PDA

Zobacz pełną wersję : Wybielanie zębów



Strony : 1 [2]

rudzielec
01-03-2012, 19:20
jesli chodzi o dziąsła to zagoiły sie momentalnie, jesli chodzi o zęby...u mnie było tak, zew ja jestem leniwa to robilam to tylko raz dziennie gdzies z godzine i czasem na noc zostawiałam tylko górne zęby i efekt w porównaniu do dolnych był piorunujący. juz minęło chyba z ponad pół roku jak to używałam i dalej widać efekt. została mi jeszcze jedna tubka wiec chyba znów zaczne.

asiekfr
02-03-2012, 16:06
jak ty dalas rade w tym czyms w buzi usnac.... to ja az taka hardcorowka nie jestem ,robilam dwa razy dziennie po 30min czekam jeszcze troche i szukam caly czas opini na temat BP

Patrycja_92
02-09-2012, 15:08
jak ty dalas rade w tym czyms w buzi usnac.... to ja az taka hardcorowka nie jestem ,robilam dwa razy dziennie po 30min czekam jeszcze troche i szukam caly czas opini na temat BP

ja tak samo, na wspomnienie smaku robi mi się niedobrze. Ale musze przyznać, że dziala, uzywalam tydzien codxiennie raz po 15 minut i widać było mega różnice i efektu długo się utrzymywał. Niestety minusem jest aplikacja bo żel sie pieni pod wpływem śliny i zaczna wyciekać z aplikatorow, ale czego sie nie znosi dla urody :D pozdrawiam

Nysza
03-09-2012, 08:20
ja równiez bardzo pozytywnie zaskoczyłam się BP
nie przypuszczałam, że moje zęby mogą się jeszcze wybielić ( generalnie żółta kość )
ale na szczęście dało radę i są białe

fakt na początku ślinotok i ten smak
obecnie przyzwyczaiłam się , wiem ile aplikować żelu więc ślinotoku też juz nie ma
moim zdanie super preparat
do tego dokupiłam również z BP pastę do mycia zębów dla pijących kawę i herbatę
- podtrzymuje efekt bieli

osobiście bardzo się cieszę że trafiłam na ten produkt
i będę go stosować :)

germana
03-09-2012, 10:17
a ja jestem po 1 dniu blend-a-med 3d whitestrips WRAŻENIA:
+ jeśli chodzi o doznania smakowe :P OGROMNY + (smak żelu jakby był nawet słodki. :huh:)
+ nadwrażliwości jak na razie brak. ( a moje dziąsła zawsze strasznie cierpią)
+ dużo wygodnieszcze od BP bo to tylko paseczeki. z aplikacją trzeba ostrożnie bo paseczek lubi się zniekształcić, ale można go delikatnie wyprostować, no i w końcu nie mam wielkiej rozepchanej szczęki :P
+/- ślinienie występuje ale dosłownie minimalnie, w BP mi się dosłownie lało z buzi :leze:
+/- cena dałam 40 parę zł (zamiast 60) na promocji w superpharmie ale to tylko kuracja na 7 dni (2x dziennie),
efektu jeszcze nie widzę... (chociaż mam wrażenie że w BP minimalnie jakby było coś inaczej już po pierwszym razie)

Izi
03-09-2012, 10:22
Czytam Wasze wypowiedzi nt. BP i też mogę coś dodać od siebie. Pierwszy raz natknęłam się na nią (niech zadziała moja pamięć epizodyczna)... jakieś 10 lat temu. Wtedy zakupiłam ją w aptece i nosiła nazwę dokładnie BIELA PERLA nie pamiętam jak wyglądało opakowanie ale wiem że przypominało opakowanie zwykłej pasty do zębów. Byłam wtedy zachwycona jej działaniem. Nie przypominam też sobie żeby była nieprzyjemna lub bolesna a mam słabe ząbki i odsłonięte szyjki więc nawet odkamienianie to dla mnie dramat.

Nie dalej jak rok temu kupiłam również w aptece BIAŁA PERŁA SYSTEM, wtedy kosztowała coś ok 100 zł. I przyznam że to nie ta sama Perła co kiedyś:( Działa, efekt jakiś jest, smak faktycznie średnio przyjemny ale to nie to:(

MeryMacom
13-12-2012, 18:42
Według mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Miałam znajomą, która poddała się takiemu zabiegowi, efekt był piorunujący. Olśniewała uśmiechem, aż się chciało na nią patrzeć:)

Ewita
15-05-2013, 13:46
Przeszukałam ten wątek na temat kosmetycznego wybielania zębów i nic nie znalazłam.
Wiecie co to jest to kosmetyczne wybielanie? Tzn. że kosmetyczka też może wybielać zęby w gabinecie jak u dentysty? :o

sylla
04-11-2013, 16:14
Dziewczyny a co powiecie o wybielaniu zębów (oczywiście u specjalisty) lampą led czy akceleratorem halogenowym cokolwiek to znaczy...
Znalazłam ostatnio jakąś wzmiankę na fb o tym.

