Pokaż wyniki 1 do 25 z 216

Temat: Manicure japoński

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Cool Manicure japoński

    Wiem ze jest to pielegnacja paznokci polegajaca na wcieraniu specjalnej pasty, posypywaniu przeznaczonym do tego pudrem i wypolerowaniu, przez co uzyskuje sie piekny polysk paznokci i ich utwardzenie.
    czy ktorac z was robila juz taki manikur i moze podzielic sie doswiadczeniem, albo macie jakies tutki, czy tez filmiki na ten temat?

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar marta_1406
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    bardzo ciekawa metoda, ale niestety nic o niej nie slyszlam

  3. #3
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    słyszałam o tym ale wiem tylko tyle co ty.. że wciera się specjalną pastę

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    nic nie wiem
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    To sie nazywa buffing cream,uzywa sie to tylko do pazurkow naturalnych,naklada sie niewielka ilosc na pazurek i poleruje polerka z irchy.

    ---------- Dodano o godzinie 21:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:41 ----------

    Krem nadający połysk SuperNail Buffing Cream 35g - Kangoo.pl - wyszukiwarka sklepów internetowych

    I z tego co tu pisze do akrylowych.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    to nie to. To o czy ja mowie to jest na bazie wosku pszczelego
    www.p-shine.com

    najbardziej zalezy mi na opiniach osob stosujacych te metode, ale dzieki za starania

  7. #7
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    na jednym z forum niemieckich przeczytalam , ze ponoc jest tam jakis skladnik niedozwolony do uzytku w Niemczech. Niestety nie wiem jai jest sklad, wiec nie moge porownac z ta lista. Czy ktoras z posiadaczek tego cuda, poglaby przepisac skladniki z jakich jest zrobiony?

  8. #8
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    czy ktoś jużwypróbował ten zabieg bo mnie też kusi;p

  9. #9
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Drogie Panie. Postaram się co dwa tygodnie zdawać relację z postępów w regeneracji paznokci jednej z moich klientek. Od wczoraj mam zestaw i dzisiaj robiłam ten zabieg Pani, której bardzo się rozdwajają paznokcie i kruszą. Efekt po zrobieniu jest rewelacyjny. Paznokcie mają przepiękny różowy kolor i niesamowicie się błyszczą. Takiego efektu nie da się uzyskać zwykłym wypolerowaniem polerką.

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Iwonko a robiłas jakis kurs z tego manicure
    Nie miałam jeszcze z tym stycznosci..a powiem szczerze ze dosc mnie to ciekawi..
    czy jest to trudne bo tam jakies pasty sa i wogóle..

  11. #11
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Tak Skarbie, przeszłam przeszkolenie i dostałam certyfikat na wykonywanie tego zabiegu. Nie jest to trudne, ale trzeba opanować kilka ruchów. W zestawie znajdują się dwa pojemniczki. W jednym jest pasta (wyglądem i konsystencją przypomina drożdże), w drugim sprasowany puder. Są też dwie polerki: jedna zielona do pasty, druga różowa do pudru, oraz szpatułka i malutkie pilniczki do zmatowienia płytki paznokci.
    Najpierw robi się normalnie manicure, czyli opiłowuje paznokcie i odsuwa skórki. Trzeba zmatowić płytkę paznokci, ale wszystko w jednym kierunku (nie wolno machać w prawo i w lewo). Potem na łopatkę nabiera się odrobinę pasty i rozsmarowując przenosi się na zieloną polerką. Polerkę dokłada się do paznokcia i dość mocnymi ruchami wsmarowuje się, oczywiście też w jednym kierunku, aż cały paznokieć będzie pokryty i zacznie się błyszczeć. To zabezpieczamy pudrem, który nabieramy na różową polerką pocierając nią o puder i robimy to samo co z pastą. Na koniec oliwka w skórki i powtórka za dwa tygodnie. Tyle że przy uzupełnieniu matowimy tylko odrost, ale pastę i puder nanosimy na cały paznokieć.
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 04-02-2010 o 19:54

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Manicure japoński w Kielcach

    Witam i zwracam się z ogromną prośbą! Czy ktoś wie gdzie/u kogo można mieć robiony manicure japoński w Kielcach? Jedynie znalalam salon Benessere na dużej, a ta lokalizacja zupełnie mi nie odpowiada. Na necie nie udało mi się nic więcej znaleźć... POMOCY dziewczyny proszę!

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    Nic sie nie zmywa. Daje sie na nia...

  14. #14

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    "zaleca się do łamliwych paznokci, wciera się pastę z witaminami B5, A+E, krzemionki i pyłku pszczelego"

    hmmm...ciekawy zabieg, też nic o nim nie słyszałam wcześniej, taki wzmacniający swoje własne paznokcie, nic się nie nakleja i maluje...tu można coś więcej przeczytać na ten temat: Manicure Japoński, Stylizacja paznokci żelowych - Pielęgnacja dłoni Artnail Kraków

  15. #15
    Debiutantka Avatar Riboq
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    Odkopię temat.
    Szukam sposobu na pękający paznokieć. Mam uszkodzoną macierz i przez jednego, durnego kciuka nie mogę zapuścić nawet 5 mm pazurków. Do tej pory nie miałam problemu z paznokciami, ale od dwóch lat dostaje już białej.
    Szukam jak najmniej inwazyjnego rozwiązania. Hybryda nie wzmacnia wystarczająco, żel LEDowy się nie trzyma. Teraz zastanawiam się nad fiberglassem, ale najpierw chciałam przekopać sieć za czymś naturalnym, żeby naklejać jak najmniej.
    Czy manicure japoński wzmocni paznokcia na tyle, żeby wygrać z uszkodzoną macierzą?

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    Ja cenie manicure hybrydowe głównie za to, że pazurku szybko schną. Jak pewnie każda żyje w biegu, a w biurze jestem na pierwszym froncie, więc muszę wyglądać, a nie mogę się spóźniać.

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    Miałam hybrydy, byłam zadowolona, ale chciałam bardziej iść w stronę naturalności, dlatego polecam manicure japoński Byłam w salonie ale zapłaciłam jak za zboże, a sam zabieg mi się spodobał, ale mnie nie stać na takie latanie do salonów (mam 40 km do kosmetyczki). Osobiście polecam https://wieczniemloda.com/produkt/ma...ski-zestaw-iii
    ten zestaw, jest w porządku cenowo, starczy mi na baaaardzo długo, paznokcie wyglądają jak z salonu. Nawet taki laik jak ja sobie poradziłam

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Wawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure japoński

    mam nietypowe pytanie: czy tą pastę można nakładać zwykłą polerką? piszą że w zestawie jest taka ze skóry jelonka, a takiej nie chcę używać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Manicure Caviar/ Fish Egg Manicure
    By stefcia92 in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 09:36
  2. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11
  3. [09.10.11 Rzeszów] Warsztaty Manicure hybrydowego
    By Elizabeth76 in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 21:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •