PDA

Zobacz pełną wersję : separator



marshall
28-10-2012, 22:09
co sadzicie o takim czyms jak separator , niestety nie moge tego nigdzie znalesc ,a moze byc naprawde przydatne i przyspieszy niesamowicie czas przedłużania rzes

Lashtopia Eyelash Extension System Kit (http://www.catandco.com.au/Lash-Extensions/Training-Courses-and-Kits/The-Lashtopia-Eyelash-Extension-System-Package-p108.html)

jest tagrze filmik na yuotobie

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jak ktos to gdzies widzial do kupienia to ja kupie :D:D

syrena16
28-10-2012, 22:18
Lashtopia Lash Separator Kit (http://www.catandco.com.au/Lash-Extensions/Training-Courses-and-Kits/Lashtopia-Lash-Separator-Pack-p107.html)

http://www.catandco.com.au/Lash-Extensions/Training-Courses-and-Kits/Lashtopia-Lash-Separator-Pack-p107.html

bardzo prosze

Zen.
28-10-2012, 22:21
marshall byla juz mowa o tym wynalazku w pierwszej czesci watku ogolnego o przedł rzes, gdzieś tak w 3/4 częsci, raczej nie spotkał się on z aprobatą :)

marshall
28-10-2012, 22:37
syrena16 (http://forum.wzorki.info/members/6902-syrena16.html)
ja posłalem ten link na ta strone ale nie ma ceny tego , nawet po zalogowaniu nie maja na stanie tego

---------- Dodano o godzinie 21:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:27 ----------


marshall byla juz mowa o tym wynalazku w pierwszej czesci watku ogolnego o przedł rzes, gdzieś tak w 3/4 częsci, raczej nie spotkał się on z aprobatą :)
ni przegladałem jeszcze całego tematu o rzesach , dopiero zaczynam przygode z tym , mysle ze to moze byc pomocne urzadzonko , zonka mnie molestuje zebym jej robił bo sama sobe nie da rady zrobic , zrobila sobie kurs i wprowadzamy ta stylizacje do naszego salonu ,ale musze sie szybko wyszkolic bo klientki juz sie pchaja dzwiami i oknami ,a cena ich tez nie przeraża hehehe

natalilka
28-10-2012, 22:56
po tym filmiku odnoszę wrażenie,że mimo wszystko manualnie,dwiema pensetkami będzie dokładniej i precyzyniej,bo przy separatorze drobne,krótkie i cieńkie rzęsy raczej się posklejają:)

Agnieszka Praska
29-10-2012, 10:10
juz to bylo, jednym slowem masakra:P
szkoda ze nie pokazali na filmiku jak sie odrywa biedne rzesy od tego ustrojstwa;)

katiaa162
29-10-2012, 10:38
mnie inna rzecz zastanawia....
jak zalozyc separator po zaaplikowaniu pierwszego rzedu rzes... ciezko bedzie z pod nich wyciagnac te wolne rzeski... ;/ akurat filmik sie tam urywa . ;P
chyba by mi to wiecej czasu zajelo niz normalnie..

MM-makeup
29-10-2012, 22:07
ja tez zauważyłam, że filmik kończy się w najważniejszym momencie :) Ale chyba pomimo wszystko wolę tradycyjnie

pat-Rysia
07-12-2014, 10:36
Odkopuję temat, bo mnie zainteresował:D

Buszując po internecie znalazłam kolejną nowość:

https://www.youtube.com/watch?v=8s-Zl0H0slI

Co myślicie?:)

Tak się zastanawiam skąd się wzięły te same negatywne opinie, starałam się znaleźć więcej informacji, ale nie widzę, gdzie już o tym pisałyście:)

Ogólnie to dość logiczne i wydaję mi się, że ma to ręce i nogi. Z chęcią bym wypróbowała, ale biorąc pod uwagę fakt, że większość z was nie jest zainteresowana to jeszcze trochę minie zanim coś podobnego wejdzie na Polski rynek :P

aticzka88
07-12-2014, 11:00
ojej, ale to musi byc nieprzyjemne :( az mnie ciarki przeszly :/

pat-Rysia
07-12-2014, 11:05
Dlaczego nieprzyjemne?:wow:

aticzka88
07-12-2014, 13:01
po prostu nie robi to na mnie dobrego wrażenia :) to gmeranie sztucznym kawałkiem w rzęsach...nie wiem...jest tyle superaśnych pęset, że nie wiem po co sobie utrudniać życie takim "czymś" . Zresztą jak dla mnie taka zabawa wydłuża czas pracy i gniecie rzęsy, ale to tylko moja opinia :)

pat-Rysia
07-12-2014, 13:58
Może masz rację z tym gmeraniem :D Natomiast ten pierwszy separator chyba nie powinien robić nic złego rzęskom... Tak na prawdę używa się go jak taśm czy płatków pod oczy. Hm..

aticzka88
07-12-2014, 19:09
;) no ale tak naprawde to po co Ci to potrzebne ? nie lepsza tasma microfoam albo dobre płatki? ;)

pat-Rysia
08-12-2014, 18:11
Nie no jasne, nie mówię że szczególnie są mi potrzebne, tylko po prostu ciekawość :) ogólnie jestem trochę gadżeciarą i dlatego mnie to zainteresowało:D

Gdyby miały działać tak jak rzeczywiście obiecują i aplikacja byłaby gotowa w 30min po prostu byłoby to świetne dla dziewczyn do których ciężko się dostać, bo mogłyby zrobić więcej klientek. Tak więc akurat jak na razie mnie to nie dotyczy:D hehe

One Million Lashes
15-12-2014, 13:37
Obejrzałam ten filmik i jakoś ciężko mi uwierzyć w ten przelicznik - 100 rzęs w 10 min :(
Strasznie dużo niepotrzebnych czynności np. rozdzielanie rzęs przy pomocy tego ustrojstwa, doklejanie rzęs do powieki z pomocą podkładki, a potem taśmy.

Przede wszystkim moje wątpliwości budzi sama czynność przyklejania rzęs do powieki, nigdy nie mam 100% pewności że wszystkie rzęski już dostatecznie doschły i nie posklejają się, nie przykleją się do siebie, do tej podkładki i do powieki.

Efekt po pokazany na tym filmiku tez nie jest powalający, rzęsy są strasznie nierówne. Według mnie są lepsze metody pozycjonowania/szeregowania w rzęsach. Dzięki nim wszystko wychodzi równiutko :)

colinne
21-02-2015, 21:32
Zgadzam się, myślę, że ten produkt jest nieco przereklamowany