Go kocham! :love:

xCombination
16-02-2011, 21:20
mój Oskar na początku się zbytnio nie interesował, ale teraz co nowego nie zrobię to ogląda z każdej strony, chwali , a to bardzo motywuje :) raz sam nawet z nudów ozdabiał tipsa ale zabronił rozgłaszania tego faktu wśród znajomych :D a jak chciał mi kupić kuferek, to oglądał je codziennie przez 2 tyg i się martwił tylko o to żeby się frezarka i lampa zmieściły :D ale pazurki są oczywiście najważniejsze po to by go podrapać :D ja uważam, ze to słodkie, że mnie wspiera i chce wiedzieć co robię, obserwuje jak się rozwijam i widać że nawet jak zrobię coś trochę krzywo to jest ze mnie dumny :love: myślę że tak jest bo ja też się interesuję jego małą obsesją i zawsze widzę jak coś przy autku zmajstruje i jeżdżę z nim czasem na spotkania jego klubu beemki :skacze: ja mam swój pazurkowy świat, a on ma swoje bmw więc bynajmniej się nie nudzi jak przysiądę do pazurków :P przeszkadza mu zapaszek liquidu ale znosi go dzielnie, i mamy ustalone że jak wybudujemy domek w dalekiej przyszłości to on zajmuje piwnicę na swoją siłownię czy co tam wymyśli a ja na poddaszu tworzę fabrykę paznokcia :D coby zapaszek nie miał gdzie wyżej ulatywać :P

kurde ale się rozpisałam :nie_powiem:

lirene21
16-02-2011, 21:33
moj przyszly malzonek lubi przygladac sie jak maluje pazurki czy buduje je z akrylu :) zawsze o wszystko sie pyta musze mu dokladnie tlumaczyc co po co jak i gdzie ;] kupil pod choinke 20 kolorow farbek z polycolor :love: widzial jak sie mecze z moimi beznadziejnymi farbkami :/ uwielbiam go za to jak mnie motywuje potrafi chwalic ale rowniez ochrzanic kiedy cos zle zrobie :)

paznokietki000
17-02-2011, 01:03
Mój też bardzo mnie motywuje i chwali :]
Powiedział że powinnam zawsze nosić długie i wymyślne pazurki bo on takie kocha :D Wszystko krok po kroku by zrobił , nie trawi tylko piłowania :P I strasznie się jara jak zrobię jakieś ładne pazurki hehehehe
Czasem jak się pokłócimy to mówi na mnie tipsiara żeby mi po złości zrobić ^_^
A ostatnio zapytał się mnie co bym zrobiła gdyby on zaczął robić pazurki i byłby w tym lepszy ode mnie :haha: wnerwiłabym się :huh: :leze:

lirene21
17-02-2011, 09:24
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) moj tak samo podnieca sie ladnymi pazurkami a juz w szczegolnosci kwiatami one stroke :) chodzi przez pol dnia i wszystkim zdjecie pokazuje " patrzcie jaka mam zdolna przyszla zone " :P taaa ja takie bez talencie plastyczne jestem ale jak mi cos nie wychodzi stara sie sam po swojemu zrobic i pozniej mi tlumaczy co zle zrobilam :P udaniec moj :leze::love:

Tosiaczek
26-02-2011, 21:50
To może pochwalmy się tymi naszymi Facetami? Co Wy na to Kobitki? Po nazwie tematu widać że jest ogólny o naszych facetach, więc można tu takie coś zrobić :) To jesli się zgadzacie to będę pierwsza pochwalę się moim. Zdjęcia z przed dwóch lat miał wtedy 19lat.

http://img707.imageshack.us/img707/426/p1040330r.jpg (http://forum.wzorki.info/http://img707.imageshack.us/img707/426/p1040330r.jpg%20%20Uploaded%20with%20) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img156.imageshack.us/img156/6866/p1040387j.jpg (http://forum.wzorki.info/http://img156.imageshack.us/img156/6866/p1040387j.jpg%20%20Uploaded%20with%20) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



http://forum.wzorki.info/%3Ca%20href=http://img251.imageshack.us/i/p1040387w.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1982/p1040387w.jpg

asiek
26-02-2011, 23:29
Tosiaczek jakie ciachoo :D :P

paula99996
27-02-2011, 00:13
a oto mój najukochańszy mężczyzna :D
Dzięki niemu właśnie zaczęła się moja przygoda z pazurkami:) to on mnie namówił żebym pierwszy raz zrobiła sobie tipsiory a potem wspierał mnie w moich poczynaniach. Sam też kiedyś próbował nakładać akryl:leze:
Bardzo się interesuje moją pasją może dla tego że ja też interesuje się jego pasją :)

rudzia1985
27-02-2011, 13:14
Tosiaczek, teraz ma 21 wiec jak zdjecie ostatnie jest terazniejsze to strasznie mlodziutko wyglada :) ale fajniutki :D

Tosiaczek
28-02-2011, 09:14
Niestety kazał się usunąć ze zdjęć...

lirene21
28-02-2011, 09:46
to i ja sie pochwale moim przyszlym mezem ;)

paznokietki000
28-02-2011, 17:24
To Ja się pochwalę moim :D Jak już bez koszulek wstawiacie , to i Ja wstawię ^_^
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Tosiaczek
28-02-2011, 17:55
Twój facet ma takiego kota takiego jak ja mam :D
Mój... :*

http://img145.imageshack.us/img145/7418/p1040415t.jpg (http://img145.imageshack.us/i/p1040415t.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

asiek
28-02-2011, 21:12
Tosiaczek, naprawdę młodziutko wygląda :) same gołe klaty :D i weź dalej przeglądaj forum :D
To i ja pokażę swojego .. bez gołej klaty :D nie mogłybyście później zasnąć :D;)

rudzielec
01-03-2011, 09:55
tosiaczek, naprawde wyglada mlodziutko:o :D nie ma to jak na basenie razem:D:D luubie:D

asiek, no napewno bysmy nie zasnęły, bo widać, ze ma co pokazac;) :kwiatek:
nie zwazajcie na mnie, bylam miesiac po porodzie:d tak sobie tlumacze:D:D dwa lata temu:]

MalaMi280783
01-03-2011, 10:26
o rajciu jakie tu ciacha się pojawiły :P
Rudzielec wyglądasz pięknie i kobieco - nie narzekaj a facet z dzidziolem na rękach to chyba najpiękniejszy widok.. ;)
Super te Wasze połóweczki Szczęścia Szczęście i Duuuuużo szczęścia dla Was :D

rudzielec
01-03-2011, 11:28
mała mi;) dziękuje kochana;) :kwiatek:

Tosiaczek
01-03-2011, 13:01
MałaMi dziękuję :*

Ps. Kochane wiem że wygląda młodo :) Przez te dwa lata nic się nie zmienił. Zdjęcia są robione dwa lata temu ale wygląda tak samo :)

rudzielec
01-03-2011, 15:00
MałaMi dziękuję :*

Ps. Kochane wiem że wygląda młodo :) Przez te dwa lata nic się nie zmienił. Zdjęcia są robione dwa lata temu ale wygląda tak samo :)

tosiaczku to chyba dobrze, bynajmniej szybko sie nie zestarzeje, bedzie wiecznie mlody;)

Paulka
01-03-2011, 16:10
jak wszyscy to i ja :)ale nagusienkiego nie mam hhiih

oto mój Cukierek:Dto wlasnie jego paznokcie ukazują się czasem na forum..hihih

paula99996
01-03-2011, 17:22
to ja wam jeszcze pokarzę swojego w ubraniu:P

MalaMi280783
01-03-2011, 18:06
Paulka.. paula jacy Wy fajni mmmm a jak pasujecie to normalnie hoho
Rany dziewczyny jakie z Was śliczne kobietki :D

Paulka
01-03-2011, 19:16
:przytul:dziekuje MalaMi

asiek
01-03-2011, 20:06
Paula jaka z Ciebie piękna kobietka :) i jaka wesoła :)

Paulka
01-03-2011, 20:41
dziekuje:) no taka jajcara + wariatka, wybuchowa mieszanka:)

paula99996
01-03-2011, 21:53
dziękuję:kwiatek:

Paulka
15-03-2011, 17:13
...i co już po chwaleniu się?? ej laseczki wrzucać tu swoje ciacha:) hih:cwaniak2::cwaniak2:

Jade
15-03-2011, 19:25
prosze jest ciacho :skacze:

aga
15-03-2011, 19:59
Mniaaaaaaaaaam :slina: boskie ciacho:D

asiek
15-03-2011, 20:20
Brała by :D:D

natalia268
15-03-2011, 20:38
Kurcze fajny jest :huh: :D

...

ale...

Jak widac zajęty przez Wiśnie :(

asiek
16-03-2011, 08:21
My jesteśmy słodsze od Wisienki :)

Tosiaczek
16-03-2011, 08:30
Jade Twój facet wymiata... :slina::slina:

Paulka
16-03-2011, 14:11
Jade Twój facet zawstydził wszystkich facetów świata:)

p.s. zastanawia mnie tylko ten biały "lukier".....hm...

natalia268
16-03-2011, 14:11
no to i ja wrzuce foty :)

Jade
16-03-2011, 15:22
Dzieki dziewczyny:* tyle lat razem i caly czas taki slodki porostu miodzio:)

xCombination
16-03-2011, 15:56
to ja Mojego też pokażę :D do pracy i na codzień :P pozwolicie, że wersji wieczornej i nocnej nie opublikuję :skacze:

natalia268
16-03-2011, 16:04
łaaaa:woot: wersja do pracy... :slina:

w takim razie wersje nocna chetnie bym zobaczyła :skacze:

xCombination
16-03-2011, 16:05
ja też :skacze: ale w pracy siedzi :placz:

natalia268
16-03-2011, 16:47
:leze: hahahhahahahha :hahaha: uśmiałam się :haha:
O ktorej wraca? Długo jeszcze musisz czekac ? :D

xCombination
16-03-2011, 17:11
haha no tak ze dwie godzinki pewnie zejdzie zanim się przytoczy :D ciągle tylko czekam aż wróci, chyba mam manię xd

plushak
17-03-2011, 01:03
Jade :love:
Mój na weselisku Bartuś :love:

Paulka
17-03-2011, 14:32
pod krawatem to te chłopy są tacy mmm... super:)

katerina15
17-03-2011, 20:01
To ja pokażę mojego "przydupasa" (jak sam się kiedyś mianował :D:D )
38482

wersja bardzo na luzie :P

natalia268
17-03-2011, 20:20
sam ? hehehe odważnie :D :skacze:

katerina15
17-03-2011, 20:23
Sam ;d;d po prostu kiedyś zrobiliśmy konferencje na gg i nikt nie miał jego numeru i zaczeli pytać "kto to? kto to?" A on wtedy "Łukasz- przydupas Kasi" :D W sumie do dziś się tak przedstawia :D

izuu_
17-03-2011, 22:25
oto i mój Ciastek : )

dzikakura
19-03-2011, 07:14
A to mój

Evelyn.
19-03-2011, 10:08
kuro, muzyk??

Evelyn.
19-03-2011, 10:19
mój bzyydal :love:jak sam mawia

nanami7
19-03-2011, 11:15
Qrka, jakie artystyczne foto :)

Emilia B.
19-03-2011, 11:20
Kurson no no jakie foto ;) :D

Paulka
19-03-2011, 22:17
dziewczyny ale macie dupcie:)

dzikakura
20-03-2011, 04:16
hyyy,a takie pstrykniete z koncertu

Evelyn,no muzyk muzyk:skacze:

Matowy, bez połysku vocal mojego starego nie każdemu może się podobać,ale prosze-teledysk robiony metodą poklatkową z ok 8.000 zdjęć

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

a tu coverek,a co.. z chałturek się żyje:)- żywiec, z jakiejś podlej kamerki
P.S Pamiętać proszę,ze kury i ich faceci to prawie 40 letni ludzie,wiec z wyrozumialoscia co do faldek i brzuszków:)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

trendy77
20-03-2011, 10:59
kura ale wymiata ten twoj chłop :ok::ok::ok:od dzisiaj maja kolejna fanke(moje klimaty):skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

natalia268
20-03-2011, 12:33
ooo raju :szczena: ale czad.. a pierwszy teledysk z tylu zdjec.. matko... wyszło niesamowicie :wow:

dzikakura
20-03-2011, 14:07
podziękuję Wam dziewczęta od mojego faceta:skacze::przytul:

kath82
20-03-2011, 19:34
Kura ale czad:ok:!! Super!:D

Evelyn.
20-03-2011, 19:51
kura, a nie wyglądasz na tyle,na tych zdjęciach z gazety:D twój
ma głos trochę jak a.gadowski... tylko mu nie mów, bo może się obrazi...

dzikakura
20-03-2011, 19:57
Dzieki Evelyn:) Nie obrazi się,spiewa jak gadowski, wyglada jak cugowski:skacze::skacze: hyyyy. Ma dystans chłopina:)

natalia268
20-03-2011, 22:18
a co do teledysku tego ze zdjęć co sam zrobił ? sam wpadł na taki pomysł?

dzikakura
21-03-2011, 00:28
nie natalka, z kolezanką robilysmy scenografię, kleilysmy pokoj, robilysmy laleczke voodoo:)
Ja brałam udział w montazu:D

kath82
21-03-2011, 09:36
kura Ty wszechstronnie uzdolniona jesteś, czego dotkniesz zamienia się w "złoto";)

dzikakura
21-03-2011, 10:18
dzieki shola, ee nieeee... tylko w amatorską odmiane zawodowego produktu:skacze::przytul:

Emilia B.
21-03-2011, 11:54
Kura twój chłop ma super głos!! moje klimaty....normalnie super :ok: co żeś go ukrywała tyle czasu co??:nunu:
a teledysk świetny!! lepszy niż nie jedna superprodukcja naszych "wielkich polskich gwiazd"...extra :ok: jestem pod wrażeniem....
Kura dołączam się do trendy :skacze: ma kolejną fankę hehe

natalia268
21-03-2011, 15:14
nie natalka, z kolezanką robilysmy scenografię, kleilysmy pokoj, robilysmy laleczke voodoo:)
Ja brałam udział w montazu:D

:szczena: brak mi słów.. Mistrzostwo.. naprawde jestem zachwycona... pomysł i wykonanie pierwszorzedne ! :master:

farbstift
21-03-2011, 15:26
:wow: jaki ma cudowny głos!

Paulka
21-03-2011, 16:14
kurko super:) teledysk jest za**biaszczy:skacze: po prostu rewelka:) i sama piosenka tez bardzo mi sie podoba:) Twój facet ma rewelacyjny głos:) dołączam do fan klubu:respekt::respekt::respekt::respekt:

aga
21-03-2011, 20:42
Kurko i po co było pokazywać ? teraz sie będą w kolejkę ustawiać :D

dzikakura
21-03-2011, 21:23
Dzieki dziewczyny!

Facet mi lezy na wyrze i chichocze z radosci:):skacze:

Paulka
21-03-2011, 22:42
pilnuj Kurko zeby nie obrósł w piórka za bardzo ahah:)

Emilia B.
21-03-2011, 22:46
Kura to go z domu teraz nie wypuści :D hehe bo jak się forumowe fanki na niego rzuca :haha:

Paulka
21-03-2011, 23:16
bedziemy latać za nim i piszczec jak te lalki za patisonem heheh:skacze:

dzikakura
22-03-2011, 04:14
Hyyyy wariatki. Jakie piórka:skacze:. Piorka to mu juz wylysialy. Od 17 lat wyje:skacze:

Paulka
22-03-2011, 10:19
no to pilnuj go Kurko:)uważaj na fanki:)

paula99996
29-03-2011, 10:57
fotka z debiutów kulturystycznych mój totalnie wysuszony wyglądający jak szczurek chłop

nanami7
29-03-2011, 21:18
ja też się dołączam do Kurowego fanklubu :skacze:

Paula zdjeć nie widać :/:

paula99996
01-04-2011, 11:38
no już dodaję mojego szczurka:) strasznie mi się zawsze chce śmiać z tych fotek bo mój myszkin jest tak odwodniony i wysuszony ze wygląda jak szczur :D

Paulka
02-04-2011, 19:09
Sory, ale jak dla mnie to nie jest fajnie...ale rozumiem kazdy ma swoje pasje:)życzę powodzenia:)

paula99996
02-04-2011, 19:33
no jak dla mnie to też nie jest fajne a szczególnie cały okres przygotowań ale mnie te fotki poprostu śmieszą bo te chłopaki wyglądali jak wysuszone kabanosy

Evelyn.
02-04-2011, 19:59
PAULA9996, a może masz jakieś zwyczajne zdjęcie:]

Paulka
02-04-2011, 20:30
a przepraszam ze pytam...to solarium czy samoopalacz??

w ogóle to wygląd się nie liczy najważniejsze jest to co się ma w środku:)

paula99996
02-04-2011, 20:36
to taki specjalny bronzer który się zmywa po konkursie

xsunnyolciax
02-04-2011, 21:36
a ja jako sportowiec prawie na emeryturze, powiem, że wygląda świetnie!! Wiecie ile trzeba czasu i CIĘŻKIEJ, MORDERCZEJ PRACY poświęcić, żeby coś takiego osiągnąć? To nie jest jakieś tam pakowanie, to jest naprawdę ciężka, regularna praca dzień w dzień. (Nasze motto brzmiało zesr** się a nie daj się :D) Ja to rozumiem i doceniam.

