Strona 210 z 230 PierwszyPierwszy ... 110160200206207208209210211212213214220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 5 226 do 5 250 z 5740

Temat: Witam wszystkich

  1. #5226
    Debiutantka Avatar In_Heels
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkie użytkowniczki tego forum
    Mam na imię Monika, mieszkam w UK i po ponad trzyletniej przerwie, wróciłam do robienia pazurków. Wcześniej jedynie ukończyłam kursy, troszkę tworzyłam na sobie i koleżankach, później dwie ciąże więc zaprzestałam, ale teraz mam niesamowitą motywację! Chcę się jak najwięcej uczyć i robić postępy
    Pozdrawiam

  2. #5227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    GW
    Postów
    1

    Wink Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich bardzo serdecznie . Nazywam się Wiktoria i dopiero zaczynam przygodę z tipsami żelowymi wcześniej zakładałam tipsy ale bez żelu szło mi całkiem nieźle więc postanowiłam zrobić krok do przodu, a mam 17lat ;D forum bardzo mi się podoba i mam nadzieje, że uzyskam tu odpowiedzi na wszystkie swoje pytania ;D

  3. #5228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich
    Mam na imię Dominika, swoją przygodę z paznokciami dopiero zaczynam, jestem jak na razie laikiem w tym temacie , ale myślę, że to się niedługo zmieni. Na dzień dzisiejszy robię tylko sobie pazurki hybrydowe, myślę nad jakimś super fajnym kursem od podstaw i moje pytanie - jaki kurs byście polecali?
    Pozdrawiam serdecznie

  4. #5229

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    siemanko dziewczęta

  5. #5230
    Debiutantka Avatar pmadziq
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Pet Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich serdecznie,
    Mam na imię Magda i mam 18 lat.
    jestem laikiem w kwestii paznokciowych. Chciałabym się nauczyć przedłużać paznokci na formie z szablonu. Na razie oglądam filmiki z yt, ale ciężko jest znaleźć coś wartościowego. Mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedzi na nurtujące pytania.
    Pozdrawiam wszystkich i przesyłam buziole.

  6. #5231
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich.
    Właśnie rozpoczynam przygodę z pazurkami żelowymi. Na dzień dzisiejszy uczę się na sobie, ale w najbliższym czasie wybieram się na kurs. Z wykształcenia między innymi jestem kosmetyczką. Ale prawdziwa przygoda z pazurkami rozpoczyna się dopiero teraz.

  7. #5232
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej wszystkim

    Mam na imię Aneta i to mój pierwszy raz na tym forum. Bardzo spodobało mi się ostatnio robienie paznokci, dlatego postanowiłam przyjść tutaj i pogadać z bardziej doświadczonymi )))

  8. #5233

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witajcie!

  9. #5234
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej
    Mam na imię Edyta. Przedłużeniem paznokci oraz rzęs zajmuję się od dobrych kilku lat. Jestem nowym użytkownikiem natomiast forum jest mi znane od dlugiego czasu
    Pozdrawiam wszystkie koleżanki po fachu

  10. #5235
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam
    Mam na imię Justyna, mam 34 lata. Zawsze miałam fiśka na punkcie paznokci. Robię sobie sama hybrydy od 1,5 roku.
    Czytałam często to forum.Jeszcze wiele muszę się nauczyć.Cieszę się że w końcu odważyłam się zalogować.POZDRAWIAM SERDECZNIE !

  11. #5236

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej, świetnie że masz takie samozaparcie i dajesz radę !

  12. #5237
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cytat Napisał ramilla Zobacz post
    Hej, świetnie że masz takie samozaparcie i dajesz radę !

    Jakoś daję radę,robię sobie i koleżankom.Metoda prób i błędów,do wielu rzeczy sama doszłam, ale mam jeszcze wiele pyyyyyytań.Na forum szukam odpowiedzi bo często posty się powtarzają.Ukłony dla wszystkich dziewczyn za cierpliwość

  13. #5238
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie

  14. #5239
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich.
    Mam na imię Paulina stylizacją paznokci zaczęłam zajmować się od tamtego roku. Na początku zajmowałam się japońskim i hybrydami teraz natomiast zrobiłam sobie kurs na przedłużanie paznokci.

  15. #5240
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam,
    Mam na imię Justyna i mam 23 lata. Dopiero od niedawna robię paznokcie żelowe i mam nadzieję, że tutaj się podszkole;-) niedługo będę technikiem usług kosmetycznych jeżeli chodzi o paznokcie żelowe to mam dużo pytań i liczę na wasze nieocenione rady

  16. #5241
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tczew
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam
    Mam na imię Jagoda, 22 lata, zaczynam przygodę z pazurkami żelowymi, jak na razie na kurs się nie wybieram, bo zwyczajnie nie mam na to czasu przez pracę, ale w przyszłości chciałabym go zrobić. Jak na razie tylko malowałam paznokcie koleżankom. Czuję, że w pewnym stopniu jest to moja pasja i chciałabym się rozwijać Mam nadzieję, że razem z wami będzie mi łatwiej. Pozdrawiam

  17. #5242
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich serdecznie! W temacie paznokci jestem świeżakiem, jednak z dużym zapałem. Forum przeglądam od jakiegoś czasu i tak wasze wypowiedzi i to, że jesteście ogromnie pomocne zachęciło mnie do zarejestrowania się. (Muszę przyznać, że jestem trochę podekscytowana, bo to chyba "moje" pierwsze forum w życiu )

  18. #5243
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam Panie Panowie tez!?

  19. #5244

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich

  20. #5245
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Deutsch Krefeld
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    witam wszystkich serdecznie nazywam się Margareta i zaczynam przygodę z pazurkami mam nadzieję że znajde tutaj wiele fajnych i ciekawych odpowiedzi na dręczące mnie pytania.

    ---------- Dodano o godzinie 16:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:14 ----------

    witam to tak jak ja pozdrawiam

  21. #5246
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wsztstkich mam nadzieje, że to forum również i mi pomoże w wielu kwestiach. Pozdrawiam wszystkh

  22. #5247
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam! Co prawda już przywitałam się w wątku "Mój pierwszy raz", gdzie umieściłam swoje pierwsze prace. Prywatnie mama niespełna 3-letnij Lili i żona

  23. #5248
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Ja również wszystkich bardzo serdecznie witam
    zdobieniem paznokci interesuję się od dawna, mam nadzieję że doszkolę swoje umiejętności podpatrując bardziej doświadczone koleżanki

  24. #5249
    Debiutantka Avatar olimpia
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam

  25. #5250
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Witam wszystkich

    Witam was mam na imię Ania mam 25 lat jestem lic.kosmetologiem i mieszkam w Londynie. Niedawno otrzymałam ofertę pracy w polskim salonie i jak się okazało mam się tam również zajmować stylizacja paznokci, mam zrobiony kurs metody żelowej i hybrydowej niestety nie mam doświadczenia i troszkę się boje , ale mam nadzieje że mi pomożecie poczuć się pewniej i będę miała same zadowolone klientki Pozdrawiam Kochane!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy raz
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 709
    Ostatni post / autor: 26-04-2018, 09:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •