Konwersacja Pomiędzy karchola i kasandra262

10 Wpisy

  1. Bardzo bardzo dziękuję za tak miłe komentarze fajnie że doszły bo już się martwiłam że coś nie tak, zrobiłam w dwóch kolorach żeby nie były aż tak do siebie podobne, ale nie pomyślałam ze teraz będziecie miały problem hahaha . życzę zadowolenia z noszenia pozdrawiam i zapraszam do kolejnej współpracy
  2. Hej, dopiero teraz tu myszkuję Tak ale dopiero dzisiaj dotarły Są w 2 kolorach i teraz ani ja ani Mama nie możemy się zdecydować, która chce które więc będziemy nosić na zmianę. Gorzej jak się wyprowadzę Są prześliczne, jestem bardzo zadowolona dziękujemy A tak perfekcyjne wykończenie
  3. dostałas kolczyki? bo nic nie piszesz
  4. Nie, nie tak właśnie obstawiałam ze pobranie wyniesie ^^ Już nie możemy się doczekać wielkie dzięki ;*
  5. Witaj biżuteria poleciała do was poszła priorytetem za pobraniem to może jutro ją dostaniecie przesyłka wyszła 17 zł. mam nadzieję że się nie gniewasz e troszkę drożej wyszło, mam nadzieję ze będziecie zadowolone. pozdrawiam
  6. Dzięki wielkie czekam z niecierpliwością. Wesołych świąt
  7. właśnie dostałam moje kamee , po świętach postaram się ci wysłać twoje zamówienie, pozdrawiam serdecznie
  8. no to się umawiamy za ,2 tygodnie się odezwę
  9. Dopiero teraz zauważyłam, że już mi napisałaś to ja poproszę o rezerwację i więcej informacji na pw ^^
  10. Hej zawsze możesz je u mnie kupić koszt to tylko 40 zł zapraszam serdecznie bardzo mi miło że się podobają
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 10