Strona 192 z 230 PierwszyPierwszy ... 92142182188189190191192193194195196202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 776 do 4 800 z 5740

Temat: Witam wszystkich

  1. #4776
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Również witam wszystkich nowych

  2. #4777
    No to..wpadłam Avatar el.ch
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Figueres, Hiszpania
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    dzien dobry
    Mam na imie Ela, lat 32, zamezna, bez dzieci (jedno w piekarniku wyskoczy za jakies pol roku) stylistka od 2006 roku, jednak z kilkuletnia przerwa, ktora mam zamiar wlasnie zakonczyc, stad pojawienie sie na forum. Generalnie sympatyczna, choc ze zpecyficznym poczuciem humoru emigrantka (poczatkowo zarobkowa, z czasem zamilowanie do pieknych miejsc tudziez pewnego tybylca, uziemilo mnie w Katalonii). Oto ja witam wszystkich serdecznie

  3. #4778
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    helsinki
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich

    Ola, lat 26 obecnie mieszkająca w Helsinkach. Zawsze lubiłam mieć ładnie pomalowane paznokcie, ale wkurzał mnie brak efektu 'na dłużej', na szczęście odkryłam hybrydki i już niedługo zacznę z nimi przygodę Co do malowania pazurków to robię to sama 'na własny użytek' więc generalnie jestem amatorką do kwadratu
    Dlatego pewnie więcej będę 'brać' niż 'dawać' na tym forum, za co z góry przepraszam

  4. #4779
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich!

    Mam na imię Anita, mam 25 lat i paznokciami oraz ich zdobieniem się oczywiście interesuję, ale jedynie teoretycznie, bo mam dwie lewe ręce . Wolę zostawiać takie rzeczy profesjonalistkom . Za to chętnie pobuszuję po forum w poszukiwaniu inspiracji.

  5. #4780
    Debiutantka Avatar Nooemi01
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich gorąco
    Mam na imię Marta i trafiłam na forum już jakiś czas temu i tak mi się spodobało, że postanowiłam dołączyć do grona
    Pazurkami i zdobieniami zajmowałam się przez 3 lata jako samouk i całkiem nieźle mi szło bo mam dryg do żmudnych robótek, lecz na maxa moje serce oddało się stylizacji rzęsek .Jest to moją pasją , zarówno upiększanie oczek klientek jak i kontakt z nimi sprawia mi ogromną przyjemność Profesjonalnie zajmuję się stylizacją od 2010 i z każdym dniem coraz bardziej mnie to kręci. Lecz największą radością i zapłatą za moje arcydzieła jest uśmiech klientek, ich komplementy,zachwyt pięknie wystylizowanymi oczętami, oraz to że zawsze wracają - zgodzicie się, że chyba nie ma lepszego uznania i podziękowania za serce włożone w pracę .
    Poza stylizacją rzęsek pracuję w przedszkolu co jest kolejną z wielu moich pasji
    Jeżeli coś gdzieś źle wpiszę lub zaznaczę to z góry przepraszam ale jestem początkujący forumowiczem więc mam nadzieję, że obejdzie się bez złości

  6. #4781
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich ciepło w ten mroźny wieczorek :-)
    Jestem Julka, stylizacją paznokci zajmuje się od 7 lat :-) Stało się to moją codzienną pasją i jestem z tego bardzo szczęśliwa, bardziej szczęśliwsza chyba nie mogę być jak widzę piękny uśmiech i zadowolenie na buziach moich klientek ! :-)
    Trafiłam tutaj do Was na forum dopiero dziś, bo tak na prawdę nie miałam czasu żeby założyć sobie konta tzw "pracuś" :-) Pozdrawiam cieplutko! :-) I niebawem powrzucam swoje prace :-)

  7. #4782
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Miło mi przywitać wszystkich nowych

  8. #4783
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie Wszystkie Forumowicz ki , mam na imię Iza mieszkam w Holandii, stylizacją paznokci interesuję się od dawna , ale moja praca tak na serio zaczęła się , w tamtym roku . Pozdrawiam

  9. #4784
    Wczytuje się Avatar brown24
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Podhale
    Postów
    11

    Smile Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkie forumowiczki Jestem Aśka, mieszkam w małej miejscowości u podnóża Tatr,kosmetyka to mój zawód i pasja.Mam nadzieje że na tym forum zdobędę nowe doświadczenia i umiejętności . W miare możliwości chętnie pomogę i doradzę.Pozdrawiam gorąco ze śnieżnego Podhala

  10. #4785
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hey brown a tych tatr to ci zazdroszcze

    Na wakacje mozemy zrobic wymiane i ty do mnie nad morze przyjedziesz he he

  11. #4786
    Wczytuje się Avatar brown24
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Podhale
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cytat Napisał ana_zaba Zobacz post
    Hey brown a tych tatr to ci zazdroszcze

    Na wakacje mozemy zrobic wymiane i ty do mnie nad morze przyjedziesz he he
    Żaba, jestem jak najbardziej na tak z tą wymianką, kocham morze)))) pozdrawiam

  12. #4787
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam. Mam na imię Marcelina. Jestem zarejestrowana na forum już jakiś czas, jednak nigdy z niego nie korzystałam i postanowiłam to zmienić. Stylizacją paznokci interesowałam się od najmłodszych lat, jakiś czas temu przeszłam na drogę zawodową. Jestem przekonana, że znajdę tu masę ciekawych i przydatnych tematów. Pozdrawiam

  13. #4788
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich , mam na imię Bernardetta, jeżeli chodzi o pazurki to jestem na razie amatorem, zajmuję się tym dopiero od roku, mam nadzieje że będę miło z wami spędzać czas i dzielić się swoimi umiejętnościami i wiadomościami,pozdrawiam wszystkich

  14. #4789
    Kosmetolog Avatar Catherine89_dg
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    DG
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim

  15. #4790

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej, hej Wszystkim, troszkę mnie tu nie było... Będzie jakieś 3 lata... Ehhh ale ten czas leci Ciekawe czy się tu teraz odnajdę hehe Buziaki dla Wszystkich
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  16. #4791
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich . Już od jakiegoś czasu obserwuje forum ale od tego roku (postanowienie noworoczne) postanowiłam konkretnie zająć sie stylizacją i w ogóle wsyzstkim co z paznokciami związane dlatego wychodzę z cienia i przyłącam się do pazurowej manii

  17. #4792
    Kosmetolog Avatar Catherine89_dg
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    DG
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Fajne postanowienie ! Powodzenia
    Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.

  18. #4793
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej.Witam wszystkim

    Nie zejmuję się paznokciami ,nie jest to hobby chociażby lubię malować je na kolorowo. Wpadłam tu bo mam problem z paznokciem mam nadzieje ,ze mogę tu się zatrzymać?

  19. #4794
    Debiutantka Avatar aga2712
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich.....

  20. #4795
    Debiutantka Avatar pawel871987
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    okolice Krakowa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam!
    Jestem Paweł, mam 26 lat. Bardzo podobają mi się zadbane i fajnie "zrobione" paznokcie u kobiet. Sam również staram się dbać o moje dłonie i paznokcie i stopy.
    Ostatnio edytowane przez pawel871987 ; 30-01-2013 o 12:48

  21. #4796
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich

    Mam na imię Weronika dziennie uczę się w technikum kosmetycznym a zaocznie strudiuje fizjoterapię..

    Jestem samoukiem w robieniu paznokcji ucze sie cały czas , wykonuje również przedłuzanie rzes metodą 1:1.

    Trafiłam tu jakis czas temu i spodobało mi sie ponieważ jest tu taka baza wiedzy ze SZOK mam nadzieje ze miło będzie


    Pozdrawiam Weronika

  22. #4797
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam
    Jestem Kasia, mam 21 lat, zdobieniem paznokci zajmuję się już od kilku lat, jednak dopiero w zeszłym roku podeszłam do tego profesjonalnie i zrobiłam kurs przedłużania żelem, mam w planach także jeszcze kilka kursów z zakresu zdobnictwa

  23. #4798
    Nałogowiec Avatar MadaPP
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok(okolice)
    Postów
    504

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witamy dziewczyny i chłopaki!

  24. #4799
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Bełchatów
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hello dziewczyny

  25. #4800

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Heja wszystkim na forum.
    Mam na imię Ewelina i jestem z Warszawy. Na co dzień studiuję a w wolnym czasie relaksuje się zdobieniem paznokci i oczywiście parę groszy zawsze wpadnie. Cieszę się że znalazłam te forum i mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy raz
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 709
    Ostatni post / autor: 26-04-2018, 10:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •