PDA

Zobacz pełną wersję : Wybielanie zębów



Strony : [1] 2

białaaaa
22-07-2009, 15:34
Co myslicie o Paskach Wybielających Whitestreeps od blenda-med ??? :D:D

edusia777
22-07-2009, 18:08
o ja tez bym chetnie poczytala opinie na ten temat:)

Daria
22-07-2009, 19:18
ja również chętnie bym o tym poczytała..
narazie nie mogę takich używać ponieważ noszę aparat stały... ;)

Chanti25
22-07-2009, 19:52
A więc ja już mam ściągnięty aparat i zakupiłam sobie te paseczki z blenda-med.
Pierwszego dnia po tych paskach bolał mnie jeden ząb jak piłam zimne napoje, ale potem przeszło. Moje zęby są z natury białe więc efekt jaki uzyskałam był mało widoczny-ale była minimalna różnica. Należy je nakładać na 30min dwa razy dziennie, aby efekt był właściwy. Moje zęby są także bardzo uwrażliwione, więc tradycyjne wybielanie odpada-gdyż z bólu bym nie wytrzymała :( Ja polecam dwie SUPER pasty do zębów:
http://www.drogerienatura.pl/images/nowosci/midi_105.jpg
http://www.blendamed.ru/files/lux_products/1_b.gif
Oby dwie pasty są rewelacyjne, ale pierwsza daje natychmiastowy efekt-złudzenie , że są bielsze gdyż jest granatowa i lekko likwiduje efekt "żółtego ząbka " ;)
Polecam kochane :)

Daria
22-07-2009, 19:58
gdzie kupiłas te paski???

Chanti25
22-07-2009, 20:05
W Rossmann :) i to były w promocji hi hi hi ale z jakieś dwa miesiące temu.

Daria
22-07-2009, 20:07
aha.. dzieki...
a ile takie cos kosztuje?

Chanti25
22-07-2009, 20:08
kurcze nie pamiętam ale chyba ok 49zł , kurcze naprawdę nie pamiętam a nie chcę wprowadzać Cię w błąd.

Daria
22-07-2009, 20:11
aha.. to jak ściągnę aparat to się w nie zaopatrze.. tylko kiedy to będzie....

Chanti25
22-07-2009, 20:19
tylko i tak od razu po ściągnięciu aparatu nie możesz wybielać ząbków, gdyż pozostają jeszcze resztki kleju na zębach. Wtedy najlepiej iść do swojej dentystki na wypolerowanie ząbków i Ona to zrobi dokładnie i nie uszkodzi szkliwa-bo ortodontki to czasem potrafią uszkodzić :(

Daria
22-07-2009, 20:21
tak wiem że nie można tak od razu... ;)

białaaaa
22-07-2009, 20:26
na allegro tez mozna zakupic:) w bardzo korzystnej cenie;)

Gość
22-07-2009, 21:51
a na moje zeby juz zadna pasta "zwykła" nie dziala:( chyba za bardzo wybielone sa ale i tak ie jestem zadowolona!! ja używam pasty takiej:
EMAIL DIAMANT Formule Rouge Original 50 ml - wybielająca, czerwona pasta do zębów (http://www.happydental.pl/p/pl/pw-ed-001/email_diamant_formule_rouge_original_50_ml_-_wybielajaca_czerwona_pasta_do_zebow.html)
ale jest czerwona i strasznie wszystko farbuje i dzienie owocowo smakuje, jak juz ta umyję zeby to myję zwykła jaka popadnie byle miętową

jest jeszcze taka biała w zielonym opakowaniu dla palaczy (nie plamiąca, ale rzadko dostępna:/:)

co jakis czas (ale to baaaaaaardzo rzadko jak sie zbiore w kupę i zacine dupe) używam białej perły do wybielania!! jest zajebosta!! alternaltywa drogich zabiegów wybielających w abinetach!! wystarczy nawet na rok!!
http://www.kasztanowa.pl/allegro/biala.perla.jpg

oba produkty kupuje w aptece,
koszt:
pasta diamant formule rouge ok20 zł
baiła perła: ok60zł-ale warto ... raz na rok??!!

a zębiska mam krzywe, ze stara plomba na przedzie której nie mam kiedy wymienić, ale takie:
jak widać to zdjęcie w wałkch jest niedługo po wybielaniu, reszta po pół i 10miesięcznej przerwie...

edusia777
22-07-2009, 23:14
jejku chyba sobie zakupie ta biala perle. mam nadzieje ze to nie boli he he:D

Pawik
28-07-2009, 12:27
Biała perła jest rzeczywiście skuteczna. Ale jak dla mnie podczas mycia zębów odnoszę takie dziwne wrażenie - mocne ścieranie szkliwa. Ale to może tylko moje odczucia.
Ostatnio trafiłam na fajną stronkę gdzie jest mnóstwo artykułów do wybielania ząbków CentrumBieli.pl - Wybielanie zębów, białe zęby (http://www.centrumbieli.pl).
Kupiłam sobie nawet u nich pastę wybielającą, która chroni szkliwo Blanx Med Aktywna Ochrona Szkliwa - CentrumBieli.pl - Wybielanie zębów, białe zęby (http://www.centrumbieli.pl/Produkt/130/blanx_med_aktywna_ochrona_szkliwa_).
Jestem po dwóch tygodniach jej stosowania i poszłam na kontrolę do dentysty. Lekarz stwierdził, że ta pasta rzeczywiście nie ściera zębów. Dodam jeszcze, że efekt jest ekstra. Szczerze polecam.

Gość
28-07-2009, 13:48
Biała perła jest rzeczywiście skuteczna. Ale jak dla mnie podczas mycia zębów odnoszę takie dziwne wrażenie - mocne ścieranie szkliwa. Ale to może tylko moje odczucia.
Ostatnio trafiłam na fajną stronkę gdzie jest mnóstwo artykułów do wybielania ząbków CentrumBieli.pl - Wybielanie zębów, białe zęby (http://www.centrumbieli.pl).
Kupiłam sobie nawet u nich pastę wybielającą, która chroni szkliwo Blanx Med Aktywna Ochrona Szkliwa - CentrumBieli.pl - Wybielanie zębów, białe zęby (http://www.centrumbieli.pl/Produkt/130/blanx_med_aktywna_ochrona_szkliwa_).
Jestem po dwóch tygodniach jej stosowania i poszłam na kontrolę do dentysty. Lekarz stwierdził, że ta pasta rzeczywiście nie ściera zębów. Dodam jeszcze, że efekt jest ekstra. Szczerze polecam.

tylko ja pisałam o żelu do wybielania BIAŁA PERŁA Z WKŁAKDAMI (SZCZĘKAMI) a nie o paście:D

asia
28-07-2009, 14:30
słyszałam że od pasków blenda med zęby stają się nadwrażliwe.

Gość
28-07-2009, 14:42
słyszałam że od pasków blenda med zęby stają się nadwrażliwe.

jeśli chodzi Ci o te paseczki 7dniówki, (zrobione jakby z "reziny" czy "chusteczki" takie jednorazówki co się rozkleja na dwie części jak plasty do depilacji i potem wyrzuca) to moge powiedzieć ze ja ich u żywała w liceum zaraz jak tylko weszły i były hiciorem czyli jakieś 6-7 lat temu...

nic mi się nic po nich nie zrobiło z zębami, a efekt bym mało porażający... kosztowały wtedy ponad 50 zł...

nie wiem ile teraz kosztują, ale wg mnie bardziej sie opłaca kupić żel biała perłaze szczękami i mieć 2 tubki w sumie na 2 wybielania (czyli na rok-zależy też od odcienia kości zębów) a wszystko za 60zł z kawałkiem:)

asia
28-07-2009, 21:32
tak o te chodzi, czyli każde zęby inaczej reagują. za to widziałam tą białą perłę, o której mówisz, ale zanim to to mam pare wizyt u dentysty :(

białaaaa
28-07-2009, 21:55
właśnie kupiłam te paski, jak użyję to napiszę o efektach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

tipserka78
29-07-2009, 11:03
Paski Wybielające Whitestreeps blenda-med jak dla mnie rewelacja:skacze::skacze::skacze:

goslava
30-07-2009, 10:33
bardzo czesto po wybielaniu zebow staja sie one nadwrazliwe i stosowac trzeba specjalne pasty badz tez konieczna jest wizyta u stomatologa

ja kiedys tak wlasnie mialam do tego stopnia ze ust nie moglam otworzyc bo powietrze urazalo mi zeby....poprostu szok

z tym ze mi to zrobili odlew szczeki potem specjalna taka wkladke i jakis zel w to mialam wyciskac i na noc i tak robilam a potem to przestalam

asia
31-07-2009, 13:45
też miałam nadwrażliwość, ale nie wiem po czym i przeszło mi po paście colgate różowej na wrażliwe zęby właśnie. z czystym sumieniem mogę polecić

edusia777
31-07-2009, 13:53
ja dzisiaj wlasnie pierwszy raz zaaplikowalam zel biala perla. ale sie slinie he he:D

Ewelina83
31-07-2009, 21:18
Ja ostatnio dostalam jakas probke na zeby do wybielania cos na zasadzie aparatu ale jeszcze nie przetestowalam jak sprawdze to napisze

Gość
31-07-2009, 21:31
ja dzisiaj wlasnie pierwszy raz zaaplikowalam zel biala perla. ale sie slinie he he:D

no tak tak... zapomniała wsponieć o tym skutku uboczym... ja na poczatku spluwała do uywalki ale to nic nie da, przez pare dni wstrzymaj sie z tym ślinotokiem a po krótkim czasie ślinianki ci sie przyzwyczają i nie bedzie tego tak dużo;)

goslava
01-08-2009, 18:28
woszczur w tym czasie idzie sie odwodnic hahaha

daruniunia
18-08-2009, 21:19
A ja polecam nasypać trochę na szczoteczkę proszku do pieczenia i nim wyszorować ząbki. Efekt natychmiastrowy. A i chwilę język jest tki zdrętwiały. Jednak nie można tego stosować na dłuższą mete bo jak każdy środek wybielający szkodzi na szkliwo zębów.

Ewelinaaa
18-08-2009, 22:53
daruniunia ja słyszałam o sodzie oczyszczonej :) Stosowałam białą perłę, fakt wybiela świetnie ale co miałam nadwrażliwe żeby to masakra, jak jadłam lody to się normalnie popłakałam.

daruniunia
19-08-2009, 10:19
No to właśnie dlatego ze gdy stosujemy takie preparaty to one niszczy szkliwo zębów i dlatego tk jest. Więc raz na jakiś czas to można... ale na dłuszy okres już nie

mariolak83
19-08-2009, 14:06
Ja jak ściągałam aparat to pytałam się dentystki o wybielenie moich zębów a ona odpowiedziała ze mam białe więc po co je wybielac... Poleciła mi pastę BLANX. Kupiłam i zapłąciłam za to 28 zł. Ale nie jestem zadowolona. Zęby stały się nadwrażliwe i teraz muszę z tym walczyć:( natomiast polecam blendamed 3d white. chyba tak to jakoś leci. Dla mnie rewelacja. Co do pasków i białej perły to jeszcze nie próbowałam

elinka
19-08-2009, 14:12
dla mnie blendamed nie jest zbyt rewelacyjna może jestem za bardzo wymagająca

karolinka_zuzia1989
21-08-2009, 11:25
ja nie wierze w te sztuczki , wybiela na jakis czas zabki ale po miesiacy kolor powroci a wiekszosc podraznia bardzo szkliwo wiec nie warto ja stosowalam zel wo pedzelku :Dco trzeba bylo smarowac zeby po 3tyg.jak cos jadlam zimne cieple obojetnie zeby tak mnie bolaly ze nie szlo, teraz uzywam pasty wybielajacej perl weiss i uwazam ja za dobra nie widac az duzej roznicy ale napewna sa jasniejsze zeby niz wczesniej

mariolak83
21-08-2009, 15:42
ja nie wierze w te sztuczki , wybiela na jakis czas zabki ale po miesiacy kolor powroci a wiekszosc podraznia bardzo szkliwo wiec nie warto ja stosowalam zel wo pedzelku :Dco trzeba bylo smarowac zeby po 3tyg.jak cos jadlam zimne cieple obojetnie zeby tak mnie bolaly ze nie szlo, teraz uzywam pasty wybielajacej perl weiss i uwazam ja za dobra nie widac az duzej roznicy ale napewna sa jasniejsze zeby niz wczesniej
a gdzie tę pastę można kupić i ile ona kosztuje?

karolinka_zuzia1989
21-08-2009, 15:55
JA KUPUJE W rosmannie aale nie pamietam ile kosztuje

Anna Kosińska
21-08-2009, 15:58
Ja uzywam przez moze dwa dobre lata sensodyne i jestem z niej zadowolona..wiele eksperymentowalam i jednak pasta jest najlepsza,
aaaaaaaaaa i jeszcze lubie rowniez paste i plyn z Elmexx..

pa_pi1
21-08-2009, 22:51
Ja kiedys miałam taka fajną chyba beverly hills :) wybielającą i byłam zadowolona

Gość
22-09-2009, 11:34
ja osotanio nie wybielałam zębów, ale postanowiłam znów zacząć... nie chciało mi się znów użerać z tą białą perłą, szczękami i ślinotokiem i kupilam w aptece pastę BLANXMed (75ml/22zł) http://www.aptekaslonik.pl/images/cache/9a656e3e3fadb85e891b532984a5afa8.jpg

po kliku razach juz powoli widać różnicę.. myślę że tydzień czasu wystaczy mi na osiągnięcie celu. pasta fajna, smak miętowy, i super dizajnerska tubka http://www.happydental.pl/photo/product_info/a/f/a/1_afae39c96b51.jpg podoba mi się i szybko działa. na razie nie czuję żeby zęby były wrażliwe... zobaczymy za jakiś czas:)

asia
22-09-2009, 12:55
też raz mieliśmy tą pastę ale jakoś nie widziałam różnicy. ja chwilowo zrezygnowałam z wybielania bo zęby mi się bardzo popsuły i możliwe że od tego

naatajla
23-09-2009, 20:45
ja polecam paste signal white now ktora polecila Chanti25 bo naprawde ona dziala
mozna te skropic paste kilkami kropli soku z cytryny nie mozna robic tego czesto poniewaz cytryna niszczy szkliwo zebow ale to tez dziala

hersa
07-10-2009, 20:30
signal white now na moich zębach nie dała żadnego efektu. Jestem w trakcie wybielania białą perłą i mam pytanie: po ilu "użyciach" było u Was widać efekty? Ja już 6 razy to w gębie trzymałam i mam wrażenie że nic się nie zmieniło. Mam naturalne niezbyt białe zęby więc nie liczyłam na śnieżną biel, ale palę papierochy to myślałam że chociaż te przebarwienia od fajek zejdą, a nie możliwe że nie mam żadnych przebarwień. Co do nadwrażliwości to narazie nie czuję, ale zawsze miałam mocne zęby, nigdy nie były wrażliwe, tylko dziąsła mnie trochę pieką jak myje zęby, a mam twardą szczoteczkę.

Gość
07-10-2009, 21:24
signal white now na moich zębach nie dała żadnego efektu. Jestem w trakcie wybielania białą perłą i mam pytanie: po ilu "użyciach" było u Was widać efekty? (...)po pierwsze zmień szczoteczke na miękką, po drugie, ja nie pije kawy, zwykłej herbaty tylko zieolną i białą, i nie palę... BP używałam 2razy dziennie po godzinie przez tydzień, a potem raz zakładałam na noc :glupek: przez nastepny tydzień... więc 2 tyg i powinno byc widać...

Etna
07-10-2009, 23:01
ja ogólnie ząbków nie wybielam, bo jakoś chęci brak, po za tym tak złotem aż nie zarosły :P ale moja kumpela wybiela, no i podstawa jak Woszczurek pisze... zero kawy i fajek, ona kupiła jeszcze jakaś tam specjalna pastę na allegro za 45 zł i gumy do żucia wybielające na allegro tak samo paczka za 10zł. i ona ma takie białe ze na dyskotekach jej się pod uv świecą :D:D:D hahah

hersa
08-10-2009, 00:02
etna hihi az takich białych nie chcę :P a kawy nie pijam, tylko zieloną cherbatkę z opuncją- pychota :)

asia
08-10-2009, 00:36
ja dostałam do testowania blend-a-med with pearls, słyszałyście może o tym?

Gość
08-10-2009, 00:38
ja tam jakoś już nie wierzę w te "zwykłe" wybielające pasty, nawet pearl drop nie działa

ksenka
08-10-2009, 12:43
Ja tez nie wierze w te zwykle pasty bo one scieraja tylko ten niby osad z zewnatrz ale zebow nie wybielaja uzywalam BIALA PERLE bo zel wybiela od wewnatrz i polecam dla mnie rewelacja uzywalam jej przez 3 tygodnie i tylko raz dziennie po 40 minut wieczorem bo nie mialam inaczej czasu na to i jak mnie raz kolezanka zobaczyla ktorej dawno nie widizalam to az zdebiala tak sie zachwycala ze mam takie biale zabki i za pare dni pobiegla do apteki i tez perle kupila;)) moja siostra miala ta paste blanx ale jej to nic nie dalo:/ zlyszalam jeszcze o paskach CREST podobno sa dobre lepsze od blend a med ale nie probowalam wiec nieiwem

eva
18-11-2009, 18:03
Ja uzywalam paskow blend'a-med i polecam!
Co do past wybielajacych mysle ze jakies efekty daja.
Uzywalam ich przed zalozeniem aparatu i zeby mialam duzo bielsze.
Z powodu czestego mycia przy aparacie musialam zmienic pasty na duzo lagodniejsze i widze roznice w kolorze zabkow chociaz myje je baardzo czesto.

total
19-11-2009, 18:37
Powiedzcie ile u Was kosztuje wybielanie u dentysty ?? Ja ostanio córce fundnęłam ,dałam 600 zeta .

Valia
20-11-2009, 15:25
Ja tez nie wierze w te zwykle pasty bo one scieraja tylko ten niby osad z zewnatrz ale zebow nie wybielaja uzywalam BIALA PERLE bo zel wybiela od wewnatrz i polecam dla mnie rewelacja uzywalam jej przez 3 tygodnie i tylko raz dziennie po 40 minut wieczorem bo nie mialam inaczej czasu na to i jak mnie raz kolezanka zobaczyla ktorej dawno nie widizalam to az zdebiala tak sie zachwycala ze mam takie biale zabki i za pare dni pobiegla do apteki i tez perle kupila;)) moja siostra miala ta paste blanx ale jej to nic nie dalo:/ zlyszalam jeszcze o paskach CREST podobno sa dobre lepsze od blend a med ale nie probowalam wiec nieiwem


ile to kosztuje?

mariolak83
20-11-2009, 17:49
ja sobie wczoraj zamówiłam paski CREST na allegro za 36 zł... zobaczymy co to da... a ostatnio pije duzo soków domowej roboty, dużo herbaty i strasznie mi pożółkły żeby...:(masakra. po ściągnięciu aparatu miałam bielsze...

Valia
20-11-2009, 20:48
a ja powinnam miec aparat ale niestety mnie nie stac. zreszta strasznie boje sie dentysty:(

hersa
20-11-2009, 21:38
u mnie w aptece biała perła kosztuje 60zł, a wybielanie u dentysty 400zł jeden łuk czyli 800zł całość i podobno takie to drogie bo tyle kosztuje zrobienie tych nakładek na zęby, póżniej np. za rok jak już ma się nakładki to kosztuje 60zł, a prawda jest taka że ten zel dentystyczny jest taki jak biała perła, tylko "moc" dobierana do zębów.

eva
21-11-2009, 01:27
Valia zbieraj na aparat! Do dentysty nie chodzi sie przez caly okres noszenia aparatu:) Ja aparacik nosze i polecam w szczegolnosci jak widac szybko efekty:)
Prosciutkie biale zabki! ahh:P

sweetpazurki
21-11-2009, 12:23
moj dentysta polecił te srodki na noc stosuje sie je przez kilka dni, najgorsze tylko to ze technik musi wykonac odlew szczeki w ktora bedziemy wlewac plyn wybielajacy :) podobno dziala :)

---------- Dodano o godzinie 11:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:21 ----------


Valia zbieraj na aparat! Do dentysty nie chodzi sie przez caly okres noszenia aparatu:) Ja aparacik nosze i polecam w szczegolnosci jak widac szybko efekty:)
Prosciutkie biale zabki! ahh:P

zgadam się w 100% tez nosze aparat w mikolajki bedzie 2 lata wiec pewnie niedlugo koniec :) a jestescie dziewczyny zadowolone po sciagnieciu aparatow? bo mi z tylu szpary zostaja :/ i nie wiem czy tak ma byc;(;(;(;(

asia
21-11-2009, 14:52
u mnie ok 1000 za szczeke, to zalezy gdzie sie robi, są super różne ceny

eva
21-11-2009, 15:57
Nie moge zacytowac.
Troche dziwne ze szpary ci zostaja. Zeby pozniej w przyszlosci troche Ci sie zabki nie rozeszly bo bedzie lipa. Moze wypytaj orto czy wszystko bedzie w porzadku. Ja nosze juz rok i 9 miesiecy, ale jeszcze troszke ponosze.

sweetpazurki
21-11-2009, 22:31
niom babka twierdzi ze jest okey i niby znikna ale od pol roku jakos nic sie nie przestawia miedzy 6 a 5 robia sie po 2-3mm szpar, moze przez to ze byly 4 z kazdej stronki usuniete? nie strasz mnie eva :/ poradzcie cos laski. ide za 2 tyg na wizyte wiec wypytam dokladnie

---------- Dodano o godzinie 21:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:29 ----------


u mnie ok 1000 za szczeke, to zalezy gdzie sie robi, są super różne ceny


u mojej orto szczeki sa po 100zl za 1 :) u innych sa po 180zl za sztuke lub nawet po 250, ale mozna takie za 50zl znalesc do wybielan takie po sciagnieciu aparatu to wole dolozyc $ i miec lepsze :good:

Valia
22-11-2009, 00:49
no nie straszcie mnie. ja mam problem bo mam dwie dwójki po porawej stronie i jedną trzeba wyrwac a tego nie przezyje. chyba ze mnie ktos patelnią pacnie...

asia
22-11-2009, 02:10
mój brat miał coś takiego zdaje sie, tylko z innymi zębami, na dniach sie dowiem gdzie robił. teraz ma wszystko ok

dzoana
22-11-2009, 10:15
a co myślicie o tym:
CZARNA PASTA BIAŁE ZĘBY expres wysyłka w 24h (820066988) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item820066988_czarna_pasta_biale_zeby_expres_wysyl ka_w_24h.html)
??

eva
22-11-2009, 12:49
o matko! Ja zrozumialam ze zostaja ci te szparki po zdjeciu aparatu!
A tak nie masz co sie martwic wszystko sie ladnie rozejdzie:)
Ja usuwalam tez dwie 4 i juz po szparkach ani sladu;)
Wyrywania nawet nie poczulam no tylko po jak sie krew lala to bylo nie przyjemne a tak to czego sie robi dla pieknego usmiechu;)

Co do tej czarnej pasty. Nie moge na jej temat sie wypowiedziec bo nic o niej nie slyszalam. Nie lepiej skorzystac z czegos wyprobowanego?

asia
22-11-2009, 13:02
też tą czarną pastę widziałam, niezła schizka:) nie wiem czy się kiedyś nie skuszę dla samego pośmiania się, jeżeli ją kupisz to daj znać

insane
22-11-2009, 17:48
ja wybielałam kiedyś zęby u dentysty, dostałam nakładki i żel do domu. Efekt jakiś był, ale bez zachwytu. Nikt nie zauważył u mnie różnicy:)
A słyszalam, że pasta która ma w nazwie "Hollywood" i jest do kupienia np. w Rossmanie jest super na przebarwienia po kawie, papierosach itp.

wercia
22-11-2009, 22:21
Ja tez mam straszne schizy jesli chodzi o dentyste;( a to wszystko dlatego ze raz zemdlalam u dentysty... to byl koszmar:( ale mam pytanko jestem zakochana w aparatach na zeby moze miala ktoras z was?? ile one mniej wiecej kosztuja??

asia
22-11-2009, 22:48
u mnie od 1500 za szczeke, zależy z czegorobisz. ale to sie bardzo różni w zależności od miasta, zdaje sie ze w katowicach jest 1500 za obie szczęki (klientka tam robiła)

wercia
22-11-2009, 23:45
hehe dzieki;) ja bym chciala taki jasny lum roziowy;):)

dzoana
23-11-2009, 12:11
ja też myślę o aparacie,ale najpierw fundusze..

mariolak83
23-11-2009, 13:34
ja nosiłam bardzo długo aparat bo 4 lata! 2 lata u ortodonta oszusta i 2 lata u innej ortodontki. po zdjeciu aparatu wszytko bylo ok mam taki do spania na noc wkładany i już minął rok jak zdjełam i wsyztsko mi się przestawia! tyle kasy na to dałam i gówno z tego!

insane
23-11-2009, 16:13
Cena aparatu zalezy od miasta i dentysty. Z tego co sie orientuje to kolezanka zakladajac w lodzi za aparat taki "w kolorze zebow" (nie srebrny) za jeden luk placila 1500 a inna we Wroclawiu za gore i dol 5000 ...

mariolak83
23-11-2009, 16:16
dostałam dziś moje paseczki do wybielania zębów i juz załozylam na gore i doł... jak na pierwszy raz to powiem wam ze widac róznice jakoś mi przejaśniały te zęby... zobacze co bedzie po 7 dniach:):skacze::skacze::skacze:

insane
23-11-2009, 16:48
daj znac za 7 dni czy efekt jest olsniewajacy:) no i bialych zabkow zycze

mariolak83
23-11-2009, 17:12
daj znac za 7 dni czy efekt jest olsniewajacy:) no i bialych zabkow zycze
dam znac mam nadzieje ze nawet wczesniej... ja mam zółte zeby wiec rewelacji się nie spodziewam ale na serio jakos przejasnialy po jednym uzyciu tych paskow:)

eva
23-11-2009, 20:15
Ja za jeden luk placilam 1100 za srebrny. Cena porcelanowego byla duzo wyzsza wiec sie nie zdecydowalam jednak nie pamietam teraz jaka byla. Moje kolezanki nosily i nic im sie nie przestawia. A juz pare lat minelo. A paseczki sa rewelacja;) Na pewno Ci sie nie wydaje co do efektow ;)

mariolak83
23-11-2009, 21:19
zjem kolację i będę naklejać kolejny plasterek na zęby dziś...:):D

insane
23-11-2009, 22:13
Ale jak masz zółte zęby (choć sądze, że za dużo samokrytki i na pewno nie jest tak źle) to lepiej, bo im jaśniejsze ząbki tym mniej widoczny rezultat.A przy takich przebarwionych efekty moga być piorunujące! :]

mariolak83
23-11-2009, 23:04
ja mam zólte kły... nie podobają mi się i zobaczymy jaki bedzie efekt po wybielaniu

dzoana
24-11-2009, 22:34
zjem kolację i będę naklejać kolejny plasterek na zęby dziś...:):D
Czekam na rezultaty :)

sweetpazurki
25-11-2009, 10:38
właśnie czekamy na rezultaty :) a o czarnej paście ja nie słyszałam :/

kalaga4
25-11-2009, 11:18
do tej pory 3razy usuwałam kamień u dentysty. moje zęby stały się tak wrażliwe, że czuję gdy jem coś zimnego, ciepłego albo słodkiego. Myślicie, że są jakieś środki do wybielania wrażliwych zębów??? coś co ich bardziej nie podrażni?

mariolak83
25-11-2009, 17:54
na wrażliwe zęby kup najlepiej pastę elmex... dla mnie rewelacja polecam!!!:) a jeśli chodzi o moje wybielanie to powiem wam ze juz kilka tych plastrów nakleiłam i może troszeńke wikdac poprawę... ale najlepsze jest to że mialam taki kamien na jednej plombie i między jedynkami u góry czego dentysta mi nie usunął i tak brzydko wyglądało a te platerki go rozpuściły:):skacze::skacze::skacze:

dzoana
25-11-2009, 22:01
wow to niezły efekt :D

kalaga4
26-11-2009, 20:36
super muszą być te plastry!!!jak długo utrzyma się efekt zakładając, że wypijam ok 7 kaw dziennie?:wstydek: (godzinowo od 7.30 do 17tej pije kawki):/:
a co do pasty elmex to kiedyś o niej słyszałam ale myślałam, że jest na paradontozę. jutro kupię, bo nie mogę zjeśc nic słodkiego z bólu;(

mariolak83
26-11-2009, 21:01
co do plastrow to nie wiem jak bedzie bo dopiero jestem w trakcie stosowania... a pasta elmex jest taka zielono-biala dla wrazliwych zebów

sweetpazurki
27-11-2009, 21:41
ja uzywam meridol i tez jest dobra na wrazliwe dziaselka

wercia
27-11-2009, 22:57
Duzo uff ale moze kiedys mi sie uda:)

hooligan92
09-12-2009, 22:25
A co myślicie o wybielaniu tym sposobem?
WHITELight - PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW_ PROMOCJA (831572363) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item831572363_whitelight_plazmowe_wybielanie_zebow _promocja.html)

---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:24 ----------

do tego później się dokupuje ten żel i nakładki

dzoana
10-12-2009, 23:23
no własnie chciałam o tym produkcie tu napisać,ale nie mogłam go znaleźć na allegro :P też jestem bardzo ciekawa opinii o tym... może ktoś się podzielić wrażeniami? :D

Gość
10-12-2009, 23:30
A co myślicie o wybielaniu tym sposobem?
WHITELight - PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW_ PROMOCJA (831572363) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item831572363_whitelight_plazmowe_wybielanie_zebow _promocja.html)

---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:24 ----------

do tego później się dokupuje ten żel i nakładki


no własnie chciałam o tym produkcie tu napisać,ale nie mogłam go znaleźć na allegro :P też jestem bardzo ciekawa opinii o tym... może ktoś się podzielić wrażeniami? :D
"Praktyczne porady i uwagi:
(...)

-Wydzielenie śliny podczas seansu jest normalnym zjawiskiem, u jednego więcej u drugiego mniej – jednak musisz wiedzieć, że im więcej ślina się wydziela tym bardziej rozcieńczony, stąd słabszy efekt."- czyli taki sam efekt uboczny jak przy białej perle Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://apteka.we-dwoje.pl/i/b/65/11329 (http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://apteka.we-dwoje.pl/i/b/65/11329&imgrefurl=http://apteka.we-dwoje.pl/dimenzia_biala_perla_zel_wybielajacy_zeby_2_x_65_m l,artykul,a11329.html&usg=__Z9Rl6VW_PSNzFYXAhXNiSKIsiSc=&h=450&w=300&sz=23&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=uSDuJniOnSWzrM:&tbnh=127&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dbia%25C5%2582a%2Bper%25C5%2582a%26hl% 3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26um%3D 1)


dalej czytamy:

"Zestaw zawiera:
-Transmiter niebieskiego wybielającego światła
-2 litowe baterie do źródła światła CR 2025 już zainstalowane w urządzeniu
-2 tubki żelu po 20 g – mocna i łagodniejsza mięta (jedna wystarcza na ok. 10 sesji)
-Komplet silikonowych nakładek na zęby (górna i dolna)
-Instrukcja obsługi
"więc nie wiem jak to jest... chyba sie nie dokupuje... ale bardzo dziwne mi sie wydaje cały zestaw za 8,99


---------- Dodano o godzinie 22:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:30 ----------

kurza stopa!! cos mi sie przesz te linki czcionka popieprzyła!!

dzoana
11-12-2009, 22:02
no właśnie też jestem bardzo ciekawa,że takie mega tanie to jest... kiedyś było o wieele droższe..

dorotkaa2007
16-02-2010, 18:51
Hej dziewczyny.Kupiłam sobie żel z aplikatorem "Biała perła" ale a czasie odczekania tego jaki ma być on na zębach odczuwam pewien dyskomfort:/::/: Proszę napiszcie mi czy można ten żel nałożyć bezpośrednio na zęby i trzymać bez tego przeźroczystego aplikatora???

hersa
16-02-2010, 20:34
Hej dziewczyny.Kupiłam sobie żel z aplikatorem "Biała perła" ale a czasie odczekania tego jaki ma być on na zębach odczuwam pewien dyskomfort:/::/: Proszę napiszcie mi czy można ten żel nałożyć bezpośrednio na zęby i trzymać bez tego przeźroczystego aplikatora???

ale jak go nałożysz bez aplikatora to nie zjesz całego żelu z zębów? czy godzinkę z otwartą buzią będziesz chodzić? :D

nie mam pojęcia, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam hehe

kobietazpazurem
17-02-2010, 15:08
Dziewczyny ja radzę po prostu dobre wybielające pasty do zębów, polecam Pearl drops http://znam.to/userfiles/R/036/R036-aa32353.jpg

kosztuje okolo 17 zł i sa widoczne efekty. Kiedys kupiłam sobie z nakładkami na zęby. Stosuje sie 5 dni, żel się wlewało do środka i nakładki trzymało się pół godziny dziennie na zębach, aż do 4 dnia kiedy na dolnej nakładce przeszył mnie straszny ból. Żel sprawił , że zaczęłam mieć strasznie wrażliwe zęby. od tamtego czasu mam nadwrażliwość...

piorunognisty
18-02-2010, 16:30
Zgadzam się z Toba Kobietazpazurem, ale takie pasty z reguły sa nasycone chemikaliami i ich długotrwałe stosowanie powoduje niszczenie się naszego szkilwa... (co też prowadzi do nadwrażliwości). Praktycznie ten sam efekt uzyskacie raz na tudzień posypując szczotkę do żebów sodą kuchenną i umycie taką szczotka zębów. Próbowałyście może pasków wybielających??

kobietazpazurem
19-02-2010, 14:51
najlepsza metoda na białe zeby po prostu czeste mycie :D hehe :D

gab
19-02-2010, 16:30
ja słyszałam o myciu zębów węglem medycznym co jakiś czas podobno również wybiela zęby. próbowała może któraś z was czy to coś daje?

samaron
19-02-2010, 16:51
Stosowanie suchej sody i węgla bez odpowiednich "środków poślizgowych" zawartych w pastach wybielających, nieuchronnie prowadzi do zdarcia szkliwa :D

kobietazpazurem
20-02-2010, 11:29
a co teraz nie prowadzi do zdarcia szkliwwa, naukowcy mogliby wszystko wymienić....

kasiasssss
20-02-2010, 15:58
ja mam bardzo wrazliwe zeby bez uzywania past wybielajacych,po uzywaniu dodam dlugotrwalym sensodyny widze znaczna poprawe,podobno nie wolno mi uzywac past wybielajacych,ale moze jest jakies ale,jakis delikatny specyfik???moze ktos zna??

gattina
20-02-2010, 16:02
Ja próbowałam takiej zwykłej pasty wybielającej, może cudów nie zdziałała, ale jednak z żółtawych zrobiły się bielsze, z resztą wykorzystałam tylko jedno opakowanie.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kasiasssss
20-02-2010, 16:05
dzieki z checia wyprobuje,szukac w aptekach czy drogerii???

gattina
20-02-2010, 16:12
kasiasssss, ja znalazłam normalnie w sklepie na półce :) Więc albo w sklepach, albo w drogeriach napewno powinina być.

kobietazpazurem
20-02-2010, 22:20
też miałam tę pastę ale mi ząbków nawet nie ruszyła :)

Gość
24-02-2010, 00:12
ja słyszałam o myciu zębów węglem medycznym co jakiś czas podobno również wybiela zęby. próbowała może któraś z was czy to coś daje?ja próowałam ale nie działa niestety, jedyne co mi sie stało to podrazniło dziąsła...

kobietazpazurem
24-02-2010, 10:15
Mi się wydaję, że większość tych past to pic na wodę... zwykły chwyt marketingowy. A któraś z Was miała może zabieg wybielający u dentysty ? Słyszałyście o piaskowym wybielaniu?

czarnyaniol121
19-04-2010, 02:41
mi sie cos kiedys obilo o uszy ze ponoc uczucie niefajne ale efekt calkiem calkiem...
ale konkretnie to nie wiem...

dzoana
19-04-2010, 10:58
jesli chodzi o pasty wybielajace to zadna nie dziala, to pic na wode - widzialam program o tym ;)

kasiasssss
19-04-2010, 11:26
mysle ze to tak nie moze byc ze to jest pic,moze nie dziala jednakowo na kazde szkliwo.u jednej osoby zadziala pieknie ,u drugiej nie,chce wyprobowac wiec wole zeby wybielaly hehhe

eksnail
19-04-2010, 13:14
Ja miałam kiedyś paski blenda efekt po nich fajny, ale na dolne zęby ze 3 razy tylko założyłam bo strasznie wrażliwe się zrobiły po tych paskach...

nanami7
19-04-2010, 13:44
moja znajoma od kilku lat stosuje jakąś niemiecką pastę wybielającą i ma piękne zęby !! :)
ja miałam paski wybielające i widać efekty :)

vmajkav
27-04-2010, 19:46
Ja polecam biała perłę- efekt super, jednak nie ma co- zęby są po niej nieco wrażliwsze. Parę razy zasnęłam w tych szczękach- masakra :/ Ból niesamowity nawet przy oddychaniu przez usta :((

jOotka
05-05-2010, 22:36
zęby trzeba szorować, a nei wybielać!! :D

wiewioora
26-05-2010, 22:59
na moje kly nic nie dziala bo mam ciemniejsza kosc.chyba zebym je pomalowala:skacze:

Etna
26-05-2010, 23:34
a ja o wybielaniu wiem tyle, ze każdemu przysługuje raz do roku wybielanie na NFZ. Ale trzeba znaleźć gabinet który to wykonuje. Najlepiej znaleźć taki, gdzie robią to laserowo. Moja kumpela ma tak białe zęby ze w UV się święcą jak psu j***a ona wybiela jakąś pastą która kupuje na allegro za 35zł, żuje gumy gdzie paczka kosztuje 10 zł i używa pasków co wieczór, ale efekt aż nie naturalny.

