Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 216

Temat: Manicure japoński

  1. #101
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    dołączam sie do pytania natki_23

  2. #102
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Ja też chciałabym wiedzieć jak mogę poznać, czy nie dałam się nabrać. Pewnie, że mogę ufać lub nie sprzedawcy, ale chciałabym też móc się osobiście przekonać, czy oby mojego sprzedawcy ktoś nie zrobił w balona
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  3. #103
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    Ivonna a gdzie robiłaś kurs? i jaka cena zestawu i szkolenia?
    Ja nie Iwonka ale moze pomoge byłam na warsztatach mistero milano kupujac u nich taki zestawik przyjezdzają do ciebie pokazuja na czym to polega i jak chcesz to otrzymujesz certyfikat który kosztuje 50zl

  4. #104
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Na pewno można poznać po cenie, nie może być za niska- co do materiału to w sumie też nie bardzo wiem jak poznać czy to nie podróbka :|

  5. #105
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Mam pytanie do dziewczyn , które wykonują u siebie w salonie manicure japoński. Czy jak klientka sobie zażyczy manicure japoński i parafinę to można to razem wykonać i jaka kolejnosc czy manicure pierwszy potem parafina czy odwrotnie

  6. #106
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Ela oczywiście że możesz wykonać parafinkę zarówno przed i po zabiegu. Jeśli wykonujesz przed musisz bardzo dokladnie odtluscic paznokietki dlatego tez ja polecam wykonywanie po


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  7. #107
    Szkoleniowiec Avatar Kamilia B.S.
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    u mnie w salonie ta usługa jest dostępna od dwóch lat
    efekt jak dla mnie jest bardziej niż zadowalający
    nie ma się czego obawiać dziewczyny, aplikacja jest łatwa, pasta nie brudzi a pazurki piękne
    mam klientkę która od roku regularnie przychodzi na ten manicure, bo jest zakochana w efekcie; zrezygnowała całkowicie z malowania pazurków, bo jak sama twierdzi "po co? skoro są piękne i wszyscy pytają czym maluje, że tak pięknie błyszczą"
    dodatkowo wykonując masaż polerkami powodujemy, że paznokcie są lepiej ukrwione, a tym samym lepiej odżywione (przez organizm) dzięki czemu rosną szybciej i zdrowsze

    nie rozumiem tylko za bardzo dlaczego nie można zastosować po zdjęciu przedłużenia...
    ja owszem stosowałam manicure japoński po zdjęciu żelków czy akrylu i nie było kompletnie żadnych problemów (poza tym, że efekt nie był już tak powalający)
    ale jeden warunek! masę trzeba zdjąć b. ostrożnie -paznokcie nie mogą być przepiłowane, czy uszkodzone i matowimy je delikatnie już tylko tam gdzie błyszczą
    powodzenia
    Instruktor i Dystrybutor GNC tel.: 603-843-209
    "Kami-Art studio" pełna stylizacja dłoni i paznokci
    Kraków CHT ul. krzywda 1/302

  8. #108
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    ja robicie uzupełnienie tego japońskiego manicure. Czy masę kładzie sie tylko na odrost ,czy zmatowic cały paznokieć i na całość

  9. #109
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Elax wykonujemy tak samo jak pierwszy zabieg matowimy pazurka i nakładamy od poczatku preparaty


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  10. #110
    Debiutantka Avatar anulka012379
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nijmegen-Holandia
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Witajcie kobietki...
    Musze pochwalic " Japonczyka ",bardzo sie sprawdza odkad wyprobowalam go na sobie i niektorych moich klientkach,ktore nie robia stylizacji zadnych..Otworzylam domowy salonik (mieszkam obecnie w Holandii),troche jest tutaj inaczej ze stylizacja,wiec nastawilam sie raczej na pielegnacje naturalnej plyki...tak wiec wyprobowany japonczyk jest i efekty
    sa naprawde fajne..pozdrawiam

  11. #111
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    JA CHCIEĆ ZESTAW
    Wydaje mi się że to może być na prawdę hit ! Wile starszych Pań da się namówić na zabieg ,który poprawi kondycje ich pazurków i nada im estetyczny ,nieodważny wygląd przez wiele dni

  12. #112
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Ja tez na dniach bede zamawiac, ten zestawik i mysle ze bedzie to ,,chodliwy,, zabieg poniewaz tutaj duzo kobiet nie moze miec akrylkow lub zeli ze wzgledu na prace.Ale jak bedzie przekonam sie za jakis czas

  13. #113
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Zaglądajcie do naszego e-sklepu specjalnie dla Was zrobimy weekendową promocję specjalną


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  14. #114
    Debiutantka Avatar Krysica
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Jestem akurat po kursie manicure japońskiego,dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy,myślałam jednak ,że jest to lżejsze w wykonaniu, troche trzeba się przy tym namęczyć.Robiłam trzem osobom na kursie i były one zadowolone,pazurki faktycznie lśnią się mocno,ale ile to lśnienie wytrzyma na paznokciu to nie wiem.Uważam jednak,że sprawdzi się ta nowość na rynku i klienci byliby z takiej usługi zadowoleni,tym bardziej,że można tan manicure japoński traktować jako odnowe po zakładaniu sztucznych paznokci.

    ---------- Dodano o godzinie 23:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:40 ----------

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post


    dostałam dokładnie taki zestaw do maniciuru japonskiego. Ale powiem Wam szczerze, że dalej mnie nie przekonał. Za dużo papraniny z tymi pastami. Jakoś nadal nie jestem przekonana
    Na takim zestawie się szkoliłam.Nie wiem co masz na myśli "papranina".Ja uważam że manicure japoński się sprawdzi,można go traktować jako odnowe paznokci po ściągnięciu sztucznych.Polecam-efekt murowant.

    ---------- Dodano o godzinie 23:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:51 ----------

    Tak,trzeba odczekać jakieś 2 tygodnie,aż paznokcie troche dojdą do siebie.Jestem akurat po kursie manicure japonskiego i polerowanie paznokci przy nakładaniu pasty może być uciążliwe jeśli płytka jest uszkodzona(np.przy zakładaniu sztucznych paznokci)

  15. #115
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    pogubilam sie... albo mi sie niedokładnie wyświetla coś, możliwe..

    chyba właśnie nie można manicure japonskiego od razu po sciągnięciu robic?

  16. #116
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Nooom mi też jakoś tak dziwnie... no, ale dziewczyny wcześniej pisały, że nie można ze względu na dość "zdecydowane" ruchy tymi tam polerkami, co może podrażnić płytkę zaraz po ściągnięciu pazurów. A czy 2 tygodnie to też chyba zalezy od klientki i tego jak jej płytka wygląda i jak się "goi".
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Manicure japoński w Kielcach

    Witam i zwracam się z ogromną prośbą! Czy ktoś wie gdzie/u kogo można mieć robiony manicure japoński w Kielcach? Jedynie znalalam salon Benessere na dużej, a ta lokalizacja zupełnie mi nie odpowiada. Na necie nie udało mi się nic więcej znaleźć... POMOCY dziewczyny proszę!

  18. #118
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    w najnowszym AP też o tym jest i o inny rodzajach manicure

    A który to był numer AP?

  19. #119
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Krok po kroku:
    1.Ściąganie warstwy tłuszczu z płytki przy pomocy zielonej strony polerki (240/240)
    2.Wygładzanie pilnikiem różowym (360/350)
    3.Pastę z zielonego opakowania nakładamy na zieloną polerkę i ruchami półokrągłymi wmasowujemy w płytkę paznokcia, na polerkę nabieramy osobno pastę na każdy paznokieć.
    4.Z pudrem w różowym postępujemy podobnie jak z pastą w pkt3, ale nie musimy już wykonywac tak starannych ruchów wmasowywania.
    5.Czekamy aż polerki wyschną, czyścimy szczoteczką i spryskujemy np.skinseptem.

    Informacje:
    -główny składnik to krzemionka z Morza Japońskiego
    -zabiegi powtarza się co 2 tygodnie (seria to ok2-3 zabiegów, ale można stosowac częściej)
    -połysk utrzymuje się do 2tyg
    -pasta starcza na ok50 zabiegów
    -zabieg ma charakter leczniczy
    -należy unikać nakładania lakieru po wykonaniu zabiegu
    -zabieg wykonujemy po wszelkich innych lub osobno (czyli już po innych manicure, parafinie etc.)
    -zabiegu lepiej nie wykonywać po ściagnięciu przedłużanych paznokci

    źródło: moje własne notatki z wykładów NailCenter


    A tu artykuł z AP, o który pytałaś:
    Wykonanie profesjonalnego manicure jest prawdziwym majstersztykiem. Doświadczeni styliści paznokci wiedzą, jak wiele czasu i pracy należy poświęcić na naukę podstaw. Chodzi o to, by zabiegi na dłonie i naturalne paznokcie przynosiły oczekiwane rezultaty. Wydawać by się mogło, że przedłużanie paznokci wyparło popyt na tradycyjny manicure, ale to nie prawda. Nie wszyscy mogą lub chcą mieć sztuczne paznokcie. Poza tym wciąż wzrasta ilość panów dbających o dłonie.

    Obecnie zabiegi manicure są bardzo nowoczesne. W niewielkim stopniu przypominają te sprzed lat, gdy moczyło się ręce w mydlinach, piłowało paznokcie metalowym pilnikiem i wyżynało skórki ponad miarę. Profesjonalne kosmetyki o wzmożonym działaniu pielęgnacyjnym na płytkę i skórę są nieodzowne w każdym salonie.

    Jest wiele różnych odmian manicure. Zabiegi te często mają korzenie w różnych kulturach i przypominają wręcz rytuał. Wykorzystuje się różne odmiany masażu dłoni, aromaterapię, koloroterapię. Bez względu na rodzaj wykonywanego manicure, powinniśmy pamiętać o zasadach higieny, o zdezynfekowanych, sterylnych narzędziach, jednorazowych patyczkach do skórek i pilnikach, ręcznikach oraz serwetach.

    Pierwszym etapem zabiegu jest umycie i dezynfekcja dłoni klienta oraz osoby wykonującej zabieg. Następny krok to demakijaż płytki paznokciowej z resztek odżywek bądź lakieru. W końcu wybieramy zabieg manicure:

    ● Tradycyjny. Polega na moczeniu dłoni w roztworze z pastylkami, solami lub olejkami odżywczymi przygotowującymi skórę do zbiegu. Zaletą tego rodzaju manicure jest to, iż skórki zbytnio nie miękną, dzięki czemu nie wycinamy ich w nadmiarze, oraz fakt, że płytka nie jest przesuszona, jak miało to miejsce w przypadku zwykłych mydlin.

    ● Biologiczny. Inaczej nazywany bezcążkowym. Używa się tu produktów na bazie naturalnych składników, wyciągów z ziół i owoców, patyczków drewnianych i pilników krystalicznych lub szklanych.

    ● Spa (wellnes). Zabieg (rytuał), połączony jest z aromaterapią i relaksacją. Przeprowadza się go w odpowiednich warunkach. Elementem nieodzownym są zabiegi pielęgnacyjne i masaże (fot.1).

    ● „Na ciepło”. Szczególnie wskazany zimą lub jako zabieg dla bardzo zniszczonych rąk. W specjalnym podgrzewaczu ogrzewamy emulsję odżywczą, którą dodatkowo można wzbogacić olejkami. Moczymy w niej palce i nakładamy na dłonie (fot.2).

    ● „Na zimno”. Relaks na upalne, letnie dni. Do miseczki z hydromasażem wlewamy chłodną wodę i niepieniącą się kulkę musującą. W tym roztworze przez kilka minut moczymy dłonie (fot.3).

    ● French. Jest to popularna nazwa nie tyle zabiegu, co sposobu pomalowania płytki. Klasyka: biała końcówka i lekko różowy lub beżowy odcień płytki. French występuje w wersji standardowej lub jako wszelkiego rodzaju skosy, szewrony, schodki, itd. (fot.4).

    ● Japoński. Nowoczesny manicure, podczas którego w płytkę wciera się specjalistyczną pastę – glinkę z morza japońskiego o właściwościach intensywnie odżywczych. Pasta rekonstruuje paznokcie, szczególnie łamiące się i rozdwajające. Utrzymuje się na paznokciach przez 2 tygodnie. Po upływie 14 dni zabieg należy powtórzyć (fot.5).

    ● Terapeutyczny. Zabieg regenerujący zarówno dłonie, jak i paznokcie. Przeprowadza się go z użyciem kosmetyków Nail Tek. Dostosowuje się go do potrzeb wszelkiego rodzaju paznokci. Manicure terapeutyczny gwarantuje regenerację i efekt paznokci mocnych jak tipsy.

    Zabieg manicure możemy podzielić na poszczególne etapy:

    Mycie i dezynfekcja rąk. Zmycie starego lakieru. Opiłowanie paznokci delikatnym pilnikiem o ziarnistości powyżej 200 lub specjalnym krystalicznym pilnikiem, przeznaczonym do pielęgnacji naturalnej płytki. Pamiętamy, iż piłowanie należy zakończyć ruchem w jedną stronę, co zamyka łuskę paznokcia. Namoczenie skórek preparatem do zmiękczania, kąpiel w soli musującej, ciepłym olejku lub w balsamie – w zależności od rodzaju zabiegu. Odsunięcie skórek radełkiem, jednorazowym patyczkiem drewnianym, frezem kamiennym lub pilnikiem krystalicznym oraz ewentualne wycięcie niepotrzebnej skóry cążkami. W razie potrzeby wyrównanie powierzchni płytki polerką. Umycie dłoni z pyłu. Odtłuszczenie płytki i pomalowanie bazą pod lakier bądź odżywką. Pomalowanie paznokci, zabezpieczenie topem. Nałożenie olejków odżywczych i kremu, masaż skórek, dłoni.

    Zabiegom manicure często towarzyszą różnorodne zabiegi na dłonie: kąpiele parafinowe, lifting dłoni, złuszczanie naskórka, regeneracja pękających wokół wału skórek, terapie odżywcze, maski regenerujące (fot.6).

    Decydując się na zabieg parafinowy pamiętajmy, żeby najpierw pomalować i wysuszyć paznokcie, gdyż parafina tak mocno natłuszcza płytkę, że lakier nie chce się na niej trzymać. Pozostałe zabiegi możemy spokojnie wykonać przed malowaniem. W przypadku manicure japońskiego nie malujemy paznokci w ogóle przez ok. 3-4 dni.

    Prawdziwy stylista paznokci to nie tylko taki, który wykonuje mistrzowskie paznokcie i zdobienia. To także specjalista rozpoznający rodzaje i potrzeby zróżnicowanej wśród klienteli płytki paznokciowej. Profesjonalista umie wybrać odpowiedni program pielęgnacyjny, zadbać również o skórę dłoni. Manicure jest najpopularniejszą, obok henny, usługą w gabinecie, warto zatem przygotować się pod każdym względem, by sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów.

    Elżbieta Trzeciak
    Dyplomowany Szkoleniowiec Star Nails w Polsce
    Wykładowca i instruktor w policealnej szkole zawodowej TEB w Częstochowie
    źródło: uroda.re.pl/artykul/7500.html (artykuł z AP)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #120
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Dziewczyny a czy wiecie gdzie można zrobić kurs z manicure japońskiego plus jakieś zabiegi na dłonie? Chciała bym sobie coś takiego zrobić. U mnie w mieście nie ma, znalazłam fajne miejsce w Tychach, ale gdyby było coś bliżej to byłoby fajnie

  21. #121
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    viola nie wiem jak Kielcach ale w Gdańsku np przedstawiciele firmy P. Emilii Kossakowskiej mogą przyjechac z takim zestawikiem do ciebie i cie przeszkalają tylko ten zestaw musisz kupić u nich za certyfikat placisz 50 zł jak dobrze pamiętam

  22. #122
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    viola nie wiem jak Kielcach ale w Gdańsku np przedstawiciele firmy P. Emilii Kossakowskiej mogą przyjechac z takim zestawikiem do ciebie i cie przeszkalają tylko ten zestaw musisz kupić u nich za certyfikat placisz 50 zł jak dobrze pamiętam
    A kto to jest P. Emilia? powinnam znać to nazwisko?

  23. #123
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Emilia Kossakowska, znana postać na arenie pazurkowej
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #124
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Emilia Kossakowska, znana postać na arenie pazurkowej
    A to gafa A masz może namiar do kogoś kto szkoli z tego manicure, może bym zapytała czy nie mają jakichś swoich przedstawicieli tutaj u mnie?

  25. #125
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Manicure japonski

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    A to gafa A masz może namiar do kogoś kto szkoli z tego manicure, może bym zapytała czy nie mają jakichś swoich przedstawicieli tutaj u mnie?
    dostałam wizytówkę ale nie wiem gdzie mam ale inne dziewczyny co były na warsztatach też dostały moze sie któraś w temacie odezwie i ci da namiary

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Manicure Caviar/ Fish Egg Manicure
    By stefcia92 in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 10:36
  2. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  3. [09.10.11 Rzeszów] Warsztaty Manicure hybrydowego
    By Elizabeth76 in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 22:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •