Pokaż wyniki 1 do 25 z 62

Temat: Primer kwasowy??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Primer kwasowy??

    Powiedzcie mi dziewczyny czy primera kwasowego używać tylko do metody akrylowej czy przy żelkach też można
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    tez go uzywam do zeli ...

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    no właśnie też sie ostatnio zastanawiałam który lepszy do żeli a który do akryli i jaka jest różnica wiem tylko tyle ze bez kwasowy daję sie tak w miarę proporcjonalnie do plytki i nic nie czuć a kwasowy daje sie ledwo co w jedno miejsce i sam sie "rozpłynie" nie wolno o na skórki przypadkiem dać, i trochę "grzeje" w pazurek...

    dacie rade pomoc

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    no super ślicznie dziękuję - jak annamonek nasz poleca to bez strachu będę używać
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    tak kochana ale pamietaj ze bardzo delikatnie go nakladasz lepszy jednak jakby nie bylo jest ten bezkwasowy ale jak nie masz tamten rowniez nie zaszkodzi na srodeczek pazurka i sie sam rozleje i oczywisccie musi wyschnac jak zaczniesz nakladac mase bo beda zolkly,odchodzic moze masa i to tylko na naturalna plytke..Ja tak na prawde czasami daje czasami nie kiedys wogole nie bylo primera do zelu i tez sie trzymaly..

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    tak kochana ale pamietaj ze bardzo delikatnie go nakladasz lepszy jednak jakby nie bylo jest ten bezkwasowy ale jak nie masz tamten rowniez nie zaszkodzi na srodeczek pazurka i sie sam rozleje i oczywisccie musi wyschnac jak zaczniesz nakladac mase bo beda zolkly,odchodzic moze masa i to tylko na naturalna plytke..Ja tak na prawde czasami daje czasami nie kiedys wogole nie bylo primera do zelu i tez sie trzymaly..
    no własnie chciałam tez namienić, że jak pracowałam na żelach RENDEZVOUS a teraz na basic'u to one w ogóle nie potzrbuja primera mało tego nawet nie potzrebuja odtłusczczacza czy cleanera (ja to ich nawet nie rozrózniam powiem szczerze bo ich nie używam)
    zamiast tego mogę powiedzieć bo robię tak od lat do przemywania warstwy dyspersyjnej (w przyp firm RENDEZVOUS i BASIC) uzywam spirytusu salicylowego z apteki za 2,50zł

  7. #7

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja szukam odpowiedniego dla siebie i nie mogę znaleźć

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja wcześniej próbowałam pracy na bonderach silcare i było w miarę ok, ale przy zdejmowaniu okazywało się że niewielkie zapowietrzenia się zawsze robiły, ostatnio na szkoleniu miałam przyjemność użyć indigo i żel (jednofazówka la femme) trzymał jak beton aż do zdjęcia bez żadnego zapowietrzenia. Po szkoleniu (żeby nie było, że z niedouczenia to powietrze ) zrobiłam kilka stylizacji na silcare i niestety zapowietrzenia się pojawiły
    Polecam więc indigo, mam zamiar całkowicie się na niego przerzucić

  9. #9
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja polecam z Nsi również .natomiast kilka razy probowalam z Silcare to średnio jakościowo i kwasowy i bezkwasowy miałam tez z Dobrejrady tez bez szalu nie sa one zle ale tez bez rewelacji.dla mnie obecnie Nsi.

  10. #10
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Spróbuj Silcare.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Primer
    By mysz in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni post / autor: 09-12-2011, 09:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •