Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 62

Temat: Primer kwasowy??

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar Sweetestgirl13
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    jasne ze nie bo wtedy podchodzi powietrze kochana
    poczekaj az wyschnie chyba ze tego nieumiesz odroznic bo mimo to primer bezkwasowy sie zawsze blyszczy to kup sobie kwasowy i juz nie bd miala z tym problemow

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Mam kwasowy ale nie zawsze zwracałam na to uwage

  3. #28
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    kwasówki mają to do siebe że MUSZĄ odparować

    jeśli nie wiesz jak ma wyglądac płytka po odparowanym primerze to zrób sobie tak:
    przygotuj pazura (matowienie, odpylenie) i przemyj go zmywaczem z acetonem-zobaczysz że płytką bedzie bardzo "sucha"

    tak właśnie ma wyglądac płytka przed nałozeniem akrylu/żelu po odparowaniu primeru kwasowego

    primer bezkwasowy jest bardziej "kłopotliwy' bo pozostawia "połysk" i ja nigdy nie wiedziałąm czy już odparował czy jeszcze- stąd moje zapowietrzenia- jak sie przerzyciłąm na kwasówkę GN (15ml/22zł Golden-Nails Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci) problem z zapowietrzeniem zniknął

  4. #29
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    jak nalozysz primer kwasowy to zaraz paznokietek robi sie suchy i bialy,potem na to akryl lub zel,ja uzywam primera z ra nails,jestem zadowolona
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #30
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    aaa to ja już wiem czemu u mnie czasem się pojawia zapowietrzenie! Bo primer mi nie wysychał, bo czytałam gdzieś, że to nie ma znaczenia. kurde a tak się starałam, zmatować płytkę, odpylać i odtłuszczać, a błąd popełniałam w primerze hehe ;D olśniło mnie, dzienks laski

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    kurczaczki i mnie też olśniło! Ha jajca jak berety...

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar karolaj.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Góra
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja używam do żelu jak i akrylu

  8. #33
    Rozkręcanko Avatar niuniadagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    łódż
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja również i do akrylu i do żelu tylko używam bez kwasowego

  9. #34
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Ja wolę kwasowy, kumpeli zamówiłam bez kwasowca i jakoś tak... no nie wiem, kwestia przyzwyczajenia. Mi kwasowy bardziej podchodzi chyba ze względu na większą pewność i widoczność, że wysechł oraz... zapach Cudowny zapaszek primera i umm nie śmiać się! Lubię nawet jak czasami mam zarysowane skórki (np. ostatnio po inwentaryzacji magazynu u mojego chłopa) to szczypanie
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  10. #35
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Sildre- no nie........ rozumiem zeby wachac liquid, sama sie czasem sztacham, taki przyjemny zapaszek ale moj primer SMIERDZI. mam z alle, nie wiem czy primery sie roznia zapachami, ale tego nie znosze ;p

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Hihihi kochana to ja rozwieję Twoją nadzieję, bo ja właśnie mam z Alle cudo! cudo!
    Szczerze mówiąc teraz zaczęłam się bać, może to nie pasja a uzależnienie po prostu hehehe
    Orazzzz... aż się boję co to będzie jak kiedykolwiek dorwę się z nosem do liquidu

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  12. #37
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    no to mnie zagielas z tym primerem

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    mam pytanko czy taki primer jest dobry do moich cienkich paznokci? czy to tylko taki pic na wodę że jest taki dobry?dekorynka I-NAILS PRIMER MAX 10ml (1394692289) - Aukcje internetowe Allegro

  14. #39
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja Ci niestety nie powiem czy będzie on dobry, po prostu nigdy nie miałam ani nie mam żadnego produktu I-nails, ale myślę że powinien być ok, dziewczyny na forum pracują na tej firmie i sobie chwalą.
    Jeśli o mnie chodzi to na początku używałam z Perfect Lady odtłuszczacz do płytki i primer bezkwasowy i było nawet ok, powietrze się zdarzało. choć może to była moja wina bo nie potrafiłam dobrze przygotować płytki. Obecnie stosuję kwasówkę z Goldena i sprawuje się świetnie, nic się nie dzieje z paznokciami, żel czy akryl trzyma super. Także ten produkt mogę polecić. Ja czytałam właśnie opinie na jego temat, a ostatecznie do zakupu przekonały mnie inne forumowiczki. I miały rację
    Ostatnio edytowane przez asia ; 11-01-2011 o 19:30 Powód: korekta wypowiedzi ;)

