PDA

Zobacz pełną wersję : KRAKÓW kurs



czarus
05-06-2009, 11:45
Czy były by chętne dziewczyny na szkolenie podstawowe I stopniaw firmie mariposa nail oddział Kraków ja bym się wybrała ale nie chce sama szukam chętnych z okolic Śląska a najchętniej Bielsko, Cieszyn i okolice żeby było można pojechać razem

barbara_kawka
05-06-2009, 13:42
ale z czego to szkolenie podstawowe ... ?? ze zdobienia tymi ich zelami ?? czy z podstaw przedluzania paznokci ?

czarus
05-06-2009, 13:59
SZKOLENIA I STOPNIA

METODA ŚWIATŁOUTWARDZALNA



I dzień

Zajęcia teoretyczne:


* budowa płytki paznokciowej
* choroby skóry dłoni i płytki paznokciowej
* wskazania i przeciwskazania do przedłużania paznokci
* higiena pracy
* akcesoria niezbędne do pracy metodą światłoutwardzalną


Zajęcia praktyczne:

Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów tradycyjnych + modelowanie permanentnego french
II dzień

Zajęcia praktyczne:

Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów french
Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów szklanych + artystyczne zdobienia
III dzień


Zajęcia praktyczne:

Uzupełnienie tipsów
Tradycyjne zdobnictwo artystyczne przy użyciu lakierów
Zabiegi parafinowe na dłonie – pielęgnacja

Cena: 750zł PROMOCJA - 550zł !

LUB




METODA AKRYLOWA



I dzień

Zajęcia teoretyczne:


- budowa płytki paznokciowej
- choroby skóry dłoni i płytki paznokciowej
- wskazania i przeciwskazania do przedłużania paznokci
- higiena pracy
- akcesoria niezbędne do pracy metodą akrylową


Zajęcia praktyczne:

Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów tradycyjnych + modelowanie permanentnego frech
II dzień

Zajęcia praktyczne:

Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów french
Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów szklanych + artystyczne zdobienia

III dzień

Zajęcia praktyczne:
Uzupełnienie tipsów
Tradycyjne zdobnictwo artystyczne przy użyciu lakierów
Zabiegi parafinowe na dłonie – pielęgnacja

Cena: 750zł PROMOCJA 550zł !


SZKOLENIA II STOPNIA
SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA I MODELOWANIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

II STOPIEŃ (dla doświadczonych stylistek w ramach dokształcenia)


1) Przedłużanie płytki paznokciowej na szablon wybraną metodą (żel lub akryl) 8godz.
Cena 500zł


2) Utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej wybraną metodą 8 godz.
Cena 400zł


3) Zdobnictwo artystyczne wybrana metodą 6 godz.
Cena 250zł


KURSY STYLIZACJI PAZNOKCI

ABC Zdobienia - podstawowe zagadnienia dotyczące zdobnictwa paznokci

Czas: 6 godzin

Cena 400 zł Cena promocyjna 250 zł





Modelling Gel 5D - stylizacja przestrzenna - alternatywa dla kolorowego akrylu

Czas: 6 godzin

Cena 450 zł Cena promocyjna 300 zł

Patii
05-07-2009, 22:39
Witam was dziewczyny!

Zamierzam w przyszłym roku (niestety...) rozpocząć kurs stylizacji paznokci w Akademii Sztuki Piękności w Krakowie. Taka sama jest w poznaniu.

Jestem bardzo ciekawa, czy któraś z Was, Stylistek Paznokci jest właśnie po kursie właśnie w tej szkole? Jeżeli są takie panie, bardzo prosiła bym o opinie:)
Słyszałam, ze szkoła ta jest bardzo dobrą szkołą, dlatego właśnie się zapisałam:)

Pozdrawiam serdecznie, czekam na odpowiedzi:)

sloneczko
08-07-2009, 12:51
A mozesz podac linka do tej szkoly w Krakowie?Bo jestem ciekawa znajoma szuka szkoly a nie chce kursu.

Patii
09-07-2009, 14:53
ASP Kursy kosmetyczne, manicure, tipsy, stylizacja paznokci, wizaż, masaż, (Kraków), kursy masażu, kursy wizażu, kurs kosmetyczny, kurs makijażu, szkoły makijażu, szkoła kosmetyczna, szkoły policealne studium kosmetyczne (http://asp.edu.pl/) proszę:)

Nie wiem czy to szkola. Wiem, że napewno kursy tam są :)
Musiała by zadzwonić albo się popytac:)

sloneczko
12-07-2009, 17:21
Odpada wlasnie ta stronke zna i to jest kurs z tego co jej i mi wiadomo to oni robia tylko kursy.

Patii
22-07-2009, 01:22
aha, no raczej szkol to nie szukałam jeszcze.
bede szukac jak skoncze technikum xD albo szkoly albo od razu na studia albo nei wiem:D bede sie potem martwić:D

jolanta
22-07-2009, 08:32
Witam was dziewczyny!

Zamierzam w przyszłym roku (niestety...) rozpocząć kurs stylizacji paznokci w Akademii Sztuki Piękności w Krakowie. Taka sama jest w poznaniu.

Jestem bardzo ciekawa, czy któraś z Was, Stylistek Paznokci jest właśnie po kursie właśnie w tej szkole? Jeżeli są takie panie, bardzo prosiła bym o opinie:)
Słyszałam, ze szkoła ta jest bardzo dobrą szkołą, dlatego właśnie się zapisałam:)

Pozdrawiam serdecznie, czekam na odpowiedzi:)


Czesc "Pomijacz" czy chodzi ci o ASP Krystyny Leczynskiej? Jezeli tak to ja robilam tam kurs 4 dniowy czyli tzw. full wypas. A wiec zadna rewelka ( ale dopiero to widze z biegiem czasu)jak niemasz zadnego pojecia to jest ok ale jak juz nie jestes zielona w temacie (a tak mysle) to poszukaj sobie gdzies blizej domu, bo MOIM ZDANIEM szkoda czasu i pieniedzy na kurs az w Krakowie. Ja moglam to zrobic gdzies na Slasku ( gdzie mieszkalam) a pognalo mnie do Krakowa. Tylko tyle ze ja szukalam kursu przez internet, bo mieszkam za granica. Ogolnie panie sa tam bardzo mile itd.(bo placisz). Ja naprzyklad na tych ich produktach nie pracuje bo mi nie podeszly. Ale to wszystko to jest tylko moja opinia i odczucia, a ty zrobisz jak zechcesz. Kazdy wynosi inne doswiadczenia z danego kursu. Pozdrawiam

Linka
22-07-2009, 11:03
Czy ktoś może mi doradzić ? Interesuje sie stylizacją paznokci od jakiegos czasu sama robie doświadczenia na sobie, ale chciała bym pogłębić swoją wiedzę i warsztat. Może mi ktoś polecić jakieś kursy w Krakowie? Najlepiej indywidualne. Z góry dziękuje :)

pina92
24-07-2009, 11:42
Paulina Pastuszak
Studio Kreacji Paznokci - Start (http://studiokreacji.pl/)
Polecam!

Patii
24-07-2009, 18:31
Hm.. Miałam okazje w Łodzi zrobic ale taki zwykly, tylko Pani miała mi wytłumaczyc bez dyplomu it.
Chodzi mi o szkołę właśnie Pani Krystyny.
Słyszałam b. dobre opinie na temat tej szkoly.
Pojęcia mam troche, wiadomo nie tyle co profesjonalistka, ale jakoś mi wychodzą te paznokcie :)
A bliżej mnie nie ma żadnego kursu... juz opłaciłam wpisowe i pojade tam bo jednak kurs to kurs a nie wytlumaczenie byle jak przez jakąś Panią...
Dziękuję za opinię:)

Linka
24-07-2009, 19:40
Super dzięki oferta jest bardzo interesująca :)

Karina_Motylek
05-08-2009, 16:01
Ja również polecam Studio Kreacji Paznokci :ok: odbyłam tam szkolenie z metody żelowej w pakiecie ze szkoleniem zdobienia kolorowym akrylu I. a gratis podstawy pracy frezarką. Jestem bardzo zadowolona grupa dwuosobowa ale sądzę, że jeśli ktoś będzie chciał to nie ma problemu ze szkoleniem indywidualny :)
Miła i nieskrępowana atmosfera przez co można cały czas zadawać pytania :ok:Instruktorka cały czas obserwuje i nadzoruje naszą pracę, co pozawala od razu skorygować błędy :) Pani instruktorka cierpliwa, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i dostosowuje poziom wymagań do poziomu umiejętności i doświadczenia kursanta czyli osoby które nie miały styczności z ze stylizacją nie mają się czego obawiać :].
Z czystym sumieniem mogę polecić tam kursy. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chętnie służę pomocą :)

Linka
05-08-2009, 16:26
Dziękuje Motylku :) myślę że Twoja opinia zachęci też inne osoby :) Ja cały czas się zbieram do tego kursu

nieszkam78
11-08-2009, 00:26
Ja polecam ASP Krystyny Lenczyńskiej - odbywałam szkolenie właśnie u nich - jestem bardzo zadowolona link poniźej:

ASP Kursy kosmetyczne, manicure, tipsy, stylizacja paznokci, wizaż, masaż, (Kraków), kursy masażu, kursy wizażu, kurs kosmetyczny, kurs makijażu, szkoły makijażu, szkoła kosmetyczna, szkoły policealne studium kosmetyczne (http://asp.edu.pl/)

nieszkam78
12-08-2009, 01:43
Ja również robiłam kurs w ASP w Krakowie i w przeciwieństwie do Koleżanki Jolanty jestem bardzo zadowolona!!
Ja nie byłam "zielona" i wiedziałam czego chcę się dowiedzić - pytałam, dostawałam odpowiedzi - instruktorki to profesjonalistki i mają fach w łapce.
Robiłam tam też warsztaty akrylowe i też w samych superlatywach wspominam.
Szkoła Pani Krystyny oprócz Certyfikatu oferuje Ci również pomoc w ewentualnej karierze: masz w cenie kursu miedzynarodowy certyfikat, pomagają w otrzymaniu dotacji z UE na własną działalność, promują swoje stylistki, gwarantują pomoc prawną... itd..
Wybierając kurs kieruj się własnymi oczekiwaniami: chcesz papierka, czy profesjonalnie podchodzisz do potencjalnego, nowego zawodu.
Nie ma takiego kursu, który po kilku dniach zrobi z Ciebie profesjonalistkę - do tego trzeba lat praktyki i ćwiczeń i doszkalania i udoskonalania i jak to sobie nazwiesz :)
ASP oferuje raty za kursy. Wybór jest Twój - Ja polecam w 100 % bez wachania - spełniono moje oczekiwania co do joty - ja po prostu wiedziałam czego chcę :P
Buźka

jolanta
12-08-2009, 09:41
Przepraszam moze zostalam zle zrozumiana. Ja nie sadze ze osrodek kursowy w Krakowie jest do kitu, tylko to, ze gdy szukalam kursu przez internet to tak wszystko super bylo opisane : co, jak, ile ,gdzie i takie tam ble ble ble. Wiec sie zapisalam pelna nadziei. Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze tego samego moglam sie nauczyc gdzies blizej domu i koszta bylyby mniejsze( ale wtedy to niewiedzialam jak tego szukac a to w Krakowie jako osrodek znalazlam dosc szybko. A i tak teraz robie calkowicie inaczej niz mnie nauczono. Ale tak jak mowisz panie sa b.mile i wykwalifikowane i zawsze sluza pomoca nawet po zakonczeniu kursu. Sama korzystalam z tej opcji gdy na poczatku mialam problemy. Niewiem moze sie pomylilam mowiac(bo placisz). Wiec kazdy wynosi inne odczucia i zasoby zdobytej wiedzy. To jest rzecz indywidualna.

nieszkam78
12-08-2009, 12:24
Wiesz Jolu.... tu masz rację, że podstaw to uczą wszędzie takich samych bo popdstawowe zasady się raczej nie zmieniają :) w trakcie każda z nas wypracowuje sobie własny system czy technikę a czy to piłowania, czy nakładania i cieniowania brokatu - to już jak nam wygodnie :) chodziło mi że ASP mi pomaga i po kursie - zawsze tam mogę zadzwonić i o wszystko zapytać - przed kursem byli tak samo mili i pomocni. Nie wiem czy tak samo jest gdzie indziej - bo kurs robiłam tylko w ASP. Ale jeżeli ktoś ma doświadczenia to niech pisze :)

anaja
14-08-2009, 19:28
Ja byłam na Nw Nails ale nie polecam

elinka
15-08-2009, 15:42
a dlaczego ?

anaja
17-08-2009, 13:01
Około 15 kursantek na jedną szkolącą!!!!
wyglądało to tak: kursantki łączyły się w pary.
75% ćwiczeń na sztucznych palcach i paznokciach przyklejonych na wykałaczce.
Reszta ćwiczeń na drugiej kursantce z ktora dobrałaś się w parę czyli około 9 godzin odpadło bo siedziałaś i czekałaś aż inna kursantka zrobi Ci paznokcie i odwrotnie.
Szkoląca większość czasu siedziała przy swoim komputerze, lub siedziała ze swoim kilku letnim synem ktory często przebywał na szkoleniu, często też biegał między stolikami kursantek zabierał ozdoby i się nimi bawił przy swoim stoliku (trochę to wygladało tak że trzeba by się prosić 6-7 letniego dziecka, aby dał Ci jakąś ozdobę którą aktualnie chcesz wykorzystać do zrobienia paznokci).
Braki w przyborach jak na tak dużą ilość kursantek: pędzelkow, żeli, (np. białego do frencza), bardzo zużyte pilniczki, trzeba było przynosić swoje, przybory niezdesynfekowane, na cażkach widziałam zesuszone resztki starych skorek, pilniczki też nie widziały płynu do desynfekcji.
Ponadtto podano mi błedne informacje, ktore maja duży wpływ na długość utrzymywania się tipsa.
Więc tak wyglądał mój kurs.

centerbeauty
17-08-2009, 13:21
hmmmmm.... czy w ofercie byla podana informacja o szkoleniu grupowym??

anaja
17-08-2009, 13:56
Wiesz nie pamietam dokładnie co pisało na ogłoszeniu ale wiem że na 100% pisało że każdy kursant jest prowadzony indywidualnym tokiem nauczania.
Ale gdyby nawet pisało są to zajęcia grupowe to wydaje mi się że MAX 6-8 osob powinno być na takim kursie, organizacja takiego kursu na którym jest powyżej 8 osób nie ma sensu.

elinka
17-08-2009, 14:46
przy takiej dużej ilości osób kursant za dużo nie jest w stanie się nauczyć

anaja
17-08-2009, 15:58
No właśnie, teraz ide na kolejne doszkolenia. Mam nadzieje że będzie lepiej:) Mam być 1 na 1 z instruktorem:)) i to mnie cieszy.
Oczywiście dam znac jak było :D

centerbeauty
17-08-2009, 16:48
pytam dlatego ze ja szkolenia prowadze tylko i wylacznie indywidualnie a grupy 6-8 mam na warsztatach doszkalajacych :)

anaja
17-08-2009, 17:23
pytam dlatego ze ja szkolenia prowadze tylko i wylacznie indywidualnie a grupy 6-8 mam na warsztatach doszkalajacych :)
No właśnie i tak jest najlepiej 1 na 1 , a tu był kurs podstawowy w tak licznym gronie dla mnie to był szok:wow:.

elinka
17-08-2009, 22:00
ja ide na ten w kraowie jak nazbieram pieniążki oczywiście ide na indywidualny :) nie moge się juz doczekać

anaja
18-08-2009, 00:01
A do jakiej firmy idziesz?? Do New Nails?

elinka
18-08-2009, 09:40
Studio Kreacji Paznokci - Start (http://studiokreacji.pl/) tutaj :)

mariolak83
04-09-2009, 16:30
Kochane dziewczyny!
Mam gorącą prośbę do was czy któraś z was uczęszczała w krakowie do tych szkół na kursy paznokciowe? chciałam się wybrać na taki kursik w krakowie. POMÓŻCIE. a jeśli nie tam to co polecacie w krakowie??????

Elena
05-09-2009, 09:22
Kursy indywidualne jak igrupowe (2-4) sa rowniez przez nas prowadzone.
Zapraszam.

Anna Kosińska
05-09-2009, 14:35
i tak to wlasnie wyglada jak jeden instruktor prowadzi 15dziewczyn ostatnio slyszalam ze jeden prowadzil ponad 20 osobowa grupe co to w ogole jest...??!! ,jest to po prostu nie do przyjecia...ja najbardziej preferuje inwidualne a jesli mam grupe to maxxxxxx 5osob...i tak mozna uczyc...co mozna wyniesc z takiego kursu nie za wiele chyba...raczej chaos tylko pozostaje po takim kursie...
niesmak do nastepnych kursow jak rowniez samego robienia tych paznokci przy minimalnych wiadomosciach...
ja wiem ze new nails lubi prowadzic tego typu szkolenia dlatego jak u nich bylam mialam inwidualny na zdobienia...

kiniusia01
29-09-2009, 14:41
Ja robiłam kurs w ASP podobnie jak nieszkam ale nie jestem aż tak zadowolona!! duża grupa ok 10 osób, po kursie mialam duże braki w podstawowych pojęciach itp. W sumie nie było tak żle, mogę powiedzieć, że się wiele nauczyłam ale to nie było chyba to co bym chciała przynajmniej na dzień dzisiejszy bo po kursie byłam bardzo zadowolona bo myślałam, że wszystko wiem hehehe:D:D:D

NataliaNY
01-10-2009, 16:05
Ja tez polecam Paule Pastuszak. Wystarczy wejsc na jej strone i zobaczyc zdjecia pozurow zrobione przez ursantki. Stad tez bedziesz wiedziec czego spodziewac sie po ursie u niej.

Blumea
19-11-2009, 11:54
Kursy Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP - polecamy! (http://www.paznokcie.org/kursy.html)

nieszkam78
19-11-2009, 14:52
Kursy Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP - polecamy! (http://www.paznokcie.org/kursy.html)


i ja polecam ASP - robiłam tam kurs w sierpniu i warsztaty akrylowe :]

---------- Dodano o godzinie 12:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:48 ----------

ja poszłam na kurs po tym jak od roku robiłam paznokcie.... nauczyłam się wszystkiego sama - głównie z forum :) :skacze::skacze: zielonym idącym na kurs współczuję - to tak jakby ktoś poszedł na kurs fryzjerstwa a nigdy nożyczek w ręku nie trzyma ł:P nawet 5 dniowy indywidualny kurs z takiego ucznia fryzjera nie zrobi... :(

RoksiSK
30-11-2009, 15:31
Co sądzicie o tym kursie?
Attraction - Stylizacja paznokci Solarium Roll-masaż (http://www.attraction.com.pl/szkolenia.php)

gattina
27-12-2009, 22:55
Był ktoś może na tym szkoleniu? Obojętnie, która metoda. Chciałam się dowiedzieć, czy się opłaca i jaka atmosfera, podejście i w ogóle. I przypadkiem ktoś nie wie czy w cene wliczone są też produkty, czy nie? Bo na stronie nie mogę nic znaleźć.

barbara_kawka
28-12-2009, 01:43
Był ktoś może na tym szkoleniu? Obojętnie, która metoda. Chciałam się dowiedzieć, czy się opłaca i jaka atmosfera, podejście i w ogóle. I przypadkiem ktoś nie wie czy w cene wliczone są też produkty, czy nie? Bo na stronie nie mogę nic znaleźć.


hm to zalezy o co ci chodzi... jesli o produkty na ktorych masz pracowac to zazwyczaj kazda firma je zapewnia ... jesli jakies ze tak powiem dodatkowe do kursu "gratisy" to raczej chyba nie ma takie opcji ...

gattina
28-12-2009, 09:55
W niektórych ofertach produkty na których będziesz się uczyć nie są wliczone w cene i trzeba dopłacić potem. Tylko, że przeważnie o tym jest napisane, a tu nie ma w ogóle nic.

RoksiSK
17-07-2010, 11:19
Wybrałam się w czerwcu do Darii - All4Nails. Jakbym miałam jeszcze raz iść to tylko tam :D Daria cierpliwie tłumaczyła mi zagadnienia, ma oko na najdrobniejsze niedociągnięcia, chętnie dzieli się wiedzą i pewnymi trikami ułatwiającymi pracę. Jestem bardzo zadowolona i polecam szkolenia u Darii z całego serducha :kwiatek:

http://www.all4nails.pl/

Darianna_Krak
17-07-2010, 13:02
Roksik,dziękuję bardzo za taką opinię :)


Co do Attraction - poleciłabym gdyby szkoliła tam nadal Wiola Głogowska,jednak tak nie jest,pracuje tam teraz tylko Małgorzata Ryba,która niestety ale ma sporo mniejsze umiejętności od Wioli,poza tym nie pracuje(przynajmniej nie pracowała) na akrylu.
Galeria jest także myląca,bo wiele jest tam zdjęć prac Wioli.

pina92
23-07-2010, 22:23
Mimo wszystko paznokcie wyswietlane na stronie głównej pozostawiają wiele do życzenia.

AtelierStylizacji Carolla
24-07-2010, 00:24
ja tak jak Daria polecam Wiolę:d która teraz szkoli w niepołomicach koło krakowa:d sświetna dziewczyna, zdolna stylistka i dobry szkoleniowiec:D

sylla
25-07-2010, 03:13
Rozglądam się za kursem odpowiednim dla siebie. Może w Krakowie coś znajdę?

beautystokrotka
29-01-2011, 19:22
Ja robiłam kurs New Nails i zgadzam się , że grupy są zdecydowanie za duże.Nie mam zastrzeżeń co do umiejętności samej instruktorki i przyznam ,że jak na taką ilość osób dość sprawnie kontrolowała postępy każdego kursanta

pazureczek89
02-03-2011, 23:33
Ja również nie polecam ASP koleżanka była i mówiła , że nie ma rewelacji za te pieniądze, gdzie indziej i taniej nauczycie się podstaw. Resztę trzeba i tak samemu w domu wypracowac. Dopiero pózniej warto zrobic dodatkowe kursy jak już będziecie wiedziały co chcecie. Ja byłam w LA FEMME W Krakowie nie polecam :( Byłam tam 3 lata temu ale lipa...Instruktorka mało pokazuje sama nie jet na czasie nie szkoli sie nie wie nawet co to są zdobienia 3d ;/ ...ODP mi ''to te wypukłe tak?'' To ja czy ona mam wiedziec w koncuona mnie ich miala uczyc... ogólnie lipa. Poleceam golden nails. Byłam ostatnio na warsztatach.

trendy77
06-07-2011, 22:31
dziewczyy a ja tak z innej beczki czy idzie ktoras z was na piatkowo-sobotnie szkolenia z grupona do MAGETICA do wieliczki?

zyza
14-12-2011, 12:29
dziewczyny znajoma szuka kursu kosmetycznego w okolicach Krakowa... nie studia i nie policealna kurs taki paromiesieczny... macie jakies pojecie?

ewciamikusia
17-01-2012, 17:21
Dziewczyny szukam opinii oszkoleniach w Euro Faschion-Akademia Paznokcia Kraków dokładnie chodzi mi o szkolenie one stroke? Pomóżcie.

L_TARNOV
17-01-2014, 14:31
Ja tez jestem tym kursem w EF zainteresowana . Ktos cos wie ???

monkas
26-03-2018, 11:50
Dziewczyny - nie patrzcie na miasto, tylko na poziom szkolenia.
Pojechałam do Wawy ze względu na program, kadrę, jakość, opinie.
Też miałam kawał drogi. A było warto, bo przynajmniej nauczyłam się zawodu, zdałam egzamin, mam uprawnienia. Szkolenie nie jest po to, żeby sobie zdobyć papierek.

ell
08-05-2019, 07:54
Dziewczyny - nie patrzcie na miasto, tylko na poziom szkolenia.
Pojechałam do Wawy ze względu na program, kadrę, jakość, opinie.
Też miałam kawał drogi. A było warto, bo przynajmniej nauczyłam się zawodu, zdałam egzamin, mam uprawnienia. Szkolenie nie jest po to, żeby sobie zdobyć papierek.

Jak najbardziej muszę sie tutaj z tym zgodzić. Miasto sie nie liczy ale najważniejsze znaczenie ma tutaj poziom szkolenia. Czasami warto jest wybrać się do oddalonego miasta ale wybrać na szkolenie prowadzone przez osobę, ktora się na tym zna, ma w tym doświadczenie. Najlepiej uczyć się od najlepszych i nie patrzeć się równeiż tak bardzo na cenę szkolenia .Obecnie szkoleniowców w Polsce jest bardzo wielu, niekoniecznie z dobrym poziomem nauczania....

W Krakowie obecnie najlepszym szkoleniowcem w mojej opinii jest Natalia Larina ze Słowianki. Na szkolenia trzeba zapisywać się z duzym wyprzedzeniem, ale moim zdaniem warto poczekać.
https://natalialarina.pl/ Tutaj jest kontakt

ClezeripLover
11-08-2023, 18:07
Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam. (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/golovolomki-vzroslih-logicheskie-igri.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/veryu-ne-veryu-igra-voprosi-dlya-vzroslih.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/pervaya-igra-dlya-vzroslih.html) mayorova (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/mayorova-vzroslie-igri.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/rostov-vzroslie-igri.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/igri-dlya-vzroslih-mam.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/igri-v-samolet-dlya-vzroslih.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/podvizhnie-prikolnie-igri-dlya-vzroslih.html) 2017 (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/vzroslie-igri-2017-ssha.html) (https://1pochki-med.ru/igri-vzroslih/igri-s-sharami-dlya-vzroslih.html)

ClezeripLover
17-08-2023, 22:29
To mój pierwszy post na tym wspaniałym forum - naprawdę jet tutaj kawał wiedzy.Chciałbym zapytać o kursy w Międzyborowie - kurs zielarz fitoterapeuta.Jestem bliski decyzji zapisania się na jego obecną edycję. Cel jest jeden - zdobyć jak najwięcej wiedzy.Nie jest to tania zabawa - prawie 5 tys. zł dojazdy, kwatery itp.Napiszcie proszę czy warto :-Pozdrawiam