Konwersacja Pomiędzy hersa i dzikakura

6 Wpisy

  1. śniło mi się, że przyjechałaś i zatrzymałaś się u znajomej czy cioci, jak się okazalo po sąsiedzku ze mną. Wpadłaś tylko na kilka dni, a ja nie miałam czasu się spotkać z Tobą na rzęski, ani na kawę. Byłam taka zalatana, każdy coś ode mnie chciał. Hehe.
  2. nie będę się zakładać, wierzę na słowo i czekam na foty z niecierpliwością może coś kupię jak będzie na sprzedaż
  3. jutro... no-najdalej pojutrze stworze cos w Twoim stylu Chcesz sie zalozyc? oraz dzieki, dzieki dzieki tez nie wiem o co chodzi na szafie
  4. wystawiłam Ci na szafie w dwóch przedmiotach max wieszaków czy czy czegoś tam i pluszakowi też. Daj znać czy coś napisać itp. to napisze z chęcią. Jestem zarejestrowana na szafie ale nie mam pojęcia o co chodzi z tymi komentarzami, bo chciałam dodać ale nie wiedziałam co. Masz moje GG chyba. Pisz jak coś, niewidoczna jestem zawsze. Piękne rzeczy tworzysz, tyle że nie w moim stylu do noszenia, ale z miłą chęcią oprawiłabym w ramkę i powiesiła w widocznym miejscu.
  5. Dzieki hersa, no wlasnie... zaczyna mi sie duszno robic, czasu mi brakuje. Dobrze, ze jest lato, bo jeszcze przynajmniej troche slonca lykne i ... odsypiam na plazy. Ale jestes kochana Staram sie jak mogę a i dziewczyny stad pomocne sa..mowia: wstaw tu, my Cie zachwalimy znajome znajomych chca brac bizuterie, do ktorejs z dziewczyn stad jade, a ta mi rzeski dodatkowo zalatwia. Kreci sie, chyba trzeba chciec, wiesz?
  6. kiedyś jak szukałam czegoś na allegro patrzę- znam skądś to zdjęcie rzęsek i niechcący Cię znalazłam, teraz oglądam na szafie kolczyki i znowu zdjęcie wpadło w oko kobieta renesansu normalnie. Podziwiam za chęci i że potrafisz na wszystko czas znaleźć
Pokazuje wiadomości od 1 do 6 z 6