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    No właśnie czekam na jakieś opinie na ten temat. Mam bardzo cienką płytkę jak papier od akryli ,no i są to problematyczne paznokcie no i nie wiem czy jest dobry taki primer? dziewczyny powiedzcie coś na jego temat stosowała go któraś?

  16. #41
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak delikatny primer kwasowy...w tym przypadku może lepszy by był bezkwasowy?
    najlepiej na taką płytkę założyć delikatną stylizacje i uzupełniać regularnie to ta zniszczona część odrośnie a wyrośnie nowa, niezniszczona albo dobra odżywka....



  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Dziewczyny, to jak to jest? Z tego wątku wyczytałam, że do używania o wiele lepszy jest primer kwasowy. No i kupiłabym sobie go, ale boję się że on bardzo zniszczy moje paznokcie... Nie są one jakieś super cienkie, no ale są dosyć słabe i nieraz się łamią. Dlatego nie wiem który byłby dla mnie lepszy? Możecie coś doradzić?

  18. #43
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    ja mam kwasowy i nie widzę różnicy, żebym miała bardziej zniszczoną płytkę, a moje naturalki do okazu zdrowia nie należą kwasówki nie zamieniłabym na inny
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  19. #44
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Ooo szybka jesteś
    Czyli jednak pewnie wezmę tą kwasówkę, jeśli nic się szczególnego z paznokietkami nie dzieje

  20. #45
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Gdyby taki primer bardzo niszczył to instruktorki czy osoby które robią pazury wiele lat całkiem by straciły płytkę i łyse paluszki miały hehe spokojnie możesz kupić kwasówkę



  21. #46
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Hihi Dziękuję kochane za tak szybkie i miłe odpowiedzi

  22. #47
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Dziewczyny, robiłam zamówienie z AP i zamówiłam też primer kwasowy, wszystko super, tylko kiedy przyszła paczka (a wiadomo, mamy zimę=mrozy) to primer mi w środku zamarzł, kryształek się zrobił. Postawiłam go na kaloryferze gorącym i po jakimś czasie się roztopił (pędzelek rozwalony i pływają w nim też jakieś białe frędzle, jakby coś się wytrąciło z roztworu). Myślicie, że mogę go używać, czy stracił swoje właściwości?
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  23. #48
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Tez mialam to samo. Zamowilam tu u mnie kwasowy, tez mi sie zamrozil, tez pedzelek sie rozwalil i tez cos plywalo w srodku. Ja przelalam do czytej butelki z nowym pedzelkiem, jednak jakis pylek zostal, nie wiem co to Uzylam go juz na sobie i odparowal, nic tez mi na drugi dzien nie odpadlo i do teraz sie trzymia
    Agnieszka

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    myślę że jak się pędzelek rozwalił, to może to co pływa to resztki kleju, które go usztywniały. W takim razie wezmę strzykawkę i też go przeleję do innej buteleczki. Tylko boję się, czy nadal ma takie właściwości jak powinien.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #50
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Primer kwasowy??

    Cytat Napisał Gość Zobacz post
    ja miałam silcare, ale dla mnie to "półkwasówka" bo zapach miał , ale słabszy niż zwykła kwasówka a płytka była "wilgotna"

    ja nie byłam z niego zadowolona

    No właśnie ja też się zastanawiałam co jest, że płytka jest wilgotna i nie chce schnąć, teraz już będę wiedziała.

    Właśnie mi się kończy primer, i będę musiała zakupić nowy, chyba już nie wrócę do silcare po ten produkt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Primer
    By mysz in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni post / autor: 09-12-2011, 10:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •