Konwersacja Pomiędzy AgnieszkaSzalpuk i Edyta 1064

9 Wpisy

  1. bede
  2. Hej Aguś.Będziesz może na miejscu w Zielonej w niedziele ?
  3. Eeee to szkoda A może jeszcze się coś zmieni.Ale gratuluję tych warsztatów w Gdańsku i trzymam kciuki.
  4. edytko raczej nie, w programie wszystko co juz znam to raz, dwa salon mam na glowie swoj teraz i trzy nie mam kaski i mujesze jechac prowadzic warsztaty w olympie w gdansku chyba
  5. A na warsztatach się zobaczymy ?
  6. Dziękuję kochana.Milo się takie słówka czyta .
  7. edytko no po prostu nie mogę sie napatrzec jak sie fantastycznie rozwijasz! gratuluję ci bardzo, galeria coraz piękniejsza
  8. Dziękuję za odwiedziny.Jeśli o mnie chodzi to faktycznie pipe pokochałam.Bo wiesz jak to jest ,gdy porządny nauczyciel coś Ci pokaze to wtedy staje się to łatwe A te króciaczki to klientka dziś sobie zarzyczyła ,kształt taki jak mam ja czyli pipe.Wiem że są za szerokie i że nie bardzo mi wyszły ale to moje pierwsze krótkie pipe i mam nadzieję że następne będą już ok.Przy tak krótkich to jednak mogłam nieco inaczej podłożyć form .Ale nic to ,mam nadzieję że następne krótkie będą już w porządku.A klientka i tak na całe szczęście zadowolona.A przy okazji, czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaciki
  9. Dziękuję.No właśnie z tymi uśmiechami mam straszny problem jeśli o akryl idzie.Nie mogę nadążyć za szybko mi się utwardza.No już sama nie wiem jak to robić.Bo przy Tobie to tak jakoś sprawnie szło
Pokazuje wiadomości od 1 do 9 z 9