PDA

Zobacz pełną wersję : Podkłady i pudry



białaaaa
22-07-2009, 14:12
Jakie podklady polecacie, chodzi mi o dobrze kryjące i matowe ????

aga
22-07-2009, 18:56
Teraz nie używam, bo jest lato i nie mam takiej potrzeby ale jak mi coś wyskoczy to używam podkładu z Eveline. Nie jest gęsty, wygląda naturalnie i jest niedrogi(ok 10 zl) jak dla mnie w sam raz :)

http://s2.alejka.pl/i2/p/43/23/d6e8c57645d94_0_b.jpg

Pati88
22-07-2009, 19:22
ja polecam puder transparentny firmy VIPERA naklada sie jego najjasniejszy odcien na podklad i delikatnie rosprowadza pedzelkiem jak dla mnie ten puder jest rewelacyjny dostosowuje sie do skory :)

Euphoria
22-07-2009, 19:27
ja używam kremu koloryzującego-aptecznego Excipial pigmentcreme-ok 20-25zł. jest bardzo wydajny, bardzo dobrze kryje-ale nie matuje.podobno leczy tj wysusza krostki.jest bardzo "ciężki"więc lepszy na lato. ale ja jak mam gorszą cerę to użyqam go też latem, a jak po paru dniach jest lepej(nie wiem czy to ma związek z jego leczniczymi właściwośiami) to uwam lżejszego. zresztą ja zawsze pędzlem śmignę dwa razy pudrem w kameniu więc dla mnie super.uwielbiam go

bestilka007
05-01-2010, 21:37
Loreal !! nic dodac nic ujac :P:P cena wysoka ok 60zl ale starcza na dluuugo i naprawde jestem zadowolona zarowno z krycia i zmatowienia oraz brak efektu maski :)

gattina
05-01-2010, 22:12
Dla mnie jest świetny, dobrze matuje, zakrywa wszystkie niedoskonałości, a już razem z pudrem jest super. Właściwie nie widać, że jest na twarzy. Cena nie jest zbyt wygórowana.
A ja polecam ten: Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

goonis
05-01-2010, 23:07
heh gattina posiadam ten sam :D dla mnie świetny :D

gattina
06-01-2010, 14:37
heh gattina posiadam ten sam :D dla mnie świetny :D

no :) nie jestem sama. świetny, ja dostałam próbkę z gazety i potem od razu poszłam go kupić, a ile musiałam go szukać, bo nigdzie nie było nr 103 ;P

Bożena P
06-01-2010, 15:01
ja na codzień używam soraya sceniczny make up, a na jakieś imprezy, większe wyjścia to tylko i wyłącznie kryolan :D

total
07-01-2010, 11:36
Ostatnio używam na zmianę soraya i meybelline . Oba fajne z tym ,że ten drugi wybrałam ciut za jasny.

goonis
07-01-2010, 12:02
no :) nie jestem sama. świetny, ja dostałam próbkę z gazety i potem od razu poszłam go kupić, a ile musiałam go szukać, bo nigdzie nie było nr 103 ;P[/quote]
ja bez problemu 103 kupiłam w najbliższym rossmanie :D, a jeśli chodzi o soraya sceniczny to dla mnie był troszkę ciężkawy, ale świetnie sobie radził z kryciem wszelkich niedoskonałości :D

bestilka007
07-01-2010, 12:21
sama bym go sprawdzila ale musze poczekac trocheeeeeeee bo z loreala mam 2 i szkoda aby sie marnowaly bo tez sa swietne :)

diablica91
07-01-2010, 12:41
Ja polecam L'oreal Paris Cashmere Perfect-cudeńko po prostu :)

Emist
01-02-2010, 15:50
Czy któraś z was używa może Loreal Roll-on True Match??
Dzisiaj widziałam reklame i zaintrygował mnie niesamowicie.
Cena to 60 zł i zastanawia mnie,czy wart jest swojej ceny,bardzo proszę o opinie!

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

asiek88
19-03-2010, 14:25
Roll On bardzo szybko sie skończył, jest mało wydajny.
lepszy o wiele jest nowy mus ktory jest także z L'Oreal. Polecam.
Warty grzechu jest tez z L'Oreal True Match, sypki puder mineralny.
Super kryje i długo sie utrzymuje. Ja go stosuje już ho ho i jestem zachwycona :)

naatajla
19-03-2010, 16:19
a ja zas sobie nie chwale tego podkladu co ma gattina dla mnei on nie jest dobry kupilam go ale nie jestem z niego zadowolona wole podklad z rimmela lasting finish dobrze kryje niedoskonalosci i dlugo sie utzrymuje a puder to polecam manhattanu ktory ma 2 wlasciwosci stosowany na sucho jest jako puder a aplikowany na mokro robi za fluid zakochalam sie w nim :D

silverghost
19-03-2010, 17:00
Ja używam Max Factor Lasting Performance. Dla mnie jest ok i latem, i zimą. Można go i na bazę, i z pudrem w kamieniu i bez niego. Czasem wydaje mi się, że mógłby być bardziej maskujący, ale testowałam inne i jakoś żaden nie był lepszy. Może jeszcze nie trafiłam na ten idealny.

gattina
23-03-2010, 20:05
Ja aktualnie testuje sobie próbke z gazety Astor Perfect Stay Make up 24h. I muszę przyznać, ze ładnie pachnie, ukrywa moje krostki, które są czerwone, są widoczne, ale dużo mniej, a jak dobrze pójdzie to wcale. Fakt, jak zobaczyłam na cenę - powyżej 40 złotych - to mi się nie uśmiało, ale za to co robi może warto.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Elizabeth76
23-03-2010, 20:22
a ja używam max factor age renew


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

evevlina
23-03-2010, 20:29
A ja już dłuższy czas używam ten. Moim zdaniem bardzo dobrze matuje i kryje ;) Polecam:good:
http://maddedahlberg.blogg.se/images/2007/maybelline_superstay_1192836726_2033621.jpg

ladybird
23-03-2010, 21:57
Zgadzam się evevlina ten podkład rewelacyjne matuje i kryje! Tylko miałam z nim problem masakrycznie mi pory zapchał i całą twarz mi wysypało no i pozostała mi wizyta u dermatologa bo nie mogłam własnymi siłami sobie z tym poradzić.
Ogólnie mam straszny problem z podkładami bo nie mogę używać zbyt ciężkich i przeważnie kryjących niestety :(
Macie kobitki jakiś wypróbowany lekki podkład taki co by też w miarę dobrze zakrywał niedoskonałości?

AtelierStylizacji Carolla
23-03-2010, 23:18
ja polecam podkłady z vichy i mozaike z peggy sage- jak dla mnie rewelacja

tusia
24-03-2010, 09:41
mialam kiedys podklad vichy był swietny i genialnie krył
teraz mam te dwa podkłady
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ten bourjois jest genialny, nie wiem co ma w sobie ale jak sę nim popecam, to twarz wyglada świeżo i promiennie:D jest superrr

WIOLA1
10-04-2010, 21:33
Vichy dermabled polecam,kryolan

Sylwia_88
21-04-2010, 13:01
ja używam i wręcz kocham Estee Lauder Double Wear Light:good: a jeśli chodzi o puder to L'Oreal True Match Minerals:ok: Oczywiście pod podkład nakładam jeszcze baze z Ingrid, na niedoskonałości kamuflaż ArtDeco i buźka jest naprawde super!:skacze: siostra raz mi powiedziała, że wyglądam jak z photoshopa haha:lol: Jeśli ktoś chce aby makijaż jeszcze dłużej wytrzymał to polecam dodatkowo zakupic sobie fixer:P
za to nie polecam nikomu podkładów z Diora, ponieważ niektóre z nich nie różnią się od tych tanich podkładów za 10-15zł (np. z AA) a inne z Diora to jakaś masakra:D często robiły mi się po kilku godzinach plamy na twarzy, również często uwidaczniały się pory i zmarszczki, no jak za taką cene to naprawde mogliby coś z tym zrobic:/: "troszkę" już tych kosmetyków przetestowałam (ponieważ kocham makijaż) także spokojnie mogę polecic to co wymieniłam wyżej:)

Etna
21-04-2010, 16:42
Skoro tak polecasz to pewnie są niezłe, a możesz powiedzieć ile one stoją cenowo?

milenka_olsztyn
22-04-2010, 14:25
Ja z cięższych i kryjących polecam
revlon colorstay
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
lub
MAX FACTOR PAN STICK
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

z lżejszych lecz mniej kryjących
Revlon Custom Creations
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Lub
Revlon PhotoReady


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu[/SIZE]

Ladyss
22-04-2010, 21:06
Pewnie niektóre z Was dostały z Dax Cosmetics próbki podkładu. Ja się w nim zakochałam i kupiłam:) strzał w dziesiątkę:) jest lekki, świetnie się rozprowadza, nie pozostawia żadnych smug, polepszyła mi się po nim cera i absolutnie nie używam już żadnych pudrów w kamieniu bo mus zaraz po aplikacji na skórę jest suchy a zarazem nawilża skórę:)
http://s2.alejka.pl/i2/p/30/58/c973133645d94_0_b.jpg

milenka_olsztyn
23-04-2010, 06:55
ja tam nie cierpie podkładów w musie:)

czarnulkaaa87
23-04-2010, 10:04
ja tam nie cierpie podkładów w musie:)

Nie tylko ty milenka ;)
A ktory z tych co podałaś uważasz za najlepszy?
Bo ja szukam żeby dobrze matował i kryl,,,, a widzę ze te dwa pierwsze wyglądają na takie :)
Teraz używam Soraya make up scenicznego, idealnie matującego ale średnio zadowolona jestem.

Ladyss
23-04-2010, 10:12
Dziewczyny musy są różne i przekonałam się o tym niedawno na własnej skórze... Ten z Daxa jest dobry dla osób które nie lubią mieć ciapowatego podkładu na twarzy. Ja np nienawidzę czuć że mam coś na twarzy a przy innych mnie to dręczyło. Trzeba wypróbować i tyle.

zyza
23-04-2010, 10:16
jesli chodzi o trwałośc to revlon jest nieporownywalny, mayballine ten dwufazowy jest nie do zdarcia a za to musow mialam pare i wszystkie mi zlazą z buzi :D
kiedys był z lorka taki cashmere cos tam nie wiem czy ktos go pamięta... ten to był mistrzostwo! taki niby mus ale mial calkiem inną konsystencję niż dax...
Z daxa uzywam bazy ale nie za czesto bo jednak mam tendencje do przetluszczania skory i nie obciązam jej za bardzo :D
na codzien stosuję aa podklad rozświetlający... a jak robi sie goraco wtedy mieszam pol na pol z kremem ulubionym albo matujacym albo nawilzajacym :D
i uwielbiam sypki puder mineralny loreala tyle ze do cer suchych albo mieszanych moze być za suchy bo mi np. partie suche trochę ucierpialy od niego :D ale kryje bombowo

naatajla
23-04-2010, 10:17
ja mialam ten dax dokladnie ten sam naturalny bez na poczatku bylam zadowolona ale jak pojawily mi sie jakies niewielkie krostki to nie kryl ich dobrze i sie roluje.. wiec ja jestem dla tego podkladu na nie

Ladyss
23-04-2010, 10:54
Natalia mi też się rolował ale okazało się że to kwestia mojej skóry;) użyłam tylko raz maseczki peelingującej od Basi Pazderskiej i już problemu nie ma. Nie wiem dziewczyny, dla mnie lepszego nie ma;)

milenka_olsztyn
23-04-2010, 13:25
każdy ma inną buzię...
ale ja pan stick i colorstay stawiam na równi może maxfactor nawet lepiej kryje i z powodzeniem można go stosować też za korektor... no i w polsce chyba łatwiej dostępny:)

jOotka
23-04-2010, 20:55
soraya są dobre. NP. make-up sceniczny

zyza
24-04-2010, 10:49
ja nie cierpie sorayi poniewaz mam cerę ze sklonnosciami do alergii a soraya jest mocno perfumowana ze od razu wysypuje na gębie...
sporo klientek jak jeszcze pracowalam w drogerii przychodzilo z suchymi plackami na ryjku bo kremik sorayi sobie zafundowaly
a z 4 ekspedientek u nas trzy mialy problem z cera po uzyciu sorayi
ale wiem ze na niektore cery nie ma mocnych i soraya jest nie do zdarcia :D

hersa
24-04-2010, 12:14
moja mama ma krem przeciwzmarszczkowy z soraji i bardzo sobie chwiali, a ma skórę bardzo suchą. Jak mi się moj skończył to kilka razy "pożyczyłam" i też mi pasował. Konsystencja, nawilżenie skóry itp. Nie wiem jak z innymi kosmetykami tej firmy.

Sylwia_88
24-04-2010, 21:40
Skoro tak polecasz to pewnie są niezłe, a możesz powiedzieć ile one stoją cenowo?

nie wiem czy to pytanie do mnie ale jeśli tak to podkład ok.130zł a puder na allegro z przesyłką ok.45zł. Kamuflaż z ArtDeco z przesyłką na allegro 35zł. :) jest malutki ale po 3 miesiącach dziennego używania zużyłam dopiero 1/4 także na ok. rok spokojnie mi wystarczy:D z resztą to już mój drugi bo pierwszy zgubiłam:/: świetnie kryje, nawet tatuaże:) mam na pępku blizne po kolczyku i latem idealnie mi ją zakrywa:) także polecam:good:

---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:37 ----------


ja nie cierpie sorayi poniewaz mam cerę ze sklonnosciami do alergii a soraya jest mocno perfumowana ze od razu wysypuje na gębie...
sporo klientek jak jeszcze pracowalam w drogerii przychodzilo z suchymi plackami na ryjku bo kremik sorayi sobie zafundowaly
a z 4 ekspedientek u nas trzy mialy problem z cera po uzyciu sorayi
ale wiem ze na niektore cery nie ma mocnych i soraya jest nie do zdarcia :D

dla mnie soraya to jakaś pomyłka;) ale jeśli chodzi o podkłady:P strasznie uwidaczniają mi pory:/: a mojej siostrze pryszcze wyskakują po niej:D to już lepsze są podkłady z AA za 15zł :) jak nie mam kasy na estee lauder to kupuję sobie ten z AA bo też jest świetny:) tylko podkłady zawsze nakładam gąbeczką bo jakoś wychodzi mi to "równo" a palcem dziwnie jakoś tak:lol:

nutella
21-06-2010, 13:29
polecam te samy pudry co Milenka

tzn. Revlon i MaxFactor :skacze:

klanat
21-06-2010, 15:13
Ja użwam podkładu max factor (zawsze mieszam z kremem przed nałozeniem) a sypki to z loreal i jestem zadowolona z nich. Kiedys jak byłam jeszcze w Polsce to kupowłam ten sypki z taka literka L na opakowaniu i tez był super ale nie wiem co to za firma byla.Pamietam tylko ze kosztowal okolo 30 zl.

paznokietki000
23-09-2010, 15:44
Ja używam Yves Rocher i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Dobrze kryje , cera jest jednolita (nie matowa) bardzo wydajny, rozsmarowuje się niczym kremik :D Używałam obu, ten drugi dobrze matuje i wyrównuje koloryt twarzy.
http://images42.fotosik.pl/228/2f43478ce8d893d8m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f43478ce8d893d8.html) http://images38.fotosik.pl/340/4bbf6110d70d41f3m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bbf6110d70d41f3.html)

(http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9278cc81f21f326f.html)

Agnieszka Praska
24-09-2010, 07:52
ja pudry mam tylko z max factor
http://znam.to/userfiles/R/016/R016-8112854M.jpghttp://www.amaranti.pl/images/max_factor_facefinity-compact.jpghttp://www.promesse.pl/uploads/assortment_images/midi/a-731-779.jpg

a podklad z maybellin ever fresh jest bardzo fajny:D
teraz chce dokupic revlona

Agnieszka Praska
19-11-2010, 15:49
dziewczyny poszukuje podkladu everfresh z maybelline:(
nigdzie nie moge go dostac:/: nie wiedzialyscie go gdzies moze??

potrzebuje podkladu beztluszczowego do problematycznej cery i w 100% kryciu o lekkiej wodnistej konsystencji;(

edusia777
19-11-2010, 16:05
ja uzywam podkladów z firmy PAESE matte & cover. sa bardzo dobrze kryjace i dobrze matuja. kosztuja ok 35zl.

Agnieszka Praska
19-11-2010, 16:11
edusia a do cery tradzikowej nada sie??
ogolnie buzka jest mlodziutka po laserze frakcyjnym i z tradzikem

edusia777
19-11-2010, 16:14
do tradzikowej mysle ze bym nie polecila... juz bardziej antybakteryjny tez z tej firmy, on takze jest obrze kryjacy. tu mozesz sobie zobaczyc Paese Cosmetics - Podkład antybakteryjny (http://www.paese.pl/77-long-cover.html)

Joan
23-11-2010, 17:31
Moj ulubiony podkład to Rimmel lasting finish nr 103 - ma świetny odcień, matuje, kryje itp. i cena też fajna.

Puder polecam Vipera - 707
odcień też idealny dla mojej skóry.

Z innych podkładów polecam maybelline, loreal (taki w musie, świetny jest)
Ogólnie uwielbiam musowe podkłady.

Lirene City matt też jest świetny, numer 204, trochę ciemniejszy od rimmela, ale sprawdza się świetnie.

Patii
24-11-2010, 00:12
kochane ja polecam ten podklad co polecala gattina : Astor Perfect Stay Make up 24h

mam go i jest swietny! jezeli dobrze sie dobierze odcien do koloru skory wyglada bosko! po dluzszym codziennym stosowaniu skora w dotyku wydaje sie gladsza:) albo mi sie po prostu tak wydaje, ale mam go juz jakies 2mce i naprawde super:)
Nie kryje az tak perfekcyjnie przez co nie daje efektu maski ktorego tak nie cierpie:) wyglada bardzo naturalnie:) nie matuje tez skory, ale w polaczeniu z sypkim pudrem (ja mam z Oriflame transparentny) cera wyglada swiezo i naprawde super:)
A co wazne dlugo utrzymuje sie na buzi:) nie wysysza skowy, ma taka fajna delikatna rzadka konsystencje przez co naprawde fajnie sie go rozprowadza:D
jedyny minus to cena... okolo 40zl ale naprawde warto wydac te pieniazki :))


wczesniej uzywalam soraya:) tez byl bardzo fajny, kosztowal okolo 8zl i kryl bardzo mocno ale dawal efekt maski:(

agaciorka93
24-11-2010, 09:41
Ja jestem zadowolona z podkladu mineralnego z Oriflame Giordani Gold
Jest wydajny fajnie sie rozprowadza jest leciutki i w miare dlugo sie trzyma :)
Wiec jak najbadziej moge go polecic :D

Latika
24-11-2010, 10:58
Ja używam od 2 lat PERFECTA kryjący naturalny a na lato mam ciemniejszy.Taki z dozownikiem.
Kupiłam go gdy byłam na etapie dobierania podkładu do mojej suchej i wrażliwej skóry.Okazało się że ta firma nie uczula mnie i zakupiłam też krem:)razem efekt jest idealny.Po zaaplikowaniu gąbeczką lub palcami -wklepuję i trzyma się cały dzień.

Dodam że używałam już l'oreal i inne znane,droższe marki nawet diora miałam ale przesuszały mi skórę.Wiele ma zbyt gęstą konsystencję,która na suchej skórze wysycha jeszcze nim zdążę go rozprowadzić,w efekcie zrzera cały mój krem i skóra jest jeszcze bardziej sucha.

Poza tym staram się unikać firm które testują na zwierzętach ;) mam tylko tusz l'oreala ale jak się skończy zamnienię go na sztuczne rzęsy lub inny "zdrowszy"

Joan
24-11-2010, 17:43
Skąd wiesz, że Loreal testuje na zwierzętach?

iv90
17-01-2011, 18:35
Dziewczyny, czy któraś używała tego podkładu? DERMACOL KRYJĄCY PODKŁAD NA NIEDOSKONAŁOŚCI (1403766029) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dermacol-kryjacy-podklad-na-niedoskonalosci-i1403766029.html)

jestem bardzo ciekawa, co to jest za cudo :D

luska102
17-01-2011, 20:55
Ja uzywam vichy dermablend pokrywajacy niedoskonalosci.
Jak dla mnie NAJLEPSZY,kawal czasu takiego szukalam.

Elizabeth76
24-02-2011, 15:29
miałam ten
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

teraz kończę ten
37293
a teraz zaczne ten dzis dotarł :]

37292

trendy77
25-02-2011, 09:09
elaxx (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html)-a ten ostatni podkład zamawiałas na allegro czy w drogeri kupiłas?bo ja kiedys zamowiłam na allegro i okazał sie totalna podróba :placz:

Elizabeth76
25-02-2011, 09:14
elaxx (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html)-a ten ostatni podkład zamawiałas na allegro czy w drogeri kupiłas?bo ja kiedys zamowiłam na allegro i okazał sie totalna podróba :placz:

na allegro ale sprzedawca sprawdzony już go używałam jest ok ;) a czym twój sie róznił od oryginału ??

trendy77
25-02-2011, 09:18
orginalny ktory miałam wczesniej dawał delikatne pudrowe wykonczenie i super sie rozprowadzał a ten ktory zamowiłam na allegro był tłusty jak na bazie kremu i wogule sie nie wchłaniał,a mozesz wrzucic linka tego sprzedawcy:]

Elizabeth76
25-02-2011, 09:22
kotus moj jest taki własnie pudrowy ale to chyba też zależy od tego jaki krem uzywasz a moze akurat tak trafiłas na kiepska partię :huh: linka wysle na pw ;) muszę poszukać chwila momento :D

trendy77
25-02-2011, 09:26
nie sadze zeby to była wina kremu bo mam cały czas ten sam pewnie taka walnieta partia mi sie trafiła,bede wdzieczna ze tego linka :przytul:

Smarta28
25-02-2011, 18:25
elaxx (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html)-a ten ostatni podkład zamawiałas na allegro czy w drogeri kupiłas?bo ja kiedys zamowiłam na allegro i okazał sie totalna podróba :placz:
No niestety tez mi się to przydażyło. Podkład z Allegro bardzo różnił się od kupionego w drogerii.

MalaMi280783
25-02-2011, 19:06
Kurnaś a ja mam Kryolana podkład i puder (drogi jak wrrr choler....a) i pięknie razem z nim pod gąbeczką łuszczy mi się skóra..
Dziewczyny polecicie coś dla cery Uwaga: świecącej w partii T (pierwotnie mieszana) ale załatwiona kosmetykami do mieszanej i teraz jest tak 1. mieszana (bo nadal sie świeci w T) 2. przesuszona (łuszczy się w partii T najbardziej) 3. wrażliwa i 4. 27sio letnia :D
HELP! PLEASE!

Smarta28
25-02-2011, 20:02
Mam ten sam problem ze skórą. Nie wiem jak u Ciebie ale zauważyłam, że zawsze gorzej jest zimą. Zapobiegam temu robiąc peeling dwa razy w tyg., maska nawilżająca, serum nawilżające, pod makijaż krem matujący. Kryolan jest ok ale nie do codziennego użytku. Dla mnie dobry jest Revlon Color Stay, City Matt Lirene,Manhattan (trochę jednak przesusza).

farbstift
25-02-2011, 20:06
No to radzę odrzucić środki matujące na rzecz lekkiego kremu nawilżającego i podkładu nawilżającego- chociaż na zimę :)

Agnieszka Praska
15-01-2012, 10:31
od miesiaca testuje podklad make up for ever hd
podklad idealny do sesji zdjeciowych, buzia wyglada jak obrobiona przez photoshopa :D
pokochalabym go calym sercem i dusza gdyby nie cena :sciana:
na codzien zostane przy maybelline i max factor
na mojej buzi sa rozne historie typu grudki, plamki i zaczerwienienia i z tym podkladem wcale nie potrzebuje korektora, jako jedyny podklad idealnie przykrywa wszystkie pory ktore mnie do szaly doprowadzaja

zdjecia przed i po

weronisiaaa88s
15-01-2012, 10:53
Kiedyś miałam duże problemu z cera. Kupiłam ten podkład i sprawdził się bardzo dobrze. Skóra była idealnie pokryta. Twarz zrobiła się gładka, przebarwienia stały się niewidoczne. Wypełnia zmarszczki to fakt. Twarz "wygląda" w nim dobrze. Dodatkowo, jako jeden z nielicznych podkładów na polskim rynku, wyposażony jest w filtr SPF20. To ważna wiadomość i duża zaleta.

milenka_olsztyn
15-01-2012, 16:55
Ja tam uwielbiam kremy bb :)

zyza
15-01-2012, 17:10
milenka a mozesz przyblizyc bardziej tak od strony uzywającej?? jak sie zachowują? jak kryja, jakie działanie? bo ja sie nie styknęłam jeszcze z nimi a czytałam troche :)

rudzielec
15-01-2012, 17:17
ja uzywam ostatnio rimmela podkład match perfection jest swietny i do tego puder stay matte matowy tez z rimmela i puder brązer też z rimmela, są świetne i mega naturalny efekt.

milenka_olsztyn
15-01-2012, 18:03
bb kremy krycie mają różne... są mocniej i mniej kryjące.
Ja mam taki problem że większość podkładów podkreśla mi suche skórki... przy bb nic takiego nie ma miejsca. Często są w jednym albo w 3 kolorach ale nawet jak weźmiemy ciemniejszy bądź jaśniejszy idealnie stopi się ze skórą. Praktycznie go nie widać. Są też różne rodzaje wykończenia np. taki efekt glow (bardziej błyszcząca i promienna cera), pół matu (najbardziej chyba naturalny) no i matujące też są. Najważniejsze jednak moim zdaniem jest to że mają masę dobroczynnych składników no i te cudowne wysokie spfy:) w normalnych podkładach widziałam max 20 a tu zaczynają się od 45 chyba :D

DiamondShine
15-01-2012, 18:11
ja uzywalam z pease ale strasznie mnie wysyfiało po nim :( i zmieniłam na Rimmel London Matcg perfetion. ale dalej jestem nie zadowolonna co prawdy juz mnie tak nie wysyfia ale kurcze cos mi nie pasuje w nim.. nie kryje tak ladnie..

olao
15-01-2012, 19:54
Ja tak milenka chyba przerzuce sie na bb.Mam kilka probek i kurcze wszystkie mi pasuja i trudno sie zdecydowac:/:

DiamondShine
15-01-2012, 20:01
a ja sama nie wiem na jaki sie zdecydowac chcialabym aby dobrze krył ale nie byl znow tak widoczny :)

zyza
15-01-2012, 20:01
mowicie oczywiscie o tych produktach? Prbki - Asian Store (http://asianstore.pl/9-probki) tylko nie wiem które macie wytestowane... troche ich jest a mysle nad czyms ciekawym do gabinetu :)

milenka_olsztyn
15-01-2012, 20:14
DiamondShine one tak się stapiają ze skórą że wszystkie są niemal nie widoczne:)
Ja polecam te kremy z Missha oraz ze skinfood (zwłaszcza gdzybkowy:)).

Zen.
15-01-2012, 22:17
Dziewczyny, czy któraś używała tego podkładu? DERMACOL KRYJĄCY PODKŁAD NA NIEDOSKONAŁOŚCI (1403766029) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dermacol-kryjacy-podklad-na-niedoskonalosci-i1403766029.html)

jestem bardzo ciekawa, co to jest za cudo :D


Ja mam 4 odcienie. Wg mnie super jako korektor, jako podkład jest baardzo ciężki, taki wręcz sceniczny. Ja mieszam jego minimalną ilość z kremem i jest super, bardzo fajnie kryje(w końcu 50%barwnika). Jest mega mega mega wydajny, śmieję się że bedą mnie nim malować do trumny ;p Za tą cenę naprawdę jest genialny, chociaż troszkę zabawy z nim jest (czyt. mieszanie z kremem jeśli chce sie go stosować codziennie). plus za to, że można samemu decydować o tym czy ma byc to bardzo lekki czy mocny, kryjacy podkład, mieszając go w odpowiednich proporcjach z kremem.

natalia268
15-01-2012, 22:46
Długo szukałam swojego idealego podkładu i znalazłam :love:

mam cerę tłustą, więc każdy podkład trzymał się dobrze z 3-4 godziny max.. a później istna świecąca się masakra....

kupiłam REVLON ColorStay dla cery tłustej i mieszanej... i spokojnie mogę iść do pracy i po 8 godzinach nie swiecę się jak wczesniej. Wyglądam świeżo jak wcześniej, a co za tym idzie.. od razu lepiej się czuję. REWELACJA !

ana_zaba
26-03-2012, 12:30
Czy zna ktos ten podklad i moze cos o nim powiedziec, bo widze ze na allegro swietnie sie sprzedaje a ja mam wlasnie tlusta cere z problemami i tak sie nim zainteresowalam

REVLON COLORSTAY MIESZANA TŁUSTA najlepsze kolory (2205682222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/revlon-colorstay-mieszana-tlusta-najlepsze-kolory-i2205682222.html)

milenka_olsztyn
26-03-2012, 12:42
Ja używałam tylko że ten do cery suchej i normalnej. Jak dla mnie był bardzo fajny. Nie zapychał ładnie krył dosyć długo się utrzymywał. Każdy koko znam kto używał tego podkładu był zadowolony:) Jedyny minus to brak pompki... ale da się przeżyć :)

aga
26-03-2012, 12:58
Ja również polecam ten podkład :) długo szukałam odpowiedniego dla mnie aż trafiłam właśnie na niego :)

DiamondShine
26-03-2012, 12:59
a ja od pewnego czasu uzywam podklad Skin Balance dla mnie rewelacja! do tego puder prasowany Smooth & Soft tez super;)

milenka_olsztyn
26-03-2012, 16:13
Revlon fajny jest ale ja i tak kocham la roche posay toleriane :):love:

natalia268
26-03-2012, 16:23
ana_zaba Przed Twoją wypowiedzią pisałam o tym podkładzie...
Nie ładnie nie czytać postów :aty:

Pati88
27-03-2012, 08:57
dla mnie najlepszym podkładem jest DERMACOL nie zamieniłabym go na żaden inny.

trendy77
27-03-2012, 09:30
dziewczyny a jakie kolorki macie z tego revlona bo mysle zeby go wypróbować ale nie wiem jaki kolor?:(

milenka_olsztyn
27-03-2012, 09:39
ja miałam revlon sand beige

lukasiatko
27-03-2012, 09:50
Ja jestem wierna podkladowi Manhattan mat Make up :) dla mnie rewelacja ,makijaz trzyma sie caly dzien bez poprawek .

rudzielec
27-03-2012, 11:01
lukasiatko, a powiedz czy ten podklad uwydatnia suche skórki np na nosie? :)

natalia268
27-03-2012, 17:20
ja miałam revlon sand beige

ja również ;)

jak go pierwszy raz otworzyłam to pomyslałam, ze za jasny będzie, ale świetnie się dostosowuje do skóry :)

gosia666
07-04-2012, 15:05
Szukam takiego ,ktory zakryje popekane naczynka,ale nie bedzie dawal efektu tzw maski :/

Mialam juz vichy dermablend,la roche posay toleriane i inne z tanszych ale sa da dupy :P

Teraz mam z alkemiki/paese i jest jak narazie najlepszy ale szukam jeszcze czegos mocniejszego,moze kryolan? :/
Sama juz nie wiem doradzcie mi cos!

nanami7
07-04-2012, 16:10
Gosia a może jakaś baza pod podkład by była dobra ? I ddopiero na to podkład i na to puder w kamieniu ? Nasze wizażystki na pewno są obcykane i coś doradzą ;)

gosia666
07-04-2012, 16:33
No ja wlasnie tak robie,najpierw baza,pozniej fluid ,pozniej podklad minerlany taki sypki i na to jeszcze puder w kamieniu !:P ale i tak nie jestem zadowolona z efektu :(

tusia
07-04-2012, 20:53
od miesiaca testuje podklad make up for ever hd
podklad idealny do sesji zdjeciowych, buzia wyglada jak obrobiona przez photoshopa :D
pokochalabym go calym sercem i dusza gdyby nie cena :sciana:
na codzien zostane przy maybelline i max factor
na mojej buzi sa rozne historie typu grudki, plamki i zaczerwienienia i z tym podkladem wcale nie potrzebuje korektora, jako jedyny podklad idealnie przykrywa wszystkie pory ktore mnie do szaly doprowadzaja

zdjecia przed i po

Gosia, w tym poscie agulusia polecała Make up Forever HD, kosztuje prawie 200:nie_powiem: na YT sa filmiki co ten podkład potrafi ukryć, szoook.....

gosia666
07-04-2012, 21:46
Kiedys juz o nim czytalam ,ale niestety jest duzo opinii negatywnych ,wiec nie wiem czy warto wydac te 200zl:P

farbstift
08-04-2012, 08:08
zrób tak:
1.krem
2.na większe wyjścia baza
3.na to kamuflaż Kryolan (możesz użyć zielonego, ale te w naturalnych odcieniach też zakryją naczynka)
4.podkład (jak użyjesz dobrze kamuflażu to nawet krem tonujący już wystarczy)
5.puder (w kamieniu lub sypki)

Nie ma bata, że będzie widać naczynka jak użyjesz tego kamuflażu, u mnie zakrywa naprawdę wszystko, a jak nałożysz na całą buzię (ale polecam tylko na duże wyjścia, bo przesusza skórę) to efekt idealnej skóry. Możesz też kupić podkład:Ultrafoundation podkład kryjący KRYOLAN 9007 Gra (2257805054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ultrafoundation-podklad-kryjacy-kryolan-9007-gra-i2257805054.html) ale kółeczko kamuflaży jest tańsze a na 100% się sprawdzi.

hersa
08-04-2012, 12:59
Mi naczynka przykrywa dermacol, jest nie drogi (ok 20zł z wysyłką), warto spróbować. Nawet tatuaż prawie pokrył. Dopiero za trzecim podejściem udało mi się go nałożyć żeby maski nie zrobił, trzeba go wetrzeć a nie nakładać, na całą twarz wystarczy tyle co pół ziarnka grochu. Można go wymieszać z kremem albo innym podkładem. Ja jestem zadowolona, w końcu nie mam czerwonych plam na gębie ;) jest wodoodporny i ciężko go zmyć, ale za to cały dzień się ładnie trzyma i prawie nie brudzi ubrań. Mam najjaśniejszy odcień- ciężko taki dostać w przyzwoitej cenie.

DiamondShine
08-04-2012, 13:41
hersa tez mam dermacol i tak jak piszesz super kryje... mi znajoma kupila rok temu albo i nawet dluzej za 22zł... Ale moim zdaniem on jest dobry jak nie ma upałów bo w lecie kiedy się np. spociłam to okropne plamy sie robiły i grudki. Na upały nie zafajny.

nanami7
08-04-2012, 13:46
Kasia, a jaki masz kolor, bo chyba mamy podobną karnację :) ?

DiamondShine
08-04-2012, 18:43
nanami, kurcze nie mam z tego opakowania i nie wiem jaki numer :( a właśnie go oglądam i nie widze czy gdzies pisze?? bo wiem, ze na opakowaniu byl.

gosia666
08-04-2012, 20:18
Dermacol mam ale szczerze mowiac to on raczej sie nie nadaje tak na codzien,jest bardzo ciezki i podkresla suche skorki ,takze mi nie odpowiada:/

Mysle,ze wlasnie kupie tak jak farbstift napisala te koleczko korektorow i fluid z kryolana .

Podkład płynny fluid Ultrafoundation KRYOLAN9130 (2257805057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/podklad-plynny-fluid-ultrafoundation-kryolan9130-i2257805057.html)
To chyba bedzie ten sam co wkleilas ta paletke,czy nie???
Tylko teraz jaki kolor :/: Troche ich duzo:P

farbstift
08-04-2012, 21:43
z tymi płynnymi nie miałam do czynienia. Tylko z tymi w palecie i w sztyfcie. Kup najpierw samo kółeczko, zobaczysz, że nie będziesz potrzebować już do tego mocno kryjącego podkładu.
Co do dermacolu, kiedyś modelka przyniosła na sesję i owszem wszystko przykrył, ale trzeba wprawy żeby nie wyglądał jak maska. No i fakt, że w lato cera nie prezentowała się najlepiej po jego użyciu.

gosia666
08-04-2012, 21:52
Moze i masz racje,bo jesli te 'koleczko' faktycznie jest tak dobre,to pozniej nawet sredniej jakosci fluid do tego i bedzie ok :P OBY :D
Jak kupie i przetestuje to napisze jakie sa efekty :D

mini89
08-04-2012, 23:31
u mnie rewelacyjnie sprawdza się Vichy Dermablend :) kryje dosłownie wszystko, mozna go rozcieńczyć z kremem jak jest za mocny :)
a korektory z Kryolan są u mnie w fazie testów :D

gosia666
09-04-2012, 00:02
Kupilam kolko nr 3 ;]

mini89
09-04-2012, 09:15
ja też zdecydowałam się na kółko nr 3 :)

hersa
09-04-2012, 13:32
Jeszcze podkład z Vipery jest fajny Satin Look, też dość kryjący, kosztuje 10zł, niestety przestali produkować kolor "kość słoniowa" a wszystkie inne są dla mnie za ciemne.

farbstift
09-04-2012, 14:13
ostatnio miałam okazję "pomacać" te z vipery i faktycznie nie najgorsze, ale odcienie tragiczne. Wszystkie z zółtym pigmentem, dające nieładny efekt pomarańczowej buzi. No i oczywiście za ciemne dla większości kobiet.

Co do kółeczka to najważniejsze jest wypracowanie metody aplikacji. Na początku może być ciężko, ale jak zniknie pierwsza warstwa to nakłada się świetnie. No i niektórzy wolą palcami a niektórzy gąbeczką. Ja wklepuję gąbeczką a rozcieram palcami, jeśli widać granice etc.

gosia666
18-04-2012, 21:17
Dostalam juz te koleczko i powiem Wam szczerze,ze po paru uzyciach wcale szalu nie ma,ze tak powiem :P
Jest lepiej,ale nie zakrywa to calkiem naczynek.
Moze to jeszcze kwestia wprawy ... Ja najpierw rozgrzewam troche palcem i zwilzona gabeczka do podkladu pacam sie po twarzy ;)

sztynka
18-04-2012, 22:40
Farb, a co sądzisz o tym kamuflażu z linka ?
Dermacolor Camouflage - kamuflaż KRYOLAN 75013 Gra (2271134362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/dermacolor-camouflage-kamuflaz-kryolan-75013-gra-i2271134362.html)
Chciałabym kupić jakiś, ale ten duży zestaw widziałam i wiem, że wyrzucę 150 zł w błoto, bo go nie zużyję ;-/
Interesuje mnie kolorystyka do jasnej i średniej cery. Ciemnych nie miewam w ogóle.

milenka_olsztyn
19-04-2012, 07:49
Gosia a może spróbuj normalnie palcem nakładać... bo z tego co wiem to wilgotna gąbeczka daje bardziej naturalny efekt...

farbstift
19-04-2012, 10:39
Dostalam juz te koleczko i powiem Wam szczerze,ze po paru uzyciach wcale szalu nie ma,ze tak powiem :P
Jest lepiej,ale nie zakrywa to calkiem naczynek.
Moze to jeszcze kwestia wprawy ... Ja najpierw rozgrzewam troche palcem i zwilzona gabeczka do podkladu pacam sie po twarzy ;)

Też tak myślałam na początku i z tego co obserwuję na bieżąco na forach inni też tak mają. Ale zaczekaj aż zużyjesz tą wierzchnią warstwę. Ja osobiście jestem zachwycona. Z resztą zobacz na bloga wizażystki, która moim zdaniem ma spore doświadczenie: MATLEENA - WIZAŻYSTKA (Chorzów, Katowice, Śląsk): MASKOWANIE TATUAŻY - kamuflaże Kryolan (http://matleenamakeup.blogspot.com/2012/02/maskowanie-tatuazy-kamuflaze-kryolan.html)


Sztynka- nie miałam ich nigdy w ręce,ale minimalnie różnią się składem w porównaniu z Kryolanem. Ja bym chyba nie ryzykowała, tym bardziej że kółeczko taniej wychodzi:)

sztynka
19-04-2012, 22:47
Farb Ale to jest produkt spod ręki firmy Kryolan.
To kółeczko mnie martwi, bo za dużo osób nie jest z niego zadowolonych, ja potrzebuje 100% kamuflażu.

farbstift
19-04-2012, 22:52
ja wiem sztynka, tylko że jest różnica, różnią się składami minimalnie. To tak jak z sprayem utrwalającym :
FIXIER SPRAY - utrwalacz do makijażu Kryolan 72290 (2267231640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/fixier-spray-utrwalacz-do-makijazu-kryolan-72290-i2267231640.html) ten jest w mniejszej pojemności i jest nieco gorszy niż nc KRYOLAN Fixer Spray 400ml. Utrwalacz makijażu. (2280908536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/nc-kryolan-fixer-spray-400ml-utrwalacz-makijazu-i2280908536.html). Pierwszy zostawia jakby świecącą warstwę no a wiadomo, że tego już nie zmatowimy.

Agnieszka Praska
05-06-2012, 12:11
ja poszalam ostatnio i zakupilam palete podkladow grimas, ben nye i pudry sypkie ben nye
w tej chwili to moje numery jeden

zrodlo fotek google ben nye - Szukaj w Google (http://www.google.pl/search?q=ben+nye&hl=pl&prmd=imvnsofd&source=lnms&tbm=isch&ei=YCfPT5HhNoS30QXq_YzKCw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CFoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=872)
ben nye - Szukaj w Google (http://www.google.pl/search?q=ben+nye&hl=pl&prmd=imvnsofd&source=lnms&tbm=isch&ei=YCfPT5HhNoS30QXq_YzKCw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CFoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=872#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=grimas&oq=grimas&aq=f&aqi=g-L3g-sL1g-L3&aql=&gs_l=img.3..0i19l3j0i10i19j0i19l3.4188.5110.2.5657 .5.5.0.0.0.0.187.405.0j3.3.0...0.0.YvkyjuULLnI&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=9a88f5f7809c0a95&biw=1280&bih=872)

farbstift
05-06-2012, 16:41
agulusia, napiszesz więcej o pudrach?

Agnieszka Praska
06-06-2012, 10:03
zamowilam z serii transparentnych, sa bardzo drobnno mielone jeszcze z takim pudrem sie nie spotkalam,
po roztarciu pudru miedzy palcami robi sie az sliski taki satynowy jest tak drobniutki, swietnie matuje i utrzymuje sie bardzo dlugo,, swietnie fiksuje podklad, opakowanie super jak talk wystarczu dac odrobinke na dlon i wystarczy na cala twarz szyje i dekolt

farbstift
06-06-2012, 10:42
dziękuję :* czyli moje kolejne must have :)

DianaT
17-06-2012, 15:23
Dziewczyny doradzcie mi. Potrzebny mi jest podklad i puder do cery tlustej ale przesuszonej.

farbstift
17-06-2012, 15:51
nie znam nic co odpowiadałoby tym wymaganiom. Może lepiej najpierw udać się do kosmetyczki, znaleźć dobrą pielęgnację dla skóry? No bo jak przesuszona to podkład nawilżający, ale one mają zwykle słabe krycie i dają bardzije świetlisty efekt a do tłustej to matujący i one mogą intensywnie wysuszać skórę

DianaT
17-06-2012, 16:05
Chodze caly czas do kosmetyczki ale moja skora jest taka ze bedzie ciagle sie przesuszac z powodu choroby i mam taka skore na calym ciele. I wlasnie to jest problem straszny bo sie blyszcze i sie luszcze. Pochodze na zabiegi jest oki dopoki nie zaczne uzywac podkladow matujacych potem znow problem wraca.
A jesli matujacy to jaki? Tak zeby jak najmniej wysuszal i nadawal sie do stosowania na codzien.

DiamondShine
17-06-2012, 16:25
ja tez nie moge dobrac podkladu dla siebie :( mam sucha twarz a chce znalezc jakis wlasnie dla suchej ale zarazem dobrze matujacy... mam z skin balance i fajny jak by nie to ze tam gdzie mam najbardziej przesuszona skore to robia sie takie dziwne 'cos' nie wiem jak t nazwac

farbstift
17-06-2012, 16:47
pumcia, ja lubię True Match z Loreal, bo daje matowe wykończenie, ale nie przesusza nadmiernie skóry. Możesz spróbować dać bazę nawilżającą a na to podkład matujący.
diamont, z suchą skórą tak jest, sama mam podobnie, że praktycznie żaden podkład mi nie odpowiada. najczęściej używam pudru w kremie z marizy a na to kamuflaż miajscami. A jak mam większe problemy z przebarwieniami lub syfkami to dają cięższy podkład np. inglot równoważący lub revlon i wtedy skóra jest super wyrównana, ale po kilku dniach stosowania skóra jest w niefajnym stanie

DianaT
17-06-2012, 16:50
A baze z jakiejs konkretnej firmy polecasz?

milenka_olsztyn
17-06-2012, 16:54
Ja mam też taki problem ze skórą jak wy dziewczyny... polecam albo kremy bb albo revlon colorstay do skóry suchej lub UNDER TWENTY ANTI! ACNE Effect Perfect Cover

farbstift
17-06-2012, 17:33
revlon fajny, ale mi np. pory podkreśla
bazę na co dzień z Marizy polecam wygładzającą

Agnieszka Praska
17-06-2012, 19:08
jesli masz problematyczna cere to nie polecam do stosowania na codzien zadnej bazy bo problemy sie tylko poglebia pisze to jako kosmetyczka, ktora juz nie raz z takimi "po bazowymi" problemami sie spotkala
polecam lekkie podklady nawilzajace i do tego puder ryzowy ktory fajnie zmatowi skore poniewaz absorbuje nadmiar sebum i wilgoci oraz jest bardzo "lekki" ;)
takim zestawem mozesz sie spokojnie codziennie malowac ;)
ta tuszowania mankamentow jakis fajny korektor:)

DianaT
17-06-2012, 19:51
mankamentow brak dlatego tez wystarczy mi cos lekko kryjacego. Moglabys podac jakas firme ktora ma dobry puder ryzowy? KRYOLAN moglby byc?

farbstift
17-06-2012, 20:20
Kryolan najlepszy i tanio wychodzi

Agnieszka Praska
17-06-2012, 20:50
bardzo dobry wybor :)

sztynka
22-06-2012, 19:59
Mam pytanie, czy orientujecie się , czy podkład z linku jest oryginalny? Cena o 20 zł niższa niż w drogerii.
REVLON ColorStay TŁUSTA I MIESZANA 8 kolorów 24hrs (2431611009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/revlon-colorstay-tlusta-i-mieszana-8-kolorow-24hrs-i2431611009.html)

natalia268
22-06-2012, 21:50
ja non stop kupuje na allegro za ok. 27 zł i nie narzekam :]

Kaja21
23-06-2012, 09:36
Mam pytanie, czy orientujecie się , czy podkład z linku jest oryginalny? Cena o 20 zł niższa niż w drogerii.
REVLON ColorStay TŁUSTA I MIESZANA 8 kolorów 24hrs (2431611009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/revlon-colorstay-tlusta-i-mieszana-8-kolorow-24hrs-i2431611009.html)

podkład jest z pewnością oryginalny bo sama kiedyś taki używałam, a jest tańszy bo sprowadzają go z Anglii:) także bez obaw

sztynka
23-06-2012, 14:30
Dzięki dziewczyny za pomoc. Chcę go kupić bo słyszałam o nim 99% pozytywnych opinii. Teraz mam Glazela, ale nie jest zbyt dobrze kryjący, dlatego szukam czegoś lepszego.

hersa
23-06-2012, 21:26
to daj znać jak się spisuje, mi tych wstrętnych pajączków nic kryć nie chce tak całkiem, też chciałam kupić tego revlona ale nie wiem jaki kolor, chyba będę musiała próbki zamówić

Agnieszka Praska
23-06-2012, 23:16
hersa ten pokryje w 100% ** DERMACOL Make Up Cover 12 KOLORÓW! 2012 POZNAŃ (2373338316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/dermacol-make-up-cover-12-kolorow-2012-poznan-i2373338316.html)
tylko po tym podkladzie musisz sobie wymodelowac twarz bo kryje w 100% ;)

revlon nie pokryje ci pajaczkow bez korektora ;)

sztynka
26-06-2012, 14:49
Agulusia przyznam, że miałam chrapkę na ten podkład, ale wiele osób pisało, że na tłustych cerach się nie sprawdza, bo spływa. Chciałam jakiś podkład kryjący, na ślubne mejkapy . Oczywiście kamuflaże Kryolana już zamówiłam, ale podkłady też chciałabym mieć. Ale Dermacol podobno za ciężki...

No ale patrząc na cenę, można wziąć za te same pieniądze dwa podkłady i nawet jak odcień Ci nie podpasuje, to sobie zmieszasz i zawsze uzyskasz odpowiednie proporcje.

hersa
26-06-2012, 19:35
Agulusia- mam dermacol, ale widać suche skórki troszkę, w sumie fajny jest ale nie na lato :/ na zimę był super, ja nie umiem wymodelować twarzy, używałam go bardziej jako korektora policzki + nos, generalnie polecam :)

Agnieszka Praska
27-06-2012, 08:01
pod dermacol trzeba dawac mocno nawilzajacy krem bo wysusza ;)

sztynka
27-06-2012, 20:44
Czyli polecałabyś Agulusiu Dermacol na ślubne/okolicznościowe makijaże?

Agnieszka Praska
28-06-2012, 09:06
tylko do twarzy przy ktorej trzeba duzo kamuflowac ;) i pod warunkiem ze potrafisz dobrze wykonturowac twarz :)

sztynka
28-06-2012, 14:08
To ja chyba zostanę przy Revlonie+ kamuflaże w kółeczku Kryolana, powinno wystarczyć :D

farbstift
06-07-2012, 12:57
jesli masz problematyczna cere to nie polecam do stosowania na codzien zadnej bazy bo problemy sie tylko poglebia pisze to jako kosmetyczka, ktora juz nie raz z takimi "po bazowymi" problemami sie spotkala
polecam lekkie podklady nawilzajace i do tego puder ryzowy ktory fajnie zmatowi skore poniewaz absorbuje nadmiar sebum i wilgoci oraz jest bardzo "lekki" ;)
takim zestawem mozesz sie spokojnie codziennie malowac ;)
ta tuszowania mankamentow jakis fajny korektor:)

Aga, mam teraz dylemat. Bo piszesz, że bazy nie można stosować na co dzień. Ale ja spotkałam się z zupełnie inną teorią i staram sie teraz sprawdzić, która jest prawdziwa :D bo na rynku kosmetyków profesjonalnych jest wiele baz, które można stosować zamiast kremu, na dodatek do użytku codziennego. Jako przykład możemy wziąć bazę MAP. Mi się wydaje, że problem pojawia się przy używaniu baz z silikonem.

milenka_olsztyn
07-07-2012, 09:17
Dziewczyny na popękane naczynka polecam z całego serca zielona bazę z Kryolanu :)
http://www.hurtownia-monroe.pl/images_produkty/b0a8b39a57.jpg
http://www.hurtownia-monroe.pl/index.php?str=k1&str2=kprodukt&pro=350

sztynka
09-07-2012, 20:53
Dziewczyny macałam sobie dzisiaj w drogerii tego Revlona Color Stay i zastanawiam się jakie odcienie kupić do makijaży? Chcę jakieś dwa. Jasny i ciemniejszy, żeby mieszać. Z Glazela miałam 1 i 3, ale 1 byłą za ciemna. Znowu brałam dzisiaj Revlona Ivory i to taka trupia bladość, że szok. Może do mieszania ok, ale z czym? Z którym odcieniem ciemnym , tak żeby było uniwersalne?

Paulka
19-07-2012, 09:01
kochane powiedzcie mi co z tymi bazami pod makijaz?? ogladalam wczoraj baze z KOBO i strasznie mi sie spodobala...jak to jest z nimi, czytalam posty wyzej i sama nie wiem, stosowac nie stosowac, chodzi mi o takie makijaze wyjsciowe, nie codzienne, bo na codzien to ja tylko krem, puder i tusz:) jak to jest no i czy macie jakies zdanie na temat tej bazy z KOBO??

milenka_olsztyn
19-07-2012, 09:19
Na wyjścia moim zdaniem baza jest jak najbardziej ok. Nie wiem czemu na specjalne okazje nie używać... A Mac to ogólnie bardzo dobra firma więc polecam :) chyba że pamiętasz jej nazwę...

farbstift
19-07-2012, 09:23
my rozkminiamy używanie bazy na codzień, na wyjścia to sobie nie wyobrażam makijażu bez bazy:)

Paulka
19-07-2012, 10:20
ja zle sformulowalam wypowiedzi dziewczyn a milenka zle odczytala chyba mnie, juz prostujemy...na codzien nie polecacie stosowac baz silikonowych a na wieczor mozna wszelkie, nawet trzeba...
O MATKO POMYLILAM FIRMY!

a ta ktora wczoraj ogladalam wygladala tak: http://img.szafa.pl/ubrania/1/006477293/1310142450/baza-pod-makijaz-kobo.jpg

szarusia
30-08-2012, 21:20
Ja powiem tak: dla utrwalenia cery tlustej polecam pudry transparentne, osobiscie uzywam 2:
- rimmel - stay matte
- oriflame - studio artist loose powder (od niedawna w ofercie) cena ok 25zł

polecam szczegolnie oriflame, jest świetny, ale trzeba uwazac by nie nalozyc za duzo bo ma sie biale slady (ja go uzywam zwlaszcza w momencie gdy mam zbyt ciemny podklad i jest wtedy idealny)

fryzzz
11-09-2012, 19:35
Czy któraś z was używa tych podkładów? Warto je kupić? Sleek MakeUP New Skin Revive Foundation CALICO - Podkłady - Shoko.pl (http://www.shoko.pl/product/81/Sleek_MakeUP/New_Skin_Revive_Foundation_CALICO.html)

k000las
02-10-2012, 19:56
Ja chciałabym Wam polecić fluid, który stosuję od kilku lat, a jest to fluid z Rossmana Lovely Make-up brilliance, jest on do kazdego rodzaju twarzy, kosztuje ok. 7-8 zł !! ,a jest wg mnie bardzo dobry, kryjący b.dobrze, jednak jest to fluid rozświetlający a więc trzeba użyć na niego pudru w kamieniu. I kolejny uulubiony fluid to Affinitone od Maybelline do tego taki puderek Maybelline Affinitone Pressed powder i jeszcze fluid z Revlona. Te juz drozsze, trzeba uwazac przy nakladaniu by nie uzyskac efektu maski, lepsze na zime bo chronią:))bo sąciężkie;)
PozdrawiaM

ania33
27-11-2012, 19:37
ja polecam Perfecte dla mnie jest idealna, ale wiadomo, że kto, co woli. każdy musi sobie wypróbować :)

majka2
29-11-2012, 22:32
LIRENE tylko i wyłącznie :)

sandrus
30-11-2012, 12:16
kilka razy miałam lirene taki chyba 2 w 1.i sama nie wiem jak go ocenić.raz mi sie wydawalo,ze jest ok raz ,że nie koniecznie.teraz mam revlon i tez ani super ani lipa.
Chciałabym wreszcie trafić na jakiś super podkład:/:

Paulka
30-11-2012, 13:54
ja ostatnio jestem zachwycona podkladam z max factor:)http://skleprobston.com/260-429-large/max-factor-lasting-performance-106-natural-beige-podklad.jpg

ten nowy 3w1 tez ma super opinie moze wartoby go przetestowac:)

sandrus
30-11-2012, 18:59
Hmm bylam dziś w rosmanie i maja max factor w promocji.
Co z tego ,patrzyłam i nie potrafiłam się zdecydować.

farbstift
30-11-2012, 20:46
pisałam recenzję nowego MaxFactora: Wizaż/ stylizacja ubioru/ stylizacja paznokci: Podkład Max Factor Face Finity (http://makeup-farbstift.blogspot.com/2012/10/podkad-max-factor-face-finity.html)

Evelina.J
22-01-2013, 13:32
Kochane moje wypowiedzcie się prosze

LEICHNER CAMERA CLEAR Podkład Beige KOSMETYKOMANIA.PL - Drogeria internetowa (http://kosmetykomania.pl/pl/p/LEICHNER-CAMERA-CLEAR-Podklad-Beige/154)

http://kosmetykomania.pl/userdata/gfx/a7f00708f90051f2a69a4b8d7e22f673.jpg

kajka11
14-03-2013, 15:14
Dziewczyny a jakie podkłady i pudry polecacie do makijaży typu ślubny, wieczorowy dla klientek? aby dobrze sie trzymały?proszę bardzo o radę w tym temacie...szukam już długo czegoś i nie wiem co będzie dobre...:/:

farbstift
14-03-2013, 19:09
MAP, MUFE, Revlon, czasem też Loreal True Match (do tłustej cery) lub MaxFactor Face Finity (dla skóry nie wymagającej bardzo mocnego krycia)
Puder jaki uwielbiam to translucentny Kryolan w kolorze TL11

kajka11
14-03-2013, 21:31
Bardzo Ci dziękuję za radę :)

milenka_olsztyn
15-03-2013, 06:11
Ja ostatnio w biedronie kupiłam ten podkład:
http://2.bp.blogspot.com/-calvmDVMg8A/URvWAEaxX4I/AAAAAAAABE0/B8HUvhyBXuE/s1600/DSC03041.JPG

i jestem w nim mega zakochana. Trzyma się calutki dzień i baardzo ładnie kryje. Jak dla mnie lepiej niż revlon colorstay.

farbstift
15-03-2013, 08:18
też miałam kiedyś z Bell podkład i był fajny pod względem krycia, ale bardzo się utleniał i czasem ścierał z twarzy, także wymagal poprawek w ciagu dnia:)

milenka_olsztyn
15-03-2013, 08:40
Ja tak mam z większością podkładów ale ten trzyma się cały dzień:)

sztynka
15-03-2013, 14:36
MAP, MUFE, Revlon, czasem też Loreal True Match (do tłustej cery) lub MaxFactor Face Finity (dla skóry nie wymagającej bardzo mocnego krycia)
Puder jaki uwielbiam to translucentny Kryolan w kolorze TL11

Farb, a z Revlona CS jaki kolor wziąć na początek do mieszania? Jakieś dwa bym chciała. Jasny i ciemny. Nigdy nie kupuję całej gamy, bo z dwóch zawsze mi wyjdzie idealny ;-) Chciałabym z tej serii dla cery suchej/normalnej, bo do tłustej mam z Glazela.
A i jakaś baza uniwersalna nie droga by się przydała, do cery suchej. Bo do tłustej to znów polecam z Glazela.

moja pasja paznokcie
15-03-2013, 17:05
Bardzo lubię Butter fly kosztuje 10 zł i jest super świetnie kryje i nawilża:ok:

Bożena P
15-03-2013, 18:36
Dziewczyny a jakie podkłady i pudry polecacie do makijaży typu ślubny, wieczorowy dla klientek? aby dobrze sie trzymały?proszę bardzo o radę w tym temacie...szukam już długo czegoś i nie wiem co będzie dobre...:/:

Z czystym sumieniem mogę polecić fluidy Kryolan oraz Max Factor serię Colour Adapt lub Ageless Elixir (2w1)
Jeśli chodzi o puder do wykończenia to ryżowy również z Kryolanu lub ryżowy z Marizy ;)
Czasami jednak zdarzają się klientki z bardzo trudną cerą, gdzie nie sprawdzą się korektory, bazy. Wtedy polecam użyć kamuflaży z Glazela. rewelacja :)
Jeśli chodzi o np. trwałe kreski czy bardzo trwały kolor na ustach - zdecydowanie polecam supry z Kryolanu :)

farbstift
15-03-2013, 19:47
Farb, a z Revlona CS jaki kolor wziąć na początek do mieszania? Jakieś dwa bym chciała. Jasny i ciemny. Nigdy nie kupuję całej gamy, bo z dwóch zawsze mi wyjdzie idealny ;-) Chciałabym z tej serii dla cery suchej/normalnej, bo do tłustej mam z Glazela.
A i jakaś baza uniwersalna nie droga by się przydała, do cery suchej. Bo do tłustej to znów polecam z Glazela.
z Revlona miałam tylko jaśniutki kolorek, ten najjasniejszy i jest niemalże porcelanowy, dla typowych bladzioszków. Ja miałam Photoready :)

Do kamuflowania jak dla mnie kółeczko Kryolan najlepsiejsze :)
Co do baz, ja mam na dzień dzisiejszy: Mariza do cery tłustej, MAP do cery suchej, MAP do cery mieszanej

Kasia991
19-03-2013, 23:38
dla mnie Revlon cs do cery tlustej bije wszystkie podklady na glowe, robie nim slubne i wieczorowe makijaze klientkom, zawsze trzymaja sie cala noc :)

MartaOSz
20-03-2013, 09:21
Ja ostatnio zakupilam
ii jestem bardzo zadowolonahttp://www.kosmetykiprofesjonalne.net/118-382-thickbox/long-cover-fluid-kryjacy-paese.jpg

źródło: http://www.kosmetykiprofesjonalne.net/118-382-thickbox/long-cover-fluid-kryjacy-paese.jpg

kajka11
07-04-2013, 17:42
dziewczyny a co sadzicie o podkładach z Sephory???

Chantelle
07-04-2013, 17:49
na codzień mogę spokojnie polecić z Rimmel'a Lasting Finish. Fajnie wyrównuje koloryt, kryje, ale nie robi maski. Fajne kolorki, nie zapycha, nie spływa, trzyma się bardzo ładnie.
Na ślub miałam Revlon, ale niestety zrobił mi straszną maskę - malowała mnie kosmetyczka, z cerą stopił się dopiero pod wieczór. Trzeba uważać żeby nie przedobrzyć. Do zdjęć idealny.

farbstift
07-04-2013, 22:08
zależy jaki Revlon, nie każdy zrobi maskę a już z pewnością, gdy kolor jest dobrze dobrany i odpowiednio nałożony ;) co do podkładów Sephory, miałam mineralny i te tradycyjne w wersji nawilżajacej, były ok ale bez rewelacji

Chantelle
07-04-2013, 22:47
u mnie kolor był dobrze dobrany, tylko ta gruba? warstwa nałożenia wyglądała strasznie nienaturalnie - widać to było przede wszystkim przy płatkach nosowych, ale i tak byłam z niego zadowolona;)

Kasia991
08-04-2013, 00:03
w takim razie źle był nałożony, wiadomo są partie gdzie trzeba nałożyc go więcej, ale są jeszcze korektory, pudry, kamuflaże....

sztynka
08-04-2013, 22:30
Ja na ślub malowana byłam Revlonem. Wtedy jeszcze się nie znałam na makijażu, sama się nie malowałam jeszcze też profesjonalnie. I wyglądałam wg. mnie ślicznie. Pierwszy raz poszłam ze zdjęciem makijażu i wizażystka mnie pomalowała 100% jak na zdjęciu, mimo, że chciałam mocniej , nie wydawała się przerażona jak inne. Nie miałam żadnej maski, ale cera jak z photoshopa. Być może dlatego, że miałam wtedy solaryjną opaleniznę, bo gdyby mnie zobaczyła przed opalaniem to by padła :D Dziś dostałam mojego revlona CS odcien Ivory z serii dla cery suchej i pędzel Hakuro H50s. Jutro zrobię fotki przed i po i wrzucę dla porównania.

kajka11
09-04-2013, 13:49
super czekamy na foto:)

farbstift
10-04-2013, 10:31
ja wczoraj skusiłam się na Paese w kolorze porcelana: Paese Cosmetics - Lush Satin - multiwitaminowy podkład z wyciagiem z owoców tropikalnych - Nowości (http://www.paese.pl/nowosc/74/Lush-Satin---multiwitaminowy-podklad-z-wyciagiem-z-owocow-tropikalnych) Mam nadzieję, że się sprawdzi. Moja skóra jest sucha i skłonna do podraznień a do tego bardzo jasna, więc wyzwaniem jest znaleźć podkład idealny.

wzorzasty
11-04-2013, 10:58
Swego czasu dosyć długo trwały u mnie poszukiwania odpowiedniego pokładu do mojej cery, aż w końcu wpadł mi w ręce Clinique (http://www.douglas.pl/douglas/Clinique/index_b0008.html). Trochę jednak drogi, ale myślę, że wart swojej ceny. Nie obciąża zbytnio skóry, bo jest lekki, ale za to działa bardzo skutecznie. Nawet dużo barw pozwala dobrze dobrać odcień do każdej cery.

Ewita
14-05-2013, 17:36
Najlepszy puder jaki znam to puder ryżowy Alkemiki! :)
Mam cerę tłustą a mimo tego ten puder jest super, matowi na długo i nie zmienia odcienia skóry.
Mam tylko problem z dobraniem podkładu. Zawsze jest za ciemny... Ostatnio używam podkładu Sensai Kanebo jest bardzo jaśniutki soft beige ale zauważyłam że zaczął wysuszać skórę.
Dodatkowo mam problem z rolowaniem się podkładu w zmarszczkach mimicznych, znacie jakiś sposób na uniknięcie tego rolowania? :(

farbstift
14-05-2013, 21:41
dobra baza lub zmień krem, powinno pomóc ;)

Ewita
15-05-2013, 16:27
Dziękuję za pomoc :)
Stosuje tylko krem nawilżający Nivea. Nigdy nie używałam bazy może to dlatego ten podkład się roluje? Może mi Pani polecić dobrą bazę dla skóry tłustej?:wstydek:

farbstift
15-05-2013, 18:36
do tłustej mam z Mariza Selective i z MAP, obie dobre ;) tylko na co dzień baza nie będzie dobrym pomysłem w przypadku tłustej skóry. Może warto zastanowic się nad zmianą podkładu. Do tłustej polecam True Match

Miłosna
19-06-2013, 12:04
Ja stosuję krem pielęgnacyjny pod makijaż- jasny HB. Dobrze kryje i matuje skórę. Mnie jak najbardziej odpowiada!

Violka30
27-08-2013, 16:47
Ja na co dzień używam kremu BB. Ale często stosuję też bazę pod podkład, a konkretniej Face Primer SPF30 Colorescience. Twarz jest gładka a makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej :)

Patrycja_92
29-08-2013, 00:50
Ja uwielbiam Lirene City Matt, naprawde matuje i nic się nie świeci :) wygodny, z pompką, dosyć rzadki cena ok 23 zł,

A gdy potrzebuje czegoś bardziej kryjącego to biore fluid z Ingrid, Mineral Silk&Lift w małej czarnej tubce, z tym że jest, bardziej gęsty, cięższy i tłusty, nie nadaje sie do pełnego pokrycia twarzy, ale punktowo na wypryski czy zaczerwieniony nosek jest idealny :) no i cena <3 6 zł :d dla ciekawostki powiem, że przez to że jest mineralny ma wlasciwosci tak jakby leczące pozostałosci po syfkach :)

Sylwia87
29-08-2013, 13:52
Ja ostatnio kupiłam puder prasowany Astor Skin Match Powder. Był to zakup pod wpływem chwili, bo pilnie potrzebowałam a nie miałam kasy na L`oreal. Kupiłam go za 27zł i powiem, że jestem mocno zdziwiona, bo cudów się nie spodziewałam, a mile mnie zaskoczył.
Mianowicie:
-nie podkreśla zmarszczek i suchych skórek
-ładnie stapia się ze skórą;
-ładnie matuje i na prawdę długo ten mat się trzyma;
-nie tworzy efektu maski;
-idealne wykończenie makijażu;

I w ogóle minusów nie widzę, nawet jak dla mnie jest chyba lepszy niż L`oreal True Match

http://www.nigrini.pl/photos/35675fd71a153bf3baab29b904e525c8.jpg
Foto: www.nigrini.pl (http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=-iH6cWAWngb_QM&tbnid=p2h33NK88r3xtM:&ved=0CAQQjB0&url=http%3A%2F%2Fwww.nigrini.pl%2Fprodukt_9972_ast or_skin_match_powder_puder_w_kamieniu_idealnie_dop asowujacy_sie_do_cery_nr_300_beige.html&ei=XTYfUsOFNsOw0QXcm4Fo&bvm=bv.51495398,d.ZG4&psig=AFQjCNFjE_oQCRhH2t6APj8JT2Wyc-aVTA&ust=1377863500600587)

Noire
04-04-2014, 18:45
Zdecydowanie Make Up Atelier Paris

sylwus1612
09-04-2014, 22:31
Dziewczyny doradzcie coś kompletuje kufer wizażysty i zatrzymałam się na podkładach już któryśraz przeszukuje internet i nie wiem aż się załamać idzie ... byłam zdecydowana na Revlon ale podobno się pogorszył strasznie, na kursie i na codzień pracowałam na Make UP Atelier, Glazel, Color stage (chyba tak to się pisze) i nie wiem... co myślicie który na początek ??? Zastanawiam się nad tym z Make UP ale kurde ma wysoką cenę troszkę ... proszę pomóżcie :)

farbstift
09-04-2014, 23:44
MAP drogi, ale wydajny. Ja ostatnio najczęściej sięgam po Revlon, mają duży wybór kolorów, można kupić stacjonarnie, schludne opakowanie, do każdej cery można dobrać rodzaj.

sylwus1612
10-04-2014, 06:45
Farbstift a na początek będzie okej?? Chodzi mi o to że naczytałam się opinie o nich i praktycznie nikt nie poleca, Ty masz ogromne doświadczenie i wiedzę więc proszę o pomoc co mam zrobić? Kupić z Revlonu czy proponowała byś zainwestować i kupic te z MAP??;)A jeśli z Revlonu to jakie kolorki?? Myślałam jeszcze żeby pójść do drogerii i popróbować je które mi przypadną:) Czytałam jeszcze pozytywne opinie i tych essence stay all day czy coś takiego ale boje się że to nic dobrego :(

Bożena P
10-04-2014, 07:50
Osobiście mogę polecić podkłady: revlon colorstay, kryolan ultrafoundation, tv pan stick i kamuflaże, max factor pan stick i color adapt, oraz kamuflaże coverderm (glazel jest ich dystrybutorem). Zdecydowanie nie polecam podkładów inglot, glazel.

natalia268
10-04-2014, 08:56
długo używałam Revlonu, ale chciałam się przerzucić na coś lżejszego.. wybrałam BB Eveline i moja skóra jest o wiele w lepszym stanie. Wiec nie wiem czy Revlon zatyka i w ogole? czy akurat traf chciał że moja skóra jest lepsza od 'tak o' ...

Bożena P
10-04-2014, 10:10
Na codzień wiadomo, że używamy lżejszych podkładów, fluidów czy kremów bb. Ja akurat wymieniłam kosmetyki, które zdecydowanie polecam jeśli chodzi o wykonywanie makijażu profesjonalnego - okazjonalny, do sesji, czy wybiegów.

sylwus1612
10-04-2014, 12:50
a z Max Factora które kolorki na początek??:)

farbstift
13-04-2014, 12:06
Farbstift a na początek będzie okej?? Chodzi mi o to że naczytałam się opinie o nich i praktycznie nikt nie poleca, Ty masz ogromne doświadczenie i wiedzę więc proszę o pomoc co mam zrobić? Kupić z Revlonu czy proponowała byś zainwestować i kupic te z MAP??;)A jeśli z Revlonu to jakie kolorki?? Myślałam jeszcze żeby pójść do drogerii i popróbować je które mi przypadną:) Czytałam jeszcze pozytywne opinie i tych essence stay all day czy coś takiego ale boje się że to nic dobrego :(
na początek Revlon naprawdę będzie ok. Znam mnóstwo wizażystek, które go używają :) a co do kolorków, weź np. ivory lub buff a do tego któryś z odcieni "beige" i możesz sobie mieszać (na palecie lub nakładając podkłady metodą światłocienia).
Co do MAP uważam, że ten wodoodporny jest świetny, ma mega krycie, szeroką gamę kolorów, ale nie na każdej skórze dobrze się zachowuje, bo jest "ciężki" np. siebie nie mogłam nim malować, bo mimo bazy nawilżającej podkład się ścierał i ważył na skórze. Stosowałam go najczęściej do sesji zdjęciowych, gdzie efekt ma być spektakularny, ale nie musi dawać bardzo naturalnego efektu.
U Panien Młodych lub przy makijażach okazjonalnych trzeba zachować umiar :)

Ostatnio zakupiłam BBcreamy, ale m.in. Missha. Póki co jestem zachwycona. Zobaczymy co będzie dalej, ale myślę, że klientką ta propozycja się spodoba, bo na mojej skórze sprawdza się idealnie: kolor nie ciemnieje mocno, krycie porównywalne do revlon colorstay, nie przesusza skóry, czuję się jakbym nie miała nic na skórze.

---------- Dodano o godzinie 12:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:03 ----------


długo używałam Revlonu, ale chciałam się przerzucić na coś lżejszego.. wybrałam BB Eveline i moja skóra jest o wiele w lepszym stanie. Wiec nie wiem czy Revlon zatyka i w ogole? czy akurat traf chciał że moja skóra jest lepsza od 'tak o' ...
właściwie kazdy pokład "zapycha" w mniejszym lub większym stopniu. Poza tym zazwyczaj wydaje nam się, że dobrze oczyszczamy skórę podczas demakijażu, ale zazwyczaj tak nie jest. Poza tym kremy BB (przynajmniej z założenia) mają też pielęgnować skórę.

---------- Dodano o godzinie 12:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:05 ----------


Osobiście mogę polecić podkłady: revlon colorstay, kryolan ultrafoundation, tv pan stick i kamuflaże, max factor pan stick i color adapt, oraz kamuflaże coverderm (glazel jest ich dystrybutorem). Zdecydowanie nie polecam podkładów inglot, glazel.
co do inglota też nie lubię ich podkładów poza jednym, tym równoważącym, ma przyzwoite krycie, ładne opakowanie, dużą gamę kolorów, ale za tą cenę można kupić coś lepszego:)

sylwus1612
14-04-2014, 14:06
Kupiłam revlona a teraz bede zbierac pieniadze na podkłady z MAP muszę to rozkrecic na początek:)

Bożena P
14-04-2014, 15:17
Sylwus jeśli chodzi o kolory podkładów to ja zawsze wybieram 3 o zimnej tonacji i 3 o ciepłej. Jeden bardzo jasny, wręcz najjaśniejszy (tutaj revlon ivory - zimny, buff - ciepły), drugi pośredni, najczęściej natural i trzeci ciemny. Później odpowiednio łączę ze sobą kolory. Oczywiście w jednej tonacji.

sylwus1612
17-04-2014, 13:39
Dziekuje dziewczyny za rady:-) duzo mi pomoglyscie:-)

sandrus
19-04-2014, 09:02
Dziewczyny a jakie trwałe podkłady możecie polecić?
Pomijając revlon,astor,pupa i estee...

Bożena P
19-04-2014, 23:09
Sandrus zdecydowanie polecam Kryolan, Max factor :) no i z takich cięższych raczej typowo do sesji lub pokazow mody kamuflaże coverderm

sandrus
20-04-2014, 08:49
Szukam czegos dobrego dla siebie.
Jeśli chodzi o max factor lasting performance(bo nie wiem czy ten miałas na myśli )to go nie lubię i jakoś wyjątkowo mi twarz przesusza.

Bożena P
20-04-2014, 10:27
Miałam na myśli second skin foundation albo (zapomniałam nazwy) też w tubce z pompką ale już ma bardziej konsystencję musu.

Selenna
20-04-2014, 18:08
Polecam

Rimmel Wake Me Up

Nie podajemy linków do innych for :)

kamillxx
20-04-2014, 18:38
podklady z pierre renee sa b dobre

marta28
22-05-2014, 09:50
a czy którejś z WAs ciemnieje na twarzy puder z bourjis? (sypki, transparentny)

marylin
22-05-2014, 10:44
podklady z pierre renee sa b dobre

Tak,potwierdzam,są naprawdę dobre,lekka konsystencja bez efektu maski.Ostatnio kupiłam też Revlon colorstay i byłby nr 1 gdyby nie brak dozownika.

julka8
29-10-2014, 13:31
ja uzywam z revlonu i jest super :) polecam :)

Matylda80
14-04-2015, 13:48
Ja od dłuższego czasu stosuję puder Velvet HD Earthnicity i jestem zadowolona:) Matowa cera, trwały makijaż i dobre krycie - czego chcieć więcej:)

Sajkiewicz
11-07-2015, 00:44
Ja też używam pudry Revlonu, ale chciałabym przypomnieć, że warunkiem wykonania dobrego makijażu są oczywiście dobre pudry, ale też jednocześnie dobre pędzle. Jk mam cały zestaw pędzli Hakuro Hakuro - Drogeria internetowa Puderek.com.pl - Sklep z kosmetykami - Puderek (http://puderek.com.pl/25_hakuro)

http://puderek.com.pl/2405-home_default/hakuro-zestaw-10-pedzli-hakuro-do-makijazu-oka-i-twarzy.jpg

klaudia22
24-07-2015, 23:57
Kiedys uzywalam tylko Max Factora ale ostatnio jak byla promocja w rossmanie siostra mnie namowila zebym wyprobowala Lirene city mat i taki jakby krem z BB ( chyba Eveline) i sa znacznie lzejsze i nic mi sie nie dzieje , nie mam wypryskow wiec dla mnie super:-)

Olympia
09-12-2015, 10:47
Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje. :P:ok:

---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------


Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje. :P:ok: Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.

---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:47 ----------


Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje. :P:ok:

---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.
Dodatkowo jest to także tani podkład.

Kilibera
31-12-2015, 05:45
Ja zawsze byłam na bakier z wiedzą o podkładach do momentu aż trafiłam na ten Matujący podkład w musie Toleriane Teint La Roche-Posay (http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Toleriane-Teint/Toleriane-Teint-Matuj%C4%85cy-podk%C5%82ad-w-musie-SPF-20-p8739.aspx) Teraz wreszcie widzę różnicę między podkładem z drogerii, a porządniejszym. I już przy nim zostaję.

rokatym
03-02-2016, 09:06
a ja się ostatnio zdziwiłam, jak zobaczyłam fluidy od bielendy :wow:
kupiłam na próbe bo cena 18 zł ;) wzięłam sobie kryjący cover i muszę powiedzieć, że nie jest zły :)
konsystencja jest lekka, nie jest tłusta. zakrywa przebarwienia i dobrze matuje.
widziałam, że sa jeszcze z tej serii inne np. liftingujący. któraś uzywa?

Cornelka123
15-02-2016, 23:15
Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę :)

invisible20
24-02-2016, 20:12
Ja mam matujący z tej firmy, ale używam go od niedawna. Na pewno nie wysusza i dobrze trzyma mat po przypudrowaniu. Krycie też jest przyzwoite, dużo lepsze niż przy kremach BB, wiem bo trochę ich miałam, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań.

rokatym
02-03-2016, 10:29
Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę :)

szkoda, że nie przeczytałaś mojego postu powyżej, gdzie pisałam, ze używam fluidu od bielendy :P
nie wiem, jak inne, ale mój cover jest super, bo faktycznie bardzo dobrze kryje i nie ściera się szybko, praktycznie trzyma się cały dzień, ale ja jeszcze sypkim pudrem pudruję :P

invisible20
09-03-2016, 20:58
szkoda, że nie przeczytałaś mojego postu powyżej, gdzie pisałam, ze używam fluidu od bielendy :P
nie wiem, jak inne, ale mój cover jest super, bo faktycznie bardzo dobrze kryje i nie ściera się szybko, praktycznie trzyma się cały dzień, ale ja jeszcze sypkim pudrem pudruję :P

Czy ten fluid cover od Bielendy jest na tyle kryjący, że radzi sobie z bliznami potrądzikowymi? Pytam, bo mam matujący z tej samej firmy, krycie jest przyzwoite, ale szukam czegoś co kryje trochę mocniej. Wiem że Vichy Dermablend jest mocno kryjący, ale cena niestety nie jest do zaakceptowania.

matimaks
18-03-2016, 13:24
Czy ten fluid cover od Bielendy jest na tyle kryjący, że radzi sobie z bliznami potrądzikowymi? Pytam, bo mam matujący z tej samej firmy, krycie jest przyzwoite, ale szukam czegoś co kryje trochę mocniej. Wiem że Vichy Dermablend jest mocno kryjący, ale cena niestety nie jest do zaakceptowania.

takze mam blizny potradzikowe i używam tego podkładu na codzień głównie ze wzgledu na to ze jest lekki i nie zapycha mi porów, blizny kryje dosyc dobrze tylko u mnie nie sa one strasznie widoczne, ale po uzyciu podkładu zawsze jeszcze delikatnie przypudruje i jest fajne wykonczenie, wiec mozesz sprobować

wizazija
18-10-2016, 13:18
Kocham podkład z Astora Stay Perfect + puder transparentny! Coś niezwyklego :D

reniusia1002
18-10-2016, 21:57
ja mam w tej chwili ten podkład i jestem zadowolona po pierwsze dobze zakrywa wszelkie niedoskonalosci i nie widać zadnych przebarwień oraz co najważniejsze dość długo się utzrymuje dobre kilka godzin na dobra sprawę ide do pracy na 12 godz i nie musze nic poprawiac utrzymuje się naprawdę długo.i najważniejsze widze ze dość nawilza a ze mam często tendencje do wysuszania skory na twarzy przez pudry to tu bez zadnych problemów nic mnie nie wysusza wiec mogę w 100% polecić ten fluid dla mnie rewelacja.

suri
10-02-2017, 18:45
Mój długotrwały podkład to Rimmel, taki z szklanej butelce z czerwoną zakrętką - świetny.

Maleneka
18-05-2017, 09:47
Ja byłam zadowolona z Revlon ColorStay z powodu jasnego odcienia, jednak niestety strasznie mi się ściera z twarzy. No tragedia! Ani się przytulić do kogoś, bo zostają plamy, ani nosa wytrzeć, bo od razu zmazany podkład i widać zaczerwienie.

Macie jakąś alternatywę podobną cenowo? Tylko co najważniejsze - jasna i nieciemniejąca kolorystyka!

whet
28-01-2018, 00:55
tylko l'oreal

Łotrzyca
29-03-2018, 08:56
U mnie Revlon ładnie trzyma się twarzy, gorzej, że swojego czasu łuszczył mi się po nim nos... Ale może to kwestia przesuszenia cery...

ell
08-01-2020, 11:11
W ostatnim czasie testuję korektory mineralne i jestem pod wrażeniem. Pare dni temu zamowilam sobie probki uniwersalnego korektora, roztego korektora do jasnej karnacji na naczynka i pudru. Dzis mi przyszly i wlasnie je przetestowalam na to co juz mialam na twarzy. Czerwony punkt po syfku zatuszowalam tym uniwerslanym korektorem, boki nosa gdzie mam naczynko zoltym i pociaglam to wszystko pudrem. No i rewelacja!

Jeśli chodzi o same podkłady to mam dwóch zwycięzców

Bourjois Healthy mix
jak również Revlon Color stay

Warto zamawiać w sklepach internetowych bo ceny są o wiele niższe niż stacjonarnie.

cass
12-08-2020, 13:48
Z tych tańszych pudrów duże wrażenie zrobil na mnie Diamond Skin od Wibo: https://darmarsklep.pl/pudry/wibo-diamond-skin-powder-puder-sypki
https://darmarsklep.pl/img/product_media/6001-7000/19d2edbe4f79acc9e5d3657be007.jpg
Kiedyś używałam wyłączenie totalnie matowych pudrów. W ostatnim czasie jednak moje spojrzenie na makijaż się zmieniło oraz nie przepadam za tępym matem. Wolę cerę z jedwabistym oraz satynowym wykończeniem. Dzieki temu wyglada zdrowiej oraz naturalniej. Cenie rozświetlenie. NIe tylko na kościach policzkowych ale delikatne rozśtwielenie całej twarzy.

Cieszy mnie również fakt, ze wiele tańszych marek ( jak wibo) znacznie podniosło jakość swoich kosmetyków.Wiele z nich dorównuje tym najdroższym ;)

Caliope
22-03-2021, 14:42
A czy mogłybyście polecić mi jakąś dobrą paletkę, nie za miliony monet, w której będzie puder brązujący/do konturowania, róż i rozświetlasz?