Konwersacja Pomiędzy farbstift i iv90

4 Wpisy

  1. mam nadzieję, ze mnie nie uczuli i nie wysuszy mi skóry ale skoro zachwalasz z chęcią spróbuję
  2. po drugie bardzo dlugo sie utrzymuje. dzis rano przed wyjscien ma uczelnie(po 6) robilam sobie makijaż i teraz (po 15)jest wręcz taki sam jak rano, a zawsze jak wracałam do domu to mało co zostawało na mojej twarzy.i tutaj ma kolejny plus jak dla mnie nie musiałam robić żadnych poprawek w ciągu dnia

    Ja już jestem jego ogromną fanką, a za tą cene (ja dałam 17zł na allegro) to na pewno go nie zamienie na nic innego - będę tylko go mieszać z jakimś innym podkładem, żeby lepiej się go rozprowadzało. na 10punktów daję mu 10 a miałam już różne podkłady: Lirene, Max Factor, Maybelline, Astor i ten zrobił na mnie najlepsze wrażenie

    Także ja polecam
  3. hej. wypróbowałam ten podkład z dermacolu i jestem mega zadowolona po pierwsze jest on mega gesty, jeszcze nigdy nie widzialam takiego podladu, doslownie odrobina wystarcza na pokrycie calej twarzy. Ja mam odcień 208(najjaśniejszy - i odrobinę za jasny dla mnie) i mieszam go z podkladem Maxfactora(za ciemny-ja to umiem dobierac sobie te podklady) i kolorek jest super, bardzo dobrze sie lacza ze soba. W opakowaniu jest go 30g, wiec wystarczy na bardzo dlugo. Bardzo ladnie kryje krostki, przebarwienia i inne niedoskonalosci, bardzo dobrze matuje.
  4. daj znać jak sprawuje się podkład z dermacolu
Pokazuje wiadomości od 1 do 4 z 4