PDA

Zobacz pełną wersję : Antyperspiranty



białaaaa
22-07-2009, 16:40
mam problem..Otóż dokucza mi nadmierne pocenie się... stosowałam wiele najprzeróżniejszych antyperspirantow, ale zaden z nich nie pomógł... Może WY znacie i doradzicie mi jakiś dobry antyperspirant???

Nnisiaa
22-07-2009, 16:54
polecam vichy ewentualnie sa w aptece dostepne np super deo...jest to tzn krysztal...kosztuje ok 17zl starcza na rok!!!!! i jest naprawde rewelacyjny:) ja mialam ten sam problem dopoki nie kupilam sobie super deo:)

Anna Kosińska
22-07-2009, 16:55
Ja polecam dla osob z nadmiernym uciazliwym poceniem,kulka z Vichy...nikt na razie nie narzekal na nia...i jest wlasnie dobra dla osob z ty problemem...

białaaaa
22-07-2009, 17:27
słyszałam o jakis tabletkach antybiotykach... czy trzeba wybrac sie po to do lekarza?

Anna Kosińska
22-07-2009, 18:07
powiem krotko...jak najmniej zazywajmy medykamentow tylko wybierajmy je wtedy kiedy taka potzreba,a na taka dolegliwosc na prawde polecam te kulke vishy...

Aneta
22-07-2009, 18:10
antidral,to jest tez dobre to kulka bezzapachowa stosujesz co 2-3 dni ,w aptece ok.15-17zl,polecam

Nnisiaa
22-07-2009, 18:34
oo wlasnie o tym antidralu myslalam ale nazwa mi z glowy wyleciala....z tym ze u nas on jest ok 30zl .....i w nim sama chemia a ten super deo-krysztal to sama natura;)

Chanti25
22-07-2009, 20:16
A ja polecam ETIAXIL do skóry wrażliwej lub normalnej. Nakłada się go po kąpieli przed snem . rano się go zmywa i przez parę dni nie trzeba W OGÓLE używać jakichkolwiek antyperspirantów. Jak dla mnie to hicior, tylko trzeba pamiętać, aby przed posmarowaniem się Etiaxilem dokladnie osuszyć paszki, bo jak są choć troszkę wilgotne to szczypie jak h****a!!! Nieraz należy pierwszy raz dwa dni z rzedu smarować a później to juz tylko raz w tygodniu , bąź dwa razy w tygodniu. Acha i najważniejsze PASZKI NIE MOGĄ BYĆ DEPILOWANE TEGO SAMEGO DNIA CO NAKLADAMY eTIAXIL-bo bedzie pieklo nieziemsko hi hi hi

http://cokupic.pl/i/c_big1467083.jpg

http://merlin.pl/Etiaxil-Sensitive-deo-roll-on-pod-pachy-antyperspirant-12_Riemann,images_big,1,5701943011102.jpg

Nnisiaa
22-07-2009, 22:01
Antidral to tanszy odpowiednik etiaxilu:)... dzialaj identycznie...i jest takjak Chanti pisze.... a to szczypanie to jest masakryczne............:P

Gość
22-07-2009, 22:08
cos mi się przypomniało apropo antyperpirantow:

moja ciotka pracowała kiedyś w drogerii i pewnego dnia przyszedł facet. elegancki po 50tce w garniaku pod krawatem i plącze sie przy tej kasie i plącze (a to był sklep nie samoobsługowy tylko taki "zza lady") i chodzi i chodzi i czai się jakby chciał przez megafon gumki kupować:P

w każdym razie moja ciotka w koncu nie wytzrymała i spytała "w czym moge panu pomóc ??"
na to facet:

wie pani co?? chciałem taki srodek dla żony... no jak to sie nazywa?? mysli mysli zrznie głupa i wreszcie wypala:

"ANTYKONSPIRANT Z RESPIRATOREM!!"

Chanti25
22-07-2009, 22:11
:hahaha:a to dobre:hahaha:

pa_pi1
22-07-2009, 23:53
ja też zdecydowanie polecam etiaxil, mi akurat bardziej służy ten niebieski bo od czerwonego mam podrażnienia.
Po zastosowaniu na kilka dni mam spokój :good:

Nnisiaa
23-07-2009, 07:43
Woszczur haha dobry elegancik :D

samaron
23-07-2009, 12:40
A na mnie po jakimś czasie Etiaxil przestał działać, potem była kulka Vichy - nawet spoko, teraz mam Iwostin Aspiria i jest bardzo dobry.

Ewelinaaa
23-07-2009, 19:11
a ja ostatnio kupiłam z garniera kulkę mineralna podobno trzyma 48h, tyle az nie próbowałam ale w takie upalne dni jak dzis (35 stopni) działa idealnie.

Anna Otkińska
23-07-2009, 22:28
ja uzywam antidrala od kilku lat masakrycznie sie pociłam nic nie pomagało!!! a koszulki były tragicznie mokre aż wstyd bleh
tak jak piszecie jest to tańszy odpowiednik etiaxilu bo koszt u nas ok 14-16zł zależy w jakiej aptece a etiaxil od 50 do nawt 60 zł
jest kilka zasad które trzeba zastosowac aby dobrze działał
- stosujemy tylko wieczorem na czyste suche pachy
- nie stosujemy na ogolone, podraznione pachy!!! najpierw uzywamy dopiero następnego dnia zmywamy i się golimy!
-i kolejna wazna rzecz jesli posmarujemy się środkiem nalezy poczekac az się wchłonie np połozyc się i uniesc ręce w górze jesli srodek dobrze się nie wchłonie moze powodować nawet silne swędzenie o którym pisał ktos wczesniej wiem to z do swiadczenia hahah nie raz chodziłam w nocy pachy myć bo zasnęłam z przykurczonymi rękoma
-uwaga moze odbarwiac odziez więc po uzyciu lepiej nie nakładac pieknych sexi pidzamek
-uzywamy poczatkowo 2max 3 razy w tyg potem to juz tylko raz na tydzień chyba że znów zaczynamy się pocic wg wymagań
-jak pisałam wcześnie rano zmywamy ja zawsze jeszcze pryskam się dezodorantem
a i jeszcze jak wiadomo więkrzośc antyperespirantów ma za zadanie blokowanie gruczołów potowych ten tak samo działa poprostu je zatyka jesli ktos jest wraziwy na zwykłe antyperespiranty ma skłonności do wrzodów nie powinien go uzywać bo jak wiadomo z potem wydalamy toksyny, jesli gruczoły potowe są zatkane antyperespirantem wtedy mogą się w gruczołach się gromadzic toksyny i wrzód gotowy:) naszczęście ciało ludzie tak jest skonstruowane że rzadko dochodzi do wrzodów bo pot zawsze ujdzie innym miejscem

jeśli ten środek stosujemy jak należy i zachowamy higienę problem mokrych koszulek zniknie juz po pierwszym uzyciu

POLECAM :) dla mnie nie zastapiony

natalia268
23-07-2009, 23:50
kurcze ale jak to jest .. to w ogóle stopuje pocenie się czy po porstu zmniejsza ? moja kolezanka ma antidral, no i mówi ze działa itd ale bez wiekszych zachwytów..

Agusia_pa2
24-07-2009, 00:54
Dziewczyny ja stosuje po kąpieli Rexone i nie mam aż takiego problemu wiadomo jak jest megaa gorąco jak teraz i miałam bardziej obcislą bluzkę to plamki sie pojawiły ale jak was dobrze rozumiem to po tych środkach te plamy by mi się nie pojawiły?? Bo np mój tata używa Etiaxilu ale on jeszcze do tego miał okropny zapaszek, teraz nie ma tego problemu własnie i myślałam ze to tylko o zapach chodzi..hmm

NiCoLa
24-07-2009, 09:21
też miałam ten problem i kupiłam sobie kulke z Garnier'a i teraz jest oki :) polecam

Artlia
24-07-2009, 11:22
też stosuję Antidral :) około 1,5 roku, jest rewelacyjny, zero potu pod pachami a co za tym idzie zero plam na bluzkach :) gorąco polecam
dodam jeszcze ze jest bardzo wydajny, ja mam caly czas ten jeden- pierwszy, własnie się kończy
można go też stosować na inne miejsca które bardzo się poca :) np stopy i dłonie ;)

Anna Otkińska
24-07-2009, 11:31
czytałam kiedys ze nie na wszystkie osoby on działa a u innych np tylko zmniejsza pocenie na mnie działa 100% wogóle zero potu po tygodniu od uzycia znów zaczynam się lekko pocić wtedy znów uzywam :)
mnie tak kulka starcza na dobrych kilka miesięcy kupuję ją 1-2 razy w roku, i wiele moich koleżnanek też go stosuje i tez działa w 100%
zapach hymmm sam spirytus (stąd mogą występować podrażnienia skóry)ale lepsze to niż zapach potu pozatym i tak sę to rano zmywa

Artlia
24-07-2009, 11:33
na szczęscie na mnie też działa w 100% a efekty trzymaja sie od 1 tyg do 2tyg nawet :D

pinaaa87
24-08-2009, 23:11
Anti daral również polecam:)

Debi
09-12-2009, 03:13
Niestety mi od Nivea Cool pozostawały białe plamy na odzieży ;(
Szybkie pranie nie pomaga, trzeba ustawić panią pralkę na cykl 2 godzinny
dopiero wtedy czyste

asia
09-12-2009, 04:36
na mnie żaden antyperspirant nie działa, z takich kosmetycznych rzeczy najlepszy jest garnier mineral 48h. etaxil tez jest kiepski bo dość ostry i działa na 2-3 dni.

polecam syneo5, jest rewelacyjny, działa praktycznie tydzień. niebardzo da się go kupić w PL, jedynie przez internet, ale jeżeli chodzi o mnie to jedyne co działa:)

Ava
09-12-2009, 10:05
ja mam Exatil i jestem bardzo zadowolona :) ze jest ostry to popieram ale czasem warto sie przemeczyc

asia
09-12-2009, 22:12
no własnie po pierwszym opakowaniu przestał działać u mnie. a syneo5 działa cudownie i bez tych podrażnień, mimo że używałam etaxilu dla wrażliwej skóry

hersa
09-12-2009, 23:35
też mam nadpotliwość i etiaxil to jedyne co mi pomaga tak w 90%, bo jak jest upał to wiadomo, ze człowiek bardziej się poci. a po kilku użyciach przestał mnie szczypać- chyba skóra się przyzwyczaiła. W zasadzie to i tak większość bluzek mam czarnych bo zawsze się wstydziłam tych plam i przewrażliwiona jestem, chyba nawet teraz zastanawiałabym się cały czas czy aby napewno nie mam gdzieś jakiejść plamki :P
dzięki dziewczyny za info, teraz kupie antidral skoro tańszy, nie wiedziałam, że coś takiego jest :)

Anika
02-01-2010, 00:35
Dobrze, ze mi wystarcza sztyft Dove ;)
A tak serio laski to slyszlam, ze kosmetyki vichy uzalezniaja. Ponoc zawieraja sterydy ale jakis maly procent, ze prawo sie do tego nie przyczepia. Efekt uzaleznienia jest widoczny po kilku miesiach. Na skore nie podzialaja wtedy inne kosmetyki. Tak slyszalam...