AtelierStylizacji Carolla
26-05-2010, 23:41
ja poelcam paski z blendamet ja uzywałam po poradzie klientek i efekt super:D

czarnyaniol121
27-05-2010, 02:07
ja powiem szczerze ze sie boje cokolwiek kabinowac bo mam bardzo wrazliwe i kruche zeby:/:

anecka17171
27-05-2010, 08:43
dziewczyny a co byście mogły polecić ja bym chętnie spróbowała tylko chciała bym właśnie coś sprawdzonego i godnego polecenia:)

Gość
27-05-2010, 09:02
kochana... przeczytaj wątek od początku.. o niczym innym jak wybielanie róznymi produktami tu nie piszemy:)

kobietazpazurem
27-05-2010, 10:20
ja powiem szczerze ze sie boje cokolwiek kabinowac bo mam bardzo wrazliwe i kruche zeby:/:


ja miałam bardzo dobre i nie wrażliwe ząbki po wybielaniu mam strasznie wrażliwe na ciepło. Więc jeżeli z natury masz wrażliwe to nie radzę wybielać... Niestety nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja już też nie wybiele bo aż boli.

dzikakura
27-05-2010, 11:25
Białej Perły używania dzień trzeci:) Dziąsla bolą, moja dziura w czworce pobolewa, ale sie zaparłam... mam takie wstretne zeby po papierochach, czerwonych herbatach i tym podobnych ze juz mi weszlo w odruch zaslanianie ust reka gdy sie smieję.. nie moze tak byc, wiec walcze... moje zeby z brazowych zrobily sie zolte:) dobra nasza:):skacze:

kobietazpazurem
27-05-2010, 11:35
hehe kurko jesteś niesamowita:D Też używałam Bialej Perły, na pewno pomoże :)

dzikakura
27-05-2010, 11:42
Hyyy kobieta.. zaparlam sie, bo.. z natury smieszka jestem i to naprawde durnie wyglada jak przeslaniam ten usta dlonia, wyglada tak, jakbym chciala na sile prezentowac paznokcie:skacze:

i od powstrzymywania smiechu robia mi sie juz waskie usta-od zaciskania;]

Latika
27-05-2010, 16:41
Ja bede zamawiała sobie paski z cresta -supreme.Podobno potrafią "zaszczypać" ale efekty podobno o wiele lepsze niż po blendamedzie.Do 2 tyg po wybyelaniu należy miec białą dietę,bo zęby chłoną kolorowe napoje i potrawy i potem z efektów cieszymy sie max 1-2 tyg...
Najwiecej naczytalam się na wizażu jak ktos chce moge linka podać albo niech w guglach wyszuka.Masa ludzi je chwali i choćbym miała cierpieć usune ten osadzik po papieroskach i coli ;]Maja też pastę do zębów i tez bede zamawiała.

kasiasssss
27-05-2010, 17:14
ja po uzywaniu pasty wybielajacej pzrez miesiac zcasu jestem bardzo zadowolona,pzrebarwienia na zebach i miedzy zebami wybielily sie,bede co jakis czas uzywac,

dzikakura
28-05-2010, 10:45
5 dni uzywania Białej perły... jesli ktos:
zniesie bole zebów(ja mam ubytek i w trakcie stosowania boli jak cholera)
zniesie bole dziąsel(sa jak lekko odparzone)
zniesie slinotok(slina cieknie ci caly czas a mozesz opanowac to tylko lezac i to nie całkiem)
zniesie wygladanie jak bokser poo porazce(aplikatory w ksztalcie ochraniaczy bokserskich)
zniesie niemozliwosc gadania w trakcie aplikacji (dla mnie to nie lada wyzwanie)

to polecam Białą Perłę- 5 dni i zeby wybielily mi sie o- w mojej opinii trzy odcienie

nie pokaze, bo sie wstydze, uwierzcie na slowo bede sie dalej zmagac, bo warto:skacze:

Gość
28-05-2010, 11:17
5 dni uzywania Białej perły...Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

to polecam Białą Perłę- 5 dni i zeby wybielily mi sie o- w mojej opinii trzy odcienie

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ja bym dopisała:

zniesie niezbyt dobry samk preparatu

dzikakura
28-05-2010, 20:23
zniesie niezbyt dobry smak preparatu:skacze:

tusia
29-05-2010, 09:52
kupilam biała perłe:] jak załozyłam ochraniacze to se mysle...jezu w zyciu nie wysiedze z tym dłuzej niz 5 minut......ale udało sie wysiedziałam 30 minut:D.....dzisiaj kolejne podejscie:]

dzikakura
29-05-2010, 10:04
brawo tuska, brawoooo:skacze: dajesz mała dajesz:ok:

minimouse
29-05-2010, 14:03
to może i ja tez spróbuje .... fajnie jest mieć białe ząbki ...

dzikakura
29-05-2010, 15:13
to może i ja tez spróbuje .... fajnie jest mieć białe ząbki ...

sprobuj naprawde dobry srodek, pomijajac dyskomfort aplikacji i uzywania

akinorew1989
29-05-2010, 18:10
Potwierdzam, że "biała perła" to dobry środek wybielający, a dla utrzymania efektu białego uśmiechu polecam pastę "Elgydium", co prawda nie najtańsza, ale skuteczna, również dla nałogowych palaczy! :ok:
http://www.dentist.net/images/elgydium-whitening-toothpaste_sm.jpg

dzikakura
29-05-2010, 18:43
Potwierdzam, że "biała perła" to dobry środek wybielający, a dla utrzymania efektu białego uśmiechu polecam pastę "Elgydium", co prawda nie najtańsza, ale skuteczna, również dla nałogowych palaczy! :ok:
http://www.dentist.net/images/elgydium-whitening-toothpaste_sm.jpg
Jakby sie kto pytał to to o nałogowych palaczach to do mnie:)

hyyyy

akinorew1989
29-05-2010, 19:13
akurat nie miałam Ciebie na myśli moja droga kurko! :*
tylko mojego mężczyznę :P

milenax
29-06-2010, 21:39
Na rynku jest masa preparatów do wybielania. Używałam pasków ale niestety efekty nie były rewelacyjne :(. Poszperałam na forach i znalazłam Białą Perłę i naprawdę dużo pozytywnych opinii o tym preparacie. Mój wpis można potraktować jako kolejny ponieważ jestem zadowolona w 100% z jego efektów:ok:

ewelinka:*
30-06-2010, 00:06
ja polecam <<prawdziwy>>, czyli taki środek, który stosują dentyści, a mianowicie OPALESCENCE. można kupić w gotowych nakładkach, albo kupić sobie termiczną... ja się przymierzam, ale koleżanka ma hoLLywOOdzki uśmiech:D właśnie od tego preparatu... sprawdźcie na allegro- niedrogie!!!

a i stężenia karbamidu są większe niż w BP, więc szybszy efekt...

hassi
30-06-2010, 00:16
A ja lubie paste Colgate wybielająca, ta co kosztuje ok 10zl, przy regularnym stosowaniu zeby sa naprawde bieluśkie:) Próbowałam różnych past i srodków, ale zostalam przy tej :)

ewelinka:*
30-06-2010, 00:24
na mnie niestety pasty nie działają, bo nie mam za dużo osadu i białe zęby, ale chciałabym bielsze, więc kupię sobie to OPALESCENCE:D heh i dam znać za jakiś czas...

a praktyczna rada to taka, że jak po kilku aplikacjach pojawią białe plamki - to preparat działa i trzeba go dalej stosować i nie bać się hehe... tak powiedział mi Pan Dentysta!

hassi
30-06-2010, 00:26
Hmm moze to ja ją polece przyjaciolce, ona ma problemy z zabkami i tez nic jej nie pomaga, moze się uda..:)

milenax
30-06-2010, 23:14
więcej substancji wybielającej nie znaczy lepiej :) bo można sobie krzywdę zrobić i dopiero będzie...

ewelinka:*
01-07-2010, 22:35
ale ja już miałabym większe zaufanie do takiej, która jest używana przez dentystów... a efekty widziałam, więc polecam... uważam, że (może niesłusznie) dla zębów lepiej jest, aby były jak najkrócej narażone na działanie srodka... większa dawka znaczy - szybszy efekt, krótsze narażanie zębów, oprócz tego długotrwałe stosowanie jest chyba uciążliwe:)

mulinka
06-07-2010, 16:22
Dobra pastą do wybielania zebów jest np Blanx. Kazdy kto używał wie, że ma całkeim niezłe działanie, zdaje się, że najlepsze z tych wszystkich past, które są przeznaczone do wybielania zębów. Na e-lek.pl widziałam, że ta właśnie pasta występuje w kilku rodzajach: wybielająca, przeciwdziałająca kamieniowi, łagodząca podrażnienia dziąseł itp. W taka pastę chyba najbardziej opłaca się zainwestować.

Szymon29777
10-07-2010, 23:25
tylko przy stosowaniu metody nakładkowej na własną rękę należy, pamiętać że zęby nie mogą mieć żadnych ubytków ani nieszczelnych wypełnien inaczej można doprowadzić w najlepszym przypadku do dużej nadwrażliwości a w gorszym scenariuszu do : odwracalnego zapalenia miazgi lub nieodwracalnego zapalenia miazgi, co spowoduje konieczność dewitalizacji miazgi i leczenia endodontycznego:placz:. więc przed takim wybialaniem koniecznie należy się udać do stomatologa na przegląd, przy okazji jeśli zachodzi taka potrzeba wypadało by wykonać scaling i piaskowanie przez co efekt będzie lepszy.
u nas w salonie mamy wybielanie gabinetowe tzn. po godzinnym zabiegu zęby są białe. dużym plusem jest to że nie ma konieczności wyleczenia wszystkich zębów przed wybielaniem, wszystkie ubytki zamykane są specjalnym płynny koferdamem na czas wybielania, dodatkowo już po godzinnym zabiegu mamy pełny efekt, po zabiegu nadwrażliwość jest mniejsza i krótsza niż przy wiebielaniu nakładkowym, nie ma też podrażnienia dziąseł ponieważ przed zabiegiem są zabezpieczane płynnym koferdamem który chroni je przed działaniem żelu. :D

hairkama
12-07-2010, 09:40
Ja uzywalam paskow z Blenda-Med-u powiem ze efekty byly fajne a jestem nalogowym palaczem . Po 2 latach chcialam powtorzyc lecz przy 3 dniu juz taka mialam nadwrazliwosc ze po prostu odstawilam je gleboko do polki a pozniej wyrzucilam. Takze jesli ktos jeszcze nie wybielal sobie zabkow to smialo ale pozniej zeby powtozyc to odradzam.

ladyboss
17-07-2010, 03:04
marzy mi sie wybielanie ale boje sie ze przy paleniu papierosow ten efekt nie utrzyma sie na dlugo:)

Wena
13-09-2010, 12:44
Tak sobie przeglądam i zazdroszczę tym, które preparaty typu pasty wybielające czy paski pomogły, niestety jak ktoś ma kremową kość jak ja, to może sobie "piłować" tym szkliwo i dziąsła bez efektu... ( a warto zaznaczyć, że nie zażywam żadnych leków, które mogłyby wywołać przebarwienia, nie piję kawy ani wina, a do tego nie palę) :( Tu pomoże już tylko gruba kasa u dentysty.

bestilka007
13-09-2010, 13:00
biała perła rewelka ale dla osob ktore naturalnie maja biala kosc zeba:):) efekt niesamowity

do tego polecam paste blendamed white pearl tez zauwazalne zmiany np. dobra po uzyciu bialej perly :D:d

rudzia1985
13-09-2010, 18:28
kupilam sobie ta paste Signal White Now, moze ciut mi wybielilo ale niestety rowniez jestem nalogowym palaczem i za pewne mam kremowe kosci takze chyba zadna pasta mi nie pomoze...dobrze ze kawy nie pije bo juz w ogole byloby zolto :P
mam nawet jednego zeba bardziej bialego ( ale trzeba sie przyjrzec ) i smiesznie to wyglada ;)

dzikakura
13-09-2010, 20:42
jestem po kuracji białą perłą. Kość mam zolta(wiem, kazda tak twierdzi) Biała perla wybielila mi zebiska o uwaga, 6 tonów, (w pudelku jest probnik kolorów, wiec przytykam do paszczura i porownuję jak sie zmienia). Biorąc pod uwagę, że ja jako hybryda i wybryk natury mam tylko stałe jedynki i dwójki, a reszta to mleczaki, to uwazam, ze efekt rewelacyjny. Ale uwaga, balansowałam na granicy bezpieczeństwa, potrafiłam się z Białą Perłą położyc spac i w srodku nocy zdejmowalam. Mordęga trwała miesiąc. Zeby sie wybielily troche teraz zasniedziały(palę jak lokomotywa) ale wystarczy abym ze dwa razy zaaplikowała i wracają do mojej khem.. bieli,którą sobie wypracowałam;]
Polecam, ale dziewczyny uwazajacie, jesli macie nie wyleczone zęby to kupcie owszem białą perłę, ale uwaznie się obserwujcie, czy nie zaczyna Was boleć w miejscach ubytków. Ten specyfik potrafi doporwadzic do zapalenia miazgi zębowej, ale wystarczy abyscie uwazały i nic sie nie stanie złego.

Biała Perła oprócz wybielaczy zawiera fluor, moje zeby są chyba nafluoryzowane jak nigdy dotad....:/:

Wena
13-09-2010, 22:38
Sorry, ale nie chce mi się wierzyć w to jeśli ktoś ma żółtą kość to mu taki specyfik wybieli zęby i to o tyle tonów... Masz mleczaki może inaczej reagują ja swoje straciłam w podstawówce to nie wiem. Na samej paście pisze, że ingeruje ona tylko w przebarwienia, jeśli ktoś ma kremową lub żółta kość to wybieli mu tylko ewentualne przebarwienia, ale zęby nie będą białe! Dużo na ten temat czytałam profesjonalnych artykułów, rozmawiałam ze stomatologiem i sama używałam takich "cudów"...

ewelinka:*
14-09-2010, 15:14
Sorry;) ale chyba nie wiesz o czym KURKA pisze... mianowicie nie o paście ( jak Ty to napisałaś), ale o nakładkach z żelem... a co do mleczaków to fajnie, że straciłaś w podstawówce, ale ja też znam taki przypadek, że ząbków stałych synek koleżanki nie ma, ma tylko mleczaki i będzie je miał... żele do wybielania wybielają zeby o kilka tonów, poczytaj cały wątek a się przekonasz...

Wena
14-09-2010, 15:44
Uuu wystawiłaś pazurki, tylko nie wiem po co :D Nie pisałam tylko o pastach i tak, czytałam wątek :) I też znam takie przypadki, nie chwalę się pozbyciem mleczaków tylko może takie specyfiki inaczej działają na mleczaki niż na stałki i napisałam, że nie wiem, bo mam same stałki, więc schowaj pazuraski, bo Ci się połamią kochana.
U 5% społeczeństwa zęby nie wybielą się wcale, niektóre wybieli tylko dentysta innym pomoże kuracja w domu a innym zwykłe paski czy pasta... Zależy od kości...

dzikakura
14-09-2010, 17:49
Wena, mozesz wierzyc albo nie. próbnik mam-jak pisałam, przed wybielaniem to ja sie nawet w skali kolorów nie miesciłam;]
Mam rowniez stałe zęby, co prawda cztery, ale sa:skacze: one rowniez sie wybieliły. Nie watpię, ze jednym pomaga biała perła a innym nie, mnie pomogła

Substancją czynną w Białej Perle jest tzw nadtlenek karbamidu w Białej Perle występuje w stęzeniu 10 procentowym, tym właśnie nadtlenkiem karbamidu wybielają zeby gabinety dentystyczne tyle, ze w innym stęzeniu, z tego co sie orientuję jest to stęzenie 35%

a w ogole, dziewczyny, nie ma sie o co klocic.

Kazda się dzieli swoimi doswiadczeniami, prawda?:przytul:

rudzia1985
14-09-2010, 18:27
Ciotka, a ile kosztuje taka Biala Perla i gdzie ja mozna kupic ? :D
czytam, ze miesiac kuracji - ciekawe czy wytrzymam :P

dzikakura
14-09-2010, 19:18
ciotka, 50 zeta;] w aptece,ale nie kazdej, te duze biala perle maja:ok:

Emist
14-09-2010, 19:40
troszkę grzeczniej do siebie nawzajem dziewczynki...

hersa
14-09-2010, 21:04
Wena, jest tak jak Kurka pisze. Rozmawiałam z moim dentystą i chyba już to pisałam. Biała perła ma bardzo podobny skład co żele używane w gabinecie (albo i taki sam) różnią się tylko stężeniem. Wybielanie u mnie kosztuje 60zł tyle że za pierwszym razem trzeba zapłacić 400zł za jeden łuk za zrobienie wkładek idealnie dopasowanych. W BP są dołączone takie żeby samemu dopasować. Na zęby, które nie chcą się wybielić nawet stomatolog nie pomoże żadnymi żelami, jedynie może zrobić chyba to sie nazywa licówki ale nie wiem czy nazw nie pomieszałam, nie chce mi sie teraz na googlach sprawdzać. Zdziera szkliwo i czymś zastępuje. Znajoma mojej mamy coś takiego miała robione. Tylko to kupe kasy kosztuje.
Ja nawet jako dziecko nie miałam bialuśkich zębów, więc na pewno żelami ich nie wybielę do śnieżnej bieli, ale jestem palaczem więc pewnie przebarwienia trochę zejdą. Zresztą nie podoba mi się uśmiech super biały jak kartka papieru. Sztucznie to wygląda. Testowałam BP chyba tydzień czy dwa, nieregularnie bo zapominałam o tym i mama zauważyła że trochę bielsze zęby mam. Muszę sie zabrać za to porządnie w końcu, ale najpierw do dentysty na usuwanie kamienia muszę się wybrać.

dzikakura
15-09-2010, 09:52
dzieki hersa za potwierdzenie i fakt, moj kamien nazebny w wiekszej czesci oparl sie zabiegom wybielajacym. Tam gdzie go bylo wiecej po prostu zostal:)

Wena
15-09-2010, 11:29
Emist przecież nikt nie był niegrzeczny :)

Dzikakurka, ja nie mówię, że kłamiesz, tylko, że może wcale nie masz żółtej kości i dlatego tak Ci ładnie wybieliło mimo, że palisz jak to pisałaś "jak lokomotywa" :D Fajnie, że Ci pomogło i jesteś zadowolona, a powiedz mi jak z wewnętrzną stroną ząbków?

Hersa, wiem, wiem nigdzie nie napisałam, że to nie pomaga tylko, że trudno jeśli ktoś ma żółtą kość ją wybielić to już tylko właśnie licówki jak piszesz, ale to taki szmal.... Ja mam kremową kość od zawsze, wiadomo przebarwienia się robią od jedzenia i jak kiedyś używałam takich pasków to mi tylko one zeszły, a kremowy odcień został... już jestem taka zrezygnowana, że może jednak spróbuję... 50 zł to nie majątek.
Tylko mi się dziąsła odsuwają i krwawią od tego specyfiku :/

nutella
15-09-2010, 11:35
Tez słyszałam ,ze jak ktoś ma z natury ząbki kremowe , żółte to żadna cudowna pasta nie pomoże.

sylla
15-09-2010, 11:54
Ja tez planuje sobie ząbki troszkę wybielić. Tzn jak pozbędę się aparatu. W sumie ząbki i tak mam bielsze niż zwykle bo szoruje przez ostatnie dwa lata bez opamiętania. Aparacik mnie do tego zmusił. Ale jak się go pozbędę to z przyjemnością przetestuje Wasze sposoby i specyfiki.

dzikakura
15-09-2010, 14:20
wena, wewnetrzna strona wybielila sie tylko czesciowo niestety, bo tam mam mocny kamien, w niektorych miejsach BP dala rade, w niektorych nie, szczegolnie na zebach dolnych, ja jestem rekordzistka jesli chodzi o zarastanie kamieniem, co pol roku chodze na usuwanie kamienia.

hersa
15-09-2010, 14:24
Kurko, nie wiedziałam ze kamień się po tym usuwa :D stwierdziłam ze bedzie lepszy efekt jak się go pozbędę wcześniej. Zawsze kamień robi mi się na jedynkach i dwójkach na dole, nie wiem czemu akurat tam... mimo wszystko sprawdzę czy wszystko jest ok. bo z 1,5 roku nie byłam na przeglądzie. A tak jak pisałaś, jak są ubytki to można sobie krzywdę zrobić. Od dziecka jestem nauczona, że lepiej małą dziurkę zalepić niż potem cierpieć, dlatego nie boję się dentysty, bo nigdy nic strasznego nie udało mi się wyhodować :P

Wena
15-09-2010, 14:32
Kurko, no właśnie ja mam lekki osad na dolnych jedynkach, ale daję rada sama go częściowo usunąć... I zauważyłam, że szczoteczką trudno tam dokładnie umyć żeby, bo są bardziej przebarwione. No cóż pójdę na przegląd do dentysty czy wszystko ok, bo ostatnio miałam wymieniane tylko plomby i kupię BP, zobaczymy czy zadziała czy tylko się nabawię chwilowej paradontozy :D

Hersa mam tak samo i z kamieniem i z dentystą, tyle, że ja i tak mam telepawkę i wchodząc pierwsze co" Dzień dobry, znieczulenie po proszę :D " zawsze się ze mnie śmieją :P Ale na ogół zęby mi się nie psują, ponoć to czesto cecha osób z kremową kością.

Czytałam jeszcze o tym co opisywała Ewelina - OPALESCENCE, droższy od BP, a czy lepszy?
Ewelina używasz tego?

dorotkaa2007
17-10-2010, 12:33
dziewczyny a która pasta wybielająca jest lepsza
BIAŁA PERŁA PASTA DO ZĘBÓW WYBIELAJĄCA_75ML (1271579090) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/biala-perla-pasta-do-zebow-wybielajaca-75ml-i1271579090.html) czy
BLANX EXTRA WHITE__WYBIELANIE EXPRES_MEGA PROMOCJA (1265976674) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/blanx-extra-white-wybielanie-expres-mega-promocja-i1265976674.html)
Orientujecie się może która lepsza???

manuela
22-10-2010, 00:32
zalogowałam się na forum bo wujek google mnie tu skierował. szukam informacji na temat wybielania zębów, ale za pomocą pasty wybielającej. i zastanawiam się nad zakupem pasty signal white now. Co o niej sądzicie? czytałam wiele opinii w zasadzie dobre? Ciekawi mnie ten efekt optycznej bieli :D prosze o odpowiedz

Wena
22-10-2010, 17:23
Jak masz z natury białą kość to nie ma problemu, chociaż mnie takie pasty nie przekonują.

Ja sama wybieram się do dentysty i się popytam jakie mam szanse na wybielenie zębów :p

rudzia1985
22-10-2010, 17:27
ja uzywam tej pasty ale jako takich wiekszych efektow nie widze, a uzywam juz prawie 3 miesiace, moze na moja kosci nie jest odpowiednia...

manuela
23-10-2010, 00:15
ja uzywam tej pasty ale jako takich wiekszych efektow nie widze, a uzywam juz prawie 3 miesiace, moze na moja kosci nie jest odpowiednia...a to nawet efektu optycznej bieli nie widzisz?

rudzia1985
23-10-2010, 00:29
jak ja sama patrze na swoje zeby to roznicy nie widze, ale wczoraj moj do mnie powiedzial, ze co mi sie bielsze zrobily ( nie wszystkie ), nie wiem moze ja slepa...
zawsze mam jakies wrazenie po umyciu zebow, ze sa biale ale jak tylko wroce do domu i patrze w lustro to juz tej roznicy nie widze...
moze na zeby Twoje podziala inaczej, sprobowac warto, zeby nie odpadna :P

Wena
23-10-2010, 18:17
Używałam różnych polecanych past wybielających, np. Denivit 2 fazowy czy coś takiego, i co? Nic oprócz krwawiących dziąsel, jedno na stałe lekko mi się przesunęło z kła, kiedyś jedynie po paskach były bez osadu więc błyszczały ale jako tako białe nie były...

manuela
29-10-2010, 00:01
jak ja sama patrze na swoje zeby to roznicy nie widze, ale wczoraj moj do mnie powiedzial, ze co mi sie bielsze zrobily ( nie wszystkie ), nie wiem moze ja slepa...
zawsze mam jakies wrazenie po umyciu zebow, ze sa biale ale jak tylko wroce do domu i patrze w lustro to juz tej roznicy nie widze...
moze na zeby Twoje podziala inaczej, sprobowac warto, zeby nie odpadna :Pto zakupię Signal White Now. Ja tez słyszałam, ze wszystko zalezy od kośćca, od tego co jemy, pijemy, by uzyskac dana biel zębów. Jutro podlecę i kupię. Juz nie moge doczekac się co to za fekt optycznej bieli :D potem opisze co i jak :cwaniak2:

mulinka
15-12-2010, 15:28
A słyszałyście o czymś takim liquidsmile.pl, działa doskonale dzięki zawartości nadtlenku wodoru, no ale wydaje mi się, ze największa zaleta takiego wybielania zębów jest to, że można coś takiego zrobić sobie samemu w domu. Wystarczy tylko zestaw kupić odpowiedni. Efekty widać dość szybko.

plushak
19-12-2010, 23:55
Zakupiłam dziś biała perłę :)
Już się nie mogę doczekac tego ślinotoku ! zaparłam się!
Będę piękna :lol:

wiola841
01-01-2011, 17:54
Plushak co to jest ta biała perła? Jak długo utrzymuje sie biel zębów? Ja kiesyś używałam pasków wybielających z blenda-med i efekt był ale nie na długo:(

nnataliaa@op.pl
01-01-2011, 21:53
paski sa genialne. polecam

joystynka
02-01-2011, 01:08
może i genialne ale na bardzo krótko.ja tez ich używałam i cieszyłam się jak dziecko ,że ząbki bieleją alee po około 2 tyg było po bieli...;(

plushak
02-01-2011, 17:18
Plushak co to jest ta biała perła? Jak długo utrzymuje sie biel zębów? Ja kiesyś używałam pasków wybielających z blenda-med i efekt był ale nie na długo:(

Biała Perła - System (http://www.bialaperla.com.pl/biala-perla-system)
proszę,

wiola841
04-01-2011, 19:09
Dziekuje za odp. a wiesz jaki jest koszt tej perły?

cubaro
04-01-2011, 23:24
Wena,
i co stosujesz tą BP? Jak czytałam posty to widzę, że mam ten sam problem co ty, ciekawa jestem czy się skusiłaś i jakie efekty? Daj znać...

katherinne
04-01-2011, 23:49
a ja mam nadwrazliwosc zebow.
Rozmawiałam kiedyś z dentystą po tym jak kupiłam te paski blendamedu (nie mogłam po nich pić, jeść- nic! tak bolało). Jego słowa "nie wolno ABSOLUTNIE wybielać wrażliwych zębów". Do dziś nie mogę jeść nic "cytrynowego" ani mocno kwaśnego. Zimne jedzenie/picie mieszane z ciepłym to dla mnie katorga.


Zanim którakolwiek z Was zdecyduje się na jakiekolwiek wybielanie- domowe czy inne- PIERW DO DENTYSTY. Są ludzie, którzy po takich zabiegach nie mogą wogóle gryźć większością zębów z powodu bólu wywołanego nadwrażliwością.

Każde wybielanie w mniejszym lub większym stopniu niszczy szkliwo.

wiola841
05-01-2011, 10:59
U mnie było podobnie z tą nadwrażliwością zębów, na początku przez 7 dni bylo ok, ale w kolejnym tygodniu zaczęły być wrażliwe na ciepłe, zimne napoje i niestety musiałam przerwać stosowanie tych pasków blenda-med.:/:

cubaro
05-01-2011, 18:50
Rozumiem, jak nigdy wcześniej nie wybielałam, ale również wiem co to jest nadwrażliwość. Kiedyś dopadła mnie po jedzeniu dużej ilości winogron i dopiero po dłuższym stosowaniu zielonej elmex przeszło mi, teraz jest super i zastanawiam się w związku z tym, że pewnie też w razie jakby to wróci przy tym wybielaniu. Póki co dzisiaj zakupiłam sobie pastę o której tutaj pisano dużo - blendamed 3D white i zobaczymy. Mam zamiar częściej niż 2x nią myć, ale z picia kawy nie zrezygnuję, ponieważ piję tylko 1. Papierosów nie palę (nigdy nie paliłam) ale jak pisała wcześniej Wena ja mam ciemną kość zębów. Tak się czasami zastanawiam, że może dlatego, że późno mi wychodziły, pierwsze mleczaki wypadły w wieku 9 lat, a jedna z 3 wyszła dopiero w wieku 20 lat. Ja się cieszyłam, że taka bielutka była, odróżniała się od pozostałych zębów a pani stomatolog mówiła mi wówczas, że ona i tak szybko zżółknie, i tak też się stało. No ciekawe, prawda? Może ktoś wie coś na ten temat?

zołzella
05-01-2011, 21:21
cubaro co do zielonego elmexa - to znajoma niedawno uzywała pasków blend a med i do tego własnie elmexa który super walczy z nadwrażliwością spowodowaną paskami
tez zamiarzam uzyc tego zestawiku ale byłam w 2 rossmanach i brakło pasków:/:
zamówię na allegro bo wychodza sporo taniej :ok:

plushak
05-01-2011, 21:24
Ja nigdy nie miałam problemu z nadwrażliwością także pozwoliłam sobie na wybielanie ząbków białą perłą bo na wybielanie u dentysty mnie nie stać :)
Z teraźniejszych efektów jestem zadowolona, idzię się usmiać przy ślinieniu sie :) mnie to nie przeszkadza :)

vmajkav
05-01-2011, 23:08
Ja uzywam bialej perly i jestem bardzo zadowolona. Efekt super. Teraz zakladam szczeke tylko raz na jakis czas, juz nie codziennie. koszt bp to ok 60 zl, zalezy w jakiej aptece. A zele sa naprawde wydajne :)

katherinne
05-01-2011, 23:46
przeczytajcie co napisała plushak: "Ja nigdy nie miałam problemu z nadwrażliwością także pozwoliłam sobie na wybielanie ząbków białą perłą bo na wybielanie u dentysty mnie nie stać :)
Z teraźniejszych efektów jestem zadowolona, idzię się usmiać przy ślinieniu sie :) mnie to nie przeszkadza :)"

I TYLKO WTEDY WOLNO WYBIELAĆ! Stosowanie przy nadwrażliwości tych pasków i jednoczesne leczenie nadwrażliwości to przeciez szkodzenie samej sobie.... Rozumiem, że po paskach zrobiła się nadwrażliwość i wtedy ją leczymy, ale żeby leczyć i jednocześnie niszczyć? :skacze:

fajnie mieć białe ząbeczki, ale nie kosztem zdrowia.

cubaro
06-01-2011, 22:11
Mimo wszystko, ja również zrobiłabym tak jak Zołzella tzn. przy wybielaniu stosowałam ochronę na nadwrażliwość :D

alkaniolek
24-01-2011, 12:28
Czesc babeczki
Mialam wybielane zeby jakies 4 lata temu. U znajomego dentysty. Mialam odlew szczeki i pozniej musialam na noc wypelniac zelem opalescence. Im zoltsze zeby tym dluzsza kuracje powinno sie robic. Ja mialam tak zolte ze musialam robic jakby podwojna dawke.
Akurat natura tak mnie obdarzyla, ze mam zolta kosc i co za tym idzie zolte zeby. Nigdy nie palilam, nie pilam kawy, bardzo rzadko herbate. Te wszystkie produkty obecne na rynku o ktorych piszecie, dobre sa, ale trzeba bedzie powtarzac kuracje. Nie daja tez zadawalajacego efektu jesli ktos naprawde ma zolte zeby.
Ja zrobilam polowe mojej kuracji, bo jak juz wspominalyscie pojawila mi sie taka nadwrazliwosc, ze nawet styk jezyka z zebami doprowadzal mnie do szalu, nie mowiac o tym jak ktos przerzucal strony gazety czy czyms szelescil. Mimo tego, ze zrobilam polowe kuracji, dalo to super efek i moje zeby byly i sa biale do dzis. Na nadwrazliwosc dentysta polecil mi ELMEX plyn i paste, oraz jest tez taki zel specjalny, ktory maja tylko dentysci. To tez mi dal. Moja straszna nadwrazliwosc mogla wynikac tez z tego, ze mialam pilowane jedynki i kly, zeby wyrownac zeby i nie wygladac jak wampir hehe...

Do czego zmierzam... Z pasta ELMEX jakos nie moglam sie zaprzyjaznic, bo po uzywaniu tej pasty i produktow jakos nie czulam swiezosci w ustach tak jak po innych pastach. Nadrwazliwosc dokuczala mi strasznie i wtedy dentysta polecil mi "GC Tooth Mousse", to taka odzywka(o konsystencji pasty do zebow), ktora naklada sie 2 razy dziennie, patyczkiem lub palcem na 3-5 minut zostawia, nie zmywa, jak sie zamknie usta i nawet to polknie to w smaku jest super (sa rozne smaki). To mi pomoglo, pozegnalam sie z nadwrazliwoscia, moge wcinac lody pic gorace napoje itd... Jednak nie moge robic juz kuracji z opalescence, bo mimo tego ze zeby sa biale to uzaleznia i czlowiek chce miec normalnie mega biale perelki jak Simon Cowell.. Probowalam znow opalescence i zalozylam na jedna noc to na nastepny dzien niestety nadwrazliwosc wrocila na 3 dni...

cubaro
25-01-2011, 20:36
Alkaniołek to mamy ten sam problem z zębami, ja miałam również piłowane jedynki, ale od razu mi je oklejoną wypełnieniem i muszę je co jakiś czas zmieniać, ponieważ się "wyjadają" tj. tak naturalnie wyszlifowują i znowu jest niefajnie, właśnie powinnam to zrobić :(
Na to wybielanie raczej się nie nadaję, ponieważ w dalszych niektórych zębach mam odsłonięte szyjki i pewnie bym miała mega nadwrażliwość.
Myję tą pastą blendamed i chyba ciut przejaśniały, ale może mi się tylko wydaje. Będę nią myła przez dłuższy czas, zobaczymy.

katherinne
27-01-2011, 23:12
mam pytanko osnośnie zębów- czy ktoś słyszał o takich nakładkach, które likwidują szpary między zębami? chodzi mi o jedynki no i nie o mnie, ale to ważne. I czy wogóle jest jakiś sposób na te szpary? i czy można wybielać przy takich podkładkach?

zołzella
28-01-2011, 09:31
katherinne (http://forum.wzorki.info/members/10455-katherinne.html) najlepszy sposób na szpary to licówki - ale to już grubsza kasa, z tym ze warto bo slicznie zęby wyglądają - ja tez sie do jedynek przymierzam ale sie zebrac (zwłaszcza finansowo) nie moge ;)

MalaMi280783
28-01-2011, 14:42
Dziewczyny, pamiętajcie, że nadwrażliwość to jedno ale z wybielaniem łączy się jeszcze jedno niebezpieczeństwo - generalnie przy wybielaniu należy chronić dziąsła, ja wprawdzie wybielałam żelem dentystycznym (mogę zębami puszczać zajączki na słońcu, bo mam śnieżno biale kości, szkoda tylko że dwa zęby martwe no i dalej daję im czadu plombami wybielającymi od środka i żelem od zewnątrz) ale... po skończonym wybielaniu całego łuku po około dwóch tygodniach zaczęło mi się zapalenie dziąseł - swędzenie, przekrwienie i drażnienie - pasty do zębów zioła płukanki nic nie pomogło, potem płukanki u dentysty - nic, dopiero po trzech tygodniach moja dentystka złożyła broń i przyznała że to ropień okołozębowy i podwójna dawka antybiotyku - MASAKRA!! Od takiego czegoś można stracić zęby!! Teraz jak mam dobielać te martwe zęby po leczeniu kanałowym to aż się trzęsę ze strachu...
Chrońcie dziąsła!!

IneSs
09-04-2011, 19:32
jezeli wybielalas zeby metoda "nakladkowa" i wystapily u Ciebie takie problemy z dziaslami to mogly byc to zle wykonane nakladki .. albo juz na etapie pobrania wycisku przez dentyste i nie wyszedl on dokladny a mimo to przekazal on dalej technikowi ten wycisk aby odlal z niego modele i na nim wykonal nakladki.. albo sam technik za blisko szyjek zebow "zrobil miejsce dla zelu" (tak to nazwe aby Was tu nie straszyc medycznymi belkotami ;p) ... przy metodzie nakladkowej bardzo wazne jest idealne dopasowanie nakladek przy szyjkach zebow aby zel nie dostawal sie na dziasla i ich nie draznil!

ps w tematach "zebowych" chetnie sluze pomoca ;D

A tak ogolnie to:

-kazda metoda wybielania zebow ma swoje plusy i minusy
-dlugotrwale uzywanie past wybielajacych tez niszczy zeby! te pasty dzialaja na zasadzie scierania z zebow osadow itp i przez to scieranie uszkadzaja szkliwo
-na poczatek kazdemu proponuje najtansza metode - czyli... mycie zebow PO KAZDYM posilku.. nie wazne nawet jaka pasta.. wystarczy tylko to by skutecznie pozbyc sie przebarwien i osadow... oczywiscie nie wskazane jest palenie papierosow, jedzenie i picie barwiacych rzeczy..ale wiadomo ze tak do konca sie nie da .. wiec chociaz 3 razy dziennie myjcie zeby a w miedzyczasie.. po jakis przekaskach.. zujcie gume orbit bez cukru ale nie dluzej niz 30min bo to jest niezdrowe i ma duzy wplyw na staw skroniowo-zuchwowy!
-przed kazdym "mocniejszym" wybielaniem radze skonsultowac sie z dentysta ..warto zeby zrobil przeglad "paszczy"
-wybielanie nakladkowe-jest metoda ktora daje piekne efekty za niewygorowana cene ale nie oplaca sie robic nakladek bezposrednio u dentysty! ktoras z Was pisala o cenie 400zl za 1 nakladke.. wiem ze takie ceny sa u dentysty ale warto znalezc technika ktory bezposrednio wykona nam takie nakladki i damy tam duzo duzo taniej.. (przykladowo ja robie takie za 150zl!)- ta ogromna roznica w cenie jest dlatego ze dentysta liczy sobie za prace swoja i technika plus materialy plus dostarczenie w ta i spowrotem tych rzeczy.. o wybielaniu nakladkowym moglabym duuzo napisac ..wiec jesli macie jakies waatpliwosci i pytania to smialo...



mam pytanko osnośnie zębów- czy ktoś słyszał o takich nakładkach, które likwidują szpary między zębami? chodzi mi o jedynki no i nie o mnie, ale to ważne. I czy wogóle jest jakiś sposób na te szpary? i czy można wybielać przy takich podkładkach?


czy chodzi Ci o:
Clear aligner



http://borczyk.pl/img/ortodoncja/invisalign123m.jpg (http://borczyk.pl/img/ortodoncja/invisalign123.jpg) Przeźroczyste aparaty clear aligner zapewniają estetyczny wygląd, ponieważ są praktycznie niewidoczne.

W celu przeprowadzenia korekty wady zgryzu przygotowywany jest zestaw clear alignerów (płytek), które stopniowo przesuwają zęby do prawidłowej pozycji. Co trzy tygodnie płytka zmieniana jest na nową, która kontynuuje rozpoczęte leczenie. Aparat powinien być noszony przez 22 godziny na dobę z przerwami na posiłki oraz szczotkowanie zębów. Clear aligner jest niewidocznym i wygodnym w stosowaniu aparatem ortodontycznym.

Anika
10-04-2011, 01:31
Wybielałam zęby metodą BEYOND półtora roku temu. Efekt się nadal utrzymuje, jestem zadowolona :)
Za wybielanie zapłaciłam coś ok.600 zl. włącznie z piaskowaniem zębów przed wybielaniem. Po piaskowaniu założono mi plastikową formę na usta :D tak że mogłam zobaczyć swoje paszczęki w pełnej okazałości :D Na dziąsła miałam nałożony tak jakby żel, który po paru minutach zastygł i zrobił się jak niebieska guma. Wtedy babka posmarowała mi czymś zęby, nałożyła okulary ochronne i przystawiła lampę. Powiedziała też, że jak będe czuła ból zębów to zrobimy dodatkowe przerwy. Całe wybielanie to 3 sesje po 15 minut. Po 45 minutach miałam zęby bielusieńkie jak kreda :) Od tego momentu musiałam przestrzegać tzw. białej diety minimum 6 tygodni. Chociaż przez całe wybielanie nie czułam żadnego bólu przy wyjściu z gabinetu poczułam przeszywający ból aż do samego nerwu w jednym zębie. Natomiast wieczorem bolały mnie w ten sposób wszystkie zęby!!:o A na koniec byłam tak wykończona tą mordęgą, że poprostu usnęłam :D Obudziłam się na następny dzień z pięknymi śnieżnobiałymi ząbkami. Ogólnie rzecz biorąc, warto było się pomęczyć :) A i jeszcze jedna rzecz, przez parę tygodni musiałam myć zęby białą pastą bez fluoru.

Wena
28-04-2011, 13:12
Ja się czaję na Białą Perłę już jakiś czas, moje zęby czasem reagują na ciepło, ale myślę, że to są moje felerne ósemki ;/ bo boli mnie tył. Kupiłabym ją już sobie, ale raczej pójdę najpierw na przegląd ;p żeby sobie nie zrobić więcej szkody niż pożytku... A w przyszłym roku myslę, własnie o BEYOND :) bo na razie kasy brak, komunie, wesela... ;p

cubaro
30-04-2011, 23:17
I ja odważyłam się na wybielenie ponieważ moja dentystka mnie namówiła. Bałam się okropnie tej nadwrażliwości i... strachy na lachy, serio! Robiłam na razie tylko górę, tak na próbę, różnica jest ale... jak pisałam wcześniej moje zęby są ciemnej kości. W każdym razie efekt dużo jaśniejszych zębów osiągnęłam, teraz zmienię wypełnienia i będzie super. Oczywiście teraz wybielę również dół.
Dentystka zrobiła mi formę - szynę i dała żel do domu, który stosowałam przez 5 dni na noc (8-10 godzin). Jestem b. zadowolona, przez pierwsze parę dni bez przerwy spoglądałam w lustro, żeby się nacieszyć heheh.
Polecam tym niezdecydowanym, ponieważ miałam kiedyś poważną nadwrażliwość, bałam się okropnie a teraz wiem, że niepotrzebnie, poza tym nawet te ciemne zęby stają się dużo jaśniejsze.
Ten żel to opalescence 15%

Wena
01-05-2011, 12:25
Zobaczymy jak będzie u mnie z BP, ale cudów się nie spodziewam, mam kremową kość.

kobietazpazurem
01-05-2011, 12:53
ja po wybielaniu mialam strasznie wrazliwe ząbki i od zimnego i od ciełego bolały!

ewelinka:*
01-05-2011, 12:54
Uuu wystawiłaś pazurki, tylko nie wiem po co :D Nie pisałam tylko o pastach i tak, czytałam wątek :) I też znam takie przypadki, nie chwalę się pozbyciem mleczaków tylko może takie specyfiki inaczej działają na mleczaki niż na stałki i napisałam, że nie wiem, bo mam same stałki, więc schowaj pazuraski, bo Ci się połamią kochana.


Wena ja napisałam tego posta pokojowo, myślę, że w żaden sposób Cie nie obraziłam, a Ty niepotrzebnie się uniosłaś i nie strzasz mnie proszę połamaniem pazurków! większość ludzi ma stałe zęby, ale ja chciałam potwierdzić przypadek Kurki, więc nie rozumiem twojej reakcji.

a co do opalescence używałam, fakt, że zużyłam tylko 4 strzykawki... reszta leży w lodówce, bo strasznie bolały mnie zęby... ale dziwne, bo przy stosowaniu na noc 15% po jednej nocy bolały, po następnej nie z dwie noce, a potem znowu... nie wiem czym to spowodowane... muszę zacząć znowu wybielać, ale efekt super, wszyscy zauważyli fakt bielszych zębów.
wybielałam razem z dwiema koleżankami, jednej się wybieliły, a drugiej wcale - załapała się do tych 5% społeczeństwa;/ efekt się trzyma, ale chcę bielsze ząbki. moje ząbki...

Zaloguj się | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=186584614719225&set=a.186584581385895.44755.100001030638579&type=1&theater)

Wena
01-05-2011, 14:13
Ewelinka, ale wygrzebałaś :P matko juz o tym zapomniałam, ale na pewno też nie chciałam nic złośliwie napisać :) Może źle zrozumiałam Twojego posta, tak to jest jak się pisze, można źle to odczytać. Peace :)

Ja się właśnie boję czy nie nabawię się nadwrażliwości lub czy będę w tych 5% ;/ Jak wybielałam paskami Blend-a-med, to szału nie było, były jaśniejsze i połyskliwe, pozbyłam się kamienia za jedynkami. A dziąsła mnie troszkę czasem bolały (czasem reaguję na zimno...) :( ale uzywałam Sensodyne i przeszło, bo nad kłem mi sie kiedys odusnęło dziąsło, więc ono czasem ciutkę krawaiło. Zastanawiam się czym zabezpieczyć dziąsła jak będę stosować BP.

ewelinka:*
01-05-2011, 14:44
ja swoje strzykawki kupiłam u tego sprzedawcy:
i w sprzedaży ma takie gotowe nakładki przeciw nadwrażliowości
FlorOpal OPALESCENCE STOP NADWRAŻLIWOŚCI (1569890927) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/floropal-opalescence-stop-nadwrazliwosci-i1569890927.html)

ja po wybielaniu używałam blendamed pro expert przeciw nadwrażliwości - pomogło!

Wena
01-05-2011, 23:04
O dzięki super i całkiem tanio! :) Pewnie sobie kupię, bo znając życie będą mnie boleć, no i pasta musi być! Oczywiście najpierw przegląd czy nie mam ubytków czy dziurawej plomby.

Wena
15-05-2011, 20:33
Powiem Wam po tygodniu używania BP, że szału nie ma, za to wypadła mi 1,5 roczna biała plomba i bolą mnie już zęby..wydaje mi sie też, że nieco mi się dziąsła odsunęły.

rudzielec
23-07-2011, 12:44
a ja dzis juz mam biala perle i zrobie fotke przed i po:D:D i kiedys ja wstawie jak juz bede widziala rezultaty:D o ile bedą:D

emila
25-07-2011, 00:26
Ja uzyłam aż raz białej perły, bo przeszkadzają mi te nakładki. Nie mogę ich nosić i tyle ;(a tak bardzo chciałam mieć białe ząbki. Jak by ktoś chciał mogę odsprzedać za 20 zł + koszty wysyłki,czyli jakieś 7 zł, tylko oczywiście został jeden aplikator. Jak coś zapraszam na priv ;)

germana
25-07-2011, 00:54
ja używałam kiedyś (ze 3 lata temu) białej perły raz dziennie przez tydzień... ciut więcej i na prawdę widziałam rozniecę drobną ale była...
ale ostatnio kawka kawka i odbija się to na zębach a przynamniej ja to widze :P więc w tym tygodniu planuje coś znowu zmachać z białą... ^_^
zobaczymy czy podoła ^_^

a tak w ogóle jak używałam to potwornie się śliniłam więc robiłam sobie tampony z papieru toaletowego i wkładałam pod język i na język... pomagało xD

rudzielec
25-07-2011, 09:19
o germana warto wiedziec ze papier tamuje slinotok;) germana ja czytalam gdzies na jakims forum jak typek pokazal roznice zebow robil tylko gorne zeby pookazac efekt, i roznica miedzy gora a dolem byla kolosalna, ale...(zawsze jakies ale:D) twierdzil ze jak robil po pol h to mu nic nie dawalo, wiec postanowil miec to w jamie calą noc. nie wiem jak to sie przeklada na nadwrazliwosc zebow, ale chyba cala noc to za duzo, nie??

lirene21
25-07-2011, 11:15
germana widzę że mamy podobne pomysły :P też ślinię się z tą białą perłą :) efekt jak narazie jest znikomy ale dopiero używam jej 1,5 tyg

germana
25-07-2011, 12:16
zależy od ząbków.

co do czasu. ja mam ogólnie bardzo wrażliwe zęby i masakrycznie delikatne dziąsła i bez białej. :(

ale moja znajoma np. sporo sobie rozjaśniła bo tez nie widziała efektów i noszenie na noc przyniosło efekty.

Ja osobiście boje się że ok na zewnątrz będzie ładnie ale nie chce zniszczyć szkliwa itd więc wole nie przesadzać ^_^

ale może kiedyś zaryzykuje i nie zaślinię się na śmierć :D

lirene21
26-07-2011, 12:59
slinienie jest do opanowania :) nie wiem czy Ty też tak miałaś ale ja w pierwszym tygodniu myślałam że oszaleję popuchły mi dziąsła kiedy nakładałam perłę strasznie bolało więc nie dałam rady wytrzymać więcej niż 10 min. po 3 dniach samo przeszło i teraz jest już ok.

germana
26-07-2011, 13:58
ja ogólnei wytwarzam dużo śliny :placz: i ciężko było do opanowania nic innego oprócz papieru nie dawało rady.

Właśnie założyłam nakładeczki ^_^
więc pół godzinki lub dłużej może wytrzymam ( w sobotę idę na wesele więc trzeba się poświecić :skacze:)

mnei ciut na początku zapiekło ale to chyba wina umytych zębów.
radzą w instrukcji żeby umyć bo inaczej nie działa więc umyłam...

po 2-3 min pieczenie ustało i jest fajnie ( nie licząc małęgo ślinotoku, kiedyś jakoś był większy :P)

dzisiaj planuje zrobić 3 razy. zobaczymy czy dam rade ;) i jaki będzie efekt.

wczoraj kupiłam w aptece nową serie z fluorem :cwaniak2:


po 20 minutach czuje tak jakby zmęczenie w dziąsłach... jakby czuły że coś się tam dzieje ale nie bolą
nie wiem jak to opisać.
dużego ślinienia nadal brak. :ok:

rudzielec
27-07-2011, 12:13
no ja mam ta nowa jest napisane +fluor:D i tez mam nakladki zalozone i mam akcje slina:D poki co nic nie pieczem ja mam ogolnie odruch wymiotny jak mam jakis plastuik w buzi i walcze z tym naprawde najpierw robie gore pozniej bedzie dół, bo nie dalabym rady wytrzymac z tym w jamie:D dzis zaczelam musialam sie zebrac w sobie:D startuje z odcieniem tym trzecim czyli nie mam strasznych zebow, ale zawsze cos.

natalia268
27-07-2011, 12:36
dziewczyny róbcie zdjecia przed i po :) bo tak sie nad tym zastanawiam, ale jakos do konca nie moge sie przekonac..

NiCoLa
27-07-2011, 13:51
Zgadzam się z Natalią :) wstawiajcie fotki, bo też jestem ciekawa efektów :)

rudzielec
29-07-2011, 19:50
a ja zapomnialam zrobic fotke na samym poczatku, ale tovnic, bede wybielala same gorne a pozniej same dolne, wiec jak skoncze gore to wstawie zdjecie z roznicą.;)

doszłam do wniosku, ze po kilku dniach umieram na zęby, ból straszny przeszywający...fakt faktem przechodzi, ale strasznie, juz mialam ochote tym wszystkim rzucić w kąt.

Zuzanna Rzeszewska
07-08-2011, 12:03
Tak zachwalacie ten zel Biala Perla,ze az sie skusilam :) przyjedzie w piatek razem z moja kumpela, az sie nie moge doczekac :D

monkas
06-10-2011, 09:00
Ok - jest biel po użyciu tego czegoś, ale co dalej? Po kilku tygodniach wszystko wraca do normalności? Bo bez systematycznego mycia zębów, ograniczenia kawy i fajek, chyba nie da się tego trwale wyeliminować, prawda?

rudzielec
06-10-2011, 09:10
ja zuzylam polowe tubki i mi bardzo wybielilo roznica miedzy gorna\ szczeka a dolna jest. nie uzywam tego ponad miesiac i nadal kazdy zwraca uwage ze mam biale zeby. wiec rezultaty nie znikają ot tak.

lirene21
06-10-2011, 09:53
Wiadomo ze w trakcie wybielania trzeba ograniczyć picie kawy czy herbaty, u mnie rezultat trzymał się kilka tygodni po ślubie ale wiele też zależy od predyspozycji ząbków do wchłaniania przebarwień :)

monkas
07-10-2011, 08:48
Czyli w praktyce to trzeba co jakiś czas powtarzać tak? Hmmm... ta biel jest sztuczna...
Czy to nie jest szkodliwe? Na dziąsła? Na szkliwo? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takie zabiegi nie mają negatywnego wpływu!

lirene21
07-10-2011, 09:42
zacznijmy od tego co w dzisiejszym świecie nie jest szkodliwe ? nawet jedzenie ma na nas negatywny wpływ.

rudzielec
07-10-2011, 09:56
monkas - jesli uwazasz ze negatywne to nie wybielaj, kup sobie specjalistyczne pasty i tyle. chociaz jest napisane ze zawiera fluor wiec wiesz...co do dziąseł z początku bolą ale tylko jeśli żel sie na nich znajdzie, a nie powinien. zeby są chwilowo nadwrażliwe, ale to mija.

lirene - jasne każdy ma inną kość i inaczej łapie ta biel i każdy ząb inaczej też łapie przebarwienia. więc nie jest powiedziane ze u kazdego utrzyma sie tak samo. ja np nie pale ani nie pije kawy moze tez dlatego u mnie utrzymuje sie dobrze;)
a co do jedzeina, to myśle, że nie nawet tylko głownie jedzenia ma na nas tak zły wpływ, trzeba sie pilnować:d

lirene21
07-10-2011, 10:16
dokładnie :) ja tam nie uważam żeby moim zębom jakoś zaszkodziło wybielanie. od poniedziałku znowu będę wybielać perłą bo mi się następne wesele szykuje :D tym razem nie swoje :D

cubaro
07-10-2011, 19:55
Hej,
ja wybielałam żelem Opalescence w szynach. Zabierałam się do tego latami i przekonała mnie do tego dentystka. Zamówiłam u niej wykonanie szyny (bo chciałam spróbować tylko na górę) i żele. Wyszło rewelacyjnie, a miałam już porównanie z dolną szczęką. Gapiłam się bez przerwy w lusterko zachwycając się tą bielą. Wspomnę jeszcze (już wcześniej pisałam o tym w wątku), że moje zęby są z natury żółte więc obawiałam się czy będzie jakichś efekt.
Później dorobiłam sobie bezpośrednio u protetyczki szynę na dolną szczękę i żel na allegro, robię sobie co pół roku (jestem po 2 razach) i jest super. Teraz nie wstydzę się uśmiechnąć :D, choć czasami łapię się jeszcze na tym pół uśmieszku.
Jeśli chodzi o nadwrażliwość to miałam owszem, ale tylko przez jeden dzień. Zawsze można przecież zakładać co drugi dzień (tzn. robić przerwy). Polecam, zdjęć niestety nie mam, a szkoda, przekonałyby Was w 100%.

monkas
10-10-2011, 08:55
monkas - jesli uwazasz ze negatywne to nie wybielaj, kup sobie specjalistyczne pasty i tyle. chociaz jest napisane ze zawiera fluor wiec wiesz...co do dziąseł z początku bolą ale tylko jeśli żel sie na nich znajdzie, a nie powinien. zeby są chwilowo nadwrażliwe, ale to mija.

lirene - jasne każdy ma inną kość i inaczej łapie ta biel i każdy ząb inaczej też łapie przebarwienia. więc nie jest powiedziane ze u kazdego utrzyma sie tak samo. ja np nie pale ani nie pije kawy moze tez dlatego u mnie utrzymuje sie dobrze;)
a co do jedzeina, to myśle, że nie nawet tylko głownie jedzenia ma na nas tak zły wpływ, trzeba sie pilnować:d

No właśnie nie jestem przekonana ;-)
Piszesz o fluorze... Czyli jego brak jest plusem? W aptekach internetowych widzę, że np. jest wybielająca pasta Ajona bez fluoru.
To dobre rozwiązanie? Może warto byłoby wypróbować przed zabiegami.

rudzielec
10-10-2011, 10:40
chodzilo mi ze zawiera fluor w sensie takim, ze jednak jest to jakas ochrona dla zębów mimo wszystko.

monkas
11-10-2011, 08:33
Muszę jeszcze zasięgnąć innych źródeł. Wiecie, że w wielu artykułach piszą, iż fluor wcale nie jest dobry, a wręcz przeciwnie - może szkodzić? Kiedy człowiek zainteresuje się bliżej konkretnym tematem to wychodzą wtedy fajne ciekawostki na jaw ;-)

rudzielec
11-10-2011, 11:41
możliwe... ja tam nie wiem.

samaron
11-10-2011, 15:38
Jeśli chodzi o fluor to owszem szkodzi, w większych dawkach, czyli jeśli zajadasz go razem z pastą, notorycznie przez dłuższy czas, bądź też z innych źródeł. Jeśli wypluwasz ;) to spokojnie możesz stosować pastę z fluorem.

rudzielec
11-10-2011, 16:15
no to to wiem, ze jesc nie wolno w wiekszych ilosciach, ale zeby szkodził zębom to nie słyszałam.

monkas
12-10-2011, 08:41
Owe szkodzenie dotyczyło akurat kobiet ciężarnych, ale ponoć również dla "normalnego" organizmu fluor również może być sporym problemem. Wiecie co? Na początek będę próbowała pasty wybielającej. Uważam, że na pewno przyniesie to trwalszy efekt, ale czy tak będzie to się dopiero przekonam ;-)

Miłosna
14-10-2011, 20:33
Ja uzyskałam trwałą biel tylko dzięki paście do zębów. Oczywiście nie piję kawy i nie palę papierosów. Zęby myję trzy razy dziennie, a biel się stale utrzymuje. Metody zabiegowe ok, ale to kasa i konieczność powtarzania zabiegu, a przy okazji jeszcze normalnego mycia zębów.

monkas
17-10-2011, 09:02
No to może zdradź jeszcze jaka to pasta, czy nie kosztuje majątku i czy ma jakieś dodatkowe wymagania?

Miłosna
19-10-2011, 14:21
A jakie dodatkowe wymagania może mieć pasta do zębów. Nie korzystuje majątku - to Ajona. Kupisz ją w aptekach internetowych za kilka złotych. Powinnaś ją również znaleźć w drogeriach. Oczywiście to nie jest efekt z dnia na dzień - na prawdziwą biel musisz poczekać...

monkas
20-10-2011, 08:36
No dobra... Ajona... szczerze mówiąc to pierwsze słyszę. Jak długo mniej więcej będzie trwało doprowadzanie zębów do bieli? Moje zęby jakoś tragicznie nie wyglądają - na pewno nie jest to jakieś ich ostateczne stadium wymagające zmian.

Miłosna
21-10-2011, 11:43
Z dnia na dzień tego nie załatwisz. Musisz liczyć, że co najmniej kilka tygodni będzie to trwało, chociaż to jeszcze zależy od tego, czy jesteś systematyczna, pijesz kawę, palisz papierosy i jaką prowadzisz dietę. Jeśli jednak już dojdziesz do tej bieli to oczywiście będzie ona trwała!

monkas
24-10-2011, 08:38
Papierosy, kawa bez problemowo wykluczam. Co masz na myśli pisząc o diecie i jaki to ma wpływ na zęby?
"Kuracja" rozpoczęta ;-) Dam znać za jakiś czas, czy faktycznie przynosi to jakiekolwiek efekty. Oby faktycznie tak było ;-)

Ladli
24-10-2011, 18:46
Może tez się skuszę żeby wypróbować BP:) już w kilku miejscach o niej czytałam i coraz bardziej się nakręcam:)

monkas
25-10-2011, 08:48
Nie nakręcaj się tak bardzo - za jakiś czas dam znać czy zwykłą pastą Ajona udało się wybielić zęby. BP musi być powtarzana i jeszcze w dodatku jest dosyć kosztowna. Ja szukam sposobu na trwały i w miarę tani efekt.

Ladli
25-10-2011, 08:59
Ok rozumiem Twoje podejście do tematu, ale każdy ma prawo na swoje własne:) poza tym nie wiadomo nigdy co na kogo zadziała, a pasty do zębów wybielające to u mnie normalka bo innych właściwie nie używam i szczerze nie wierze w ich działanie

rudzielec
25-10-2011, 10:01
ja tez watpie w te wszystkie pastyy;/

natalia268
25-10-2011, 21:24
jak ktos chce to rzuciło mi sie w oczy w Super Pharmie promocje na białą perłe. O ile u kogos jest SP ;)

aangelika
02-01-2012, 00:19
Hej dziewczyny,

pierwszy raz jestem na tym forum :) Przeczytałam ten post i zamierzam spróbować "białej perły" znalazłam na allegro tańszą niż 60 zł (podaje link jakby ktoś tez chciał skorzystać)

BIAŁA PERŁA żel wybielający EXTRA CENA!!! ORYGINAŁ (2019386886) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/biala-perla-zel-wybielajacy-extra-cena-oryginal-i2019386886.html)

Mam nadzieję, że zadziała i wybieli mi ząbki.

Pozdrawiam :P:P:P

kobitka
15-02-2012, 11:50
a slyszal ktos o metodzie wybielanie BEYOND??
znalazlam na to promocje i sie zastanawiam ale najpierw chcialabym aby ktoras sie wypowiedziala :)

hersa
15-02-2012, 19:09
to stronka mojego ulubionego dentysty i jest tam o tej metodzie wybielania Espenschied - Gabinet Stomatologiczny | implanty, protetyka, chirurgia, ortodoncja, endodencja (http://www.espenschied.pl/wybielanie_zebow.htm)
zawsze możesz tam zadzwonić i dopytać co i jak

asiekfr
27-02-2012, 11:40
ja wlasnie zakupilam w aptece ta biala perle za 50 zl. caly ten zestwik po trzech dniach dostalam jakiegos uczulenia na ten produkt i cale dziasla mialam strasznie czerwone i podraznione ...... poczekam troche az dojde do normalnego stanu i zrobie kolejne podejscie . Moja kolezanka tez to robila i nie byla az tak strasznie zadowolona . Zobacze ?!

farbstift
27-02-2012, 11:46
asiekfr, produkty wybielające podrażniają dziąsła, dlatego nie odważyłam się na BP (dopiero od jakiegoś roku dziąsła mi nie krwawią)
Koleżanka stosowała BP i zniszczył jej się ząb. Będzie mieć licówkę a lekarz powiedział, że to właśnie efekt stosowania BP. Po prostu nie każdy może jej używać. Moze lepiej najpierw zapytać lekarza zanim zaczniecie używać :)

rudzielec
27-02-2012, 13:30
asiekfr a to dlatego, że ten żel nie może wydostać się z nakładki, bo podrażnia dziąsła, albo te właśnie nakładki są za długie, możesz je sobie troszke przyciąć, żeby cie nie uwierały, ja to miałam na początku takie baloniki z wodą na dziąsłach po tych pierwszych kilku dniach, później już było okej.

asiekfr
01-03-2012, 18:51
no mi niby moja detystka polecila.chodze do niej od dawna wiec zna moje zeby .... coz nie wiem teraz czy zrobie kolejne podejscie . To jest prawie niemozliwe zeby zel sie nie wydostal ,chyba ze ja jakas dziwna jestem ??
rudzielec a rezultat jaki byl??