Podobno w godzinę wybielają wszystkie zęby a efekt utrzymuje się do 2 lat.
I cena przystępna....

Chciałabym poczytać jakieś opinie kogoś kto już zażył takiego wybielania.

monkas
03-12-2013, 07:48
Żadne zabiegowe wybielanie nie da trwałych efektów, bo przecież nie usuwacie przyczyny brzydkich zębów.
Żeby efekty wybielania były trwałe trzeba zmienić styl życia - np. zrezygnować z fajek czy mocnej kawy. Później już zmieniłem barwę zębów na samej paście ajona, bo wydawania kasy na zabiegi. Wiadomo, że trochę to trwało, ale efekty były zadowalające.

marylin
03-12-2013, 10:51
Jeśli ktoś ma białą kość zębów i pali i pije kawę pasty mogą pomóc.Żółta kość pozostanie żółta,to się nie zmieni.Ja mam naturalną żółtą kość mimo,że nie palę a kawę piję tylko "białą". Pytałam u stomatologa o wybielanie, powiedziała, że u mnie nie pomoże,szkoda,widziałam efekty wybielania u stomatologa u szefowej w pracy-zęby olśniewały śnieżną bielą.Gdybym mogła nie zastanawiałabym się ani minuty.

sylla
03-12-2013, 14:18
A co to za pasta Ajona? Pierwsze słyszę.... Jakaś dobra?

akacyjka86
03-12-2013, 19:14
Ja używałam pasków Crest 3D white i byłam zadowolona. Szczerze polecam. BP kupiłam 6 lat temu i mimo ze efekty były to moim zdaniem paseczki sa wygodniejsze w uzyciu a daja taki sam efekt. Co do pasków, po 7 dniowej kuracji (paseczki zakładałam na 30 minut raz dziennie z tgo co pamiętam) I nigdy na umyte zęby, np jak wstawałam rano to najpierw paski, a po zdjęciu pasków dopiero myłam zęby. To chroni przed podrażnieniami właśnie a nie wpływa na efekt działania pasków. Teraz też mam w planie je kupić bo ostatni raz wybielalam 2,5 roku temu. Zęby od tamtej pory już niestety wróciły do koloru sprzed stosowania pasków. Efekt utrzymywał się około 7-8 miesięcy. Producent zapewnia bezpieczne stosowanie co pół roku aby utrzymać efekt wybielenia. Ja czekam aż urodzę i jak już skończę karmić piersią swojego maluszka to kupuję paski Crest :yess:

kalaa
04-12-2013, 10:58
ja właśnie ostatnio słyszałam o tych paskach crest i sama mam zamiar spróbować :) na dniach zamówię, już wybrałam na allegro które chcę, mam nadzieję że efekt będzie zadowalający i nie skicham się z bólu :P bo niestety mam wrażliwe zęby i odsłonięte szyjki ;( ale naczytałam się wiele dobrego, także też chcę spróbować :)

akacyjka86
04-12-2013, 14:37
Polecam trzymac sie wyznaczonego przez producenta czasu. Ja raz chcialam byc cwana I trzymalam paseczki prawie godzine. Pol nocy bolaly mnie zeby I okropny slinotok. Masakra. Dopoki stosowalam zgodnie z zaleceniami plus nie umyte zabki przed paskami. Nic, zupelnie nic sie nie dzialo.

kalaa
11-12-2013, 10:31
Mam już swoje paski, testuję drugi dzień i dzisiaj pojawiła się niewielka nadwrażliwość, naprawdę niewielka, ale jednak. Pasków starczy mi na 5 dni, mam nadzieję, że zęby nie będą bardzo wrażliwe, a efekt będzie zadowalający :). Na razie widzę jakąś poprawę, ale czekam aż skończę i liczę, że będę miło zaskoczona :P

frogus8
22-01-2014, 11:51
Witam drogie forumowiczki, czytam wasze posty, w końcu i ja coś napiszę :) chciałam napisać o wybielaniu zębów przez kosmetyczki sama wykonuję ten zabieg w swoim gabinecie, zanim zaczęłam zrobiłam rozeznanie i w większości preparatów do wybielania jest nadtlenek wodoru zarówno w paskach blend a med, białej perle jak i w żelach którymi wybielają zęby kosmetyczki a ten składnik może powodować nadwrażliwość zębow i dziąseł.Dlatego szukałam czegoś co da mi gwarancję że zęby nie będą nikogo boleć a efekt będzie od razu widoczny i wybielam preparatem z sodą nic nikogo nie boli efekt jest od razu utrzymuje się do 6 miesięcy a zabiej trwa 21 minut. mam nadzieję że pomogłam osobie która się o wybielanie u kosmetyczek pytała. :)

mojadroga
12-02-2014, 22:41
Wybielanie powinno się odbywać wyłącznie w gabinecie stomatologicznym! Najważniejsze jest prawidłowe przygotowanie i zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu. Jedynie lekarz stomatolog ma wiedzę niezbędną w tym zakresie i wymagane uprawnienia.

Chantelle
12-04-2014, 21:40
piję dużo czerwonej i zielonej herbaty... zęby mi żółkną dosyć szybko, białą perłą je "reperuję", ale wiecie co... na kilku zębach pojawiły się malutkie białe plamki :( system stosuję przez 2dni w miesiącu - mam wrażliwe dziąsła...możliwe żebym je odwapniła?próchnica? :placz:

Sylwia87
29-04-2014, 07:00
piję dużo czerwonej i zielonej herbaty... zęby mi żółkną dosyć szybko, białą perłą je "reperuję", ale wiecie co... na kilku zębach pojawiły się malutkie białe plamki :( system stosuję przez 2dni w miesiącu - mam wrażliwe dziąsła...możliwe żebym je odwapniła?próchnica? :placz:

O ile plamki są białe a nie szare to to jest fluoroza. Używaj pasty bez fluoru albo z małą ilością fluoru.

monkas
18-07-2014, 08:00
Bez żadnej choroby używam ajony bez fluoru jakieś 5 lat i przez ten czas miałam raz zęba leczonego. Barwa również się poprawiła. To całe gadanie o cudowności fluoru to jedna wielka bzdura.

akacyjka86
18-07-2014, 23:58
sorki ale w pazdzierniku 2011 roku napisalas, ze nie slyszalas o pascie Ajona..... mamy 2014 ;p

monkas
16-02-2015, 07:50
Heheh... no to z tymi latami trochę przesadziłam, tak rzuciłam ten czas. No to trwa to trochę krócej ;-)

patrycja.wiktorek
25-04-2016, 16:25
Wyczytałam że domowym sposobem można wybielić. jedna duża truskawka 1/2 sody. ile w tym prawdy? nie wiem ale spróbuję :)

neptun88
05-06-2016, 09:51
Paski wybielające to ciekawa alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach dentystycznych.
Polecam paski iBright, zobacz iBright gdzie można kupić (http://tu-promocja.sklep.pl/ibright/) w Polsce.

monkas
08-06-2016, 10:54
Zabieg dla skuteczności musi być przeprowadzony profesjonalnie, z nastawianiem na trwałość efektów, kontrolowaniem aktualnego stanu i rozpiską co należy robić, żeby to się utrzymało. Takie konsultacje macie w Stomatolog 24h, dentysta, gabinet stomatologiczny Poznań Rataje, stomatologia estetyczna - NewDent Clinic (http://www.newdentclinic.pl/) Nie skończy się na zabiegu - później będą pomagali w utrzymaniu efektu i moim zdaniem tak to powinno wyglądać.

EweK
17-09-2016, 19:50
Nie są złe, ale dodatkowo korzystam z usługi u dentysty i co trzy miesiące zdejmuje kamień, wtedy efekt jest najlepszy

lilu28
28-09-2016, 22:01
Nie wiem, czy metody paskowe są dobrym rozwiązaniem. Czytałam opinie, że mogą powodować dużą nadwrażliwość zębów. Proponuję zdecydować się na zabieg wybielający w jakimś dobrym gabinecie stomatologicznym. W klinice Stomatolog i Dentysta - Kraków- Nowa Huta - Dental4You (http://www.dental4you.pl/) wykonują go lampą Beyond. Nakłada się wtedy specjalny żel, naświetla lampą a efekt widoczny jest już po niecałej godzinie! I utrzymuje się dużo dłużej niż domowymi metodami.

reniusia1002
28-09-2016, 22:58
w salonach dentystycznych metody sa jeszcze bardziej inwazyjne ale to prawda na dluzej.ja wybielalam u Dentysty i trzymalo mi około dwa lata byłoby dluzej ale ja jestem nalogowym kawoszem i pomimo ze zrobiłam ten zabieg to nie zmniejszyłam ilości pitej kawy bo ja uwielbia a to niestety nie pomaga.bo żeby szybko wracają do stanu z przed zabiegu.no i sa bardziej wrażliwe na gorace zimne itd.

hana147
12-12-2016, 14:26
Na mnie w ogóle nie działają ani pasty wybielające, ani jakieś paski wybielające, dlatego postanowiłam iść do dentysty w Opolu, bo mieszkam w okolicy i mam nadzieję, że mi to coś pomoże. Wybrałam dentystkę Panią Małgorzatę Leśniak, która przyjmuje w gabinecie Laserdent: www.superdentystka.pl/ . Zajmuje się ona też leczeniem próchnicy zębów, endodoncją, usuwaniem kamienia nazębnego czy też chirurgią. Po prostu chcę mieć ładne i białe zęby na mój ślub, który odbędzie się w przyszłym roku w czerwcu. Moje zęby zawsze były żółte i zastanawiam się, czy to wybielanie pomoże, ale uważam, że warto spróbować.

selo
20-12-2016, 12:46
jeśli chodzi o wybielanie zębów to ja mam swój ulubiony gabinet, właściwie nie tylko jeśli chodzi o tego rodzaju zabiegi, bo z każdym problemem tam chodzę i jestem zawsze zadowolony, a jest to ten gabinet wybielanie zębów katowice (http://kaniastomatologia.pl/wybielanie-zebow/) - naprawdę ludzie godni polecenia!

katarynka19888
05-06-2017, 10:09
Ja wybielałam u dentysty przed ślubem - było ok. Potem wróciłam do picia kawy (jestem nałogowcem) i zęby były znowu brzydkie. Używałam past (biała perła, blanx) - były ok, ale najlepszy wg mnie do wybielania jest węgiel, możecie go dostać tu https://wieczniemloda.com/produkt/zestaw-paski-wybielajace-zeby-wegiel-wybielajacy-zeby-promocja
U mnie się sprawdził i gdy chcę sobie rozjaśnić i wybielić zęby, to on zawsze zadziała. Paski też są ok (też kupiłam) dla podtrzymania efektu śnieżnej bieli. Nie zauważyłam nadwrażliwości zębów po nich a mam wrażliwe.

Pitka
05-11-2017, 08:04
Ja słyszałam, że bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o wybielanie zębów, przynosi wybielanie za pomocą preparatu wybielającego OPALESCENCE BOOST. Jest on stosowany między innymi w gabinecie Beauty Dent w Krakowie. Na ich stronie https://beauty-dent.pl możecie się dowiedzieć więcej, na czym tak naprawdę taki zabieg polega. Silny efekt wybielający jest uzyskiwany głównie dzięki bardzo wysokiemu stężeniu nadtlenku wodoru.

basiuq
18-07-2018, 12:26
A myślicie, że w przypadku tego typu produktów cena ma znaczenie? Bo rozbieżność jest ogromna od 30zł do 150zł:huh:
https://www.aptekagemini.pl/category/higiena-jamy-ustnej-preparaty-do-wybielania-zebow
Nie wiem, czy się skusić :)

Kaśkak
28-08-2018, 12:47
Polecam skorzystać z Wrocławskiej kliniki przejdź do strony (http://lux-dent.com.pl/stomatologia-estetyczna-wroclaw/). U wielu stomatologów byłam,ale tylko oni doprowadzili sprawę do końca. Uśmiech jak milion dolarów

Samantaa
23-09-2018, 14:21
No dokladnie, jezeli chodzi o wybielanie zębów to domowymi sposobami nie jestesmy w stanie osiagnac takiego efektu, jaki zrobi nam doswiadczony stomatolog. Ja chodze do dr Beaty Świątkowskiej i ona takze korzysta z tych lamp Beyond - więcej (https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow/) informacji mozna znalezc na jej stronie internetowej. Caly zabieg trwa okolo poltorej godziny, a efekt jest juz widoczny od razu. Wybielalam sobie zeby u niej przed weselem:)

kinimini
25-12-2018, 23:10
bardzo duzo da sie osiagnac produktami w domu :) wystarczy wybrac tylko takie porzadne jak np na https://iwhite.pl - uzywam ich od dawna i naprawde jestem bardzo zadowolona, bo efekty sa widoczne i to o kilka odcieni

chanah
31-12-2018, 12:44
A czy stosowaliście może jakieś domowe sposoby na wybielanie?

agus123
30-08-2020, 20:13
Wybielanie zębów oferuje np. Krakowski gabinet ortodontyczny https://ortodontica.pl/. Mają też oczywiście szeroką ofertę ortodontyczną. Zakładają aparaty, leczą dorosłych jak i dzieci i nawet pomagają zwalczyć problem z chrapaniem.