Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 188

Temat: [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

  1. #1

    Domyślnie [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Niniejszym informujemy, iż Firma Sun Flower ogłasza WIELKI KONKURS wysyłkowy NailArt pod hasłem:
    „Letnie Impresje”
    Aby wziąć w nim udział, prześlij do dnia 30.08.2009r komplet 5 tipsów w rozmiarze „4” ze zdobieniami o tematyce „Letnie Impresje” wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres siedziby głównej:
    Sun Flower
    Ul. Lubelska 10
    71-043 Szczecin


    Łączna wartość puli nagród:
    30 000 zł
    Pierwsze 23 miejsca mają nagrody GWARANTOWANE!
    Zapraszamy do udziału!
    Regulamin Konkursu
    organizowanego przez firmę
    Sun Flower

    Postanowienia wstępne

    1. Organizatorem konkursu jest firma Sun Flower.
    2. Firma Sun Flower zastrzega sobie prawo przetwarzania i wykorzystywania nadesłanych do konkursu paznokci oraz danych na wszystkich polach eksploatacji.
    3. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu.
    4. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.


    Warunki zgłaszania prac konkursowych

    1. W konkursie może wziąć udział każda osoba która ukończyła 18 lat.
    2. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie samodzielnie wykonane prace. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca paznokcie ze zdobieniami, jest jego jedynym autorem.
    3. Paznokcie, które biorą udział w konkursie mogą być zdobione dowolną techniką.
    4. Do stworzenia pracy konkursowej mogą zostać wykorzystane dowolne elementy zdobnicze oraz preparaty.
    5. Do stworzenia pracy konkursowej nie można wykorzystywać techniki airbrush.
    6. W konkursie biorą udział jedynie zdobienia wykonane na 5 tipsach w rozmiarze „4” w kompozycji według zdjęcia:



    1. Jeden uczestnik może zaprezentować kilka prac konkursowych, każda będzie rozumiana jako osobne zgłoszenie.
    2. Na jedną pracę składają się komplet - 5 sztuk tipsów w rozmiarze „4” z wykonanymi zdobieniami w tematyce „letnie impresje”.
    3. Uczestnik konkursu, składając swój podpis na Formularzu zgłoszenia oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do wykonanej pracy i przenosi je na firmęSun Flower w zakresie niezbędnym do jego publikacji i/lub innego rozpowszechniania oraz dokonywania jego opracowania w stopniu, jaki firma Sun Flower uzna za stosowny i wskazany dla prawidłowej realizacji założeń konkursu. Autorskie prawa majątkowe zostają przez uczestnika konkursu przeniesione nieodpłatnie na firmę Sun Flower bez ograniczeńczasowych i terytorialnych, we wszelkich materiałach promocyjnych i reklamowych, bez względu na sposób ich zwielokrotniania i wprowadzania do obrotu; według ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
    4. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych: imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celach marketingowych Firmy Sun Flower.
    5. Organizatorzy nie są zobowiązani do zwrotu nie wykorzystanych prac konkursowych. Uczestnikami konkursu nie mogąbyćosoby współpracujące z organizatorami i/lub członkowie ich najbliższej rodziny.

    Zgłoszenia

    1. Zgłoszenie, oprócz kompletu 5 tipsów ze zdobieniami, powinno zawierać również opis wykonania: wykorzystaną technikę przedłużania paznokci, elementy zdobnicze, wykorzystane preparaty.
    2. Prace należy zgłaszać listownie. Do przesyłki powinien być dołączony wypełniony formularz zgłoszeniowy.
    3. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30 sierpnia 2009 roku.


    Kryteria oceny prac konkursowych

    1. Prace konkursowe będą oceniane według obiektywnie wyznaczonych kryteriów na które składa się:
      1. Zgodność z tematem konkursu
      2. Kompozycja zdobienia
      3. Poprawność techniczna
      4. Przejrzystość i estetyka pracy
      5. Oryginalność pomysłu
      6. Wrażenie ogólne, końcowy efekt pracy

    2. Wszystkie wymienione wyżej kryteria będą brane pod uwagę w równym stopniu, jako jedna szósta całkowitej oceny.


    Jury konkursu

    1. Organizator powołuje skład jury spośród osób reprezentujących wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenia w zakresie przedłużania oraz stylizacji paznokci.
    2. W skład jury wchodzą szkoleniowcy, instruktorzy stylizacji paznokci oraz stylistki paznokci z wieloletnim doświadczeniem.
    3. Jury konkursu pracuje niejawnie, a jego decyzje są ostateczne.


    Wyniki konkursu oraz nagrody

    • Rozdanie dyplomów oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniach 19-20 września 2009 na targach Nailpro Show w Hotelu Gromada, ul. 17 Stycznia 32, Warszawa


    • Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagrody telefonicznie do dnia 15 września 2009r.
    • Lista nagrodzonych osób będzie dostępna w siedzibie organizatorów oraz umieszczona na witrynie internetowej Sun Flower (SUN FLOWER - żel, akryl, porcelana, ozdoby do paznokci - START) w dniu 15 września 2009 r.
    • Prace nagrodzone będzie można oglądać na stoisku firmy Sun Flower.
    • Spośród nadesłanych prac konkursowych zostaną wyłonione trzy zwycięskie komplety zdobień. Zwycięzcom zostanie przyznane pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz Prezes firmy Sun Flower osobiście wręczy dyplomy. Dwadzieścia kolejnych miejsc otrzyma wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia.
    • Całkowita wartość puli nagród i wyróżnień, przeznaczonych przez organizatorów, na wygrane wynosi 30 000,00 zł. Nagrody w konkursie stanowią zestawy do przedłużania i stylizacji paznokci firmy Sun Flower o wartościach:
      1. I miejsce - 6000 zł w tym 600zł nagrody pieniężnej przeznaczonej na pokrycie podatku oraz 5400zł -wartość zestawu produktów firmy Sun Flower w cenach detalicznych
      2. II miejsce - 4000 zł w tym 400zł nagrody pieniężnej przeznaczonej na pokrycie podatku oraz 3600 zł - wartość zestawu produktów firmy Sun Flower w cenach detalicznych
      3. III miejsce – 2000 zł w tym 200zł nagrody pieniężnej przeznaczonej na pokrycie podatku oraz 1800 zł - wartość zestawu produktów firmy Sun Flower w cenach detalicznych

    • Nagrody w konkursie zostaną ufundowane przez Sponsora Konkursu firmę Sun Flower.
    • Nagrody rzeczowe konkursu nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
    • Podatek od nagród w konkursie, uiszcza Organizator, zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa. Zwycięzca zobowiązany jest do przekazania Organizatorowi niezbędnych danych osobowych w celu prawidłowego rozliczenia podatku od nagrody pod rygorem wstrzymania wydania nagrody do chwili przekazania niezbędnych danych. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy Konkursu w terminie do 14 dni od przekazania Organizatorowi niezbędnych danych osobowych w celu prawidłowego rozliczenia podatku od nagrody.
    • Nagroda główna składa się z części rzeczowej oraz części pieniężnej w kwocie 10% od wartości nagrody rzeczowej, tj. w takiej kwocie, by możliwe było potrącenie z niej bez reszty należnego od zwycięzcy podatku od nagrody. Nagroda gotówkowa nie będzie wypłacana zwycięzcy, lecz pobrana jako podatek zryczałtowany od łącznej wartości nagrody, o którym mowa w art. 41 ustawy o podatku dochodowy od osób fizycznych. Osoby prawne zobowiązane są samodzielnie dokonać rozliczenia należności publicznoprawnych związanych z otrzymaniem nagrody - zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    • Wskazana w ust. 1 powyżej całkowita wartość puli nagród stanowi górną granicę finansowej odpowiedzialności organizatorów z tytułu niniejszego konkursu.
    • Wszyscy uczestnicy konkursu oraz laureaci konkursu, otrzymają dyplomy z podziękowaniem za wzięcie udziału w konkursie.


  2. #2
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    ciekawy konkursik i mozna poszalec kreatywnie
    i fajnie ze na tipsach bo na pewno nie znalazlam bym modelki na cos takiego (u mnie to wiekszosc frenche chce)

  3. #3
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    moze sprobuje bo to na tipsach takze moge posiedziec wieczorami sama z soba haha

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    jupiz pewnością wezmę udział
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Jakie nagrody Szok
    Chyba się skuszę, bo tak jak pisze rudi80 można poszaleć, a klientki ciągle tylko french.

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    też chyba coś pokombinuję


  7. #7
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    ja widzialam juz ten konkurs ale nie mialam jak i kiedy o tym wkleic;/ no ja tez juz zaczynam działac

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    tez widzialam o tym konkursie.. super sprawa a nagrody naprawde szokuja

  9. #9
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Ja tam coś w sobotę wymyślę hi hi hi
    SZCZĘŚLIWA

  10. #10
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    a ja mysle ze dzisiaj na rozluznienie hehe moze uda sie cos wymacic stylistce z malym stazem bo az miesiecznym hehe
    myślicie ze nie mając kolorowych żeli też moge spróbować

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Pewnie że możesz przecież możesz użyć do zdobienia co chcesz
    A tak poza tym to gratuluje rangi stylistki
    SZCZĘŚLIWA

  12. #12
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    jak mam to rozumiec - 5 pazurkow - zdobienie zeby wspolgralo ale kazde inne taaak?

  13. #13
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    też chyba coś pokombinuję
    Niunia '1.W konkursie może wziąć udział każda osoba która ukończyła 18 lat. ' niestety my nie tym razem...

    ________________________________________


  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Niunia '1.W konkursie może wziąć udział każda osoba która ukończyła 18 lat. ' niestety my nie tym razem...
    ups.... nie doczytałam .... Powiem mamie żeby napisała, że to ona robiła nie no żartuję.... szkoda, ale jednak i tak bym chyba nie zrobiła tej pracy po prostu z braku chęci...


  15. #15
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    jak mam to rozumiec - 5 pazurkow - zdobienie zeby wspolgralo ale kazde inne taaak?
    no właśnie ja też tego nie rozumiem...

  16. #16
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    cos mi sie wydaje ze moje reczki zajma sie praca

  17. #17
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    jak mam to rozumiec - 5 pazurkow - zdobienie zeby wspolgralo ale kazde inne taaak?
    ja mysle , ze to ma byc jedna kompozycja na pieciu tipsach

  18. #18

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    też tak sądzę

  19. #19

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    ciekawe ciekawe hmmm jest jeszcze miesia wiec mozna cos pokombinowac

    ---------- Dodano o godzinie 18:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:39 ----------

    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #20
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    co w tym zdjęciu jest takiego niezwykłego że napisano 'w kompozycji wg zdjęcia' ?

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Może chodzi o to że kompozycja tych 5 tipsów ma byc spójna tematycznie. A nie każdy calkowicie inny...

  22. #22
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Rewelacja Coś się pokombinuje A jakie nagrody! SZOK!
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  23. #23
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Może chodzi o to że kompozycja tych 5 tipsów ma byc spójna tematycznie. A nie każdy calkowicie inny...
    tez mi sie wlasnie tak wydawalo
    maja wspolgrac ze soba a nie kazdy inny

  24. #24
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    To ja może też spróbuję i mam nadzieje, że wygra ktoś z naszego forum

  25. #25

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    To ja może też spróbuję i mam nadzieje, że wygra ktoś z naszego forum

    fajnie by było
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •