PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z WĄGRAMI



białaaaa
22-07-2009, 15:00
Jak sobie z nimi radzicie>? jakich kosmetyków używacie?

Cukierek
22-07-2009, 17:48
Ja mam nerwice na tym punkcie więc nałogowo wyciskam:P
ale bardzo pomaga mi garnier 3w1:P

białaaaa
22-07-2009, 18:01
chyba dobry tez jest pure zone z loreal... tak slyszalam, a wy co o tym sadzicie?

Patii
27-07-2009, 19:15
ja tez uzywalam garniera 3w1 ale niestety mi nie podchodził...
ja wyciskam wszystkie (albo przynajmniej sie staram) ale jednak moj najlepszy sposob - wydanie 150 zl na czyszczenie twarzy i mam spokoj... oj, w srode ide:D ostatnio bylam chyba 3 lata temu :/

a z loreal;a nie probowalam...

natalia268
27-07-2009, 23:31
na ile czasu ten spokój masz?


tez uzywam ogólnie do twarzy garniera 3w1

ssisi2
28-07-2009, 00:05
Jak sobie z nimi radzicie>? jakich kosmetyków używacie?
polecam serię kosmetyków Young Care Bandi. Przystępne cenowo i dające efekty.

insane
17-11-2009, 14:22
Dla mnie np. Loreal Pure Zone i Garnier są za ostre i schodzi mi po nich skóra jak wężowi. Najlepszym sposobem na oczyszczanie twarzy jest mikrodermabrazja, kwasy i inne zabiegi, które wykonują kosmetyczki, bo z tego co wiem od tradycyjnego oczyszczania już się odchodzi. Oczwyiście jak wykona się taki zabieg, to twarz dosuyć szybko się zanieszczyszcza, bo wewnątrz naszej skóry są różne złoża :P Dlatego najlepiej wykonać całą serie i później ma się na długo spokój. Tak było w moim przypadku!

AgUsia950
18-07-2010, 21:25
Muszę w takim razie spróbować tego Garniera, bo nie dają mi te wągry spokoju. :(

Pati88
19-07-2010, 18:28
przy takiej pogodzie nie decydowalabym sie na kwasy ja co jakis czas mialam robiony peeling kawitacyjny,taki bardziej urozmaicony bo najpier pod wapozon na 5 min pozniej ultradzwieki :)

mysiula
03-03-2011, 23:22
Wyciskanie wągrów to nie jest dobry sposób, gdy wyciskasz w miejscu wągra zostaje dziurka, która z upływem czasu znów zapycha się nadmiarem sebum i raz za razem powiększa gdy ją wyciskasz.
Tak samo jest w porami, rozszerzone pory zapychają się i wyciskane robią sie coraz większe.
Aby zapobiec temu na codzień moza smarowac sie kremem z filtrem aby zapobiec zapychaniu się porów zanieczyszczeniami powietrza typu np. smog..itp.
Stosowanie peelingów (tzn.1-2 razy na tydzien) oczyszcza pory i w jakims stopniu usówa wągry.
Ważne jest przy cerze tłustej nie stosowac mleczek do demakijazu lecz żeli myjących z mikrogranulkami, które dodatkowo oczyszczają pory. Przy tego tupu cerze zastosowanie mleczka sprawi ze na buzi powstanie bloto..:)

W salonie oczywiście mikrodermabrazja, dodatkowo kwas glikolowy który rozjaśni, rozświetli, doskonale złuszczy zrogowaciały naskorek i oczysci pory oraz je zmniejszy.

peeling kawitacyjny również jest trafna myslą. :)

oraz maseczki typu peel off:)

Tekila_18
04-03-2011, 00:11
Ja proponuje płyn do higieny intymnej, przynajmnij do cery naczynkowej i co 2 tygodnie delikatny peelig.

Przynajmniej na mnie to działa :D

Tosiaczek
04-03-2011, 08:57
Tekila masz racje. Płyn do higieny intymnej zmieni Ph skóry troszkę a peeling do tego jest wielkim plusem. Też tak robię :)

ducek07
04-03-2011, 14:55
Nie próbowałam czegoś takiego. No, ale skoro uważacie, że działa to warto spróbować ;)

Tosiaczek
04-03-2011, 17:44
JA robię tak: Idę pod prysznic myję buzie żelem do higieny intymnej > opłukuję buzie > robię peeling > opłukuję buzię > i jeszcze raz myję buzię żelem do higieny intymnej :)

Zuzanna Rzeszewska
07-08-2011, 12:08
No to sporo roboty, ja uzywam Vichy Normaderm, co prawda ma tendencje do przesuszania wiec co jakis czas to odstawiam bo mam cere mieszana ale dla tlustej by podszedl w 100 proc.

DiamondShine
18-09-2011, 20:47
ja miałam z Avonu, ale o du*e rozbić :( nie radze sobie z nimi ;(;(

casperka
18-09-2011, 21:07
Na wagry dobre sa kremy z kwasami najlepiej BHA, jako peling bromelina , tonik z niacynamidem poczytajcie na mazidlach.
ps.nie reklamuje mazidel ale tam jest kopalnia wiedzy dla nie jednej z nas:skacze:

Ewita
15-05-2013, 15:01
Odświeżam troszkę ten temat:
Faktycznie słyszałam i sama już spróbowałam :) że dobrze jest umyć buzię płynem do higieny intymnej, spłukać letnią wodą i zrobić peeling. Skuteczne są także plasterki na wągry są dostępne w drogeriach. Ja po sobie zauważyłam że regularne peelingowanie daje też efekty i wągrów jest mniej :)