Strona 211 z 230 PierwszyPierwszy ... 111161201207208209210211212213214215221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 5 251 do 5 275 z 5740

Temat: Witam wszystkich

  1. #5251
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Dzień dobry,
    mam na imię Dorota, mam 22 lata. Aktualnie jestem w trakcie robienia kursu stylizacji paznokci.
    trafiłam tu przez przypadek i mnie wciągnęło dużo można się tu nauczyć
    Pozdrawiam

  2. #5252
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkichSama juz dawno nie zagladalam.Czas nadrobic zaleglosci.

  3. #5253
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć! Ja jestem amatorką artystycznego zdobienia paznokci metodą akrylową - samouk zamierzam od lutego rozpocząć kurs w tym kierunku a następnie żelami uv

  4. #5254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witajcie. Jestem Renata i zaczynam przygodę ze zdobieniem paznokci od pierwszego kursu, który zaczął się w tamtym tygodniu. Trafiłam na forum, żeby się nauczyć, zainspirować, zachwycić.

  5. #5255
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Nai Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie wszystkie forumowiczki. Jestem Agnieszka, mam 21 lat. Amatorsko (jak na razie) interesuję się manicure'm hybrydowym, wcześniej trochę kombinowałam z żelowym. Nie posiadam jeszcze żadnych kursów, ale mam w planach zrobienie ich w najbliższej przyszłości.
    Jestem samoukiem, mam w domu najpotrzebniejsze akcesoria do zrobienia hybryd i co jakiś czas sobie je po prostu robię. Metodą prób i błędów uczę się, a w późniejszym czasie wezmę się za profesjonalne kursy, bo sprawia mi to ogromną frajdę.

  6. #5256
    Kosmetolog
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam Wszystkich !
    Mam na imie Asia- mieszkam jak i tworze w Trojmiescie Z wyksztalcenia jestem mgr kosmetologi, ale moja najwieksza pasja jest stylizacja rzes, ktora sie zajmuje od 5 lat !. Ciagle sie doszkalam, szukam nowinek, ciekawostek Super ze dolaczylam do forum !
    Do szybkiego uslyszenia !
    Buziaki

  7. #5257
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich!
    Mam na imię Paulina, 28 lat. Nie zajmuję się stylizacją paznokci zawodowo. Czasami lubię zrobić sobie hybrydy Na forum trafiłam szukając metod zdobienia hybryd .

  8. #5258
    Debiutantka Avatar Ewelinadrozna
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Różyca
    Postów
    1

    Fas Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie

    po kilku tygodniach śledzenia postów postanowiłam dołączyć do zacnego grona użytkowniczek forum

  9. #5259
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam, mam na imię Magda i 39 lat.
    Jak to bywało już wcześniej w moim życiu w innych sprawach, pewnego dnia obudziłam się z myślą..... chcę malować paznokcie sama. Drugiego dnia byłam już po zapoznaniu się z wieloma artykułami, filmikami i forami w temacie. Trzeciego dnia uznałam, że dam radę, odwiedziłam hurtownię niedaleko miejsca w którym mieszkam i dokonałam wszystkich niezbędnych zakupów.
    Ponieważ od dawna korzystałam z usług manicure do tego obejrzałam masę filmików na YouTube, pokusiłam się o zrobienie hybrydy i odnowy żelu. Na kurs wybiorę się jak znajdę czas.

    Na forum szukam wiadomości i inspiracji, jestem na etapie czytania, pytań jeszcze nie zadaję

    Pozdrawiam serdecznie
    Magda

  10. #5260

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie!
    Od dwóch lat prowadzę swój gabinet podologiczny. Specjalizuję się tylko w tej dziedzinie i mam nadzieję, że będę mógł się dzielić swoją wiedzą z Wami
    Pozdrawiam!

  11. #5261
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam i o zdrowie pytam

  12. #5262
    Debiutantka Avatar violiza
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim, miło Was poznać

  13. #5263
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam grono forumowiczow

    Jestem Edyta, Smerfeta wolaja na mnie od urodzenia stad Nick
    Mam 25lat, jestem szczesliwa mama 1,5rocznego synka :-)
    Paznokciami kiedys probowalam sie zajac, jednak przez brak czasu i dostatecznych funduszy zeby zaopatrzyc sie w lepsze gatunkowo zele i przybory, zniechecilo mnie do dalszej pracy -zapowietrzenia, odpadanie paznokci na drugi dzien itp.... Teraz jednak po ladnych kilku latach wrocilam ze zdwojona sila ukonczylam kurs teraz tylko praktyka, praktyka i... I zglebianie tajemnic i bardzo cennych rad, ktore znajduja sie na tym forum

    Pozdrawiam wszystkich :-)

  14. #5264
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim! mam na imię Kamila, mam 22 lata, kształcę się w na kierunku kosmetologia. Oprócz tego zajmuję się stylizacją rzęs (narazie przedłużanie 1:1), ale planuję robić więcej kursów w tym kierunku, interesują mnie metody objętościowe aktualnie próbuję też zająć się paznokciami, dlatego narazie na sobie testuję różne żele, zobaczymy co z tego wyjdzie i na forum trafiłam też właśnie z tego powodu, jestem jeszcze na etapie czytania i dowiadywania się, dlatego mam nadzieję, że uda mi się skorzystać na doświadczeniu innych Dziewczyn pozdrawiam Was

  15. #5265
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    chciał powiedziec ze jestem tu od niedawna i czytam wasze doswiadczenia w stylizacji paznokci ,
    niedawno zakupiłam sprzet do robienia pazurków
    w tym zakupiłam żele brokatowe o pięknych kolorach czy ktos z was moze mi podsunąc kilka pomysłow na wykorzystanie ich ,czy te żele po nałożeniu na tipsa równiez sie utwrdza
    bede wdzięczna za każda rade i wskazówke
    pozdrawiam magnolia22

  16. #5266
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Żaneta. Niedawno rozpoczęłam swoją rzęsową przygodę Pozdrawiam

  17. #5267
    Debiutantka Avatar aneccka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Turek
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Czeeeść z tej strony Ania Mam 20 lat i w sumie dopiero zaczynam zabawę z profesjonalną stylizacją paznokci. Zamierzam w niedalekim czasie wybrać się na kurs, a potem starać się o dofinansowanie na swój mobilny salon
    Cieszę się, że tu trafiłam - z tego co widzę wielu ciekawych rzeczy mogę się tutaj nauczyć.
    Pozdrawiam, Anula!

  18. #5268

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hejka!

  19. #5269

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hejka jestem tutaj bo chcę się dowiedzieć czegoś o paznokciach bo chciał bym zrobić dziewczynie niespodziankę i jej pomalować ;D

  20. #5270

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim w ten piękny i słoneczny dzień!

  21. #5271

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej! Mam na imię Marianna i od roku zajmuję się paznokietkami! Mam nadzieję że dużo się tu nauczę i poznam wiele ciekawych osób!

  22. #5272

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam użytkowniczki. Jestem Paulina, pochodzę z Radomia i mam 21 lat. Pozdrawiam.

  23. #5273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć, Mam na imię Ola i paznokcie robie od niedawna . Głównie sobie mam do was szybkie pytanie wie któraas moze jaki to jest kolor akrylu ? bo baaaardzo mi sie podoba !

  24. #5274
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszyskich serdecznie na imie mam Agnieszka i paznokcie robie od paru lat ale tyko sobie w czerwcu mam nadzieje zrobic profesionalny kurs i zaczac przygode z tym pieknym zawodem.

  25. #5275

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć jestem Anna, mam 26 lat, kosmetyczka z Poznania

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy raz
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 709
    Ostatni post / autor: 26-04-2018, 10:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •