Konwersacja Pomiędzy plushak i madziuuulek

4 Wpisy

  1. Nie ma za co Madziu, nie wiem jak teraz kiedy¶ to było bardziej chodliwe W sumie teraz i tak mniej robi się pokazowych stylizacji same hybrydy, bleh
  2. dzięki za info wogóle nie miał±m pojęcia że takie jednodnodniowe kleje istniej±
  3. Hej kochana, jedno dniowy klej kupiłam w nfu oh- one day glue, ale tego sklepu już chyba nie ma, nie wiem gdzie jeszcze nfu oh sprzedaj±, co do samego kleju zużyłam dwie butelki, wg mnie robiło się na nim rewelacyjnie ale musiłam wyczuć czy zmatowić pazurka czy 1 czy 2 warstwy kleju, potrafiły odpa¶ć już przy piłowaniu kiedy robiło się ciepło, ale też jak akryl wszedł pod pazurka od spodu to ciężko je było zdj±ć. dla mnie było to lepsze rozwi±zanie niż oliwki czy polerowanie płytki czy malowanie bezbarwnym lakierem. Pozdrawiam kochana
  4. plushak proszę powiedz mi co¶ więcej o tym twoim jednodniowym kleju pls pls pls ten co wkładasz pazurki do wody i juz kleju nie ma ja ćwicze na sobie czesto i potem mam problem ze ¶ciagnieciem pazurka, a z klejem byloby mi latwiej nie musialabym kombinować z oliwk± na paznokcie itp a potem uważać z piłowaniem zweby mi pazurek nie odlecial heh. gdzie taki klej mozna kupic>?
Pokazuje wiadomo¶ci od 1 do 4 z 4