bestilka007
02-04-2011, 21:51
no no niezle ciacha :P

farbstift
02-04-2011, 23:49
paula, masz dwóch facetów?? :D bo ten, którego pokazałaś na początku wątku jakoś inaczej wygląda chyba :)

paula99996
03-04-2011, 01:11
farbstift to jedna i ta sama osoba tylkotu są włosy rozjaśnione i jest strasznie wysuszony ( nawet nie wiesz jak odwodnienie zmienia człowieka) te chłopaki mieli tylko mięśnie i skórę 0 tłuszczu a na fotach wcześniej to Radek na masie był i miał bardzo dużo tłuszczu a na tych fotach nie ma go wcale jak zdobędę fotki od frontu od promotora to wam pokaże :) ale samą twarz żeby nie było ;P

nadya188
03-04-2011, 14:30
hyyy,a takie pstrykniete z koncertu

Evelyn,no muzyk muzyk:skacze:

Matowy, bez połysku vocal mojego starego nie każdemu może się podobać,ale prosze-teledysk robiony metodą poklatkową z ok 8.000 zdjęć

YouTube - Grupa Support - Obiecałaś (http://www.youtube.com/watch?v=4YPMwXkmaSc)

a tu coverek,a co.. z chałturek się żyje:)- żywiec, z jakiejś podlej kamerki
P.S Pamiętać proszę,ze kury i ich faceci to prawie 40 letni ludzie,wiec z wyrozumialoscia co do faldek i brzuszków:)

YouTube - Grupa Support - Mała Lady Pank (http://www.youtube.com/watch?v=8TYVAVVmDao&feature=related)



Jaaaaa genialne! :skacze::skacze:

nanami7
27-10-2011, 23:10
muszę Wam coś napisać, bo myślałam, że padnę ze śmiechu :P

Mam zapalenie krtani (tzn w południe jeszcze o tym nie wiedziałam, w każdym razie już prawie nie mówiłam).
Puściłam sygnał na telefon do mojego N. żeby oddzwonił, bo ma do mnie darmowe.
I rozmowa przebiegła tak:

Ja: Cześć, dzwonię żebyś usłyszał jaki mam aksamitny głos (ochrypnięta jakbym zjarała paczkę fajek na raz)
On: Yyyy... hej... ale z kim rozmawiam ? !
Ja: No to ja... Marta. Zresztą sam do mnie dzwonisz, to nie wiesz z kim rozmawiasz ?
On: Kochanie, a dlaczego masz taki dziwny głos ... ?

:skacze:

Poległam ! Nie poznał mnie :P !
zresztą nie ma się co dziwić, bo teraz to już wcale nie mówię -,-

barbara_kawka
27-10-2011, 23:30
ło kuraaaa jaki chlop fajny :D i ma seksi przerwe miedzy zebami :D oraz ... czy nie chca damskiego wokalu ?? :D z checia pospiewam ;)

sztynka
28-10-2011, 20:37
Kurka dołączam do fanklubu:love:
Mój Darek interesuje się moją pasją. Był ze mną raz jak sobie robiłam paznokcie u koleżanki i zapytał czy bym sama nie dała rady sobie tego robić. Powiedziałam ok i kupił mi zestaw, wybrałam badziewie. Suszyłam mu głowę o kurs i jak byłam bezrobotna to zrobiłam. Teraz gdy walczyłam o dotację i się nie udało to mnie wspierał. Codziennie pyta, czy są jakieś klientki, co robiłam. Zna się na pazurkach, wie co to akryl/żel/tips. Rozróżnia to. Lubi jak robię sobie pazurki w domu, w pokoju, a on siedzi przy kompie i gra :D Ale nie lubi zapachu lakieru i akrylu, w domu tego nie robię. Namawia swoje znajome i rodzinę, ale one nie chcą :( Gdybym go wysłała do hurtowni po cokolwiek, to pewnie by zadzwonił tylko się upewnić, ze dobrze wybrał:] Jak nie miałam 8 tygodni pazurków, to tydzień za mną łaził, że go włosy swędzą i, że tylko długie szpice są w stanie go wybawić hahaha:haha: ale wystarczyły mu średnie pipe;) Z zabiegów to daje sobie pazurki obciąć i opiłować, nie daje dotykać skórek. Ale ostatnio poprosił mnie o pedicure tarką, choć ma łąskotki to dzielnie zniósł i prosi o następny:skacze: ale wypytywał, czy w pracy też tak robię, ale miałam ubaw. Pazurków mi nie robił, ale fotki owszem, często. Depiluje mi pachy , tzn, zrywa plastry, kocha to :haha:

wercia
28-10-2011, 22:59
Ale wam dobrze dziewczyny :( moj jakis dziwny jest eh :( cos malo gada, jest tylko na weekendy w domu i tak sie oddalamy od sibie a jesli chodzi o jakis gest kwiat lub cos to dzien kobiet tylko eh:/: Raz mu zrobilam na szablonie pamietam jaki byl ucieszony i zdziwiony jak ja moge miec wszystkie takie paznokcie ;) raz mu dalam pomalowac lakierem robil mi powiedzmy kwiatki:leze: ale nie byly najgorsze ;)

SPN Magik
29-10-2011, 22:39
Moje kochanie jak wchodzi jak ja pracuje to mnie głaszcze po głowie ... jak tatuś :haha:


jak prowadze szkolenia moje kochanie udaje profesora ;-) i się wtrąca i mowi , że np. Kursantka ma bardziej pchać żel, żeby prawidłowo zbudować krzywą C, albo zwraca uwagę, że położyła za mało żelu w V i wyjdzie mało uśmiechnięty french :haha::haha::haha::haha:i kursantki się smieją, że niedługo mi zrobi konkurencje i naprzeciwko salon otworzy :tuptup:

a najlepsze, wkurza się, jak wciąz sobie wymyslam szkolenia i jezdzę sie uczyć - bo mówi, ze szkoda kasy bo jestem najlepsza (dla niego) :love::love::love::love: i już nie muszę się uczyć ... oczywiście to jego zdanie, błędne - czlowiek wciąż musi się uczyć ... inaczej się cofa


ale za to go kocham - i za resztę też za inne rzeczy

:love::love::love::love::love::love: za całokształt

Zuuzaneczka
31-10-2011, 14:43
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

I tu przypomniała mi się gafa telefoniczna, którą często popełniam - dzwonię do mojego D. na domowy:
- cześć misiu, jesteś w domu?
- nie, w zoo, ale wziąłem słuchawkę od domowego do kieszeni.
:haha:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Mój mnie głaszcze po głowie jak się denerwuję (pruję jak on to mówi). Ja krzyczę, wymachuję rękami, a on nagle mi łapą po głowie smyra i mówi: dobrze już dobrze nie denerwuj się... Robi mi się głupio i zazwyczaj złość przechodzi w śmiech :P

sztynka
01-11-2011, 12:27
Zuza :wow: Padłam :skacze::leze::haha: z tym zoo :leze:jesooo...
Z ty głaskaniem to u mnie to samo. Ja sypię przekleństwami na niego, taki mam temperament, a on właśnie mnie kizia wtedy nooo,:leze: co jest z tymi chłopami:D

kobitka
07-11-2011, 14:32
moj to z początku interesował się wszystkim co kupuje ... a to co ? a to do czego? :D i przeglądał stosy nowych ozdób :D

teraz już tylko bardziej chodzi za mną ( zawsze po wypłacie ) ;D czy nie potrzeba mi nic nowego do tipsów ;)

jak ja robie paznokcie w domciu to on w tym czasie gra w fife ;D

zawsze chwali moje prace i co najśmieszniejsze jak ktoś ze znajomych, rodziny do nas zawita to mój zaraz :

,, a widzieliście Kasi nowy kufrek i jaki pełny jest :) a ten drugi też zapełniony :) chcecie zobaczyć?? ( otwiera i pokazuje a po chwili dodaje jak ktoś chce jakąś rzecz wyjąc ) chcielibyście?? i tak Wam nie dam :) ( i zamyka kuferki i odkłada ) :)

Nefra
07-11-2011, 17:21
Powiem Wam ,że mój mąż też jest wkręcony w tematy kosmetyczne i właściwie tylko dzięki niemu rozwijam się i robię to co najbardziej lubię ,poza tym jego wiara we mnie czyni cuda , idę dalej i jestem odważniejsza :skacze: Studium kosmetyczne - myślałam ,że już jestem za stara ,że już za późno a moj Paweł przekonał mnie że własnie nie,że mam iść i bardzo mu za to dziękuję.

Dzastinqa23
08-11-2011, 19:39
Mój chłopak też co nieco już wie o tipsach, żelach itp:) choć jeszcze nie odważył się być moim 'modelem':D
dopytuje się co do czego i jak co się robi:) trochę go wciągnęło, czasem nawet podsuwa mi jakieś pomysły na zdobienie:skacze:
a najlepsze, że zawsze mu sie podobają moje prace, nawet jeśli coś nie wyjdzie tak jakbym chciala:)

AguchaG
03-12-2011, 02:36
Moj tez najczesciej oglada moje prace :D i wyraza opinie :D nawet czasem sam zakupi mi jakis "bajerek" :D:D

marshall
12-12-2011, 18:37
ostatnio bedac na targach w wizbaden zauwarzylemze coraz wiecej panow zajmuje sie ta branżą :)

Taisia90
12-12-2011, 19:24
Mój w teorii wie prawie wszystko o robieniu paznokci :) I nawet próbował lepić kwiatuchy :)

centerbeauty
12-12-2011, 22:14
Mój mąż jest już na tyle wprawiony że jest w stanie ocenić prawidłową budowę i jakość zdobienia:D oraz całą kompozycje :D

Nie zdziwie się jak niedługo sam będzie klepał :D

sztynka
13-12-2011, 20:58
I nam chłopy konkurencję otworzą:D

madziorkowa
17-01-2012, 19:40
mi mój chłopak ostatnio pomagał robić prawą rękę hehe :D ja mu dyktowałam pokazywałam tłumaczyłam a on nakładał żel piłowaniem już się sama zajęłam, muszę go jeszcze wykożystać w kwestii zdobień...

kochanaa
17-01-2012, 20:32
Mój brat (wiem, wiem że to nie chłopak, ale nie wiem gdzie to napisać) to on lubi jak ja mu robie coś na rękach. Jak zaczynałam lakierami, to on się kładł i dawał mi ręce :D Potem jak kupiłam zestaw do żelu to on od razu " Ale zrób mi jakiegoś długiego paznokcia ! Zrób mi !" I sie drze :D To mu zrobiłam szpicka i chodził z nim po całym domu dźgając wszystkich na około, a potem jak miał wychodzić, to powiedziałam, że mu nie ściągnę i ma z nim biegać :D Ale po chwili sie zlitowałam i mu go ściągnęłam :D Teraz jak robie akrylowe to mu zapach przeszkadza i już nie przychodzi :(
Fajnie miec w domu jakiegoś chłopa, który interesuje się takimi rzeczami :D Ja o kiedyś będę swojego uczyła :D A potem będzie mi robił :D Trzeba się ustawić xD

rudzielec
17-01-2012, 20:56
a mój to ma kompletnie gdzieś to co ja robie z paznokciami...;/ nigdy nie chwali ani nie zauwaza nowych. i w sumie niech tak zostanie.

Viku6a
02-12-2012, 20:44
Dziewczyny, a ja chciałabym rozwinąć taki temat: Gdzie i w jaki sposób poznałyście swoich mężczyzn?
Bo ja już powoli tracę nadzieje że znajdę swoją drugą połówke=(
Na ulicy faceci nie mają tyle odwagi żeby podejść mnie poznać, na dyskoteki nie mam czasu chodzić i jestem zdania, ze na dyskotece jest ciężko znależć normalnego faceta:D A przez Internet poznałam 2 fajnych chłopaków, ale niestety ani z jednym ani z drugim nic nie wyszło. Mowia, ze nie maja uczuc, ze nie chca zwiazku.... takie tam bzdury, nawet nie wiem w co mam wierzyc, ale jest jak jest, jesteśmy znajomymi...
Ciężko być samej=(

Danutka
02-12-2012, 22:17
Dziewczyny, a ja chciałabym rozwinąć taki temat: Gdzie i w jaki sposób poznałyście swoich mężczyzn?
Bo ja już powoli tracę nadzieje że znajdę swoją drugą połówke=(
Na ulicy faceci nie mają tyle odwagi żeby podejść mnie poznać, na dyskoteki nie mam czasu chodzić i jestem zdania, ze na dyskotece jest ciężko znależć normalnego faceta:D A przez Internet poznałam 2 fajnych chłopaków, ale niestety ani z jednym ani z drugim nic nie wyszło. Mowia, ze nie maja uczuc, ze nie chca zwiazku.... takie tam bzdury, nawet nie wiem w co mam wierzyc, ale jest jak jest, jesteśmy znajomymi...
Ciężko być samej=(

Moim zdaniem lepiej nie szukać na siłę.Ja miałam w życiu kilka okresów samotności między kolejnymi małżeństwami i bardzo mile to wspominam:).Bardzo ci zazdroszczę,że jak piszesz nikt cię na ulicy nie zaczepia choć trudno mi w to uwierzyć bo mi się to bardzo często zdarza a chyba nic mnie bardziej nie wkurza:[.Mojego obecnego męża poznałam w pracy,pracujemy razem z czego jestem bardzo zadowolona i chciałabym,żeby zawsze tak było.A apropo pazurków to bardzo się zdziwiłam,że mężczyzna może odróżniać żel od akrylu i w ogóle wiedzieć co to jest.:D Moje kochanie lubi parafinkę i masaż stóp i nawet pedicure pozwoli sobie łaskawie zrobić choć narzeka,że za długie mu zostawiam.A manicure broń boże,podbiera mi pilniki,cążki i nożyczki i niszczy te paznokcie,że zostają jakieś żałosne resztki i tak ma być:szczena:

basia32
02-12-2012, 23:24
swojego chłopaka poznałam przez internet, na jednym z portali społecznościowych. Wywiązała się dyskusja na jakiś temat, ostro dyskutowaliśmy, potem przenieśliśmy dyskusję do pubu i rozmawialiśmy przy kawie..... i jakoś się potoczyło :P

Viku6a
03-12-2012, 00:23
Moim zdaniem lepiej nie szukać na siłę.Ja miałam w życiu kilka okresów samotności między kolejnymi małżeństwami i bardzo mile to wspominam:).Bardzo ci zazdroszczę,że jak piszesz nikt cię na ulicy nie zaczepia choć trudno mi w to uwierzyć bo mi się to bardzo często zdarza a chyba nic mnie bardziej nie wkurza:[
W tym i tkwi problem, że tylko zaczepiają. Też mnie to wkurza.
Może naprawdę muszę po prostu poczekać, trzeba nauczyć się widzieć same plusy w tym,że nie mam chlopaka:)

nanami7
03-12-2012, 00:29
Viku6a a ile masz lat jesli moge zapytac?
pamietaj ze jak cie strzeli strzala amora... to zobaczysz :D nie ma co wynajdywac na sile, bo mozna wtedy trafic na okropnego pajaca ;)

daj sobie luz i czas i zobaczysz ze sam sie zjawi w najmniej oczekiwanym momencie Twojego zycia.
poza tym na forum juz mamy temacik JAK SIE POZNALISCIE ;) przyjemnej lektury !

Viku6a
03-12-2012, 11:47
Sorki, niezauwazylam takiego tematu.
Wiem-wiem, jestem jeszcze młoda, wszystko przede mną:D, mam 23 lata
Na razie same niedobre chłopaki mi się trafiali, a jak dobry sie trafiał, to on nie miał takiego uczucia do mnie, żeby zacząć ze mną się spotykać, albo jeszcze jakaś przyczyna była...:/:
No cóż, będę czekać:D

Evelyn.
03-12-2012, 19:43
Viku6a (http://forum.wzorki.info/members/18188-viku6a.html) A Ja właśnie męża na dyskotece poznałam:P jest 6 lat ode mnie młodszy(miał wtedy 21 lat) jesteśmy razem 7 lat(od 5-u jesteśmy małżeństwem)... nie znam dojrzalszego i inteligentniejszego człowieka od Niego:D

Qeef
28-12-2012, 14:53
Chłopak, z którym byłam, gdy zaczęłam się interesować nail-artem, w ogóle tego nie rozumiał, krytykował i generalnie był cały na nie :P Mój narzeczony jak mnie poznał, to wydawał się mega zainteresowany, ale po kilku miesiącach stwierdził, że nie rozumie, jak tak można dziubdziać się z paznokciami :P Ale On w sumie nie rozumie żadnego z moich zainteresowań (interesuję się też scrapbookingiem), nie musi - ważne, że je akceptuje :P

Sheril
13-01-2013, 00:05
Interesujesz się scrapbookingiem? Ja też, to znaczy jestem początkująca. Jeszcze nie wiem na czym to tak polega, żeby robić te kartki, zdjęcia, itp. profesjonalnie.

Odnośnie zainteresowania partnera paznokciami, nie mogę sobie wyobrazić cudowniejszego faceta niż mój :) Wszystkim się interesuje co robię, sam już kończy zdania za mnie, co chwilami wygląda śmiesznie. Mogę na nim polegać, jeżeli rozchodzi się o rolę modela. Wszystko mu się podoba co stworzę, nawet jeżeli ja nie jestem z tego zadowolona. Sam mnie zachęca do kupowania wszystkich potrzebnych mi żeli, itp. Mogę na niego zawsze liczyć.

To cudownie, że Wasze chłopaki są również "na tak" i możecie na nich polegać dziewczyny :)

Aniuta27
13-01-2013, 00:47
Mąż z synkiem :)

betisska
13-01-2013, 01:13
Aniuta super Chłopaki!

Aniuta27
15-01-2013, 19:16
dzięki betisska :)

Patrycja_92
16-01-2013, 19:26
A Tu moj Skarb, wtedy jakieś 20 lat, obecnie 22 :) jeszcze dlugie włosy, niestety za jakiś miesiąc- dwa ścinamy :placz:

sandrus
18-01-2013, 20:41
Aniuta synek podobny do ukochanego;-)

katerina15
08-04-2013, 20:56
A ja Wam powiem, co mój facet ostatnio powiedział i co do dziś mnie bawi i cieszy :D :

"przez ciebie zamiast patrzeć kobietom na cycki to się im gapie na paznokcie" :D
A chwilę później opisał mi jakie paznokcie miała dziewczyna w kasie na stacji :D

Chantelle
09-04-2013, 00:16
mojego męża poznałam na disco ;)

W porównaniu do Waszych, to on mnie nie wspiera w pracach pazurkowych(maluje naturalki), zawsze znajdzie detal, że krzywo, że kolor nie taki, że mogło być lepiej. Mobilizuje mnie w ten sposób, bo lubię mieć wszystko na cacy :D Lubię krytykę - konstruktywną ofkors ;)

marylin
09-04-2013, 12:32
katerina15 świetny sposób na faceta:skacze::leze::haha2:
Mój też ogląda i pyta jak to się robi:),a co ja jestem,alfa i omega??:D:haha2:

Patrycja_92
09-04-2013, 14:40
A ja mojego umowilam do fryzjera na piątek :( Jedziemy ściąc jego dłuuugie wlosy na krótko :( ale mam stresa, kurde :D Uparł sie, ze chce zmian, a ja Go przeciez w tych długich poznalam i co jak bedzie brzydko? :placz:

Tosiaczek
09-04-2013, 14:50
Patrycja dasz radę ;] Na początku może być trudno ale przyzwyczaisz się , uwierz mi ;]

katerina15
09-04-2013, 16:28
Pati nie stresuj się :) moja kumpela była w identycznej sytuacji :D też się stresowała, ale jak facet ściął swoje włosy to się zrobił z niego jeszcze większy przystojniak :D

natalia268
09-04-2013, 16:49
jestem ciekawa jak będzie wyglądać Twój chłopak :)

Chantelle
09-04-2013, 21:47
patrycja tak patrząc po fotkach, to myslę, że będzie wyglądać korzystniej - górę proponuje ciutkę dłuższą(nie na łyso ;) ) coby troszkę ułożyc no i będziesz miec odświezone ciacho :ok:

marylin
10-04-2013, 12:28
Mój szwagier też nosił długie miał takie sianko, a jak ściął okazało się, że mu się fantastycznie kręcą- wyglądał super,tylko jak to facet potem ściął całkiem na krótko i już było po kręceniu:P.Patrycja będzie lepiej,na pewno:)

Patrycja_92
10-04-2013, 14:15
My juz zdecydowalismy jaki efekt chcemy uzyskac po ścięciu :D całkiem na "zapałke" sie nie zgadzam :D Chcemy cos takiego uzyskac, zobaczymy co wyjdzie, ale generalnie chcmey cos takiego :

http://pliki.wzorki.info/images/AXYj.jpg

mewa92
10-04-2013, 15:24
Patrycja_92 (http://forum.wzorki.info/members/16863-patrycja_92.html) , patrząc na zdjęcie Twojego faceta myślę,że spokojnie mu ta fryzurka będzie pasować także nie ma się czego obawiać :ok:

marylin
12-04-2013, 11:49
Czekamy na zdjęcie w nowej fryzurce:)

Patrycja_92
13-04-2013, 12:13
No to mamy pierwszą fotkę :D Za miesiac bedzie poprawka ale pan fryzjer powiedzial ze na pierwszy strzał nie mozna obciac za krotko bo beda wszystkie stały w rozne strony z racji, że poczują sie krótkie i lekkie :D

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/548298_640720972612126_1552678098_n.jpg?dl=1

Tosiaczek
13-04-2013, 15:19
:aty: widzisz?! A bałaś się że będzie źle!!

:piatka: jest super!

Chantelle
13-04-2013, 15:21
Patrycja mrauuu:love:pilnuj dobrze tego swojego chłopa, bo ci teraz która na wiosnę dziabnie ;)

natalia268
13-04-2013, 17:30
o kurcze ale zmiana ! jestem w głębokim szoku ! :o
rewelka :love:

katerina15
13-04-2013, 20:01
Wygląda rewelacyjnie! Dobra decyzja :) super:)

MadaPP
13-04-2013, 20:13
TAAAK zdecydowanie na PLUS!! Dobra decyzja:)

asiek
13-04-2013, 20:26
Widziałam na fb :D no przystojniak z niego :D

Patrycja_92
14-04-2013, 19:08
hehehe no to teraz bede pilnowac :D:D:D dzieki Dziewczyny, przekażę mojemu Dzióbkowi komplementy :D :*

moja pasja paznokcie
15-04-2013, 00:23
Mój by się wkurzył gdybym dała na forum jego zdjęcie ja w sumie też gdyby on dawał moje na forum męskim:D

Patrycja_92
15-04-2013, 01:16
A za co niby ma sie wkurzyć? :skacze: Za to, że przezywam jego obcięcie włosów, bo ważne jest dla mnie jak wygląda? Czy że dziewczyny mnie dopingują i wspierają w tym? Bez przesady, jakby on wrzucil mnie, zeby sie pochwalic mną, że jestem oficjalnie jego i ze mu sie podobam/kocha mnie i on sie nie kryje ze związkiem( tak jak podejrzewam kazda z nas wrzucila tutaj swojego mężczyznę) to na pewno bym sie nie obrażała :d Zalezy jak kto postrzega, ja to forum traktuje jako drugą rodzine i ciesze sie ze mozemy sie z dziewczynami poznac, zobaczyc rodziny, dzieciaczki, wakacje jak spedzily, gdzie pracują itd :D nie raz przekonałam się, że mozemy sie tutazj wyżalić, dziewczynki wspierają sie wzajemnie w tematach ciążowych czy np mnie z moim wydłużaniem nogi :D Moj facet to rozumie i w pelni akceptuje, bo wie jakie są baby, że my rozmawiajac tworzymy więź (ktora potrzebna jest do zachowania harmonii, poczucia bezpieczenstwa, akceptacji i Bog wie czego jeszcze heheheh) :D

marylin
15-04-2013, 10:22
Masz rację Patrycja,my tu jesteśmy przeważnie już w związkach i z rodzinami,udział w forum traktujemy jak stworzenie więzi zaufania i akceptacji a nie pokazanie, że się jest lepszym czy mądrzejszym-no bo w czym?Nic się nie przejmuj, ja cię bardzo polubiłam i pewnie wiele innych osób też:przytul:Przepraszam,już nie "oftopuje":]

sandrus
15-04-2013, 11:24
Dziewczyny wszystko ładnie i pięknie,ale jest to forum PUBLICZNE a nie zamknięte.

Jednym to moze przeszkadzać drugim juz nie.
Upubliczniając tu swój/kogoś wizerunek trzeba sie liczyc,ze zostanie on w sieci na baaaardzoooo długo:)

Myślę,ze akurat moja pasja nic złego nie miała na mysli,ani nawet nie miała na myśli tego co piszę ja.

Ja osobiscie forum też bardzo lubię.
Lubię to,ze nasze forum zyje,cos się na nim dzieje,że jest aktywne.
Dziewczyny są super,służą radą,pomocą.
Nigdy jednak nie zapominam,że jest to wirtualny świat do którego w sumie ma dostęp każdy kto tylko chce.


Pewnie,że można tu pochwalić się udaną a nawet nie udaną stylizacją,pokazać twarze całej rodziny i jeszcze popisać o sąsiadach,ale nim to zrobimy zastanówmy się czy aby na pewno tego chcemy.

ot takie moje przemyślenia trochę nie na temat:)

nanami7
15-04-2013, 12:38
Patrycja, Grzesiek teraz wygląda tak młodziutko hihihi ... zupełnie inny facet :D mega pozytywna przemiana ;)

a co do zdjec to kazdego indywidualna sprawa.. Na facebooku co niektorzy by sie nielugo rozbierali i tez dobrze. ;)
kazdy robi to co uwaza za stosowne

I JUŻ KONIEC OFFTOPOWANIA ;)

Mademoiselle
15-04-2013, 13:28
w sumie zdjęcia zawsze potem mozna skasować:ok:

Tosiaczek
17-04-2013, 14:04
Patrycja a jak on się czuje w tych włosach? bo czytam czytam i nie ma, (nie napisałaś) chyba że coś przeoczyłam :huh:

Patrycja_92
17-04-2013, 20:49
mówi ze śmiesznie jeszcze, nie ma kitki, nie ma co rozczsesać, nie wpada mu nic na oczy i wieje mu troche po karku, ale generalnie psychicznie na plus :D mowi, że kąpanie zabiera mu teraz mniej czasu heheheh :D

Tosiaczek
17-04-2013, 21:52
zaoszczędzicie na wodzie :D

Patrycja_92
17-04-2013, 22:03
na wodzie jak na wodzie, ale na czasie! haaha :D
A co do wody to narazie nie moj interes bo mieszka z kumplami, we wrzesniu dopiero zamieszka ze mną i wtedy sie bede martwic hahaha :D

Tosiaczek
18-04-2013, 00:04
No mój jak czasem idzie pod prysznic to wieki mijają zanim wyjdzie :) Bo jak on to stwierdził "lubi się moczyć" :leze::haha2:
No ale na razie za rachunki nie płacimy więc się nie martwię.. Ale już go uprzedziłam że za rachunki on płaci w przyszłości :D

kajaa
29-12-2015, 15:17
Niestety mój facet nie interesuje sie moimi pracami tak jak Wasi ponieważ nienawidzi zapachu lakierów. Gdy tylko widzi ze biore sie za swoją robotę ucieka z pokoju i tyle go widzialam. Jedynie jak skoncze to patrzy na koncowy efekt mojej pracy. Taki z niego pomocnik..eh

rtcars
30-12-2015, 13:44
Na początku tak teraz już nie:(

reniusia1002
02-10-2016, 19:08
a mój maz tez ciagle marudzi ze wszystko smierdzi ale jest swietnym krytykiem i wytyka mi każdy blad co mi bardzo pomaga bo przynajmniej wiem co musze poprawić i jestem zadowolona z takiej konstruktywnej krytyki.czasem się zastanawiam czy on nie ma lepszych oczu odemnie bo widzi każdy najdrobniejszy mankament.

ell
25-04-2017, 13:03
A mojemu wszystko jedno . Hybrydy o wiele mniej śmierdzą niż zwykłe lakiery tak więc mu to nie przeszkadza. Cieszy się nawet,ze nie jestem w stanie rozwijać swoją pasję ( od zawsze chciałam zająć się stylizacją paznokci....).

Swoją drogą to czy dziewczyny mozecie doradzić mi w sprawie tego jaki zegarek wybrać dla męża? Zbliża sie nasza rocznica i upatrzyłam dla niego taki zegarek od firmy Certina:
http://klasyczne-zegarki.pl/
http://klasyczne-zegarki.pl/wp-content/uploads/2015/06/m-007-330x220.jpg
Co o nim sądzicie?

wiklina
28-04-2017, 21:26
siedzi i się uczy

Puninka
24-04-2018, 15:59
Mój to nie ma pojęcia i chyba wolę, żeby nie zagłębiał się w te tematy za bardzo. Wszak trzeba zachować pewien obszar kobiecej intymności, nieprawdaż? ;)