Natii
02-01-2010, 01:00
też mam nadpotliwość i etiaxil to jedyne co mi pomaga tak w 90%, bo jak jest upał to wiadomo, ze człowiek bardziej się poci. a po kilku użyciach przestał mnie szczypać- chyba skóra się przyzwyczaiła. W zasadzie to i tak większość bluzek mam czarnych bo zawsze się wstydziłam tych plam i przewrażliwiona jestem, chyba nawet teraz zastanawiałabym się cały czas czy aby napewno nie mam gdzieś jakiejść plamki :P
dzięki dziewczyny za info, teraz kupie antidral skoro tańszy, nie wiedziałam, że coś takiego jest :)


Miałam ten sam problem wiecznie ciemne bluzki,aby nic nie było widać;/
kupiłam etiaxil i jak ręką odjął.Teraz sie nie martwię,nawet latem pod pachami mam sucho,w końcu noszę KOLOROWE bluzki :)
Opłaca się kupic na allegro tam chyba 24 ml kosztują tyle co w aptece 12,5ml

Gakka
02-01-2010, 05:08
Na mnie działa tylko etiaxil. I polecam wszystkim.
Ciocia niedawno kupiła Antidral.. Nie polecam nikomu . :-) Chciała wyjść taniej a jednak sie nie dało i tylko też etiaxil jej pomaga.

weronka
21-01-2010, 19:25
Dziewczyny a znacie może jakieś tabletki na pocenie się?
bo ja juz miałam wszystko a problem został....

asia
21-01-2010, 19:47
a ten mój syneo5 miałaś?

weronka
21-01-2010, 20:40
miałam i baaaardzo piecze! myslałam,że pachy mi odpadną.Zrezygnowałam

czarnyaniol121
18-04-2010, 23:20
ja robie tak na noc smaruje antidralem rano zmywam i zarzucam antyperspirant z AA taki niebieski do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień i jakos daje rade

AtelierStylizacji Carolla
19-04-2010, 01:12
ja z czystym sumieniem mogę polecic vichy zapachowy- jak dla mnie rewelka:D

julcia88
19-04-2010, 09:39
Ja używam Lady Speed Stick Invisible w żelu :)
i jestem z niego bardzo zadowolona :)

dzoana
19-04-2010, 10:55
ja moge polecic adidas ten z pomaranczowym paskiem, lub nivea fresh- chyba najbardziej ;) a teraz mam nivea pure cos tam, taki fioletowy i tez git :)

nanami7
19-04-2010, 12:57
antidral mega szczypie !!
ja polecam z vichy do skóry wrażliwej :) taki bezzapachowy. paszki suche :)

zyza
19-04-2010, 13:41
ja stosowałam adidas dosc dlugo ale wiadomo troche sie skora przyzwyczaila a teraz garier 48h i rewelka... z czystym sumieniem moge polecic :D

naatajla
19-04-2010, 14:49
ja tez uzywam garniera

hassi
19-04-2010, 14:58
Ja odkad zaczełam przyjmować leki na swoją chorobę, mam z tym rowniez olbrzymi problem. Pomagał tak wczesniej dziewczyny pisały Antidral, ale prawie wszyscy których znam i go uzywali narzekali na uczulenia po nim. U mnie przestał działać po 2 latach. Teraz uzywam eiaxil, i jest ok, ale nie jestem z niego nawet w polowie tak zadowolona jak z antidralu. Poza tym cena etiaxilu to ok. 50zl, a antidralu ok 17...

jOotka
29-04-2010, 03:13
ja używam ... Adidasa :):):)

nanami7
29-04-2010, 21:07
a taki kupiłam sobie. Już go miałam w zeszłym roku. Rewelacja - pachy suche :) ! 33 z groszami płaciłam. Jest wydajny :ok:

AgUsia950
29-04-2010, 21:16
Dziewczyny, ja z czystym sumieniem polecam ANTIDRAL. Jest naprawdę super! Nie kosztował dużo, chyba niecałe 15 zł, o ile pamiętam.
Latem na żadnej mojej bluzce nie pojawiły się plamy.. Wystarczyło, że używałam go codziennie wieczorem po kąpieli i pozbyłam się problemu. :) Wprawdzie na początku dostawałam ataku swędzenia, ale wynagrodził mi to efekt. :)

nanami7
29-04-2010, 21:35
Agusia ja go miałam i się zadrapywałam ! nie mogłam go używać. zawsze mnie swędziało. Vichy jest za to super :) Polecam !

AgUsia950
29-04-2010, 23:01
fakt, na początku swędziało i to całkiem nieźle, ale i tak się smarowałam, bo już po kilku dniach było widać efekty. :)

Etna
29-04-2010, 23:32
ja mam Etiaxil zaje***ty jest, tylko trzeba dokładnie przeczytać jak go stosować, bo niektórzy nie czytają a potem narzekają jak nie wiem co :)

---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:27 ----------

powiem tak, ze te wszystkie drogeryjne to są do dupy! żaden nie działa i tyle ze ładne zapachy maja ale nic po za tym, jeżeli chce ktoś mieć prawdziwy efekt braku potu to tylko do apteki trzeba się wybrać. :)

zyza
30-04-2010, 12:26
e tam mi wystarczy garnier a dośc mocno sie pocę... tyle ze ja zawsze przy sobie nosze i jak czuje potrzebe to uzywam nawet kilka razy w ciagu dnia...
ja mam zbyt wrazliwa skore na apteczne bo dla mnie sa zbyt agresywne :D a garnier jak w morde strzelil boski jest... uzywam w sprayu bo jest wygodniej :D

nanami7
30-04-2010, 19:47
Zyza ten vichy jest do skóry normalnej, wrażliwej i bardzo wrażliwej. mi garnier pomaga ale mam ślady na bluzkach :) a po vichy nie:P

zyza
01-05-2010, 10:32
o to moze warto wyprobować... :D z garniera nie kazdy zostawia ale masz racje zdarzaja sie takie co zostawiaja...

nanami7
02-05-2010, 19:44
Ale ślady w sensie że mokre a nie białe od dezodorantu :)

jOotka
03-05-2010, 18:39
a co z FA w kulce? Też nei zostwia białych i ładnie pachni :D

:*:*

Belunia
03-05-2010, 23:22
Ja też używam etiaxil i jest zaj*****y. 3 lata temu również miałam problem z poceniem się i to taki że ciurkiem z pod pach mi leciało a jak tylko kupiłam etiaxil i go raz zastosowałam to miałam spokój na tydzień, w szoku byłam, bo w życiu już tyle antyperspirantów używałam i każdy gówno mi pomógł a ten jako pierwszy w 100% zadziałał a swędziało mnie też nie raz, że w nocy wstawałam paszki umyć ale wiem w czym była przyczyna pachy nie mogą być golone conajmniej 2 dni przed zastosowaniem etiaxilu za to rano po zmyciu preparatu jak najbardziej :) Polecam go każdej osobie, która boryka się z prawdziwym poceniem a nie ze zwykłym :ok: Ten kto go wymyślił powinien dostać Oskara :)

_kasiunia_4
04-05-2010, 23:02
kochane kupiłam antidral bo też mam problemy z poceniem.. i teraz nie wiem jak go zastosować.. pisałyście że wieczorem ale w ulotce pisze że rano i teraz już nie wiem ;)
proszę o szybką odp. ;)

jOotka
06-05-2010, 19:30
to zależy :D Jeśli na ulotce jest napisane, ze rano stosuj się do tego, ale jeżeli wyczówasz taki .. jakby... smrodek spirytusowy, to mozesz popsikać się swoim ulubionym perfumem , nie? :D:*

Etna
06-05-2010, 19:49
Lek Antidral należy stosować codziennie rano, po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień.

hersa
13-05-2010, 13:33
dużo czytałam na ten temat w tamtym roku i wszyscy piszą że jak się używa Antidrala zgodnie z ulotką to nie działa i trzeba go stosować tak jak etiaxil- czyli na noc, na dokładnie osuszone pachy i rano zmyć- podobno daje dużo lepsze efekty w ten sposób. Ja nie próbowałam antidrala, używam etiaxilu bo też mi ciurkiem pot leciał, ale już mam końcówkę i teraz napewno kupię antidral na póbę bo dużo tańszy jest.

czarnyaniol121
13-05-2010, 13:40
ja kupilam antidral uzywalam go na noc i po jakims tygodniu przestal działać :/:
chyba tylko ja jestem taka ułomna :/:

_kasiunia_4
13-05-2010, 19:16
ja używam antidralu od 2 tyg. i widzę efekty stosuje go na noc co 3-4 dni i rano zmywam.. ;)
rano tylko psikam się zwykłym zapachowym dezodorantem i to wszystko ;) ładnie pachnę cały dzień i plam też nie mam :)

AgUsia950
13-05-2010, 20:40
ja używałam go na noc (nie rano tak, jak jest napisane) i nic mi nie jest, a efekty są super. :D

aniulka_lp
27-05-2010, 13:09
Ja uzywam antidralu od 2 czy 3 miesiecy... Jedyny antyperspirant ktory na mnie dziala... No i jest o wiele tanszy od etiaxlu...

Zgredo
27-05-2010, 14:32
Czytałam, że z antidralem różnie bywa, nie jest tak pewny jak etiaksil. Na dzień trochę bała bym się go użyć, nie odbarwił wam bluzek?

Etiaksil dopiero kupiłam zastanawiam się, czy pomoże również na dłonie - w końcu nie jest do tego przeznaczony, nawet przestrzegają aby tylko pod pachy nakładać, a ponadto z rękoma różne się rzeczy nocą robi (np wsadza do oka, odgania kota, wtyka partnerowi do ucha itd ;) ) i trochę się obawiam zaeksperymentować. Któraś z was próbowała? Może jest jakiś krem do rąk który możecie polecić? Tylko musi to być coś mocnego, zwykłe antyperspiranty na mnie wcale nie działają. Wcale oznacza, że nakładam, a zanim on wyschnie ja jestem morka, więc "zwykły" krem też pewnie nie da rady.

Odnośnie ceny, to kupowałam etiaksil za 36 zł wczoraj. Oba (zielony i czerwony) były w tej samej cenie. W jednej z aptek sieci doz.

aniulka_lp
28-05-2010, 18:36
Fakt... antidral odbarwil bluzke mojej siostrze... ale przeciez jest to wyraznie napisane w ulotce...

Etiaxil u mnie w aptece dochodzil do 50zl!!:wow:

hersa
29-06-2010, 19:50
używałam do tej pory etiaxilu ale mi się skończył i wczoraj kupiłam antidral. Mam pytanie do dziewczyn, które używają antidrala. Jak nakładałam wieczorem eliaxil to sechł bardzo szybko, chwila moment i mogłam się kłaść-skóra pod pachami była aż wysuszona taka, a jak posmarowałam antidralem to po kilku godzinach nadal była jakaś taka lepiąca warstwa... to ma tak być? w ogóle nie chciał wyschnąć a cały czas starałam się leżeć z odsłoniętymi pachami.

Mnie tam ani jeden ani drugi nic a nic nie piecze. Po etiaxilu sporadycznie swędziały mnie pachy, ale to może od depilatora.

_kasiunia_4
29-06-2010, 21:38
hersa mam tak samo wiec czekam z godzinę a potem wkładam starą piżamę mimo tej warstwy ;p jeszcze nic się nie dzieje z tą piżamą a co 4 dni w niej śpię ;p nie ma jak narazie plam czy dziur ;)

Chanti25
29-06-2010, 21:47
A ja mam pytanie... Bo nie wiem czy mozna stosować Etiaxil jak jest sie w ciązy??? Bo tylko Etiaxil mnie ratowal latem i teraz nie wiem czy go uzywac czy nie :/

natalia268
29-06-2010, 21:59
Dezodorant ETIAXIL-czy można stosować w ciąży? - Forum Wizaz.pl (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=61894)
Etiaxil - mamacafe.pl - portal młodej mamy (http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2216)

piszą ze przeciwskazań nie ma, na ulotce tez nic nie pisze i ze stosowały tylko ograniczały ;)

diablica91
03-07-2010, 14:50
Ja ostatnio kupiłam kulke i sztyft Nivea dry comfort przeciw nadmiernemu poceniu i daje radę i do tego zapach mi się bardzo podoba :) W ogóle uważam,że Nivea ma dobre antyperspiranty,szczególnie jeśli właśnie chodzi o zapach :)

AgUsia950
05-07-2010, 15:11
Co do antidrala, rzeczywiście długo schnie. Tak swoją drogą, nie radzę go stosować na świeżo wydepilowaną skórę (mnie okropnie piekło).

_kasiunia_4
05-07-2010, 15:17
mnie szczypało i swędziało ale człowiek uczy się na błędach więc lepiej rano po wieczornym użyciu umyć się i ogolić itp. ;p

AgUsia950
05-07-2010, 23:37
to masz szczęście, że tylko swędziało i szczypało.. :P ja nie mogłam wyrobić.. Bolało koszmarnie, także uważajcie. :)

Beauty-Box
27-08-2010, 23:54
ETIAXIL całkowicie stopuje pocenie.Kulka Vichy też jest bardzo dobra. Także wybór zostawiam dla was.

plushak
28-08-2010, 02:54
ja mam garnier mineral 48 h ;-)
ładnie pachni , bez alkoholu etc, ja jestem zadowolona , nadmiernej potliwości na szczęście nie mam

tusia
28-08-2010, 23:28
ja tez nie potrzebuję specjalistycznych antyperspirantów, uzywam garniera minerals albo dove:]

kasica
10-09-2010, 20:10
chyba bede musiala w koncu wyprobowac tego mineralnego garniera, bo gdzie nie przeczytac ma pozytywne opinie :P
ja od lat uzywam kulki fa w perloworozowym opakowaniu ;p costam z bawelna w skladzie i na podraznienia. niby zapach ok, ale jakichs super wlasciwosci nie ma :P chociaz w sumie nie potrzebuje

kobietazpazurem
11-09-2010, 22:52
ja od wielu lat uzywam lady spicetik nie wiem jak to się piszę, więc wybaczce mi :)

I jestem bardzo zadowolona- wybór zapachów bardzo duży i nie zostawia sladów- ale to tylko zelowe.

olexa
12-09-2010, 15:38
Ja już przerobiłam wszystkie antyperspiranty damskie. Najlepsze to Nivea i Rexona. Ale przyszedł czas, że i one na mnie przestały działać. Zaczęłam używać anti od męża w kulce i problem zniknął. Latem w takie upały zadanie spełniały doskonale, a jak robi się zimniej to wystarczają mi moje zwykłe damskie :)

Joan
10-12-2010, 18:05
ja od wielu lat uzywam lady spicetik nie wiem jak to się piszę, więc wybaczce mi :)

I jestem bardzo zadowolona- wybór zapachów bardzo duży i nie zostawia sladów- ale to tylko zelowe.

Lady speed stick :d ja też miałam jeden żelowy z tej serii, ale okropnie pachniał, mimo to był nawet fajny.

Ja lubię nivea, soraya i fa. To są moje ulubione.

luska102
11-12-2010, 19:48
Etiaxil jest dla mnie poprostu NAJLEPSZY. takiej ulgi nigdy wczesniej nie mialam.Teraz to nie wiem co to znaczy pot.Jest rewelacyny i polecam go wszystkim mimo wysokiej ceny jest wart tego.

rudzielec
12-12-2010, 01:18
luska 102 - czy to nie jest przypadkiem taki preparat w kulce, ktory stosujesz na suche pachy i czekasz az ci to wsiaknie i stosujesz to raz na jakis czas...i chocbys przebiegla 15km to i tak masz pod pachami sucho jak pieprz i zero przykrych zapachów? jesli to jest to to mialam to i rowniez polecam...nie mam pamieci co do nazw...i male chyba kosztuje okolo 50zł, ale naprawde warto!

Tosiaczek
12-12-2010, 01:22
Luska masz rację Etiaxil jest najlepszy tez go stosuję. Rudzielcu tak to jest właśnie to że dajesz dwa razy w tygodniu na noc na nie podrażniona czystą skórę i rano idziesz normalnie pod prysznic albo ścierasz wilgotną ściereczką :) I kosztuje 50zł :)

Ja też polecam. Bo WARTO! ;)

krasnaludka
12-12-2010, 10:09
etiaxilu używam z 10 lat jest super lecz cena ... powala i nie starcza na długo wysycha jeśli ma się za ciepło w łazience. Miła wiadomość jest taka ,że są juz jego polskie zamienniki i rezultaT taki sam pytajcie w aptekach...:))

Tosiaczek
12-12-2010, 10:11
Krasnoludka dobrze wiedzieć :)

katherinne
12-12-2010, 10:40
Etiaxil jest dla mnie poprostu NAJLEPSZY. takiej ulgi nigdy wczesniej nie mialam.Teraz to nie wiem co to znaczy pot.Jest rewelacyny i polecam go wszystkim mimo wysokiej ceny jest wart tego.

Słuchajcie ja też kiedyś musiałam używać etiaxil, bo już nie wyrabiałam z tym potem- cały czas mokre ślady, a normalne antyperspiranty mało dawały. Kupowałam etiaxil, ale raz pani z apteki mówi "po co pani cały czas kupuje etiaxil- płaci pani za nazwę, a my mamy polski odpowiednik, praktycznie ten sam skład". Zaryzykowałam... EFEKT IDENTYCZNY. Zero potu. Kosztował wtedy niecałe 10 zł. Nie mam go teraz, a nie pamiętam jak się nazywa, ale ma zieloną zakrętkę, jest w kulce. Rewelacja- tylko piecze po nałożeniu przez ok pół godziny, szczególnie po depilacji.
Poza tym takich produktów nie wolno używać za każdym razem, bo można zrobić sobie krzywdę, zablokować całkowicie pory i guzy się mogą zrobić, ale to też zależy od skóry.


Ja mam odkąd przytyłam problem... Jak byłam super laska szczupła, to używałam byle jaki i zero brzydkiego zapachu, nawet gdy kąpałam się na drugi dzień itd. Natomiast jak już mam te 20 kg więcej to jeszcze w ten sam dzień czuję, że zapach się zmienia. Już różne antyperspiranty próbowałam i nic... Nie potrzebuję zatrzymywać potu, bo mocno się nie pocę, ale ten zapach się zmienia... Nie wiem co jest:/




oooo antidral to się nazywa ta kulka!

Tosiaczek
12-12-2010, 11:22
katherinne Będę musiała iść jutro do apteki :) Zapytam czy to mają jak tak to od razu to biorę :):przytul:

katherinne
12-12-2010, 12:13
ja jak używałam antidral to po kilku godzinach nakładałam jeszcze antyperspirant w sztyfcie (kremie), żeby skóra nie była podrażniona, żeby tak nie piekło. Rewelacja naprawdę :)

rudzielec
12-12-2010, 15:44
nie no super;d chyba poprosze tesciowa zeby mi kupila i przyslała:D

katherinne
02-01-2011, 00:27
Byłam kilka dni temu w aptece i pytałam się o cenę antidralu i wiecie co? 26 zł niby teraz kosztuje;/ ale może tylko ta apteka ma taką cenę...

Tosiaczek
02-01-2011, 11:34
No ale to i tak taniej niż etiaxil :)

natalia268
02-01-2011, 12:20
Byłam kilka dni temu w aptece i pytałam się o cenę antidralu i wiecie co? 26 zł niby teraz kosztuje;/ ale może tylko ta apteka ma taką cenę...

moja kolezanka niedawno kupowała i tez płaciła koło 20 zł.. wiec to cena normalna..

katherinne
02-01-2011, 14:17
no tak, ale strasznie poszła w góre, bo kilka lat temu kupowałam za 9 zł a potem za 13.

Tosiaczek
12-04-2011, 18:29
Jeszcze tego nie kupiłam. Ale na prawdę działa to tak jak etiaxil? Bo jak jest słabszy to wole ten etiaxil kupić kurcze..

hersa
12-04-2011, 19:24
na mnie działa tak samo, nie czuję żeby był słabszy, tylko dłużej schnie i bardziej się klei :)
a ziaja bloker, czy jak się zwie próbował ktoś? jak to cenowo wygląda? Ma ktoś porównanie do etiaxilu albo antidrala?

zołzella
12-04-2011, 21:08
hersa (http://forum.wzorki.info/members/2827-hersa.html) ja nie polecam blokera
uzywałam etiaxilu caly czas i nie moge złego słowa powiedziec - rewelacjA TYLKO - orócz tego ze zarąbiscie mnie swędzi
bloker działa na 1-2 dni i swędzi tak samo - lipa
ale kolezanka mi wąłsnie tez zachwalała ten antidral....mówi ze identiko jak etiaxil

---------- Dodano o godzinie 20:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:07 ----------

a bloker cenowo taniutko bo cos koło 7zł-10zł

Tosiaczek
12-04-2011, 22:49
Będę jutro musiała coś kupić :)

nanami7
13-04-2011, 00:31
Po Antidralu też mnie swędziało. :)

nadal zostaję przy VICHY:)

Kaniusia0
13-04-2011, 08:58
hersa (http://forum.wzorki.info/members/2827-hersa.html) ja nie polecam blokera
uzywałam etiaxilu caly czas i nie moge złego słowa powiedziec - rewelacjA TYLKO - orócz tego ze zarąbiscie mnie swędzi
bloker działa na 1-2 dni i swędzi tak samo - lipa
ale kolezanka mi wąłsnie tez zachwalała ten antidral....mówi ze identiko jak etiaxil

---------- Dodano o godzinie 20:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:07 ----------

a bloker cenowo taniutko bo cos koło 7zł-10zł


ja uzywałam blokera i etiaxil ....

etiaxil spisał się w 100% , swedzi tylko po geleniu, ale jest tam wyraźnie na opakowaniu napisane ze nie mozna się golić przed zaaplikowaniem, znikł zapach i mokre plamy pod paszkami ;) bardzo wydajny więc na bardzo dlugo wystarcza i wydaje mi się ze warto !! ;)

Natomiast bloker z ziaji juz nie pomógł mi tak do końca... zapach faktycznie znikł ale mokre plamy nadal zostały ! acha ! i probowałam się golić przed aplikowaniem i też swędziało jak cholerka :P

antidral ------ error :D nie używałam ;)

a z takich zwyczajnych to jak dla mnie super się spisuje rexona :D zielona- najpiękniejszy zapach jak dla mnie z rexonki

Joan
13-04-2011, 10:38
Ja mam z ziai nie bloker tylko zwykły, fioletowy, soft. Przy takiej pogodzie jak jest teraz się sprawdza.
Bloker na pewno wypróbuję.
Lubię też dezodoranty fa i nivea.

hersa
13-04-2011, 13:53
mnie tam ani po etiaxilu ani po antidralu nic nie swędzi, ale ja się depiluję depilatorem co 2 tygodnie to moze skóra ciągle od golenia podrażniona nie jest i dlatego, a po depilacji to nakładam antyperspirant dopiero po 48h. Ja mam ewidentną nadpotliwość, nigdy nie pociłam się śmierdząco, tylko zawsze mokre plamy... a jak miałam jakąś bluzkę wiązaną na szyi, tak że materiału nie miałam pod pachą to normalnie krople mi leciały po skórze bo nie miały w co wsiąknąć. Antidral mi pomaga, ale z przewrażliwienia dalej noszę czarne ciuchy, powoli przekonuję się do kolorków :)
Dla osób które nie mają aż takich problemów z poceniem polecam adidasa w kulce jak i w sprayu action 3 (ja lubię te niebieskie) oraz rexone w sprayu naturals cośtam taka cała zielona (ja lubię zapach ten z niebieskim ptaszkiem) mi trochę pomagały, więc jak ktoś ma lekki problem to na pewno się sprawdzą.

Tosiaczek
13-04-2011, 23:34
A ja chyba zostanę przy etiaxilu :)

Kaniusia przecież po goleniu masz podrażnioną skóre :D :D Kiedyś też się tak załatwiłam, z przyzwyczajenia wieczorem pod prysznicem ogoliłam się a potem użyłam etiaxilu normalnie horror piekło jak .... no i tyle :D Teraz już pamiętam żeby się nie golić przed aplikacją preparatu :)

Czyt na długo starcza to bym się kłóciła bo on wyparowuje no chyba że owija się go folią :)

natalia268
11-05-2011, 11:47
ja wczoraj w koncu kupiłam sobie Antidral. Zapłaciłam 20 zł.

Przeczytałam ulotke, ale jednak zastosowałam go na noc

bo stwierdzenie w ulotce ze zabarwia ubrania i ze trzeba stosowac rano...yyy... jakby jedno drugie wykluczało, wiec wolałam na noc...

zobaczymy co to będzie ;)

choć nie powiem troche mnie szczypało, musiałam az drapac.. ale to do wytrzymania, wcale nie jakies mocne swedzenie. Oczywiscie nie nakładałam na świeżo ogolone paszki ;)

Ewita
17-05-2013, 13:35
Witam wszystkich :)
Jako że lato już się pcha do nas warto zainwestować w dobry antyperspirant hehe :)
Chciałabym Wam polecić Anty-perspirant Ziaja - Bloker.
Mi bardzo pomógł. Nie podrażnia jak Antidral lub Etiaxil, których też próbowałam.
Lepszy niż ałun.
Niska cena, dostępny w drogeriach!
Pozdrawiam serdecznie :)

marylin
17-05-2013, 16:18
Ewita ja mam inne doświadczenie z ziają- blokerem, owszem pomaga,jest bezzapachowy a to duży plus i stosowałam go ok.3 miesięcy. Niestety w tej chwili odstawiłam, bo każda aplikacja powodowała mocne swędzenie i podrażnienie skóry.Nie wiem co spowodowało taką reakcję,może mam wrażliwą skórę.Jak upały zaczną mi doskwierać to może znowu do niego wrócę i sprawdzę czy juz jest ok:]


A co to jest ten ałun o którym wspomniałaś?

agnieszka-nails
18-05-2013, 00:46
Potwierdzam, bloker ziaji jest rewelacyjny!!

A co do ałunu to znam go od strony użytkowania przy manicure gdy zatnę klientkę wycinając skórki, po nałożeniu go od razu tamuje krwawienie. Słyszałam, że faceci po goleniu też go używali (nie wiem jak teraz) gdy się zacieli ;)

sandrus
18-05-2013, 01:03
Ja właśnie po zakupie Ziajki blokera:)
Polecam jak najbardziej.
Kiedyś już stosowałam i faktycznie jest skuteczny:)

Ewita
18-05-2013, 11:08
Marylin:
Ja zaczęłam stosować Bloker rok temu. Przyznam szczerze, że na początku stosowałam się do zaleceń producenta co do jego stosowania :D Ale tylko na samym początku. Smarowałam go na noc 2-3 dni pod rząd w tygodniu tak mniej więcej. Zaczęłam w lecie. Zauważyłam, że to naprawdę działa. Cały czas było sucho... ^_^ No i przestałam go używać jakoś po 2-3 miesiącach letnich. W tym czasie nie miałam podrażnień. Dodam bardzo ważną rzecz: Ja osobiście nie golę pach tylko depiluję. I jak używam blokera (teraz znów do niego wracam) to dzień - dwa dni po depilacji dopiero go używam. Ważne jest żeby używać na niepodrażnioną skórę po goleniu i depilacji. I mam jeszcze jedną taką ciekawą radę dla Ciebie bo mi bardzo pomaga. Teraz używam blokera bardzo sporadycznie bo pocę się o wiele mniej odkąd zaczęłam go używać rok temu. Spróbuj zrobić tak, że po depilacji zrób sobie przerwę, niech ta skóra odetchnie, potem nałóż bloker 2-3 dni na noc. Albo odwrotnie przed depilacją nałóż bloker byleby skóra nie była świeżo po. W ciągu dnia: Wsmaruj w paszki: ISANA - DEO CREME MILD (kupisz w rossmannie tj. dezodorant w kremie bardzo tani). Ten dezodorant złagodzi dziwne uczucie napięcia skóry które możesz mieć po blokerze a jednocześnie jest bardzo dobrym dezodorantem w kremie. :ok:
Co do ałunu tak jak napisała Agnieszka wcześniej :) I jest to kosmetyk naturalny, dezodorant który zabezpiecza przed powstawaniem brzydkiego zapachu podczas pocenia się. Napisałam, że bloker jest dla mnie lepszy niż ałun ponieważ ałun nie hamował u mnie pocenia, nie zmniejszał go jedynie niwelował zapach. Dlatego poleciłam Bloker i Sandrusia też :)
Mam nadzieję że ktoś spróbuje i mu pomoże!:piatka:

marylin
18-05-2013, 11:20
Ewita:) dziękuję za bardzo pomocne rady ,na pewno je zastosuję,chyba rzeczywiście golenie było przyczyną i nie pomślałam,że mogę łagodzić napięcie skóry innym kremowym dezo^_^ Swietny pomysł:piatka:

sylla
18-05-2013, 11:45
Miałam straszny problem z poceniem. To było coś strasznego. Ledwo wyszłam z pod prysznica a już byłam spocona :(. Jedna klientek poleciła mi ETIAXIL Powiem Wam szczerze , że coś wspaniałego! Już po pierwszym użyciu był efekt. Kupiłam go w aptece za 30 zł. Polecam wszystkim cierpiącym na potliwość. Preparat ten stosuje się raz na trzy dni na noc. Na prawdę jest skuteczny! Przetestujcie koniecznie a efekt Was zaskoczy ;).

hersa
27-05-2013, 20:28
Miałam straszny problem z poceniem. To było coś strasznego. Ledwo wyszłam z pod prysznica a już byłam spocona :(. Jedna klientek poleciła mi ETIAXIL Powiem Wam szczerze , że coś wspaniałego! Już po pierwszym użyciu był efekt. Kupiłam go w aptece za 30 zł. Polecam wszystkim cierpiącym na potliwość. Preparat ten stosuje się raz na trzy dni na noc. Na prawdę jest skuteczny! Przetestujcie koniecznie a efekt Was zaskoczy ;).

Już chyba wcześniej pisałam,że porzuciłam Etiaxil i stosuję Antidral, ale nie tak jak jest w ulotce tylko tak samo jak stosowałam Etiaxil- czyli na noc. Stosuję go już ze 2 lata, tylko wtedy jak czuję, że zaczynam się znowu pocić czyli +- co 2 tygodnie czasami co tydzień. Jest go dużo więcej i jest tańszy od etiaxilu a tak samo skuteczny.

sylla
28-05-2013, 09:54
Jak mi się skończy Etiaxil to kupię Antidral i przetestuję. Ale póki co też go stosuję dopiero jak zaczynam się pocić na nowo.
Od ostatniej aplikacji minęło chyba ponad tydzień. To starczy mi na długo ;)

hersa
28-05-2013, 21:28
Wypróbuj sobie, 2 lata temu płaciłam ok 20zł, kilka miesięcy temu 27zł, więc drożeje, ale to zależy od apteki, w mojej małej mieścinie wszystko jest droższe, w dużych miastach można upolować taniej wiele rzeczy. Jest go 50ml czyli 4 razy więcej niż Etiaxilu. No chyba, że przez ten długi czas coś się zmieniło i Etiaxil potaniał znacznie, kiedyś płaciłam ponad 50zł za 12,5ml.

Porównanie składów. Co prawda z zeszłego roku, ale myślę, że wiele się nie zmieniło poza ewentualnie ceną.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3475526

malinowa
29-05-2013, 16:41
jest jeszcze Driclor, większa pojemność od Etiaxilu i tańszy
Driclor antyperspirant pod pachy na dłonie stopy - każdy rodzaj skóry roll-on 20ml - (http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?products_id=4149)

ares
25-06-2013, 14:04
Ja również używam antyperspirantu Driclor (http://alejka.pl/driclor-na-nadpotliwosc-20ml.html) ,muszę przyznać , że na prawdę działa cuda .Polecam .

GrotaBryza
08-08-2013, 16:34
Moja koleżanka używa etiaxilu i mówi, że może się spocić, ale pod pachą plam nie będzie miała. Najwyraźniej musi on działać. Ja stosuję normalne antyperspiranty i nie narzekam, ale strasznie denerwuje mnie to, że na białych ubraniach zostają mi żółte plamy.

Selenna
08-08-2013, 23:06
z ziaji tego blokera można tylko 3 razy w tyg. i tylko na noc a w dzień? mozna innego używać ,,tak sie nad tym zastanawiam???

marylin
09-08-2013, 11:28
Selenna Ziaję właśnie trzeba używać tak, jak piszą na pojemniku,na noc z przerwami.Jeśli użyje się za często swędzenie pod pachami jest nie do wytrzymania.Ale ogólnie jest skuteczna.

Selenna
09-08-2013, 12:14
czyli rano prysznic i moge w czasie tej kuracji z ziaja uzywac w dzień innych?bo tam nic na ten temat nie jest napisane.

sztynka
09-08-2013, 20:50
Ja akurat ziaji blokera nie mogłam stosować w ogóle. Od razu piekło i płonęłam żywcem, inne typu rexona to ok.

marylin
10-08-2013, 10:45
Selenna na moim opakowaniu jest tak napisane:
Używać przez 2-3 dni na noc,na czystą suchą skórę pod pachami,pozostawić do wyschnięcia.Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu.Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano.Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.

W tej chwili używam antyperspirantu z oriflame"SWEDISH SPA" i jestem zadowolona choć nie jest tak skuteczny jak Ziaja,na razie mi wystarcza.

baśka
20-08-2013, 12:54
ja tez polecam dezodorant naturalny kryształ ałun , mozna kupic na a...

monkas
22-04-2014, 13:26
Np. Silver Roll on Hb, rewelka. Przy wrażliwej skórze tym bardziej polecam. Nie pojawia się kiepski zapach, ale przede wszystkim nie pojawiają się problemy skórne. Polecam również po goleniu - to trzyma przez cały dzień, może chodzi o naturalny skład? Sama nie wiem, ale działa.

jealousgirl
22-04-2014, 21:13
Ja też polecam antyperspirant Ziaja - Bloker ;)

expert89
22-04-2014, 23:35
Anidral rewelacja!!! Tylko pamietajcie nie zaraz po goleniu bo jest jeden ogien. :-P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

dominika2
24-04-2014, 15:48
Świetny jest Bloker Zaji, ale zdecydowanie nie po goleniu pach... wtedy jest masakra.
Dobry, ale trudno dostępny jest antyperspirant Lady Speed Stick Clinical (ja kupowałm dwa razy w aptece)

GrotaBryza
18-06-2014, 15:14
Antidral oraz Etiaxil faktycznie bardzo skutecznie blokują pot,natomiast nie pachną zbyt przyjemnei i mogą podrażniać,musimy się z tym liczyć decydując sie na ich kupno.

krowka
28-07-2015, 13:00
Podpinam się do fanek garniera, ja zamawiam zawsze Invisi Mineral Cool antyperspirant w kulce 50ml - Garnier - Tagomago.pl (http://tagomago.pl/produkt/21736/Garnier/Invisi-Mineral-Cool-antyperspirant-w-kulce-50ml/) ;)