PDA

Zobacz pełną wersję : Callus peel pedicure



katiaa162
31-10-2012, 12:24
Witam :)
Niewiem, czy gdzies sie wam ten temat juz obil, nie moglam znalezc wiec zalozylam temat.
CALLUS PEEL to 4 etapowy , innowacyjny system pozwalający wykonać fachowy pedicure w 15 minut – bez potrzeby moczenia stóp , używania frezarki, czy popularnej “omegi”.
Poprzez połączenie działania produktów, wchodzących w skład zestawu można wykonać zabieg szybko, łatwo i bezpiecznie. Wykonany przy użyciu CALLUS PEEL pedicure ma nie tylko właściwości upiększające , ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nawet nagromadzony i zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się mięka!!!
Dodatkową zaletą CALLUS PEEL jest prosty sposób wykonania zabiegu. Wystarczy nanieść specjalne, nasączone płatki na stopy, owinąć folią, odczekać 15 minut, zdjąć za pomocą plastikowego nożyka,a następnie zetrzeć pozostałości naskórka specjalną higieniczną tarką, z wymienialnymi polami ścierającymi. Na koniec aplikacja kremu, który świetnie zmiękcza i nawilża skórę.
Szybko, skutecznie , a efekt zabiegu jest bardzo dobry.

Wstawiam filmiki i zdjecia :)

CALLUS PEEL - Callus Peel (http://www.calluspeel.pl/)

POLECAM!! BARDZO ULATWIA PEDICURE!

Evcianka
01-11-2012, 00:44
Ja mam podobny produkt
Callus ale po nim , a przed nałożeniem kremu myję stopy, ponieważ jest to mocny środek, może podrażniać .


Raczej tego typu preparaty nie polecam na pękające pięty, bo może podrażniać, ale tak jak na swoje stopy to go uwielbiam, dzięki niemu przestałam na pięty używać frezarki, tylko przy skórkach używam czasami jakiegoś frezu.

katiaa162
01-11-2012, 09:46
Hmm, nie slyszalam, ze produkt moze podrazniac. Zrobilam juz wiele zabiegow i nawet mi to nie przyszlo do glowy. To jest na zasadzie peelingu enzymatycznego. Zwroce na to uwage. ;)

Evcianka
01-11-2012, 12:27
Może masz delikatniejszy od mojego, ja zawsze muszę uważać na to, aby nie nanieść większej ilości na delikatniejszą skórę.

Mam w płynie ten preparat, ale z tej firmy co mam to też o ile się orientuję są płatki tak jak u Ciebie. Ja sobie tego typu produkt chwalę, ale raczej na stopy gdzie klientka nie ma pęknięć małych, większych , bo wtedy szpatułką można ładnie usunąć.
Ja dużo klientek na to nie mam bo większość mam z trudnymi piętami, a wtedy mam na to inne sposoby.

Fajną sprawą w tym preparacie jest to, że mam wrażenie, ze nie odrasta tak naskórek po zabiegu . Należy też pamiętać koniecznie aby zabieg zakończyć mocnym nawilżaniem.

agaciorka93
01-11-2012, 18:39
Gdzies mi sie obiło o uszy na temat tego produktu
Myslałam zeby zaupic na sprobowanie ale jakos nie wyszlo
Katia powiedz mi czy na bardzo zrogowaciałe piety to równiez zadziala ? Bo moj tata ma duzy problem z pietami a ja czasem nie dam rady kiedy mu zrobic stop frezarka ( a omegi nie uzywam).

katiaa162
01-11-2012, 20:43
Może masz delikatniejszy od mojego, ja zawsze muszę uważać na to, aby nie nanieść większej ilości na delikatniejszą skórę.

Mam w płynie ten preparat, ale z tej firmy co mam to też o ile się orientuję są płatki tak jak u Ciebie. Ja sobie tego typu produkt chwalę, ale raczej na stopy gdzie klientka nie ma pęknięć małych, większych , bo wtedy szpatułką można ładnie usunąć.
Ja dużo klientek na to nie mam bo większość mam z trudnymi piętami, a wtedy mam na to inne sposoby.

Fajną sprawą w tym preparacie jest to, że mam wrażenie, ze nie odrasta tak naskórek po zabiegu . Należy też pamiętać koniecznie aby zabieg zakończyć mocnym nawilżaniem.

Tak. Do tego zabiegu jest dolaczony krem nawilzajacy. Przepieknie pachnie i dlugo utrzymyje stopy gladkie.
Tak jak mowisz, zauwazylam, ze nie efekt gladkich piet utrzymuje sie naprawde dlugo :)

---------- Dodano o godzinie 18:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:38 ----------


Gdzies mi sie obiło o uszy na temat tego produktu
Myslałam zeby zaupic na sprobowanie ale jakos nie wyszlo
Katia powiedz mi czy na bardzo zrogowaciałe piety to równiez zadziala ? Bo moj tata ma duzy problem z pietami a ja czasem nie dam rady kiedy mu zrobic stop frezarka ( a omegi nie uzywam).

Jesli problem jest duzy tez produkt sobie radzi. Po masce uzywa sie tarke do stop, ktora przez to, ze skora jest jeszcze wilgotna usuwa reszte skory bardzo latwo i szybko :)

Bardzo chwale sobie produkt.

pinusia6
02-11-2012, 09:01
Kurcze fajna sprawa :) Katiaa Kochanie a na ile zabiegow wystarcza taki zestaw??:)

katiaa162
02-11-2012, 09:55
Kurcze fajna sprawa :) Katiaa Kochanie a na ile zabiegow wystarcza taki zestaw??:)


CALLUS PEEL - Callus Peel (http://www.calluspeel.pl/)
Tutaj podaje stronke z wszystkimi informacjami.
Zabieg starcza na 10 razy. Za komplet:
-10 podwójnych plastrów
-plastikowy nożyk - skrobak Scrapper
-tarka z wymiennymi polami ścierającymi Foot File
-10 wymiennych pól ścierających File Replacement
-odżywczy krem do stóp Moisture Cream

Za wszystko zaplacilam £50 (przesylka z USA)- niebylo jeszcze tego w Uk. Teraz znajdziesz wszystko juz w hurtowniach i allegro :)
Tu filmik instruktarzowy.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu :skacze:

pinusia6
02-11-2012, 10:16
Super sprawa i widać efekty :) Może się skuszę :) A są tylko zestawy czy można kupować także osobno??

katiaa162
02-11-2012, 10:26
Cena zestawu w Polsce
CALLUS PEEL - ZESTAW - Hurtownia kosmetyczna - Paznokcie, Tipsy, ozdoby, akryle i zele do przedłuzania i pielęgnacji paznokci marki NEW NAILS (http://sklep.new-nails.com/callus-peel-zestaw.html)

SAME PLASTRY GDZIES WIDZIALAM ALE NIE MOGE ICH ZNALEZC. POSZUKAM I DAM ZNAC ;)

Agnieszka Praska
02-11-2012, 16:09
na stronie dystrybutora jest cena 230zl

Zen.
06-12-2012, 23:38
Dziewczyny a ile kasujecie za taki zabieg, koszt jednego zabiegu wychodzi 23 zł, jaka w waszych gabinetach jest cena dla klienta?

Evcianka
08-12-2012, 00:42
Jeśli klasyczny pedicure kosztuje 60 zł, to za to liczy się 90( ale ze wszystkim, paznokcie, skórki też ), to taka średnia cena, ja liczę w cenie zwykłego, bo rzadko go robię, nie chcę mi się bawić w rozgraniczanie ceny .

Zen.
08-12-2012, 00:59
klientki zadowolone? przy nastepnej wizycie dalej chcą ten rodzaj pedicure czy wolą frezarkowy? Jak Ci się na nim pracuje?

Evcianka
08-12-2012, 23:51
Te którym robię to są bardzo zadowolone, część robi ponownie, a ta , która nie robi to tylko dlatego, bo jednak jest droższy.
Ja sama sobie rzadko robię pięty frezarką, przerzuciłam się tylko i wyłącznie na ten produkt i tarkę.

Vika
16-12-2012, 20:17
Szczerze, wole jednak frezarkowy pedicure. Callus to dobry bajer, ale po pierwsze jeśli ktoś ma zrogowaciałą skórę na śródstopiu, pięcie, dużym palcu, małym palcu, bocznej stronie stopy itp to callus po prostu nie starczy na wszystkie partie to raz, a dwa nie jest tak mocny moim zdaniem aby zdjąć wszystko, a frezarką możemy do oporu.
Tak więc do w miarę ładnych stóp jest ok, jak ktoś ma mega łaskotki tym bardziej, ale do tragicznych stóp odpada.
Moim zdaniem :)

kamzu
13-02-2013, 23:02
Hej dziewczyny ja tez uzywam callus peel i jestem bardzo zadowolona :) efekty naprawde super!
Vika- jeśli mama zrogowacenia i tu i tam to rościnam sobie ten plasterek i układam gdzie mi potrzeba i na wszystko starcza.

Juz nie długos sezon stópkowy sie zacznie :cwaniak2:

---------- Dodano o godzinie 22:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:58 ----------


klientki zadowolone? przy nastepnej wizycie dalej chcą ten rodzaj pedicure czy wolą frezarkowy? Jak Ci się na nim pracuje?

Zen -klientki bardzo zadowolone? zazwyczaj wystrczy jedna wizyta potem tylko na paznokietki przychodzą :D, przy bardzo ciężkich przypadkach zaczynam od frezarki, potem cellus, tareczka kremik i stópki jak malowane

Patios
27-05-2013, 00:46
Znam ten preparat. Jest on bardzo drogi , a skład i działanie ma takie jak callus eliminator.
Callus eliminator też nie należy do najtańszych, ale przeliczając na ilość zabiegów wychodzi znacznie taniej.
Jest rewelacyjny, przyspiesza czas pracy i nic tak jak on nie radzi sobie z męskimi zarośniętymi skórkami na dłoniach. NAPRAWDĘ ROBI CUDA ! !

Jak już Zuza wyżej pisała używałam go podczas pedicure u swojego chłopaka piłkarza. Z tego co pamiętam nałożyłam go na 12 minut i zdziałał to co mogłoby sie wydawać niemożliwe.

ola5601
23-03-2017, 16:12
tez nie slyszalam, ze produkt podraznia