Strona 207 z 230 PierwszyPierwszy ... 107157197203204205206207208209210211217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 5 151 do 5 175 z 5740

Temat: Witam wszystkich

  1. #5151
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    nazywam sie eva moja pasja to paznokcie. nie jestem styliska robie paznikcie tylko dla siebie.
    znalazlam to forum wprzez przypadek i bardzo sie ciesze ze tutaj wstapilam.

    pozdrawiam wszystkich
    eva

  2. #5152
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie,
    forum znalazłam przez przypadek, szukając informacji o manicure hybrydowym, z którym mam zamiar zaznajomić się w najbliższym czasie.
    Jeśli chodzi o paznokcie - jestem typowym amatorem, który ubarwia jedynie swoje własne ręce Mam zamiar czerpać z Waszej ogromnej wiedzy, by wychodziło mi to coraz lepiej

  3. #5153

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hej dziewczyny

  4. #5154
    Debiutantka Avatar sylka1988
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Czesc Dziewczyny!
    Jak watek na to wskazuje, jestem tu pierwszy raz i witam się serdecznie.
    Postaram się nie byc upierdliwa i byc przyjemna w kontaktach

  5. #5155
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    5

    Foo Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie, mam na imię Agnieszka. Niedlugo stuknie mi 27 lat. Obecnie mieszkam w Irlandii. Moja przygode z paznokciami rozpoczelam ... teraz Jest to efekt niespelnionego artysty oraz znienawidzenie swojej obecnej pracy i marzeniem o "czyms wlasnym".
    Dlatego zakupiony zestaw startowy do zeli jest, zabookowane kursy sa, a od pazdziernika ide do rocznej szkoly stylizacji paznokci.
    Trzymajcie kciuki za swiezaka

    Na zmiany nigdy nie jest za pozno
    pozdrawiam

  6. #5156
    Debiutantka Avatar Malvva
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Jak już wcześniej wspomniałam troszkę o swojej osobie w temacie pod tytułem początki,czas przedstawić się dokładniej tutaj!
    Witam wszystkie Kobietki (Panów też?)

    Paznokcie robię od marca,z przerwą dwumiesięczną,z racji na praktykę szkolną ( Technik Hotelarstwa )
    Jestem właśnie już na półmetku,bo został mi ostatni rok szkoły. Więc,mam 19 lat. Kompletnie nie wiem co chciałabym robić w przyszłości,więc złapałam się póki co dodatkowo - forma hobby za pazurki. Nakładam żel na naturalną płytkę paznokcia,tipsy robię żelowe. Jednak chciałabym zacząć się rozwijać i np. przedłużać paznokcie na formę czy robić śliczne zdobienia. Zdaję sobie sprawę,że to kwestia nawet kilku lat... Jednak chciałabym się powoli już rozwijać.
    Moją inspiracją jest salon,który znajduje się w Warszawie - Mani Mani I mam nadzieję,że kiedyś będę dorównywać tym Artystkom! (Moim małym marzeniem także jest ukończenie kursu w tym salonie na który mam nadzieję,że wybiorę się już za rok! )

    Większość osób się lekko dziwi,gdy słyszy,że robię paznokcie. Ponieważ,jestem osobą, z adhd Rozpiera mnie straszna energia,jestem z reguły uśmiechniętą osobą i duszą towarzystwa,mam za sobą od najmłodszych kilka siatkarskich lat,następnie również jak dla mnie kobiecy i dużo lepszy od Zumby Kick-Boxing i siłownię. Do tego od małego jeżdżę na Zielonogórską Dumę - Żużel.
    Paznokcie to chyba moje najbardziej kobiece hobby,tak więc chciałabym je rozwinąć. Chociażby dla siebie,by mieć swoje dłonie zadbane. Marzy mi się także przedłużanie włosów i kurs masażystki!

    Królikami doświadczalnymi często są moje koleżanki,przyjaciółka czy kuzynki. Nie mają wyjścia.

    Jeśli ktoś zechce mi pomóc indywidualnie - chętnie porozmawiam na PW.
    Każda rada mi się przyda.

    Mam nadzieję,że nikt z mojego powodu nie będzie miał nadciśnienia.

    Pozdrawiam Serdecznie!

  7. #5157
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Witam wszystkich

    Teraz ja teraz ja
    Witam wszystkich serdecznie Nazywam sie Gosia i z radością wielką odnalazlam owe forum
    jestem po kursie stylizacji paznokcji metodą żelową a zaczęlo wszystko się w grudniu 2013 gdy pod choinke dostałam zestaw startowy
    paznokcie robie głównie sobie chociaż zdarzą mi sie klientki ekspetem nie jestem bo cóż można potrafic po niespełna roku... dlatego też jestem szczęsliwa móc tutaj u Was dowiedziec się wielu cennych rad i porad
    Pozdrawiam

  8. #5158
    Debiutantka Avatar Nelves
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam

    Mam na imię Oliwia.
    Przygodę z paznokciami zaczęłam jakieś 2 miesiące temu, po kursie stylizacji paznokci metodą żelową na tipsie, obserwując w jak bardzo opłakanym stanie były paznokcie mojej mamy po zdjęciu tipsów, zaczęłam zaglądać regularnie na wasze forum w poszukiwaniu alternatywnych metod dla tipsa, między innymi czytając wasze forum podjęłam pierwsze próby z hybrydami, zobaczmy jak będzie dalej , na pewno będę bacznie śledzić tematy

  9. #5159

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hej dziewczęta

  10. #5160
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    śląsk
    Postów
    1

    Domyślnie Witam wszystkich

    Witam wszystkich,
    Jestem Ola. Stylizacją paznokci zajmuję się od kliku lat, jednakże z małymi przerwami. Teraz wróciłam do paznokci po dłuższej przewie i chcę udoskonalić swój warsztat, zwłaszcza ze stylizacji żelem

  11. #5161

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    witam dziołszki

  12. #5162
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie i gorącą pozdrawiam.

  13. #5163
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Ja również Was witam!

  14. #5164
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witamy baaardzo serdecznie

  15. #5165

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej kobietki Zajmuje sie stylizacja paznokci i rzęs od 3 lat. Jest to moja wielka pasja. Mam nadzieję że z waszą pomocą i radami kiedyś dojdę do perfekcji Pozdrawiam serdecznie

    https://www.facebook.com/nailsandeye...yzanetacyboron

  16. #5166
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie Pazurkami zajmuję się od 14 roku życia do dziś. Pracuję 7 dni w tygodniu i jestem po prostu uzależniona! kocham swoją pracę i uwielbiam zadowalać moje klientki, kocham to uczucie gdy wychodzą zawsze zachwycone będę dzielić się z wami
    https://www.facebook.com/pages/Pazno...019399?fref=ts zapraszam na mojego fanpage

  17. #5167
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam Zamierzam otworzyc w krótkim czasie studio paznokci oraz drobne usługi kosmetyczne(nad tym się jeszcze zastanawiam)Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona Pozdrawiam Ania

  18. #5168

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hejj ) mam nadzieję że Ci się uda! Trzymam kciuki koleżanko!

  19. #5169
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Wita wszystkie nowe osóbki

    ________________________________________


  20. #5170
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witajcie.
    Nazywam sie Anna,mam 29 lat.Jestem technikiem uslug kosmetycznych.
    Stylizacja paznokci zajmuje sie od 9 lat z mala przerwe dla urodzonego syna.
    Dodatkowo zajmuje sie stylizacja rzes od kwietna tego roku..
    Oprocz tego ze zajmuje sie stylizacja paznokci i rzes pracuje w sklepie na etat. Po pracy przyjmuje klientki.
    Ostatnio mam przemyslenia odnosnie tego co robie.
    Dodam ze klientki,paznokcie i rzesy to to co uwielbiam co daje mi satysfakcje oraz dodatkowe pieniadze.
    Jednak martwie sie ze przez to poswiecam mniej czasu mojemu dziecku. Chcialabym poznac opinie innych pan ,ktore sa mamami,pracuja na etat i dodatkowo sa stylistkam po godzinach. Jak radzicie sobie z domowymi obowiazkami godzac pasje ,prace oraz pociechy?
    Jesli pisze w zlym miejscu prosze o przeniesienie.
    Bede wdzieczna za odpowiedz.

  21. #5171
    Debiutantka Avatar EleEluś
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkie Laski chciałabym zacząć swoją własną przygodę z paznokciami nie bardzo wiem jak to zrobić, forum jest dla mnie jak najlepszy podręcznik do nauki pozdrawiam ;p

  22. #5172
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć dziewczyny.
    Mam 31 lat trojeczke wspaniałych dzieci,które juz wyfrunely do przedszkoli i szkól,także nareszcie mam czas dla siebie i swojej pasji...po 6 latach wracam do zawoduciężko będzie ale mam nadzieje ze się uda...pozdrawiam wszystkich

  23. #5173
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Ja również witam wszystkich serdecznie jako totalny amator z głową pełną pytań i pomysłów

  24. #5174

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    witam was wszystkie

  25. #5175
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hejka wszystkim, 21 lat, mam nadzieję na miłe dyskusje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy raz
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 709
    Ostatni post / autor: 26-04-2018, 09:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •