Konwersacja Pomiędzy koki1980 i plushak

13 Wpisy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
  1. Niestety zamówiłam tylko jeden i był to żel brokatowy przeźroczysty z dodatkami hmm trawki itd, niestety nie znam innych żeli z firmy ellio
  2. witam serdecznie . mam pytanie ostatnio ogladałam forum bodajze enas i gdzies tam podałas ze do metody one stroke zamowiłas pedzle z firme ellio czy znasz moze ich żele?
  3. dziekuję!
  4. Dziękuje pięknie, wierzę w Ciebie że Ci się uda tylko nie możesz się poddawac i musisz na prawdę dużo wytrwale i jakościowo ćwiczyć pamiętaj liczy się jakośc nie ilość
  5. witam kochana właśnie któryś raz z kolei oglądam Twoje albumy jestem pod ogromnym wrażeniem i marze by kiedyś robić takie pazurki jak Ty.... ale to daleka przyszłość dopiero się uczę, narazie jestem na etapie prób i błędów, szukam odpowiednich narzedzie ktorymi najlepiej jak moge zrobie porzadne pazurki poki coo żelem pracuje ale jak widze te Twoje akrylki to normalnie mnie skreca ze ja tak nie umie......................... ukłon ku Twojemu ogromnemu talentowi
  6. Cześć Kochana o pędzelkach pisałam troszkę niżej na razie nic sie nie zmieniło hihi , jak tylko wypróbuje cos nowego dam znac bo ciągle szukam jakis ciekawych pedzli
  7. WITAM cIE KWIATUCHY POPROSTU REWELKA ZDRADZISZ MI JAKI MASZ DO TEGO PEDZELEK PLISSSS
  8. hej kochana przepiekne sa te twpoje prace ja tez pracuje nad stolkami ale mam juz chyba ze 30 pedzelkow nie imuem dobrac odpowiednego mozesz poslac mi zdjecie xwojego ktorym malujesz i powiedziec gdzie taki kupic? wielkie buzioleeeeeeeeeeeee
  9. Hehe jak coś to pytaj śmiało chetnie pomogę cmok
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 13
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni