Konwersacja Pomiędzy samaron i Evelyn.

21 Wpisy

  1. Hej Sami. Czy za organizację każdych warsztatów dostaje się medal... nie chodzi mi tylko o siebie, ale też o dziewczyny które prowadziły...
  2. dziękuję za komentarzyk
  3. dziękuję
  4. O kurcze, jakieś niedopatrzenie, ja nie zawiaduję stroną główną, ale w każdym razie mi przykro. W ramach rekompensaty Twój pomysł z medalem bądź specjalnym dyplomem za wyróżnienie w ankiecie, spróbuję przeforsować w mod.
  5. pytałam,bo jak byłam wyróżniona w ankiecie w charytatywnym- to moich nie było na stronie głównej... ale możliwe, ż regulamin konkursu był inny... jednak fajnie by było gdyby dziewczyny wyróżniane też dostawały chociaż medaliki. pozdrawiam
  6. Do tej pory tak nie było, nagrodą było wystawienie na stronie głównej forum, ale ciekawa propozycja, można rozważyć.
  7. hej mam pytanko... wiesz może czy jak ktoś jest wyróżniony w ankiecie to dostaje medalik wyróżnienia albo jest to na dyplomie zaznaczone?
  8. dzięki za odpowiedź... ja dziś dopiero dostałam email zwrotny, że wysłano, więc pewnie też dopiero koło piątku dostanę....
  9. Nie dostałam pisaków, brałyśmy w kilka dziewczyn wspólną paczkę, więc trochę to potrwa.
  10. Hej. dostałaś już te pisaki bo ja nadal nie dostałam (choć zamówiłam "pobranie")
Pokazuje wiadomości od 11 do 20 z 21