PDA

Zobacz pełną wersję : Allegro, Jaapee, doradzcie :)



Patii
21-07-2009, 20:05
Witam :)

Dziewczyny wiem ze niektore z was kupuja produkty na allegro u J@@pee, albo na stronie jaapee.pl.
Dlatego mam pytanie. Czy macie przetestowane jego produkty? Ja zamawialam ozdoby i byly ok.
Zamierzam kupic sobie coverek od niego, ale nie wiem czy bylby dobry... tak samo cleaner i primer, bo mi sie skonczyly. Podaje wam linki do tych przedmiotów, jak testowalyscie albo znacie je pomozcie:) Jezeli nie testowalyscie, to jak zamowie to ja napisze czy jest ok ;p

Dzisiaj musze zamowic, wiec prosila bym jakby ktos widzial ten temat o odpowiedź;p :skacze:

linki:
Cover - jaapee -ŻEL UV COVER CAMOUFLAGE 5 ml * kamuflaż (691843337) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item691843337_jaapee_zel_uv_cover_camouflage_5_ml_ kamuflaz.html)
Primer -
jaapee :: Tip Bonder Primer bezwasowy Sunny Nails (http://jaapee.pl/index.php?p2729,tip-bonder-primer-bezwasowy-sunny-nails)
ach.. lepiej primer bezkwasowy czy kwasowy?...
Cleaner -
jaapee :: Cleaner Sunny Nails 500ml (http://jaapee.pl/index.php?p3134,cleaner-sunny-nails-500ml)

Serdecznie dziekuje za pomoc!

dudejla
21-07-2009, 22:28
Witam, ja miesiąc temu zamówiłam na próbę żele tego sprzedawcy. Zamówiłam frech pink, clear, white i jeszcze nails pink oraz cleaner.
więc tak:
1. Cleaner- jestem z niego zadowolona, niczym nie różni się od tych, które miałam z innych firm
2. French pink- Suuuuuuper, zakochałam się w nim i używam go jako coverek ma piękny kolor, kryje już po jednej warstwie (ja go cieniuje), ładnie się poziomuje ma bardzo małą warstwę dyspresyjną i wygląda ślicznie.:good::good::good:
3. Nails pink- calkiem fajny, ładnie wtapiają się w niego ozdoby, nie zapowietrza się i również ładnie się poziomuje.

Cleara i White jeszcze nie wypróbowałam. A te produkty, które opisałam powyżej z czystym sumieniem polecam. Miałam od nich jeszcze farbki akrylowe i ozdoby i także jestem zadowolona.

Patii
21-07-2009, 22:38
dudleja, czyli french pink tez jest podobny do coverka?
bo sie zastanawiam czy zamowic coverek brzoskwiniowy czy rozowy albo wlasnie french ppink bo mam rozowy zel do frencha, ale nie kryje w ogole jakichkolwiek niedoskonalosci...

goslava
21-07-2009, 22:54
ja kiedys zamawialam od nich ozdoby i byly ok ale tylko ozdoby natomiast co do akryli to bialy maja "brudny" taka moja opinia

dudejla
22-07-2009, 00:43
Ja jestem z french pink bardzo zadowolona, zamówiłam te najmniejsze opakowania bo tak jak pisałam wczesniej kompletnie nie znałam tej firmy. Ja nie lubie ciemnych coverów lubie takie które wyglądają jak najbardziej naturalnie. French pink jest naprawde fajny i jak dla mnie ma fajną konsystencje bo mimo tych upałów nie był bardzo rzadki i nie rozlewał się. I kryje po jednej warstwie, wszystko zakryte:) Ale jak byś zamówiła od nich coverek to daj znać jaki jest, bo jestem ciekawa.

Zaraz wrzuce fotkę jak wygląda ten żelik w opakowaniu, bo niestety fotki pazurków nie mam.

---------- Dodano o godzinie 23:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

Fotki:
Starałam się ale ciężko zrobić fotkę żelu żeby było widać jaki jest naprawdę. To jest fotka żelu french pink. Ten drugi Nail pink to jest taki przeźroczysty róż a ten bardziej mleczny(ten kryje niedoskonałości a tamten to bardziej clear o różowej poświacie)

Yfrog Gallery (http://yfrog.com/0o42295884jx)

Nie potrafie sobie poradzic z tym żeby wkleic tutaj porządnie te fotki, to jest link do nich jak klikniesz na którąs to się powiększy, a jak klikniesz powiększoną to jeszcze raz się powiększy:D

Patii
22-07-2009, 01:17
dudleja, dzieki :)
Właśnie zamówiłam tak:D :
cleaner, primer, 5 pilników, żel french pink (ten co Ty mówiłaś:)), cover (brzoskwiniowy) i 500szt tipsów szklanych z małą kieszonką:D do tego pudełeczko na tipsy i cos tam jeszcze xD jak dostane zestaw (myślę, że ok. czwartku) to wstawię tutaj zdjęcia jak wyglada coverek i ten french pink, który ja zamówiłam :) wydaje mi sie ze beda dobre ;) zobaczymy xD bedzie wszystko na mamie testowane:D

a co do coverka, lepiej nakladac tylko na wolnym brzegu czy np na calym paznokciu?
bo french pink to wiem, ze na caly paznokiec normalnie, jak kazdy zel xD

dudejla
22-07-2009, 10:47
Ja coverek i ten french pink nakładam od wału do linii frencha. Już pod białą końcówkę go nie daje żeby pazurek nie był za gruby na linii włosa.:)

A o zdjęcie coverka bardzo proszę:)

Patii
24-07-2009, 18:28
kochana nie widze zdjecia :( dostalam dzisiaj przesylke :jupi: :) wlasnie biore sie do probowania :))

dudejla
24-07-2009, 21:19
O to jak będziesz miała troszkę czasu to strasznie prosze o fotkę covera:)

Sweet-ka
25-07-2009, 11:58
Ja tez u niego zamawialam ozodby i jestem bardzo zadowolona, ale powiem Wam szczerze ze zele czy akryle albo jakies inne produkty to obawialam sie zawsze zakupic na allegro...

Patii
25-07-2009, 13:58
dudleja ja mam obecnie dni mojego miasta, wiec fotka w tygodniu przyszlym moze :)
Pazurki zrobialm coverek kryje ladnie, po 1 warstwie juz chyba, ja dalam dwie i ładnie pokrył:) French pink tez jest fajny xD
Później moze wstawie zdjecia tych co mam zrobione;))
Sweetka ja caly czas zamawiam na allegro.i to baaardzo duzo rzeczy :) czy jakis sprzet czy do paznokci :)

asia
25-07-2009, 18:36
ja również zamawiałam od nich ozdoby i jestem bardzo zadowolona

Patii
27-07-2009, 18:50
Wstawiam zdjęcie moich pazurków z coverkiem od Jaapee firmy Sunny Nails (jakas ich nowa firma)

Mi sie podoba efekt, a wam?

Ogolnie paznokcie robione na szybko, wiec i linia usmiechu niezbyt rowna i krzywe sa i w ogole nie udane... ale coverek chcialam pokazac Wam i przetestowac:) Jak dla mnie jest super!:)

Gość
27-07-2009, 19:04
jak dla mnie sa maleńkie prześwity,:/:
ja jak daję cover to tu gdzie jest granica z białym to daję grubiej żeby nie było widac, ale generalnie jak na szybkie pazurki to całkiem nieźle, ten cover też fajny taki delikatny i naturalny:good:

Patii
27-07-2009, 19:20
no ja na szybko wiec nie bardzo mi sie chcialo dawac grubiej na koniec:PP i paznokcie sa krzywe w ogole xD

kolorek coverka to brzoskwiniowy, tez mi sie bardzo podba:D ojj.. zadowolona jestem:D jak mamie bede odnawiala teraz paznokcie to niestety nie bede mogla uzyc:( mama chce rozowym lakierem pomalowane i nie bedzie sensu coverka klasc
:((

dudejla
27-07-2009, 21:42
Ładny ten coverek chyba też się skusze. Ja właśnie wczoraj wypróbowałam żel clear z tej firmy i szczerze to jeżeli okaże się że jest trwały to przerzuce się na te firmę. Dużo lepiej mi się pracuje jak na moim SF, warstwa dyspresyjna bardzo mała i jak sie wsadzi pazurki na dwa cykle do lampy to pięknie błyszczą.
Teraz będe testowac ich wytrzymałośc:) i zobaczymy...:skacze:

Patii
27-07-2009, 22:16
ok :) czekam na opinie o twoim zelu jak sie spisal :) mnie sie coverek bardzo podoba :)

glossa nie mam od jaapee ale od dekorynki i jest super :)) jak mi sie ten skonczy, to kupie od jaapee ;p

buziak1
04-08-2009, 23:40
witam :) a ja zamówiłam zestaw startowy od jaapee przed kursem jeszcze i jestem bardzo niezadowolona z białego żelu. jest okropnie szary... i konsystencja mi nie odpowiada... french pink mam także ale jeszcze nie wypróbowałam i chyba nie wypróbuję - przerzuciłam się na inną firmę i właśnie zakupiłam kamuflaż. co do żelu clear, mi się strasznie zapowietrza mimo, iż pazury są dobrze przygotowane a skórki nie zalane...

jestem zadowolona z całego ich zestawu oprócz żeli i removera.
cleaner za tą cenę jest super, wszystko zmywa za 1 razem :)

asia
05-08-2009, 14:05
buziak a jaapee sprzedaje zele jakiej firmy? ma swoje naklejki na nich?
ja zawsze z jaapee bylam zadowolona, dostałam nawet karę zniżkową 5% na święta w zeszłym roku, ale kupowałam głównie ozdoby pilniki itp. robią ekspresowe wysyłki

buziak1
05-08-2009, 19:26
jaapee sprzedaje żele firmy Sunny Nails. nikt tego nie sprzedaje oprócz nich. na słoiczkach są ich nalepki. co do wysyłek, ja dostałam ten zestaw w 3 dni :D a w ciągu tego było Boże Ciało. z wysyłki też byłam bardzo zadowolona.

mają tanie ozdóbki, pilniki, bloki i tipsy ale żeli nie polecam...

Sweet-ka
05-08-2009, 19:33
Tak jak juz pisalam ozodbki sa super nie wiem jak pilniki itd ale ja bylam z ozdob baardzo zadowolona i nawet ozodby ktore w innych firmach puszczaly kolor tu nigdy mi sie nie przytrafilo :)

elinka
05-08-2009, 19:33
Kobietki jak przetesdujecie te żele to dajcie znać jaki efekt :) bo może też bym sprubowała coś z ich firmy zamówic :)

Elizabeth76
12-08-2009, 20:51
która z was kupowała akryl kolorowy od jaapee, bo zastanawiam się nad ich zakupem napiszcie coś na ich temat .

garadiela90
13-08-2009, 10:17
Ja zamawiałam kolorowe akryle od firmy jaapee! I muszę przyznać, że poczułam się troszkę oszukana, Na stronie sklepu sprzedają po 3,99zł za pudełeczko 2g (z rabatem wychodzi 3,79zł) a na allegro (jak dowiedziałam się już po złożeniu zamówienia ;() za 2,49 i po 3g w opakowaniu!! :o
Ale ogólnie jakość jest dobra, świetnie lepią się kuleczki do kwiatków akrylowych :)
Ale przerzuciłam się na firmę isssy z Allegro! Mają kolorowe akryle identyczne jak z Jaapee, są za 2,49 i przysyłają pełny pojemniczek 3ml!! :D
Ozdoby mają śliczne i nawet tych za 1zł w woreczkach strunowych jest MEGA dużo!
Pozdrawiam :D

kasiasssss
13-08-2009, 10:27
ja wszystko do kwiatkow akrylowych zamowilam z dekorynki dam znac jak przyjdzie i czy wszystko ok

Elizabeth76
19-08-2009, 23:47
A mialyście może żele kolorowe od jaapee ?:)

justysia9
22-08-2009, 22:33
Mam takie pytanko jeśli dostałam 5% rabatu w sklepie internetowym j@@pee i kupuje kilka produktów to ten kod wpisuje do każdego produktu czy do wybranego?

Dziękuję ślicznie za odpowiedź. :*

Aneta
22-08-2009, 23:08
mysle ze musisz go wpisac na konie zakupow i jest to znizka na cale zamowienie,tak zazwyczaj jest.sprawdz moze jest napisane albo zapytaj sprzedawce

goslava
22-08-2009, 23:14
justysiu ja kupowalam od nich produkty i kod trzeba wpisywac do kazdego zamawianego towaru, masz 5 % znizki na kazdy!

Patii
23-08-2009, 19:43
justynko tak jak mowi goslava, przy zamawianiu tam jest KOD RABATOWY i wpisujsz przy kazdym produkcie!:) bo inaczej bedziesz miala np rabat tylko na to gdzie wpisywalas kod:)

jaapee
23-08-2009, 22:24
Jest dokładnie tak, jak pisały goslava i pomijacz. Przy dodawaniu produktów do koszyka znajduje się pole KOD RABATOWY, gdzie należy wpisać kod.

Kod jest ważny na wszystkie produkty w zamówieniu (w tym np. na zestawy startowe, przez co ich cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna). Można go wykorzystać również na dowolną ilość zamówień w okresie jego obowiązywania.

Jeżeli zamawiacie bardzo dużo produktów i wpisywanie kodu jest problematyczne (dłużej zajmuje), możecie go podać w notatce do zamówienia, a my obniżymy ceny z poziomu administratora.

Jeśli macie jakieś pytania na temat produktów, zamówień itp. - śmiało piszcie. Z chęcią pomogę!

Pozdrawiam,
jaapee
Jakub Peller

mysza31
25-08-2009, 22:29
ja zamawiałam juz kilka razy ozdoby i jestem z nich zadowolona:) :]

Zuzanna Rzeszewska
25-08-2009, 22:43
Ja tak samo!
Super firma!
Polecam

monia2711
25-08-2009, 22:49
Dziewczynki,pracowałyście na materiałach z tej firmy od Jaapee??Dobre są?bo są naprawdę tanie i nie wiem:/:

nikolka0202
30-08-2009, 22:14
wiec tak:D na próbe zamówiłam ostatnio z jaape biały i przezroczysty żelik z czystym sumieniem moge je polecić bo są naprawde dobre :good:

kaha9898
24-11-2009, 00:26
Ja zamówiłam sobie zestaw startowy od jaapee, czekam jeszcze na kurs a chciałam juz spróbowac co i jak i z czym sie je:)
Nie pracowalam ngdy na innych żelach więc też cięzko mi się wypowiedzieć.
Na początek aby zobaczyc jak się w ogole "to" robi, zażelowałam sobie paznokcie u stóp, Żel trzyma się już 2 tygodnie i jest ok. Mojej mamie na rekach trzyma się już dobry tydzien i super wyglada, zero napowietrzenia itd. U mnie na paznokciach też jest ok, tylko z końcówki się trochę co niektóre uszczerbiły ale raczej to z mojej nieumiejetności nakłdania. Nistety co mojej siostrze zrobie to na drugi dzień odpadają, nie wiem dlaczego.
Ale ogólnie jestem zadowolona:)

RoksiSK
30-11-2009, 22:57
Ozdoby ma ok

Gość
01-12-2009, 17:51
ja kupiłam 10 fabek akrylowych u jaapee... a i owszem fabrki super fajnie sie maluje i fajna kon systencja kolor i szbcuitko schną (jak nowe bo dzewczyny mówiml mi ze za niedługo sie zeschną ale zobaczymy)

tylko że na 10 farbek to 2 pełniutkie, 3 do połowy a aż 5 na samym dnie... z czego 4 słoiczki miały tak dopier@#$%ne zakrętnki że nawet mój mąz nie dał rady ich rękami otworzyc i muszał pójść do warszratu, tam nie udało sie otworzyć kombinerkami ani żabką tylko musiał użyć rutcangi (narzedzie do trzymania rur przy gwitowaniu) i włozyc słoiczek w imadło!! niestety 2 sie nie otworzyły więc musiałam frezarką delikatnie spiłowac brzegi dekielka aż do gwintu dopiero poszło...

uch... chyba im negatywa wystawie

---------- Dodano o godzinie 16:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:58 ----------

wiecie co??

jestem pod wrażeniem!! pól godziny po wystawieniu neutralnego komentarza (dotyczącego niepełnych słoiczków i bardzo mocno zakręconych) użytkownikowi jaapee zadzwonił do mnie gość z propozycją "ugody"...

poprosił zebym mu wykaśniła co było nie tak (bardzo grzecznie i w ogóle, ze oni sa porządną firmą i ogóle bla bla bla bardzo grzecznie) i po moim wyjaśnieniu zaproponował żebym uniważniła wpis, a on postara się sprawdzić co było nie tak w zamówieniu i nawet zaproponował wymianę tych niepełnych słoiczków na nowe!! normalnie pełen profesjonalizm!! szacun:good:

Patii
01-12-2009, 19:54
woszczur wiadomo, nawet najlepszemu na swiecie sklepowi moze pojsc cos nie tak ;))

Ja mam pelne zaufanie do JAAPEE, uwielbiam tą firmę. Żel clear jedynie mi się zapowietrza, dlatego musze wypróbować inny...
Ale wszystko inne? BOMBA po prostu :)

Mam farbki akrylowe od Jaapee i są świetne! tak jak woszczurku piszesz, konsystencja itp :)

Jest tak swietny konkatk z ta firmą, że naprawde jak żadna inna firma jak dla mnie nie jest lepsza xD I milutka obsluga :) Od marca się nie zmieniła xD :))

POLECAM ich naprawde:D
Oj, poczulam sie jakbym wystawiała meeega koment na allegro xD

gattina
18-12-2009, 17:17
Ozdoby mają świetne, pilniczki można śmiało kupować, mi się u nich również spodobały farbki akrylowe :)
Już kilka razy u nich kupowałam i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Świetny kontakt :)

dudejla
18-12-2009, 17:58
woszczur wiadomo, nawet najlepszemu na swiecie sklepowi moze pojsc cos nie tak ;))

Ja mam pelne zaufanie do JAAPEE, uwielbiam tą firmę. Żel clear jedynie mi się zapowietrza, dlatego musze wypróbować inny...
Ale wszystko inne? BOMBA po prostu :)

Mam farbki akrylowe od Jaapee i są świetne! tak jak woszczurku piszesz, konsystencja itp :)

Jest tak swietny konkatk z ta firmą, że naprawde jak żadna inna firma jak dla mnie nie jest lepsza xD I milutka obsluga :) Od marca się nie zmieniła xD :))

POLECAM ich naprawde:D
Oj, poczulam sie jakbym wystawiała meeega koment na allegro xD

No własnie, napisałaś, że clear CI się zapowietrza ja miałam od nich clear, white, french pink i pink i mialam ten sam problem, clear i french pink mi się zapowietrzal. Pisze to z wszelką świadomości, bo po pierwsze jak stanie mi się coś takiego to zawsze najpierw sprawdzam czy zapowietrzenie nie powstalo z mojej winy. Także sprawdziłam, przetestowałam kikakrotnie i z czystym sumieniem moge napisac, że własnie te żele mi się zapowietrzają:(, chyba, że trafiłam na wadliwą partię . . .

isunia
29-12-2009, 13:32
zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer

gattina
29-12-2009, 13:36
zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer

to mogłaś do nich napisać i złożyć reklamację. Akurat ja problemów z kontaktem nie miałam, więc napewno Ci odpiszą i powiedzą coś, albo zwrócą kasę, albo wymienią, no ale trzeba próbować.

Elizabeth76
29-12-2009, 16:14
dziewczyny a jakie są wasze opinie na temat kolorowego akrylu od nich?

dudejla
29-12-2009, 17:26
zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer


Co do zapowietrzania to się zgodzę zresztą napisałam to już parę postów wyżej natomiast jesli chodzi o utwadzanie to mnie utwardzały się błyskawicznie i po utwardzeniu miały bardzo ładny połysk, tak że nie trzeba było używać nabłyszczacza

isunia
30-12-2009, 22:58
być może jeśli chodzi o utwardzanie i błyszczenie to wina lampy no ale ją także otrzymałam od nich

Patii
31-12-2009, 02:53
isunia mozliwe.. mi wystarczylo ich zel włożyć na jeden-dwa cykle 90sekund do lampy i byl utwardzony! ja nie mialam problemu z tym.
ale stwierdzilam ze jednak zapowietrzenia byly w wiekosci z mojej winy, ALE NIE ZAWSZE!
jednak to nie zmienia faktu ze baaaardzo ich lubie!:)

RoksiSK
01-02-2010, 12:20
Dziewczyny a jakiej jakości ma Jaapee pilniczki? Pytam o te po ok. 2zł za szt lub komplet 10szt/ 15-16zł. Potrzebuję tańsze jednorazówki dla klientek.

Miałyście może żele kolowe Sunny Nails od Jaapee?

mirianaa
11-07-2010, 09:20
Zamówiłam u Jaapee zestaw startowy. Pierwszy raz w ogóle robiłam paznokcie, więc nie mam porównania. Ale trzymają się już tydzień i wyglądają nieźle (niedoróbki to mój brak profesjonalizmu, a nie wina sprzętu i produktów). Mam żel clear, pink i mega white. Clear i pink są jak na moje niewprawne oko niezłe. Mega white jest nieco rzadki i ma taki mleczny odcień. Dotąd robiłam paznokcie u nóg u koleżanki i french był śnieżnobiały, a ten nie jest taki śnieżny pomimo dwóch warstw. Możliwe, że to kwestia gustu, ale rozmyślam nad kupieniem innego białego żelu. Takie bielusieńkie końcówki podobają mi się bardziej. Ale reszta sprzętu wydaje mi się bardzo dobra (oczywiście jak na początek i liczne ćwiczenia).

omadzia5
26-08-2010, 12:29
Zamówiłam u Jaapee zestaw startowy. Pierwszy raz w ogóle robiłam paznokcie, więc nie mam porównania. Ale trzymają się już tydzień i wyglądają nieźle (niedoróbki to mój brak profesjonalizmu, a nie wina sprzętu i produktów). Mam żel clear, pink i mega white. Clear i pink są jak na moje niewprawne oko niezłe. Mega white jest nieco rzadki i ma taki mleczny odcień. Dotąd robiłam paznokcie u nóg u koleżanki i french był śnieżnobiały, a ten nie jest taki śnieżny pomimo dwóch warstw. Możliwe, że to kwestia gustu, ale rozmyślam nad kupieniem innego białego żelu. Takie bielusieńkie końcówki podobają mi się bardziej. Ale reszta sprzętu wydaje mi się bardzo dobra (oczywiście jak na początek i liczne ćwiczenia).

Cześć!!!
A możesz mi "powiedzieć" który biały zamawiałaś u niego z tych do frencha?
Jaapee ma z 5 odcieni tych żeli. Jaką miał gęstość ten biały?
Nie chodzi mi o ten mega white tylko ten drugi.

vica
08-06-2011, 20:01
Podnoszę temat.
Też jestem mega zadowolona z obsługi Jaapee. Błyskawiczna wysyłka, kontakt rewelacyjny /nawet dostałam odpowiedź na osobistą dygresję w pierwszym zamówieniu/

Żele SUNNY NAILS używałam przez ponad rok i się nie zapowietrzały. Nawet miałam reklamację od klientki na Asto, zaraz po kursie, że chce, żebym jej robiła na SUNNY NAILS, bo się lepiej trzymają. Ale to był mój brak wprawy na nowych produktach.

Dopisuję:
Faktycznie białego maja kilka rodzajów i najlepiej się z nimi skontaktować i zapytać, szybko odpowiadają na mejle. Miałam jakiś biały naturalny i wyglądał faktycznie jak naturalna, z leksza rozjaśniona, końcówka własnego paznokcia.

Zuuzaneczka
08-06-2011, 23:37
Fajna firma, ja wzięłam od nich 10 szt zwykłych prostych pilniczków po 1zł, takich dla klientek i na tyle dobre że sama używam :D kapturki ścierne do frezarki grad. 80 są super. Mój chłop od nich odbierał osobiście to szybko go obsłużyli :)

vica
09-06-2011, 21:12
Generalnie to za samą obsługę i sposób traktowania klienta powinni dostać 6+.

butterfly 1
13-06-2011, 13:11
Ja też jestem zadowolona z tej firmy . Mam od nich zestaw startowy do żeli i za miesiąc zamierzam zamówić jeszcze akryle i parę innych rzeczy do nauki ,ale jak na razie jestem na tak dla tej firmy ,to jak podchodzą do klienta to też duży plus:ok:.

kasandra262
13-06-2011, 13:12
ja też jestem zadowolona kupiłam u nich pędzelek do akrylu mam go już ponad 1,5 roku i jest jak nówka polecam i kontakt też przyjemny :)

rudzielec
13-06-2011, 15:06
nie pamietam co, ale tez kiedys od nich zamawiałam i naprawde godni polecenia, zadnych problemow nie bylo;]

butterfly 1
13-06-2011, 16:26
właśnie się zastanawiałam czy kupować też u nich pędzelek ale skoro kasandra262 jesteś zadowolona to się skuszę i kupie też pędzelek

calkiem nowa
05-08-2011, 13:36
Ja równiez mam zestaw startowy i dokupilam jeszcze kilka innych rzeczy.Wszystko byloby ok poza clerem -zapowietrza sie i whitem-jest okropny .Ale ma super pilniki,ozdoby,klej-jest super

Blondyna_1988
01-12-2011, 22:21
Ja zamówiłam u nicg zestaw startowy, malowałam paznokietki 1 raz (hybrydowy manicure) i mam już na dwóch paznokciach odpryski... Ciekawe ile w tym wszystkim brak mojego profesjonalizmu a ile kiepskiej jakości produktów...

agnkel
13-12-2011, 21:32
witajcie
przegladalam wasze posty i musze was zapytac .
na poczatku roku chce zrobic kursm i rozgladam się za zestawem startowym na stronie jaapee znalazła coś takiego
jaapee :: ZESTAW Startowy (Z12) GIGANTYCZNY z lampa UV 36W! (http://jaapee.pl/index.php?p4821,zestaw-startowy-z12-gigantyczny-z-lampa-uv-36w)
doradzcie mi czy to dobry zestaw i czy to dobry zestaw?

butterfly 1
14-12-2011, 14:38
agnkel (http://forum.wzorki.info/members/14714-agnkel.html) że tak powiem ful wypas według mnie :ok:

vica
14-12-2011, 15:13
Powiem szczerze, że z całego zestawu wywaliłabym miseczkę do manicure i jeszcze jakieś pierdółko, nie pamiętam. Sama sie na tych żelach uczyłam i sa na prawdę dobre. Dokup nabłyszczacz w żelu, bo jest chyba tylko w lakierze i masz ful wypas :)

Leniwiec-91
22-12-2011, 00:06
cześć...chciałam się Was zapytać czy jesteście zadowoleni z lampy na 4 żarówki 9V tej zwykłej? bo ja ją zamówiłam z zestawem i szczerze mówiąć jak na pierwszy raz to bardzo słabo mi grzała tak że musiałam czekać ok 15 min. żeby żel zastyg i nie wiem czy to wina lampy czy ja coś źle ustawiłam...prosze o pomoc

kobitka
22-12-2011, 11:16
na zelu zostaje warstwa dyspresyjna


zajrzyj tu

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-problemy-przy-stylizacji-paznokci-wszystkie-ktorych-nie-ma-w-tematach.html

Taste
28-12-2011, 18:35
Ja kupowałam u jaapee zestaw startowy do akrylu, oraz kilka drobiazgów. Ogólnie polecam, wszystko ok miałam natomiast problemy z pędzelkiem do akrylu- tym zestawowym gubił włos najpierw mało potem kępkami, sądzę, że miał jakąś wadę skuwki - za słabo ściśnięta.
Natomiast fatalne są lakiery które kupiłam do zdobień lemax cena niziutka więc nie żal wyrzucić kupiłam czarny i biały. Czarny jest czarny jedynie w buteleczce, przy rysowaniu czegokolwiek robi się "wypłowiały", biały ok natomiast oba strasznie gęste.
Ogólnie świetny kontakt i sprzedawca jak najbardziej godny polecenia.:ok:

Pyziaa
16-01-2012, 01:59
Ja zamawiałamPędzelek do akrylu #8 koci języczek, akryl cover, clear i kilka kolorowych i jestem zadowolona :) Przesyłka ekspresowa i bardzo dobry kontakt ! Zdecydowanie Polecam :)

katerina15
16-01-2012, 11:57
Mnie raz wysłali nie to co zamawiałam i bez gratisowych ozdób (3 woreczki) i na własny koszt dosłali mi to co zamawiałam (bez odsyłania tamtego) i 5 woreczków ozdób :D Także profeska :ok:

Pyziaa
16-01-2012, 16:51
Dziewczyny !!!!!!! a zamawiała któraś z was może farbki akrylowe u Jaape?!jaapee - FARBKI AKRYLOWE NAIL ART 5ml PROMOCJA!!! (2038531385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/jaapee-farbki-akrylowe-nail-art-5ml-promocja-i2038531385.html) Bo kolory maja super a chciałabym zamówić kilkanaście kolorów a nie jestem pewna czy są dobre. Albo ktoś ma przetestowane farbki z allegro ktore dobrze kryja??

katerina15
16-01-2012, 17:34
Ja zamawiałam :P Trzy kolory. Jeden dostałam wyschnięty, ale to już i się go nie chciało reklamować , a dwa mi wyschły po chyba dwóch miesiącach. były szczelnie zamknięte w tych pojemniczkach ( farbki są w pojemniczkach na ozdoby ). Taki do zdobienia kresek czy coś były ok, ale do kwiatków się średnio nadawały.

Pyziaa
17-01-2012, 02:18
Dobrze że mi powiedziałaś ..! bo już miałam zamiar je kupić.. A jakie polecasz farbki? ja mam jakieś ze sklepu malarskiego za 5 euro ale nie nadaja sie na paznokcie.. przeswituja strasznie i do tego strasznie dlugo schną...

plushak
17-01-2012, 02:38
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/263-farbki-akrylowe.html
:)
tu o farbkach jakie polecamy :)

Taste
30-01-2012, 11:46
W tym miesiącu złożyłam 2 zamówienia w sklepie Jaapee. Wszystko super, naprawdę moc gratisów i przemiły kontakt !

Sylviaa
11-03-2012, 23:43
Witam:)

Postanowiłam kupić sobie zestaw do żelowania paznokci (tylko do własnego użytku), po przeczytaniu opinii na temat kilku firm zdecydowałam się na Sunny Nails:)

Konkretnie chodzi mi o ten zestaw: jaapee * DUZY ZESTAW DO ZELU * ZELE+LAMPA+PLYNY+.. (2190268409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/jaapee-duzy-zestaw-do-zelu-zele-lampa-plyny-i2190268409.html) . Chciałabym prosić o opinię czy:

1. Mój wybór jest dobry? Jeśli nie to dlaczego.
2. Czy niczego tu nie brak?
3. Chciałabym dokupić żel (z tego, co wyczytałam żel dołączany do zestawu jest szarawy, zamiast biały, a mi zależy na czystej bieli), który powinnam wybrać? jaapee * ZELE UV * 15ml * FRENCH * 4 KOLORY zel (2175175670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/jaapee-zele-uv-15ml-french-4-kolory-zel-i2175175670.html)


Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za (zapewne) banalne pytania, ale jestem w tym temacie zielona :)

ilonkjapazurek
12-03-2012, 10:02
Nie uzywalam zeli japee, ale jakos mnie odpychaja, wolalabym nie ryzykowac... Polecalabym kupic zele itp u uzytkownika Dekorynka.jesli to beda twoje poczatki uwazam ze zele od niej sa swietne

butterfly 1
12-03-2012, 12:13
Sylviaa (http://forum.wzorki.info/members/16043-sylviaa.html) według mnie ten zestaw na potrzeby własne jest bardzo dobry, ja dokupiłabym tylko płyn do dezynfekcji , a jeśli chodzi o biały żel to ja go mam i nie narzekam ale nie mam porównania z innymi odcieniami i firmami . Wklejałam tu dwie fotki z moimi początkami ,to możesz zobaczyć jaka ta biel wychodzi ,choć wiadomo że na zdjęciu kolory będą trochę przekłamane.

galaretka24
12-03-2012, 17:16
Witam dziewczyny :):)
Zamierzam kupić ten oto zestaw ZESTAW DO TIPSÓW PAZNOKCI LAMPA UV ŻELE TIPSY KLEJ (2174963347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-paznokci-lampa-uv-zele-tipsy-klej-i2174963347.html)
co o nim sądzicie? czy dobry na poczatek ? :]:]:]

butterfly 1
12-03-2012, 18:48
Galaretka z tego co zauważyłam to brak płynu do mycia pędzelków ,i płynu do dezynfekcji . Na zdjęciu cleaner jest w pojemniczku w którym ja mam płyn do dezynfekcji . Nie jest to strona Jaapee więc też nie wiem jakie jest podejście sprzedawcy do klienta , zrobisz jak uważasz ale ja radziłabym abyś poszukała zestawu u Jaapee .

galaretka24
12-03-2012, 19:58
Butterfly dziekuje :) napewno przydadzą mi sie twoje uwagi :)
czy uwazasz ze ten zestaw byl by lepszy ? http://jaapee.pl/index.php?p5381,zestaw-startowy-k2-z-lampa-36w

butterfly 1
12-03-2012, 20:43
Galaretka wolałabym bardziej ten zestaw i jeszcze dobrałabym płyn do dezynfekcji. Sprawdź jeszcze oferty jaapee na all bo kiedyś tam produkty mieli tańsze niż na swojej stronie

Sylviaa
16-05-2012, 12:39
Tak jak napisałam - tak zrobiłam ;) Kupiłam zestaw z Sunny Nails i jestem zadowolona - żel nie odpryskuje, trzyma się na paznokciach dwa tygodnie (tyle najdłużej miałam zrobione). Jedyny mój problem jak na razie to nakładanie brokatu, jakoś ciężko mi to idzie :/:


Słyszałam, że nie można łączyć ze sobą żeli różnych firm, to prawda? Zrobiłam mamie paznokcie żelem z Sunny Nails i z Allepaznokcie, bardzo jej odpryskiwały :/ Miał ktoś podobne doświadczenie?

a_now
17-05-2012, 11:59
Ja używam żeli z różnych firm-i różnie bywa raz trzyma się rewelacyjnie ,a czasami nie-jak na razie najlepiej sprawdza mi się połączenie sunflower+zbymal+perfect beauty, choć oczywiście paznokcie robione od początku do końca tymi firmami też trzymają się dobrze. Miałam jeden jedyny raz cover z alle i nigdy więcej-przyczepność fatalna.

Agnieszka Praska
23-05-2012, 09:31
jak ktos zainteresowany to prosze
Cała Polska: Jaapee Jakub Peller - zestaw do manicure?u hybrydowego | gruper.pl (http://gruper.pl/x.php/1,19653/Cala-Polska-Jaapee-Jakub-Peller-zestaw-do-manicure-u-hybrydowego.html)

Ambrozja
15-08-2013, 18:02
Witam serdecznie,:( temat troszkę uśpiony - aczkolwiek liczę na Wasze doradztwo- chodzi mi o zestaw startowy. Waham się pomiędzy: jaapee * ZESTAW DO PAZNOKCI ŻELOWYCH * MEGA ILOŚCI (3443055312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/jaapee-zestaw-do-paznokci-zelowych-mega-ilosci-i3443055312.html)
a... jaapee * SUPER ZESTAW DO PAZNOKCI ŻELOWYCH * 8xŻEL (3468731011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/show_item.php?item=3468731011) - proszę o wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę - co ewentualnie dokupić do danych zestawów
powiem tak... dopiero zaczynam przygodę z paznokietkami (w roli wykonawcy) - wcześniej korzystałam z usług mojej koleżanki - kosmetyczki i stylistki paznokci :) i jakoś nie specjalnie wypytywałam o produkty jakich używa - żałuję:( i dlatego zwracam się do Was:) Pozdrawiam i proooszę o podpowiedzi

marylin
17-08-2013, 11:34
W drugim zestawie masz kamuflaż i szczoteczkę do pyłu- dlatego uważam ten zestaw za lepszy,jeszcze kupiłabym na twoim miejscu inne szablony np.te jaapee ** SZABLONY ** SUMMER ** 10 szt * 3x LEPSZE (3447198517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/jaapee-szablony-summer-10-szt-3x-lepsze-i3447198517.html)
Tego samego sprzedawcy.

Ambrozja
19-08-2013, 13:32
W drugim zestawie masz kamuflaż i szczoteczkę do pyłu- dlatego uważam ten zestaw za lepszy,jeszcze kupiłabym na twoim miejscu inne szablony np.te jaapee ** SZABLONY ** SUMMER ** 10 szt * 3x LEPSZE (3447198517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/jaapee-szablony-summer-10-szt-3x-lepsze-i3447198517.html)
Tego samego sprzedawcy.
Dziękuję marylin:* zamówione, dziś zestaw powinien dotrzeć...teraz pozostaje lektura, lektura i jeszcze raz lektura...:) + ćwiczenia oczywiście!

parafina80
07-12-2013, 10:53
Podbijam temat. Ja zamówiłam u nich spory zestawik łącznie z lampą. Wszystko super, duży wybór, niezłe ceny, wysyłka tania i błyskawiczna i dostalam sporo gratisow np. szablony, brokat, patyczki, cyrkonie. Produkty w porządku ale...
Zamówiłam 2 lakiery hybrydowe czarny i biały zeby mieć do końcówek frencha i do zdobień typu oczy renifera albo broda Mikołaja :)
I te lakiery są beznadziejne, w porownaniu do mollona to miałam ochotę to od razu odesłać. Bialy tak glutowaty ze nie ma szansy uzyskać równych powierzchni, a czarny rozmazuje się pod topem nawet po utwardzaniu przez 3-4 minuty.

Także ogólnie polecam i napewno jeszcze bede u nich zamawiac, ale ostrożnie z hybrydkami chociaż uczciwie mówiąc za 15 zl trudno oczekiwac szału.

kamila966
25-02-2014, 15:40
Cześć, dziewczyny, czytałam u was recenzje na temat jaapee, i recenzje były ok...
Trafiłam na taką oferte od nich jaapee ZESTAW OZDÓB 100szt MEGA PAKA + KLEJ gratis (3968409393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/jaapee-zestaw-ozdob-100szt-mega-paka-klej-gratis-i3968409393.html)
Czy któraś z was to kupowała?
Oferta wydaje się atrakcyjna, ale tyle ozdób za bezcen?

parafina80
26-02-2014, 07:48
To wcale nie jest tak dużo, bo to są malutkie woreczki i tych ozdób czy brokaciku jest naprawdę jak na lekarstwo
Jeden taki woreczek często jest w sprzedaży za 1 zł, więc cena nie jest wcale tak podejrzanie niska.
Warto zamówić taki zestaw zeby poprobowac i to co ci sie spodoba to zamowiss w wiekszej ilości.

kamila966
26-02-2014, 12:55
Dziękuję :)

aneta5
01-12-2016, 17:12
Przesyłka niestety zapakowana wyjątkowo niedbale. Od samego początku dziwnie pachniała lakierem, po otworzeniu okazało się że buteleczki były luzem wrzucone do kartonika przez co jedna z nich pękła i zalała całą resztę. Dodatkowo trzy buteleczki z lakierami nie miały numerków. Miałam za sobą zmarnowany tak wieczór jak i rolkę ręcznika jednorazowego a buteleczki i tak zostały lekko kleiste. Dodatkowo okazało się że jeden lakierów to jakiś glut, więc po długiej wymianie korespondencji dosłano mi lakier który był wcześniej pęknięty oraz wymienili glut na .... jeszcze większy glut. Ponownie sobie korespondowaliśmy po czym dosłano mi już dobry lakier i jako rekompensatę zażyczyłam sobie top, który też mi dosłano. Nie koniec to jednak naszych przygód, niestety, okazuje się że to nie lakier był wadliwy tylko zapakowano mi stare lakiery – z 2014 roku i o ile o nr 66 był od razu zgluciały to teraz inne lakiery kupione od lipca tego roku - robią się takie same, powód mają 2 lata bo rok produkcji na nich to 2014 rok, dokładnie 5 szt. Lakiery kupiłam do użytku prywatnego więc dopiero teraz sukcesywnie je otwieram z zamiarem użycia a tu taka niespodzianka! Na zakupionych 29 szt. – te 5 szt. (+ nr 66 który już wcześniej został wymieniony) to trochę dużo. Ja rozumiem, że nie chcą być stratni i pakują klientom najstarsze a nie najświeższe lakiery, ale towar który w najbliższych tygodniach ulegnie przeterminowaniu przez co zmieni swoje właściwości i stanie się klientowi bezużyteczny - to już duża przesada. Ja też – podobnie jak “Jaapee” nie chcę być stratna a lekko licząc zapłaciłam za nie 124,95 zł i jakoś nie odpowiada mi wizja “wyrzucenia tych pieniędzy w błoto”.
Jakby przygód było mało to jeszcze zakupiony w Jaapee Top okazał się być bazą, gdyż mieli wadliwie oznaczoną dostawę – o czym poinformowano mnie telefonicznie. Chciałabym zaznaczyć że w tym samym zamówieniu kupiłam również bazę – a w efekcie otrzymałam 2 bazy bez topu.
Oczekiwałam w korespondencji do sprzedawcy przysłania mi ŚWIEŻYCH lakierów oraz Topu deklarując jednocześnie chęć zwrotu wadliwych produktów. Jakież było moje zdziwienie kiedy uzyskałam odpowiedź że termin ważności tych lakierów to 3 lata i 1 rok po otworzeniu (co nigdzie nie jest napisane ani na stronie ani na buteleczce) a lakiery jakimś dziwnym trafem te z 2014 roku robią się dziwnie gęste. W sprawie Topu poinformowano mnie abym ten “przeprosinowy” zaliczyła sobie jako wymianę bazy oznaczonej jako TOP a reklamację odrzucono.
Reasumując: zakupy radzę robić tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym bo tylko tam można zobaczyć i mieć wpływ na to czy nie kupuje starocia, bo same lakiery z serii Sunny Nails Prestige są dobre – pod warunkiem że są świeże.
Po wystawieniu im przeze mnie recenzji na FB zniknęła u nich ta opcja a ja sama zostałam zablokowana na FB oraz wciągnięta na czarną listę na Allegro.
Ja pogodziłam się z utratą tych pieniędzy - a to daje mi dużą swobodę działania. Moja opinia tutaj to takie małe "podziękowanie za brzydkie potraktowanie". W przyszłości proszę pamiętać o zasadzie że: 1 zadowolony klient powie 10-ciu innym a 1 niezadowolony rozgłosi 100-tu innym - nawet kiedy próbuje mu się zamknąć usta.
W celu uwiarygodnienia mojej opinii podaję link ze zdjęciami:
https://www.aukcjoner.pl/Allegro/jaapee/1856
lub na FB:
https://www.facebook.com/pg/jaapee.hurtownia/reviews/

HankaHa
04-09-2018, 10:30
ale sie rozpisalas dzieki za cenne info nawet wszystko przeczytalam ale duzo jest dobrych informacji